Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] ZCH Police  (Przeczytany 6788264 razy)

Offline RPzpl

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 741
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #7545 dnia: Grudnia 19, 2017, 18:17:08 »
No widzisz przeczytałeś, ale nie zrozumiałeś co przeczytałeś  :( :o
Mózg posiadają wszyscy, rozum nieliczni.

Offline aluwium

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 62
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #7546 dnia: Grudnia 19, 2017, 20:37:14 »
Nasza ortografia do łatwych nie należy, to fakt , i niejednemu pewnie zdarza się popełnić jakiś błąd ale gdy ktoś, kto sam robi błędy  poucza innych, to wygląda conajmniej zabawnie  :P  .

Offline CP

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #7547 dnia: Grudnia 19, 2017, 20:51:13 »
Witam.
Mam pytanko odnośnie szkody ,,pochlapaniowej''. W piątek otrzymałem list z Biura Finansowego Z.CH.
W trakcie rozpatrywania złożonego przeze mnie wniosku o naprawę szkody podjęto decyzję o konieczności
weryfikacji zasadności wpłat za szkodę i poproszono mnie o odpowiedzenie na jedyne 11 pytań:
m.in. - ile i jakie auta zakupiłem podczas zatrudnienia w spółce
- ile pojazdów znajdowało się w moim posiadaniu jednocześnie w trakcie pracy w spółce (jeżeli była to zmienna liczba prosimy o podanie przedziałów czasowych)
- zakupione pojazdy były uszkodzone czy sprawne
- jaka była cena zakupu każdego z tych pojazdów
- jak przeznaczałem otrzymane od spółki pieniądze za odszkodowanie, w przypadku napraw pojazdu proszą o przedstawienie faktur czy dokumentów
- czy nadal jestem właścicielem tych pojazdów
- jesli zostały sprzedane proszą o wskazanie jaka była cena sprzedaży każdego z tych pojazdów
- czy po otrzymaniu odszkodowania podejmowałem działania mające na celu zapobieganie bądź zminimalizowanie szkód pochlapaniowych
- ile pojazdów posiadałem przed zatrudnieniem w Spółce:)
 Zaznaczam, że pracuje na Zakładach ponad 10 lat i złożyłem 3 auta i to takie o wartości do 5tys.
Uważacie, że maja prawo mnie o to pytać...



Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #7548 dnia: Grudnia 19, 2017, 23:07:15 »
Uważacie, że maja prawo mnie o to pytać...

Prawo mają aczkolwiek większość z tych informacji to nie wiem do czego im potrzebna. No ok, wiem, do zdobycia jak największej liczby argumentów przeciwko wypłacie odszkodowań. ;)

Ale tak jak kolega wyżej pisze, ja im się nie dziwię po tym jak ludzie naciągali firmę na hajs przez te pochlapania.
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Offline aluwium

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 62
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #7549 dnia: Grudnia 20, 2017, 08:21:53 »
Mają prawo? I już ?  To może jeszcze panowie wiedzą na jakiej podstawie . Jeśli pada stwierdzenie, że ktoś ma do czegoś prawo to chyba warto podać do tego podstawę prawną .
Abstrahując od wszelkiego rodzaju nadużyć w tym temacie, to ta ankieta wygląda na przegięcie .

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #7550 dnia: Grudnia 20, 2017, 10:10:14 »
Mają prawo? I już ?  To może jeszcze panowie wiedzą na jakiej podstawie . Jeśli pada stwierdzenie, że ktoś ma do czegoś prawo to chyba warto podać do tego podstawę prawną

Raczej jest tak, że jeśli ktoś twierdzi, że nie ma się do czegoś prawa to należy podać podstawę prawną. Jeśli coś nie jest zabronione to jest dozwolone.

Abstrahując od wszelkiego rodzaju nadużyć w tym temacie, to ta ankieta wygląda na przegięcie .

A to już inna bajka.
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Offline Mikki

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 38
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #7551 dnia: Grudnia 20, 2017, 12:53:02 »
Zasadnosc wyplaty odszkodowania ustalala Warta, to nie pracownika wina ze dostal odszkodowanie. Zaklady po wycenie musialy wydac oswiadczenie do Warty ze poczuwaja sie do winy.
Wiec zarowno Warta jak i osoba odpowiedzialna za szkody w GA Police mialy dostep do informacji kto, jak czesto i ile dostal. Wiec nalezaloby pociagnac do odpowiedzialnosci osoby odpowiedzialne za naduzycia.
To ile mam lub mialem samochodow, co z nimi zrobilem, za ile kupilem i sprzedalem, co zrobilem z odszkodowaniem to jest moja prywatna sprawa. Organem wlasciwym do badania moich wlasnosci jest Urzad Skarbowy lub ewentualnie prokuratura.
Pracodawca nie ma prawa zagladac w nasza sfere prywatna.

