Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] ZCH Police  (Przeczytany 6855966 razy)

Offline Dziki_Gon

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 198
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #4140 dnia: Kwietnia 04, 2016, 10:13:08 »
ludzie narzekają na wiele rożnych kwestii w  tym temacie, ale żeby o kaski i ich kolory ? smutno Ci z powodu, że teraz każdy będzie wiedział ze jesteś zwykłym robolem po kolorze kasku ?
 

Offline lolek

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 254
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #4141 dnia: Kwietnia 04, 2016, 11:20:41 »
Jackiewicz podał kilka przykładów. "W jednej ze spółek zapłacono firmie doradczej prawie 900 tys. zł za opracowanie strategii mającej - uwaga - niecałe 50 stron. W innej spółce - nie podaję nazw, żeby nie wpływać na notowania i na kursy na Giełdzie Papierów Wartościowych tych podmiotów - stwierdzono zawyżenie wielomilionowych wynagrodzeń kancelarii prawnych i brak kontroli nad rozliczaniem godzinowych świadczeń usług. Koszt takiej usługi prawnej ze strony niektórych kancelarii wynosił nawet do tysiąca złotych za godzinę" - wyliczał minister. 

Z kolei w jednej z grup kapitałowych - jak podał - koszty związane z doradztwem, obsługą PR wyniosły "nawet do 250 tysięcy zł dziennie przez cały rok". 

Offline pol

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1332
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #4142 dnia: Kwietnia 04, 2016, 11:23:29 »
ludzie narzekają na wiele rożnych kwestii w  tym temacie, ale żeby o kaski i ich kolory ? smutno Ci z powodu, że teraz każdy będzie wiedział ze jesteś zwykłym robolem po kolorze kasku ?

i widzisz już zaczynasz segregować ludzi na lepszych i gorszych

Też mi przyszły myśli na ten temat, ale raczej by uważać np. gdy jakiś "specjalista" został zmuszony do wyjścia z biura i spaceruje po fabryce. Musi mieć biały hełm żeby inni uważali by nie wszedł gdzieś i zrobił sobie lub komuś krzywdę.

Dla mnie mogą być nawet w kolorach tęczy. Napisałem jak ktoś sobie to wymyślił.

Offline lolek

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 254
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #4143 dnia: Kwietnia 04, 2016, 11:27:08 »

Szef MSP dodał, że kilka miesięcy pracy w resorcie skarbu pozwoliło mu zdiagnozować wiele patologii, do których doszło w ciągu ośmiu lat rządów PO-PSL w państwowych spółkach. Zapowiedział, że wkrótce upubliczni je w trakcie prezentacji wyników kontroli i audytów w tych spółkach. 
Ciekawy jestem jak u nas wypadnie audyt?
Jak to wszystko nadzorował RN i Związki Zawodowe.

Offline The_Bill

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 498
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #4144 dnia: Kwietnia 04, 2016, 12:55:58 »
Dla tego rządu wyremontowane i porządnie zabezpieczone biuro (KGP Policji)  jest patologia wiec z niecierpliwością czekamy na te nieprawidłowości .
Internetowa zmora udowadnia swoje męstwo,
Samemu nie zdołał dokonać jeszcze niczego,
Dlatego na forach zgrywa tego najmądrzejszego.

Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2085
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #4145 dnia: Kwietnia 04, 2016, 13:36:44 »
piotrzpl -ja mogę napisać za siebie i swojego przewodniczącego. I ja i on dostaliśmy po 200 zł (tej co wszyscy pracownicy).

Offline Janusz W.

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 83
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #4146 dnia: Kwietnia 04, 2016, 15:26:10 »
Z dziś o polickiej fabryce :-)
Sama Pani Premier się wypowiedziała i minister Gróbarczyk.



Offline Mickd

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 469
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #4147 dnia: Kwietnia 04, 2016, 16:12:30 »
Janusz W.

