Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] ZCH Police  (Przeczytany 6783470 razy)

Offline Mikki

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 38
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #7575 dnia: Stycznia 04, 2018, 17:29:47 »
Super ze dachy beda polatane, bedzie mnie postojow awaryjnych na wytworniach. ;)

Offline hdmi

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 31
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #7576 dnia: Stycznia 06, 2018, 10:48:03 »
Dzisiejszy posiłek ,wędlina z Szczecina,a ani słowa po polsku.Kuracia Śunka.

Offline heineken

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 456
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #7577 dnia: Stycznia 06, 2018, 11:52:30 »
Temat paczek przewija się tylko  przed wyborami, to rodzaj kiełbasy wyborczej tyle tylko, że obiecują zmianę, a zostaje jak jest - niestety.

Offline The_Bill

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 498
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #7578 dnia: Stycznia 06, 2018, 14:33:41 »
Dzisiejszy posiłek ,wędlina z Szczecina,a ani słowa po polsku.Kuracia Śunka.
Art. 6. 1. Wprowadzane do obrotu artykuły rolno-spożywcze są oznakowane.
2. Znakowanie artykułów rolno-spożywczych powinno być wykonane w języku polskim, w sposób czytelny, zrozumiały i widoczny, a w odniesieniu do artykułów rolno-spożywczych w opakowaniach jednostkowych - także w sposób nieusuwalny.
« Ostatnia zmiana: Stycznia 06, 2018, 14:40:17 wysłana przez The_Bill »
Internetowa zmora udowadnia swoje męstwo,
Samemu nie zdołał dokonać jeszcze niczego,
Dlatego na forach zgrywa tego najmądrzejszego.

Offline RPzpl

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 741
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #7579 dnia: Stycznia 07, 2018, 13:30:39 »
Dzisiejszy posiłek ,wędlina z Szczecina,a ani słowa po polsku.Kuracia Śunka.
Dyrekcja doszła do wniosku ze przy okazji posiłku nauczy pracowników jeżyków obcych, dwa w jednym.

 
Temat paczek przewija się tylko  przed wyborami, to rodzaj kiełbasy wyborczej tyle tylko, że obiecują zmianę, a zostaje jak jest - niestety.
Wiesz to jest jak z wyborami do parlamentu, obiecują złoty góry, a jak zostaną wybrani, mają obietnicy głęboko w.... a naiwni wyborcy dają sie nabrać na te mrzonki, od taka nasz naiwność. Posiłki zostaną zmienione oczywiście teoretycznie i w obietnicach przy następnych wyborach do rady i zarządu. 
Mózg posiadają wszyscy, rozum nieliczni.

Offline ROMUR

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 107
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #7580 dnia: Stycznia 08, 2018, 01:36:51 »
Temat paczek przewija się tylko  przed wyborami, to rodzaj kiełbasy wyborczej tyle tylko, że obiecują zmianę, a zostaje jak jest - niestety.[/quote] Wiesz to jest jak z wyborami do parlamentu, obiecują złoty góry, a jak zostaną wybrani, mają obietnicy głęboko w.... a naiwni wyborcy dają sie nabrać na te mrzonki, od taka nasz naiwność. Posiłki zostaną zmienione oczywiście teoretycznie i w obietnicach przy następnych wyborach do rady i zarządu. 
Witam.
RPzpl czy ty udajesz idiotę czy próbujesz zrobić idiotów  z innych, tyle razy było pisane że umowa na posiłki skończyła się  w listopadzie i okres wypowiedzenia ma trwać 6 miesięcy. Więc nie pisz że przed wyborami to wszyscy cię kochają a po to mają cię gdzieś.

Offline fafik

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 485
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #7581 dnia: Stycznia 08, 2018, 11:39:24 »
No maj już bliżej jak dalej. Zobaczymy...

