Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] ZCH Police  (Przeczytany 6838768 razy)

Offline KOOWALSKI

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 721
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #6345 dnia: Lutego 02, 2017, 10:00:35 »
Ty Koowalski a co ty tak bronisz tego Jałosińskiego. Twoim zdaniem to normalne, aby zakład posiadał 90 samochodów służbowych oraz kart płatniczych. To nic takiego kluby go-go i pieluchy, buty, silniki do łodzi, sztuczne cycki itp. Twoim zdaniem, to można sobie wszystko kupować. NIE KOLEGO, TO SĄ ZAKŁADOWE CIĘŻKO PRZEZ PRACOWNIKÓW FIRMY ZAROBIONE PIENIĄDZE. NIE WSPOMNĘ O FUNDUSZU SIATKARSKIM I CAŁYM SPONSORINGU.
Te ciężko zarobione pieniądze to zasługa poprzedniego prezesa ,który wyprowadził firmę z zapaści.Nowy prezes wraz z RN zaczął urzędowanie od szukania kwitów na poprzedników.W efekcie prowadzonej nagonki akcje Polic spadły ale to nie twój interes bo ich prawdopodobnie nie posiadasz.Kolejną sprawą o której K.Jałosiński wspomina w swoim wywiadzie dla Magazynu Polickiego jest,o czym wcześniej wspomniałem zaniechanie działań związanych z kontynuacją działalności kopalni fosforytów w Senegalu.Droższy surowiec pozyskiwany od posredników nie wpłynie korzystnie na kondycję finansową firmy a wspomniana grozba zamknięcia składowiska "białej góry"jak to się stało w fosforach Gdańskich oraz hiszpańskiej Fertiberii,ale to oczywiście nie twój problem bo pewnie nie pracujesz na nawozach fosforowych.Jest jeszcze jeden ważny element nowej układanki o której wspomina K.Jałosiński a mianowicie
instalacja propylenu metodą PDH.Wg najnowszych informacji cała produkcja propylenu ma trafić do ZAK S.A. a wg wcześniejszego projektu część propylenu miała trafic do ZAK S.A. a reszta do Niemiec ,które mają duży deficyt tego "surowca" i zyski ze sprzedaży pozostały by w Policach.Dzięki dobrej zmianie zyski powędrują do ZAK S.A. Pytanie czy decyzje o kopalni w Senegalu oraz związane z propylenem były zaakceptowane przez RN w składzie której zasiada przedstawicielka ZZPRC.
Do informacji na temat ilości samochodów służbowych trudno się odnieść ale wystarczy zasięgnąć języka u radnego Różyckiego,który tym taborem się opiekował jak również w sprawie finansowania siatkarek bowiem radny jest po dobrej zmianie członkiem rady nadzorczej spółki siatkarskiej Chemik Police,o fdofinansowaniu z budżetu gminy wypowiadał się kiedys bardzo negatywnie.Prawdopodobnie punkt widzenia zmienił się wraz ze zmianą miejsca siedzenia.
jestem gorszego sortu

Offline Miszand

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 99
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #6346 dnia: Lutego 02, 2017, 10:20:42 »
KOOWALSKI informacje podane jak przez redaktora.Co tak bronisz poprzedniego prezesa? A mnie dalej interesuje jaki masz wklad w magazyn policki bo raczej jak ktos gdzies wyczyta to nie przywiazuje wagi do tego czy to nowa szata graficzna czy nawet pisanie nazwy z dużych liter. Tym bardsiej ze omineleś wątek w ktorym poruszyłem ten twmat. To jak dowiemy się co łączy KOOWALSKIEGO z magazynem polickim ? Skad u ciebie takie informacje skoro nawet na zakladach nie pracujesz.
« Ostatnia zmiana: Lutego 02, 2017, 10:23:54 wysłana przez Miszand »

Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2085
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #6347 dnia: Lutego 02, 2017, 11:42:11 »
KOOWALSKI_jak już tak wnikliwie znasz temat Afrigu to proszę dowiedz się u swego "żródła" na temat realizacji tej umowy i dlaczego zapłacono kolejne transze.
http://zchpolice.grupaazoty.com/index1653.html?lang=pl&p=relacje&s=raportyb&val=&f=2013&c=desc&gid=&m=&d=&t=data&rq=&page=0&pid=586
« Ostatnia zmiana: Lutego 02, 2017, 11:58:02 wysłana przez An_na »

Offline KOOWALSKI

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 721
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #6348 dnia: Lutego 02, 2017, 13:24:05 »
KOOWALSKI_jak już tak wnikliwie znasz temat Afrigu to proszę dowiedz się u swego "żródła" na temat realizacji tej umowy i dlaczego zapłacono kolejne transze.
http://zchpolice.grupaazoty.com/index1653.html?lang=pl&p=relacje&s=raportyb&val=&f=2013&c=desc&gid=&m=&d=&t=data&rq=&page=0&pid=586
Raport potwierdza to o czym mówi w swoim wywiadzie były prezes K.Jałosinski,brakuje tylko potwierdzenia,że kupujecie fosforyty od pośredników po wyższych cenach niż za jego rządów.Los ewentualnej fabryki kwasu fosforowego przy złożu fosforytów w Senegalu, jako zabezpieczenie przed zamknięciem składowiska "białej góry" ze względów ekologicznych i geologicznych nieznany.Tak samo jak nieznany jest los instalacji propylenu oraz zysków z jego produkcji które wg słów K.Jałosińskiego zostały przerzucone do ZAK S.A..Do takich wyjątkowo ważnych  zagadnień dla finansów polickich zakładów się Pani nie odnosi.Szkoda bo od przedstawiciela załogi w RN można oczekiwać więcej,chyba ,że wykaże Pani iż K.Jałosiński mija sie z prawdą.
Wiernym zwolennikom aplikantki węszącym spisek przypominam notowania giełdowe i tak:wartość akcji na 31.01.2012 wynosiła 10,44 PLN
na dzień 29.12.2015 - 27,50 PLN a na 30.01.2017 -  22,50 PLN. W przedziale styczeń 2012- grudzień 2015 wartość akcji wzrosła o ......? sami policzcie jak to K.Jałosiński prowadził firmę do bankructwa.Doktorat z ekonomi po dobrej zmianie niczego nie gwarantuje poza wysokimi apanażami,które wcześniej kłuły w oczy a obecnie nie przeszkadzają.
jestem gorszego sortu

Offline lolek

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 254
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #6349 dnia: Lutego 02, 2017, 14:03:59 »
Ciekawe gdzie miała by powstać fabryka kwasu fosforowego ( brak infrastruktury, dróg, prąd, ludzi przeszkolonych do pracy ). Co ciekawe, w Senegalu nie można kupić ziemi na własność, to regulują przepisy. Wydaliśmy 30 milionów $ za piasek z zawartością kadmu.
A kupujemy od pośrednika - bo to gówno co sprowadzaliśmy tak zniszczyło instalację na NP i NPK, i fosforowym ,że nie wiem czy da się to odtworzyć.
Jak myślisz Kowalski, w jakim stanie są instalacje obecnie, skoro był taki zysk to gdzie te pieniądze na remonty instalacji, głupich szatni i wc  ludzie do tej pory nie mają.
A za 2 lata, co było wiadomo od kilku lat UE zakaże sprowadzania fosforytów z zawartością kadmu.
Szkoda slow i nerwów.
« Ostatnia zmiana: Lutego 02, 2017, 14:06:21 wysłana przez lolek »

Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2085
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #6350 dnia: Lutego 02, 2017, 14:13:41 »
Koowalski_Skupia się Pan na półprawdach. Tymczasem pieniądze w naszej firmie z nieba nie spadają, tylko są w trudzie pracowników wypracowywane. Zadałam dosyć proste pytanie. Jest Pan tak dobrze poinformowany to proszę o odpowiedź, ułatwi Pan prokuratorowi pracę.

