Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] ZCH Police  (Przeczytany 6784118 razy)

Offline bosman

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 334
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #6690 dnia: Kwietnia 09, 2017, 09:25:13 »
widzę kolega jasnowidz-wszechwiedzący. skąd ty możesz wiedzieć jakie składki i w jakim kraju odprowadzam?
i cieszy mnie fakt, że martwisz się o moją emeryturę. to zupełnie odwrotnie niż ja - twoja mnie wcale nie interesuje.
na emeryturę państwową (polską) liczą tylko naiwniacy.
dokładnie tak jak piszesz - jasnowidz, witam.
Nie martwie się mam to w głębokim poważaniu, gdzie i co odprowadzasz i czy w ogóle pracujesz. o swojej też nie myślę. Napisałem tak bo wielu po przejściu na emeryturę, którzy byli na działalności mają pretensje do Państwa, że dostają małą emeryturę, a to z prostej przyczyny, bo odprowadzali najmniejsze możliwe składki, mimo że mogli więcej to nie chcieli bo woleli więcej brać do ręki na teraz nie martwiąc się co będzie za kilkanaście lat.
CZy naiwniacy to nie wiem, po prostu niektórzy godnie na nią zasłużyli pracując 40 lat.

Offline policzek

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 546
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #6691 dnia: Kwietnia 09, 2017, 09:57:21 »
Po częsci się zgodzę z kolegami, w zakładach chemicznych nikt kiedyś nie chciał pracować, podam przykład ludzi, których jakiś czas temu zakład przygarnął z papierni Skolwin, część z nich teraz płaczę, że mają małe stawki i żałują tego, że unikali zakładów. Bo przyjęcia zawsze były, jak ktoś chciał to by pracował w zch.

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #6692 dnia: Kwietnia 09, 2017, 10:03:32 »
Ciągle nie rozumiecie problemu. Nikt nie mówi, że wasza praca jest lekka i przyjemna. Tak żeście się przyzwyczaili do waszych świadczeń socjalnych, o którch inni moga pomarzyć, że po prostu nie da rady was słuchać jak na nie narzekacie i wybrzydzacie.
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline policzek

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 546
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #6693 dnia: Kwietnia 09, 2017, 10:09:00 »
Ciągle nie rozumiecie problemu. Nikt nie mówi, że wasza praca jest lekka i przyjemna. Tak żeście się przyzwyczaili do waszych świadczeń socjalnych, o którch inni moga pomarzyć, że po prostu nie da rady was słuchać jak na nie narzekacie i wybrzydzacie.

Ja myślę, że tutaj chodzi o rozsądniejsze wykorzystanie budżetu, skoro jest jakaś część kasy do wykorzystania, to można ją wykorzystać inaczej. Przykładowo były sondy nt. posiłków, większość pracowników zdecydowanie opowiedziała się za tym, żeby je zmienić. To skoro już są te pieniądze to dlaczego nie można ich wykorzystać tak by było lepiej?

Offline KOOWALSKI

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 721
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #6694 dnia: Kwietnia 09, 2017, 20:07:16 »
Tylko te kilka tysięcy ,,marzycieli,, mogło kiedyś się zatrudnić w zch, i nie musieli by teraz marzyć, sam osobiście od wielu słyszałem stwierdzenie ,, w tym syfie, nigdy za żadne pieniądze,, więc do kogo teraz żale.
Do tego, jak nazywasz swoje miejsce pracy SYFu, przyjeżdżali ludzie z całej Polski.Dzięki temu"syfowi"funkcjonuje spore miasto a i gmina przy okazji się bogaci.Dzięki temu "syfowi"kilka tysięcy osób ma mieszkania z tego znaczna część za złotówkę.Dzięki temu"syfowi" dzisiaj wielu ma pracę dobrze zabezpieczoną socjalnie w przeciwieństwie do zatrudnionych w prywatnych przedsiębiorstwach.Proponuję z większym szacunkiem podejść do tego"syfu"
jestem gorszego sortu

Offline RPzpl

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 741
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #6695 dnia: Kwietnia 09, 2017, 20:42:14 »
KOWALEWSKI - czytanie ze zrozumieniem to sztuka, jak widzę  tego nie potrafisz, może być to spowodowane niską inteligencją, albo złym nauczycielem języka polskiego, no ale to już nie moja wina i nie mój problem. Woli wyjaśnienia ja nie napisałem ze moje miejsce pracy to syf, jak idzie zauważyć w moim poście jest to cytat umieściłem go w ,, ,,.
pajaczek - dalej aktualne zmian nicka, czyli wymian jednej litery, a na marginesie to widzę ze masz na mim punkcie fobie, a ja cię tez lubię, mimo ze cię nie znam, dlaczego rzadko spotyka się takiego mało inteligentnego, i troche mi ciebie szkoda. Mam nadzieje ze kiedyś się poznamy w realu. Miłego wieczorku życzę  ;)

ps; co ci takiego zrobiła kontra ze ją aż  tak nienawidzisz.
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 09, 2017, 20:44:40 wysłana przez RPzpl »
Mózg posiadają wszyscy, rozum nieliczni.