Offline RPzpl

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 741
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #7582 dnia: Stycznia 08, 2018, 14:34:23 »
Temat paczek przewija się tylko  przed wyborami, to rodzaj kiełbasy wyborczej tyle tylko, że obiecują zmianę, a zostaje jak jest - niestety.
Jak pewnie mozna zauważyć to nie ja odgrzałem temat paczek, ja tylko zabrałem głos. No wiesz nie muszę z nikogo robić idiotę, co niektórzy sami robią z siebie, ty jesteś jawnym tego przykładem.
Mózg posiadają wszyscy, rozum nieliczni.

Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2075
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #7583 dnia: Stycznia 08, 2018, 15:52:51 »
Dzień dobry, RZpl- czuję się wywołana przez Pana do odpowiedzi. Dlaczego ja? A dlatego, że nie przypominam sobie, aby na przełomie ostatnich pięciu lat ktoś inny ze startujących w różnych wyborach poruszał temat posiłków profilaktycznych a wręcz większość skutecznie unika od lat zajęcia stanowiska w tej kwestii. Byłam współautorem wraz z kolegami z MZZPRC ankiety na temat posiłków której wypowiedziało się 925 pracowników. Piszę to z pełną odpowiedzialnością- już tyle razy dostałam po głowie za posiłki pomimo, że jestem jedną z nielicznych osób dążących do ich zmiany.  Pracuję obecnie w Zarządzie, od lat jestem zdeterminowanym reprezentantem mówiącym otwarcie i głośno co myśli i po to rozmawiam z pracownikami, aby ich głos był słyszalny na poziomie zarządu. Prezes wsłuchuje się w każdy temat który dotyczy pracowników i ich warunków pracy. Słyszalny jest głos w sprawie posiłków, dlatego Zarząd przychylił się do wypowiedzenia umowy i rozpisania przetargu. Ja jestem zaangażowana od dawna w to, aby nastąpiła zmiana dostarczyciela paczek. Aby pracownicy otrzymywali posiłek profilaktyczny taki, aby go spożywali i aby tony suchych bułek nie lądowały do śmieci. Wypowiedzenie umowy podpisałam wraz z jeszcze jedną osobą z reprezentacji spółki 2 listopada. Do końca kwietnia biegnie okres wypowiedzenia. W tym czasie na dniach zostanie ogłoszony przetarg. Z uwagi na prawo pracy będą to posiłki profilaktyczne. Czy obecny dostawca może w nim startować? Tak może. Znam szczegóły Specyfikację Istotnych Warunków Zamówienia lecz będzie to informacją ogólniedostępną w momencie wywołania przetargu.
 
Pan czyta wpisy na forum wyjątkowo wybiórczo, dlatego pozwoliłam sobie na przedstawienie zestawienie reklamacji posiłków ostatnich siedmiu miesięcy. Statystyka? Na 183 dni /drugie półrocze 2017r/  10 zgłoszeń reklamacyjnych.
poniżej zestawienie / refleksje  pozostawiam Panu/.
 
18.01.06 Logistyka nie przyjęli paczek żywnościowych z powodu braku polskiej etykiety na wędlinie.

18.01.06 Logistyka /port/ nie przyjęli paczek żywnościowych, brak polskiej etykiety na wędlinie.

2017-12-16 Logistyka, zawartość trzech paczek (mielonka) była cuchnąca.

2017-12-09 Fosforowy, zawartość jednej z paczek (polędwica z indyka) była śmierdząca mimo ,że nie był przekroczony termin przydatności do spożycia..

2017-12-03  laboratorium ruchowe NP otrzymały w paczce z posiłkiem profilaktycznym „Mieloną sopocką”. Pozostali pracownicy otrzymali „Kiełbasę suchą”. W jadłospisie znajdującym się w intranecie na dzisiejszy dzień jest „Oval – polędwica z indyka”.

2017-10-25 Nawozy Niezgodność zawartości paczki wzorcowej z jadłospisem. Zamiast szynki z indyka firmy "OVAL"  otrzymano pasztet drobiowy z pomidorami firmy "AGROVITA". Również zamiast bułki z ziarnami była bułka zwykła

2017-10-25 Niezgodność zawartości paczki wzorcowej z jadłospisem. Zamiast szynki z indyka firmy "OVAL" 110g (213 kcal) otrzymano pasztet drobiowy z pomidorami firmy "AGROVITA" 131g

 2017-10-07 Logistyka, reklamacja otrzymanych paczek żywnościowych. Niezadowolenia pracowników, nie zostało zniwelowane mimo otrzymania dodatkowych wafelków. Pracownicy nadal utrzymują, że zawartość paczek nie zapewnia im potrzebnej do pracy energii.