Offline pol

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1332
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #7552 dnia: Grudnia 20, 2017, 14:25:42 »



Offline The_Bill

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 498
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #7553 dnia: Grudnia 20, 2017, 16:11:48 »
art. 415 Kodeksu cywilnego stanowi, że każdy, kto z winy swej wyrządził drugiemu szkodę, obowiązany jest do jej naprawienia
Jeżeli będę chciał to będę jeździł 10 samochodami do pracy, parkował nie na terenie ZCH  a ZCH wyrządzoną szkodę naprawi.
Internetowa zmora udowadnia swoje męstwo,
Samemu nie zdołał dokonać jeszcze niczego,
Dlatego na forach zgrywa tego najmądrzejszego.

Offline Mikki

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 38
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #7554 dnia: Grudnia 20, 2017, 17:00:21 »
Niektorym komuna sie chyba marzy. Nikt nie moze mnie zmusic do jazdy autobusem, nawet jakby takie polaczenie istnialo.
Zal dupe sciska ze ludzie jezdza samochodami? Co w tym zlego?
Jeszcze raz: Warta oraz ZChPolice maja caly wykaz kto i kiedy dostal, wiec po co te wywiady?



Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #7555 dnia: Grudnia 20, 2017, 18:14:02 »
art. 415 Kodeksu cywilnego stanowi, że każdy, kto z winy swej wyrządził drugiemu szkodę, obowiązany jest do jej naprawienia
Jeżeli będę chciał to będę jeździł 10 samochodami do pracy, parkował nie na terenie ZCH  a ZCH wyrządzoną szkodę naprawi.

Pewnie odpowiednie przepisy znajdą się na agentów, którzy zostawiali samochody na parkingu, a następnie stały nie ruszane przez kilka tygodni. :)
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Offline RPzpl

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 741
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #7556 dnia: Grudnia 20, 2017, 18:42:12 »
Nikt nie moze mnie zmusic do jazdy autobusem
Tylko ze zakład nie musi ci udostępniać parkingu, wystarczy ze ze postawi informacje ze mogą parkować tylko samochody służbowe,  klientów oraz gości. Umieści tablice ze nie odpowiada za jakiekolwiek uszkodzenia innych pojazdów, i  pozamiatane. Zakłady mają prawników i oni już coś wymyślą, nie pozostawią tego w takim kształcie jak teraz, żeby były nadużycia
Mózg posiadają wszyscy, rozum nieliczni.

Offline heineken

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 456
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #7557 dnia: Grudnia 20, 2017, 19:34:38 »
30 lat temu na parkingi przed biurowcem parkowały tylko autobusy i linii było od groma i o ile się nie mylę za darmo. Teraz bilet jednorazowy za 10 minut jazdy kosztuje niecałe 2 zł, miesięczny bodajże 60 zł. Trochę za dużo moim zdaniem. Nie dość że Zakłady płacą za te autobusy to SPPK zarabia dodatkowo na biletach.

Offline The_Bill

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 498
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #7558 dnia: Grudnia 20, 2017, 19:45:50 »
Tylko ze zakład nie musi ci udostępniać parkingu, wystarczy ze ze postawi informacje ze mogą parkować tylko samochody służbowe,  klientów oraz gości. Umieści tablice ze nie odpowiada za jakiekolwiek uszkodzenia innych pojazdów, i  pozamiatane
 
Jeżeli nie będę parkował na terenie ZCH  a jednak moj pojazd zostanie uszkodzony ? Pozamiatane ?
Internetowa zmora udowadnia swoje męstwo,
Samemu nie zdołał dokonać jeszcze niczego,
Dlatego na forach zgrywa tego najmądrzejszego.

Offline Mikki

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 38
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #7559 dnia: Grudnia 20, 2017, 20:14:18 »
Nikt nie moze mnie zmusic do jazdy autobusem
Tylko ze zakład nie musi ci udostępniać parkingu, wystarczy ze ze postawi informacje ze mogą parkować tylko samochody służbowe,  klientów oraz gości. Umieści tablice ze nie odpowiada za jakiekolwiek uszkodzenia innych pojazdów, i  pozamiatane. Zakłady mają prawników i oni już coś wymyślą, nie pozostawią tego w takim kształcie jak teraz, żeby były nadużycia

Czytaj ze zrozumieniem. Nie ma takiej mozliwosci bym dojechal autobusem, nawet jak bym chcial.
Insza inszosc ze nikt nie jest tak glupi by w taki sposob byc "przyjaznym" pracownikom, by zakazac im przyjazdu samochodem.
Wogole to od dupy strony ida co niektorzy, zamiast kontroli i zakazow, ZCh powinny wyeliminowac trucie. Prawda?
Przeciez wy to wdychacie! I nie mowcie ze nie ma wyrzutow na przejsciu zmian, nie raz mialem cale okulary w bialych kropkach.