Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] ZCH Police  (Przeczytany 6783027 razy)

Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2075
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #6855 dnia: Maja 26, 2017, 21:46:26 »
RPzpl_Cóż- przykro mi, że Pan tak mi napisał. Staram się odpowiadać na każde zapytanie tutaj, szczerze i poświęcam na to wiele czasu. O różnych porach dnia i nocy. Czasami chcę na bieżąco pisać ale nie mam fizycznie czau to odpisuję treściwie ale krótko. Zawsze można do mnie napisać prywatną wiadomość najlepiej na messenger. Kto tutaj jeszcze odpowiada na pytania? Nikt. Mnie za złamanie prawa i podanie tajemnicy handlowej a takowe są umowy grozi kilka milionów kary. Dwa lata temu przeszłam procedurę wyjaśniającą we wszystkich instytucjach po tym jak do Rady Nadzorczej wplynął anonim-donos o tym, że podczas spotkania ze związkami ukawniłam informację poufną jako członek rady. Pisma do Komisji Nadzoru Finansowego, do Ministerstwa Skarbu Państwa, Giełdy Papierów Wartościowych, analiza czy w tym czasie jaki był ruch naszych akcji na giełdzie ja to przeżyłam, widmo kary, więzienia, zwolnienia dyscyplinarnego i dożywotniego bankructwa również. Nikomu nie życzę. Donos okazał się nieprawdą.  Ale cóż, nie jestem tutaj aby się użalać tylko aby Panstwa informować. Wymaga Pan ode mnie złamania prawa i jak odpowiadam Panu zgodnie z prawem, to odbiera Pan to negatywnie. Gdybym mogła odpisałabym na wszystko bardzo szeroko. Niestety. Mimo szczerych chęci nie mogę napisać ani ile płacimy za posiłki ani ile płacimy firmie eventowej za organizacji imprezy Dnia Chemika. 
« Ostatnia zmiana: Maja 26, 2017, 22:04:20 wysłana przez An_na »

Offline RPzpl

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 741
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #6856 dnia: Maja 26, 2017, 23:22:24 »
Ale nikt nie karze pani tu podawać cen, nikt tu nie napisał żeby pani podał ile płacimy za posiłek, ani ile zapłaciliśmy za zorganizowanie dnia chemika. Kolega zadał pytanie o kwota, ponieważ jak spojrzy się o zawartość paczek, to w  można zauważyć różnią się znacznie, Ja zadałem tylko pytanie, czy jest różnica w tym co wydawaliśmy organizując w Policach z gminą dzień chemika, czy jak sam. Dokładnie chodzi oto kiedy wydaliśmy więcej, i nie chodzi mi o kwotę. A wie pani odpowiedz ze zawsze są straty, bo nie sprzedajemy na imprezach produktów, raczej nie było grzeczne.
Mózg posiadają wszyscy, rozum nieliczni.

Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2075
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #6857 dnia: Maja 26, 2017, 23:40:37 »
Zadał Pan pytanie czy wyszliśmy na plusie czy na minusie. Staram się odpisywać rzeczowo. Każda impreza Dni Chemika to koszt. 
Co do posiłków moje zdanie jest niezmienne: za to co płaci zakład powinny być bogatsze. A nie serek, pasta i ketchup.
« Ostatnia zmiana: Maja 26, 2017, 23:43:38 wysłana przez An_na »

Offline RPzpl

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 741
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #6858 dnia: Maja 27, 2017, 08:59:01 »
Jak pani pisałem każdy z nas wie ze imprezy kosztują, żadna filozofia. Wielu z nas przypuszcza ze organizując imprezę sami ponosimy większe koszty, jak z gminą. Widzą ze pani nie odpowie ze  " tak wydamy więcej" lub "nie wydamy mniej" i chyba taka informacja nie narusza prawa.



Mózg posiadają wszyscy, rozum nieliczni.

Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2075
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #6859 dnia: Maja 27, 2017, 09:19:17 »
Tak, nie narusza prawa. Wie Pan dlaczego tak Gminę "zmartwiło" to że Zakłady same organizują? Bo to Zakłady ponosiły zdecydowaną część kosztów.

Offline RPzpl

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 741
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #6860 dnia: Maja 27, 2017, 09:38:18 »
Tylko jak już ktoś tu napisał w temacie imprezki w trzebieży  cyt ; dlaczego zarząd karze pracowników aby ukarać gminę  , a gminę zbytnio nie ukarze bo i tak płaci za wynajęcie ośrodka do gmin.
Mózg posiadają wszyscy, rozum nieliczni.

Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2075
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #6861 dnia: Maja 27, 2017, 09:46:00 »
Panie Piotrze- nikt nikogo nie karze. Za szkołą ósemką trwa teraz budowa pętli przesiadkowej, w Trzebieży będzie wiele atrakcji które najzwyczajniej na świecie nie zmieściłyby się za szkołą.

Offline RPzpl

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 741
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #6862 dnia: Maja 27, 2017, 13:05:17 »
Za szkołą ósemką trwa teraz budowa pętli przesiadkowej,
No dobre tłumaczenie, tylko co ma piernik do wiatraka, budowa pętli nie przeszkadza w organizowaniu imprez na polanie, była pani tam ? Gmina organizuje za tydzień i nie ma problemu. Co do atrakcji nie widzę tam żadnych atrakcji, za tydzień to już coś innego i na pewno pójdę, nie POJADĘ.  Wie pani co, proszę zauważyć jedno, przez 30 lat impreza były za ósemką, ponad 50 lat festiwal piosenki polskiej w opolu, wszystkie opcje polityczne rządziły w tym kraju i w zakładzie, żadna tego nie zmieniał, nastało pis, nawet takie rzeczy zmienia,  bo  .... własnie bo ?
Mózg posiadają wszyscy, rozum nieliczni.

Offline bosman

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 334
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #6863 dnia: Maja 27, 2017, 13:48:08 »
przez 30 lat impreza były za ósemką,
Nawet szkoła nr 8 nie ma 30 lat więc nie wymyślaj. Wcześniej imprezy były na stadionie, potem koło MOK-u chyba przez 3 albo 4 lata, dopiero potem za ósemką. Poza tym wcześniej imprezy były robione w maju.

Offline policzek

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 546
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #6864 dnia: Maja 27, 2017, 14:56:50 »
Tych na stadionie nie bardzo pamiętam, gdyż pewnie za młody jestem, ale te koło moku już tak. I mimo, że było mało miejsca uważam że imprezy tam wtedy były fajne i trwały często do 3 w nocy, nie to co teraz :)

Offline RPzpl

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 741
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #6865 dnia: Maja 27, 2017, 15:10:01 »
http://policki.pl/30-lecie-sp-8-policach/  jednak chyba sie mylisz kolego. Dni Chemika nie były z tego co kojarzę organizowane na stadionie, tylko koło MOK-u i to chyba góra dwa/ trzy lata, potem przeniosło się za ósemkę. Podałem 30 lat jako czas orientacyjny i chodziło o pokazanie ze organizacja za  SP8 jest można powiedzieć tradycja / symbol w naszym mieście,Co do terminu no to zawsze było organizowane w pierwszy weekend czerwca, w maju były organizowane dni Polic.
« Ostatnia zmiana: Maja 27, 2017, 15:20:48 wysłana przez RPzpl »
Mózg posiadają wszyscy, rozum nieliczni.

Offline MichalPolice

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 87
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #6866 dnia: Maja 27, 2017, 17:44:25 »
Gratulacje dla ZCh Police za nie odkomarzenie terenu przy plaży w Trzebieży. Jak można było nie zadbać o to. Na przyszłość proszę o tym pamiętać, chyba że wszyscy goście będą przyjeżdzali z Offem, lub otworzy ktoś stoisko z preperarami na komary.. przykra sprawa...

Offline arcziro

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 146
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #6867 dnia: Maja 27, 2017, 18:10:32 »
A czerwony dywan dla Was rozłożyli,bo będzie płacz na forum😄😄😄

Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2075
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #6868 dnia: Maja 27, 2017, 20:05:36 »
Było odkomarzanie. Proponuję przejechać się do Warnołęki gdzie odkomarzania nie było. Zobaczy pan ile jest teraz komarów.

Offline Febe

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 132
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #6869 dnia: Maja 27, 2017, 20:15:29 »
A'propos tematu posiłków to wybrałam kilka "regeneracyjnych" przysmaków, głównie mięsopodobnych, serwowanych przez firmę SIAL.