2017-10-07 Nawozy Niezgodność z jadłospisem. Zamiast wędliny Kindziuk Pikok 2szt 40g (250 kalori) pracownicy w zamian dostali kabanosy 25g (135 kalori). Sprawa została wyjaśniona, po rozmowie telefonicznej z szefem SIAL dodatkowo zostaną dostarczone wafelki.

2017-09-13/14 Zawartość niektórych paczek bardzo mocno śmierdziała ropą. Kierowca udał się do Brzózek po nowe paczki.Na PN-1 wymieniono 5 paczek,na PN-2- 4 paczki, PN-4 -2 paczki, stokaż -4 paczki, PFU ( łącznie z laborantką na NP.) -5paczek, LP-1- 6 paczek

2017-09-05 Laboratoria W dwóch dostarczonych do laboratorium paczkach żywnościowych, znajdowały się otwarte (nie zgrzane) opakowania salami.

2017-07-09 6 sztuk serków było nieświeżych, pokrytych pleśnią, nie nadających się do spożycia (z ważną datą do spożycia)

2017-05-24 Biel Zgłoszenie ,że w paczce są tylko bułki i masło- paczka została wymieniona. Po godzinie kolejne, takie samo zgłoszenie- ta paczka również została wymieniona, jednak kierowca rozwożący posiłki wyraził obawę,że zgłoszenia te nie są uczciwe.
« Ostatnia zmiana: Stycznia 08, 2018, 16:09:28 wysłana przez An_na »

Offline ROMUR

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 107
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #7584 dnia: Stycznia 08, 2018, 15:55:29 »
Jak pewnie mozna zauważyć to nie ja odgrzałem temat paczek, ja tylko zabrałem głos.
Drogi kolego jak się nie mylę to mamy w zakładach 6 organizacji związkowych, tylko jedna podjęła próbę żeby coś z tym zrobić. Napisz co ty lub twój Związek zrobił w tym kierunku. Czy obrzucanie błotem i pisanie nieprawdy przez ciebie jest tylko zabieraniem głosu ?. 

Offline Beny2002

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 513
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #7585 dnia: Stycznia 08, 2018, 16:03:17 »
Super fajnie,  że ktoś zajął się paczkami bo to co właśnie przedstawiła Pani Ania to jakiś żart, jak Ci co pasują te paczki mogą odwalac takie numery? Przecież biorą za to podobno nie małe pieniądze.
Mam pytanie jaki jest rzeczywisty koszt takiej paczki?

Offline RPzpl

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 741
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #7586 dnia: Stycznia 08, 2018, 18:48:49 »
Temat paczek przewija się tylko  przed wyborami, to rodzaj kiełbasy wyborczej tyle tylko, że obiecują zmianę, a zostaje jak jest - niestety.
  Pani Aniu, czy to jest mój post, zaznaczyłem pani wypowiedz w temacie wyborów i obietnic. No tak,  zgadza sie ze to pani w  wyborach do zarządu obiecał załatwić ten temat, inni kandydaci nie wspominali o tym.
« Ostatnia zmiana: Stycznia 08, 2018, 18:51:31 wysłana przez RPzpl »
Mózg posiadają wszyscy, rozum nieliczni.

Offline kakor

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 4
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #7587 dnia: Stycznia 09, 2018, 17:53:47 »

Offline Qba99

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 586
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #7588 dnia: Stycznia 09, 2018, 18:08:43 »
Data do 12 więc trzeba się pozbyć. Ta sama była w czwartek jeżeli dobrze pamiętam.

Offline heineken

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 456
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #7589 dnia: Stycznia 09, 2018, 18:11:13 »
bardzo smaczna :) , tak w czwartek była, no termin to masakra

a to że po czesku, to w smaku nie przeszkadza.