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #6696 dnia: Kwietnia 09, 2017, 21:17:01 »
Co ci takiego zrobiła kontra ze ją aż  tak nienawidzisz.

Związki z definicji to qwy. Patrz dzisiejsza "solidarność" z błaznem dudą na czele.
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline Beny2002

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 513
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #6697 dnia: Kwietnia 10, 2017, 08:04:25 »
RPzpl może bezpośrednio nie napisałeś, że zch to syf ale czytając Twoje posty można odnieść takie wrażenie. Nie chcę mi się dokładnie czytać każdej Twojej wypowiedzi ale z Twoich postów wynika wieczne niezadowolenie.

Offline RPzpl

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 741
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #6698 dnia: Kwietnia 10, 2017, 10:43:02 »
Tak nie napisałem i nie chce aby mawiano ze cos takiego powiedziałem. Co do narzekania, no wiesz rewelacyjnie nie jest, sam wiesz bo pracujesz na zch, a my tu wyłapujemy błędy i niedociągnięcia ZZ i kadry kierowniczej. Ot tylko tyle.
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 10, 2017, 11:32:12 wysłana przez RPzpl »
Mózg posiadają wszyscy, rozum nieliczni.

Offline Beny2002

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 513
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #6699 dnia: Kwietnia 10, 2017, 12:29:41 »
Z tym, że nie jest dobrze to przegięcie. Mam pogląd jak jest na zch a innych firmach i zch na prawdę bardzo dobrze wypadają. Czasem się zastanawiam czy wszyscy Ci narzekajacy mieli okazję pracować w innych firmach niż zch.

Offline policzek

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 546
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #6700 dnia: Kwietnia 11, 2017, 15:17:56 »
Jeżeli nie wypełniłem wniosku odnośnie doładowania karty do końca lutego, a zrobiłem to później to kiedy będę miał zasiloną kartę? bo na dzień dzisiejszy nie ma zasilenia jeszcze. Ktoś wie?

Offline KOOWALSKI

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 721
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #6701 dnia: Kwietnia 11, 2017, 16:22:43 »
KOWALEWSKI - czytanie ze zrozumieniem to sztuka, jak widzę  tego nie potrafisz, może być to spowodowane niską inteligencją, albo złym nauczycielem języka polskiego, no ale to już nie moja wina i nie mój problem
Panie RPzpl z wysokim IQ mój nick wygląda nieco inaczej,proponuję IQ odświeżyć.
Ps.widziałem niedawno waszą przedstawicielkę (ludu pracującego)w zarządzie  w służbowej audicy.Wygląda na to ,że już o was zapomina.
jestem gorszego sortu

Offline policzek

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 546
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #6702 dnia: Kwietnia 11, 2017, 16:35:05 »
A czym ma jeździć wiceprezes? Trabantem? już szukasz prowokacji, takiej osoby jak pani Ania nigdy nie było i gwarantuje, że jeszcze nie raz pomoże.

Offline RPzpl

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 741
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #6703 dnia: Kwietnia 11, 2017, 16:57:46 »
Cały zarząd jeździ Audi więc to żadna rewelacja, wręcz normalka. Jakim trabantem , według KOWALEWSKiEGO autobusem liniowym.
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 11, 2017, 17:00:49 wysłana przez RPzpl »
Mózg posiadają wszyscy, rozum nieliczni.

Offline pol

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1332
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #6704 dnia: Kwietnia 11, 2017, 19:29:03 »
Ten koowalski tak jak kiedyś pisałem nie ma pojęcia o tej firmie. Jest to wielbiciel lub jak mówi o sobie wielbicielka zakochana w PO i krytykuje wszystkich innych. Nie wie, że auta te są zakupione przez POprzedni "złoty" zarząd i dostali je ich następcy. Chociaż zarobków po zachłannych poprzednikach już nie otrzymali. Gdy wyrzucono poprzedniego przedstawiciela załogi zażartowałem sobie na tym forum gdy nie wybrali w 1 turze następcy, że audi zardzewieje :)
Myśle jednak, że trafiło w dobre ręce.
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 11, 2017, 19:30:57 wysłana przez pol »