Wszystkie mają bardzo "bogaty" skład, a w nim takie oto wybrane "niespodzianki":
Serek do chleba z chrzanem firmy Włoszczowa: syrop glukozowo-fruktozowy, guma guar.
Pasztet z łososia firmy Dega: mechanicznie odkostniony łosoś 44% (!), kasza manna, serwatka w proszku, maślanka w proszku, cukier.
Sałatka rybna z warzywami Dega: mechanicznie odkostniony łosoś 35%, cukier, mąka pszenna.
Pasztet drobiowy z pieczarkami „Leppszy” (!) firmy Agrovita: 35% mięsa oddzielonego mechanicznie, 11% skórki z kurcząt, białko sojowe, kasza manna, skrobia kukurydziana i ziemniaczana, glutaminian sodu.
Polędwica mielona z indykiem firmy M.E.A.L. (dawniej Agrovita):mięso drobiowe 60%, białko sojowe, skrobia modyfikowana, karagen, E450, E451, glutaminian sodu, azotyn sodu.
Gulasz angielski firmy Witpol: Mięso 45%, mięso oddzielone mechanicznie z indyka (brak danych o zawartości %), skórki wieprzowe, skrobia modyfikowana, białko sojowe, E452, E451, E407, E300, E301, E250, glutaminian sodu, azotyn sodu.
Szynka drobiowa mielona firmy M.E.A.L. (dawniej Agrovita): Mięso drobiowe 62%, białko sojowe, skrobia modyfikowana, E451, E407a, glukoza, soja, glutaminian sodu, azotyn sodu.
Pasztet z drobiem i pieczarkami firmy Witpol: 40% mieszanki: skóry i mięso oddzielone mechanicznie z indyka z indyka oraz wątroby drobiowej, kasza manna, skrobia modyfikowana, białko sojowe, błonnik pszenny, E471, E472c, E407a, E331 i E300.
Sopocka mielona firmy M.E.A.L. (dawniej Agrovita): mięso wieprzowe 62%, białko sojowe, skrobia modyfikowana, karagen, E450, E451, E331, cukier, soja, glutaminian sodu, azotyn sodu.

Czy te zawierające niewielką ilość mięsa, albo w ogóle mięsopodobne produkty z całą listą E.... i białkiem sojowym są naprawdę "regenerujące"?
Jeżeli ktoś jeszcze nie wie, czym jest MOM (mięso oddzielone mechanicznie) to zachęcam do przeczytania tego, wyczerpującego opisu:
https://cojesc.net/mieso-oddzielone-mechanicznie/
Czy takie produkty pracownicy Zakładów mają w swoich lodówkach i tym karmią na co dzień siebie i rodzinę? Może niektórzy tak (cena najważniejsza), ale żyjemy w czasach, gdzie coraz więcej ludzi jest świadomych tego, co je i co wkłada do koszyka w sklepie. Nawet producenci zauważyli, że etykiety są już czytane i jest wiele produktów, na których wyraźnie zaznaczono, że nie zawierają np. wzmacniaczy smaku i zapachu (głównie chodzi o glutaminian sodu), czy konserwantów. Wśród wędlin coraz częściej można znaleźć produkty z krótką listą składników, prawdziwym mięsem (bez MOM-U), bez białka sojowego. Produkty mleczne (serki, jogurty itp.) wysokowartościowe nie zawierają syropu glukozowo-fruktozowego, skrobii modyfikowanej, zagęszczaczy itp. Trzeba tylko poszukać. I wcale nie kosztują dużo więcej niż te najgorsze jakościowo produkty.
Skoro prawo nakłada na pracodawcę obowiązek zapewnienia posiłków profilaktycznych (regeneracyjnych) to czy naprawdę jakość się nie liczy? Czy nieważne jest, że wiele z tych produktów ląduje w śmietniku, bo są tak niskiej jakości, że nawet koty tego nie zjedzą? Albo mają tak krótki termin przydatności do spożycia? Czy nie można ograniczyć liczbę produktów w zestawie, rezygnując z dżemików, musli, deserków ryżowych, a w zamian za to zapewnić wysokowartościowe produkty, z których pracownik zrobi sobie kanapkę i ze smakiem ją zje???
Ja widzę, że tu obowiązuje taka zasada, jak przy posiłkach szpitalnych, które w większości szpitali wcale nie są lepsze - pieniądze publiczne na to idą, ale nieważne, że większość ląduje w koszu, bo wielu pacjentów i tak tego nie je, tylko przynosi wałówkę ze sobą lub rodzina ją na bieżąco donosi. Najważniejsze, że polskie szpitale karmią swoich pacjentów.



Post Merge: [time]Maj 27, 2017, 20:30:54 [/time]
Załączam zdjęcie opisanych wyżej produktów:


« Ostatnia zmiana: Maja 27, 2017, 21:14:46 wysłana przez Febe »