Offline KOOWALSKI

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 721
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #6351 dnia: Lutego 02, 2017, 15:29:14 »
Koowalski_Skupia się Pan na półprawdach. Tymczasem pieniądze w naszej firmie z nieba nie spadają, tylko są w trudzie pracowników wypracowywane. Zadałam dosyć proste pytanie. Jest Pan tak dobrze poinformowany to proszę o odpowiedź, ułatwi Pan prokuratorowi pracę.
Zaczyna Pani mówić jak wyznawca PiSu"pieniądze z nieba nie spadają,tylko są w trudzie pracowników(suwerena) wypracowywane".Już taki ustrój kiedy kierowniczą siłą narodu była klasa robotnicza.Zawsze można do PRLu wrócić.Na razie wartość akcji po dobrej zmianie spadła co wykazałem wyżej i jest to również zasługa RN a nie pracujacej w trudzie załogi.
Natomiast na proste pytanie mogę odpowiedzić w momencie kiedy będę znał daty transferów za akcje senegalskiej spółki.Jeśli chodzi o prokuraturę to z wywiadu z K.Jałosińskim wynika,że byli członkowie zarządu skierowali doniesienie do prokuratury(sterowanej przez polityka)przeciwko obecnemu zarządowi a także prywatne oskarżenia do sądu przeciwko Wojciechowi Wardackiemu.Zachęcam do zapoznania się z wywiadem.
jestem gorszego sortu

Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2085
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #6352 dnia: Lutego 02, 2017, 15:48:24 »
Wywiad czytałam. Nie jestem członkiem żadnej partii ani stowarzyszenia samorządowego czy politycznego.  Ja Proszę Pana skupiam się na faktach, które znam.Pan jedynie na samej wartości akcji.  Jesteśmy spółką giełdową a skoro jest Pan akcjonariuszem to przysługuje Panu prawo zadawania pytań do samej spółki oraz uczestnictwo o Walnym zgromadzeniu Akcjonariuszy. Nigdy nie uczestniczył Pan w obradach, aby dogłębnie zbadać temat, który na podstawie przeczytanego artykułu Pan porusza. Nie odbieram nikomu jego zasług lecz pozwólmy, aby Temida oceniła.
« Ostatnia zmiana: Lutego 02, 2017, 16:00:43 wysłana przez An_na »

Offline KOOWALSKI

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 721
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #6353 dnia: Lutego 02, 2017, 19:18:06 »
Wywiad czytałam. Nie jestem członkiem żadnej partii ani stowarzyszenia samorządowego czy politycznego.  Ja Proszę Pana skupiam się na faktach, które znam.Pan jedynie na samej wartości akcji.  Jesteśmy spółką giełdową a skoro jest Pan akcjonariuszem to przysługuje Panu prawo zadawania pytań do samej spółki oraz uczestnictwo o Walnym zgromadzeniu Akcjonariuszy. Nigdy nie uczestniczył Pan w obradach, aby dogłębnie zbadać temat, który na podstawie przeczytanego artykułu Pan porusza. Nie odbieram nikomu jego zasług lecz pozwólmy, aby Temida oceniła.
Fakty które Pani zna to właśnie wartość akcji,które jak pewnie Pani zauważyła,a może nie ,są odzwierciedleniem aktualnej sytuacji firmy.Po to jest giełda i śmiem twerdzić ze 100% pewnością uczono o tym na studiach.Lata  działalności prezesa K.Jałosińskiego to ogromny skok wartości firmy.Skoro nowa rada nadzorcza rządzi lepiej,również z Pani udziałem to dlaczego wartość firmy się obniżyła?Moje udziały w walnym czy posiadanie akcji nie mają tu nic do rzeczy,bo to wy podejmujecie decyzje,czego wielu pracowników nie rozumie.Wprawdzie spadek wartości akcji nie ma bezpośredniego wpływu na płace w krótkim terminie ale w dalszej perspektywie może to przynieść konieczność zaciskania pasa.I co wtedy powie suweren?Dalej będzie inwestował w swojego przedstawiciela w zarządzie?
Nie odpowiedziała Pani  na pytania doprecyzowujące w odniesieniu do postu z 15:29 związane z kolejnymi transzami zakupu akcji senegalskiej spółki.W materiałach z wskazanego linku nie ma informacji kiedy tych transz dokonano a dopiero wiedza o choćby przybliżonych do miesięcy datach pozwoli mi na odpowiedz.
jestem gorszego sortu

Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2085
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #6354 dnia: Lutego 02, 2017, 19:39:39 »
Jeśli jest Pan akcjonariuszem proszę zwrócić się formalnie z pytaniami do osób upoważnionych do udzielania informacji. http://zchpolice.grupaazoty.com/pl/spolka/zarzadzanie/polityka.html

Offline lolek

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 254
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #6355 dnia: Lutego 02, 2017, 20:19:12 »
Kowalski lubisz atakować ludzi to odpowiedź na moje pytania. Czy byłeś kiedyś na NPK 1 lub 2 ? Czy byłeś na forsforowym ?Odpowiedź na mój poprzedni post.

Offline Miszand

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 99
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #6356 dnia: Lutego 02, 2017, 20:56:21 »
KOOWALSKI nie odpowie na żadnego z waszych postów to jasne. Widać że to pismak magazynu polic.Tak jak napisałem wczesniej..zaklady zerwaly z nim umowe albo się skonczyła, rafalek też już nie ma jak pomóc bo przecież wczesniej to pewnie przynosił profity a teraz już kura jaja złotego nie znosi. To sobie kozła ofiarnego znalazł w postaci Tarocinskiej. Dziwie się że w ogole A.Tarocinska odpisuje temu gosciowi. Jak dla mnie to bez sensu jest prowadzic rozmowe z tym typem. Nakręca go tylko to ze ktos mu odpisuje. A bankomacik zamkniety i szuka winnych. Weź się chlopie do roboty i jak widać szperasz po sieci szukajac informacji ktorymi probujesz zablysnąć. Za cieńki żeś pan jest na takie rozmowy i jak widać nie masz chlopie najmniejszego pomyslu jak wykorzystać informacje które posiadasz albo które podrzucają tobie fachowcy od robienia gnoju. Coś mi mówi że piszesz to co ci każą...albo za co ci płacą.
« Ostatnia zmiana: Lutego 02, 2017, 20:58:58 wysłana przez Miszand »

Offline maks

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 60
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #6357 dnia: Lutego 02, 2017, 21:01:08 »
Pani Aniu proszę nie odpowiadać temu Pajacowi KOOWALSKIEMU.
Na giełdzie trzeba spędzić parę lat, żeby znać tajniki inwestowania. Słuchaj Pajacu Policami żaden gruby inwestor się nie zainteresuje ponieważ w obiegu mamy zaledwie 15 % akcji. I sprzedając 1000 akcji w ciągu dnia robisz automatycznie -10% na akcjach. Zobacz ile jest akcji w arkuszu zleceń po stronie kupna. Sam mogę zjechać z 22 zł odrazu na 10 zł. Tak więc informacja o senegalu o kant d..... rozbić.

Offline Miszand

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 99
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #6358 dnia: Lutego 02, 2017, 21:03:16 »
Lolek ten KOWALSKI raczej nie był na żadnym wydziale..nawet chyba nie wie gdzie są. Według mnie to nie zna ani struktury organizacujnej firmy ani co gorsza ludzi których mu nie opłacalo się znać. Gardze takimi.

Offline ROMUR

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 107
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #6359 dnia: Lutego 02, 2017, 23:10:39 »
Witam.
Jak dobrze przeczytałem to w 2013r zakłady chciały kupić w Senegalu  złoźa ilmenitu w ilości 1,5 miliona ton.
A w 2016r pan prezes zastanawiał się jak tu zlikwidować jedyny zakład w Polsce produkujacy biel .
Za to GRUPA AZOTY na wschodniej stronie chandlowała bielą tylko nie Policką.
Proszę powiedzieć gdzie tu jest dbanie o interes firmy.