Skoro to Premier niby wybrany przez obywateli (wyższej kategorii)  R.P. To po jaką cholerę blokowano drogę na Goleniów i w Szczecinie Ja tego nie rozumie?? 1000 policjantów i tyleż wojska??A może obawiała się uchodźców??
Głupich nie sieją ,sami rosną
Nadgorliwość jest gorsza od głupoty.

Offline manam

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 202
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #4148 dnia: Kwietnia 04, 2016, 16:24:32 »
Lolek, Ty to się mógłbyś czasem zastanowić nad czym piszesz. Jak tak dalej pójdzie, to dostaniesz specjalny kolor kasku, żeby ludzie wiedzieli kogo unikać. I przynajmniej będziesz miał dobry powód do narzekania nad tym, że go nosisz. Fajnie, że czytasz gazety i znajdujesz sobie jakieś fragmenty o patologiach. Ale wierz mi, że zrobienie takiego zysku jak zrobiliśmy to nie jest patologia. Patologia to jest to co wyprawiasz na tym forum nieustannie podkopując firme. Ja rozumiem nawet, że jesteś z tych wiecznie pokrzywdzonych, ale weź się chłopie opanuj. Nie wiem hobby jakieś znajdź. Znaczki zbieraj czy coś, to się uspokoisz trochę.

Offline policzek

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 546
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #4149 dnia: Kwietnia 04, 2016, 18:18:53 »
Oraz kaski w odpowiednich kolorach dla aparatowych robiących za ślusarza i automatyka

Komuś do głowy wpadł taki oto "cudowny" pomysł:
 
"Wprowadzamy również nową kolorystykę hełmów ochronnych dla poszczególnych grup pracowniczych:
Białe – pracownicy nadzoru i specjaliści oraz inne osoby zatrudnione na stanowiskach nierobotniczych.
Żółte – wszyscy pracownicy zatrudnieni na stanowiskach robotniczych oraz na stanowiskach laborant-próbobiorca.
Niebieskie – osoby wizytujące Spółkę. "

 :D

Kilkanaście lat temu kiedy pracowałem w Stoczni Szczecińskiej takie coś było normą.
Pamiętam, że kask koloru białego nosił tylko mistrz, albo kierownik.
Robole nosili żółte.

Offline heineken

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 456
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #4150 dnia: Kwietnia 04, 2016, 18:51:28 »
w Z Ch police kiedyś też tak było potem się zmieniło, a teraz z powrotem wraca nie ma o czym debatować. Nie podoba się to strajkuj albo znajdź lepszą pracę skoro kolor kasku nie pasuje.

Offline Beny2002

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 513
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #4151 dnia: Kwietnia 05, 2016, 06:35:00 »
Są ludzie, którzy z zasady będą bojkotować wszelkie zmiany.  nie rozumiem jednego co ta zmiana kasku tak boli? Religia Ci zabrania pracy w żółtym kasku? Te zmiany są z korzysciaydla nas pracowników. Widziałem te nowe ubrania i uważam, że są bardziej funkcyjne.

Offline heineken

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 456
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #4152 dnia: Kwietnia 05, 2016, 14:19:40 »
Ważne by rozporek był na suwak a nie na guziki. I wiecej kieszeni np spodnie typu bojówki z kieszeniami po boku, czasem ma się tyle prób do pobrania ze ciężko je na raz zabrać

Offline policzek

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 546
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #4153 dnia: Kwietnia 05, 2016, 19:07:30 »
O tak spodnie typu bojówki. Często chodzę w takich na co dzień, bardzo praktyczne.

Offline Dziki_Gon

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 198
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #4154 dnia: Kwietnia 06, 2016, 13:28:03 »
mam nadzieje ze nowe ubrania będą się lepiej spisywać w uplane dni, w starych kwasiakach była tragedia, człowiek pocił się nic nie robiąc ;/, nowe spodnie na szelkach są bardzo wygodne, rozmiarówki są lepiej dopasowane od starych wersji