Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] ZCH Police  (Przeczytany 6849374 razy)

Offline policzek

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 546
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #3480 dnia: Grudnia 11, 2015, 22:19:46 »

Nie no super. A o czymś takim jak taktyki negocjacyjne to słyszałeś? Podanie takiej kwoty to element negocjacji… Tylko w sumie o czym tu deliberować, to naprawdę nie wiem. Są spore podwyżki, lepsze od oczekiwań ale jak widzę niektórym zawsze mało. Cóż, co kto woli.

Człowieku, ostatni raz odpisuje, bo to się robi już nudne. Twierdzisz, że ktoś się czegoś czepia, a to tacy jak Ty robią tylko z igły widły. Wiem, że to była tylko propozycja Zarządu, ale miałem prawo się z nią nie zgodzić, tak jak wielu innych w tym Związki. A co do ostetecznej wersji nie napisałem, że mi mało!

Przy okazji...
Czy ktoś się orientuje co będzie budowane na tyłach zakładu przy bramie nr 3 obok parkingu? od jakiegoś czasu są tam karczowane drzewa i szykowany plac.

Offline kier

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 215
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #3481 dnia: Grudnia 11, 2015, 23:12:13 »
jesli chodzi o teren za nowa pakownia, to ma tam powstać bodajże nowa paletyzatornia

Offline Dziki_Gon

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 198
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #3482 dnia: Grudnia 11, 2015, 23:27:01 »
Pani Aniu podawane informacje o podwyzkach sa prawdziwe?

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka


Offline policzek

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 546
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #3483 dnia: Grudnia 12, 2015, 00:04:49 »
jesli chodzi o teren za nowa pakownia, to ma tam powstać bodajże nowa paletyzatornia

Nie. Tam to już od dawna wiadome. Chodzi o teren przy bramie nr 3, ulica Piotra i Pawła

A tak do tego nowego paletyzatora, jaki sens w ogóle jest go tworzyć? Skoro na lp1 wprowadza się 2 zmiany?  Ktoś mi to potrafi wyjaśnić?
« Ostatnia zmiana: Grudnia 12, 2015, 00:12:04 wysłana przez policzek »

Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2085
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #3484 dnia: Grudnia 12, 2015, 07:01:09 »
Dziki Gon: tak. Nie ma jeszcze tylko porozumienia spisanego.

Offline Kasztan

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 67
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #3485 dnia: Grudnia 12, 2015, 10:56:05 »
Dzień dobry.


Pozwolę sobie powrócić do tematu odnośnie paczek żywieniowych. Krótko - smacznego.





Ktoś ma ochotę na "maski z głów wieprzowych"? Co to w ogóle jest? A może nieco "mózgu wieprzowego"?


I jeszcze jedna uwaga. Dlaczego bardzo często w piątki dostaje się paczki całkowicie bezmięsne?

Offline policzek

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 546
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #3486 dnia: Grudnia 12, 2015, 11:21:19 »
Ja już dawno przestałem jeść te paczki, oddaje w całości ludziom, którym one pasują. Ich zdrowie i życie.
A co do bezmięsnych posiłków w piątki, wtedy się pości, więc nawet jak nie jesteś osobą wierzącą masz się podporządkować i koniec :D

Offline Kasztan

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 67
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #3487 dnia: Grudnia 12, 2015, 11:32:23 »
A co do bezmięsnych posiłków w piątki, wtedy się pości, więc nawet jak nie jesteś osobą wierzącą masz się podporządkować i koniec

Ale zaraz, gdzieś w przepisach jest nakaz dawania wtedy posiłków bezmięsnych? Chyba nie!

Offline Kilofownikownia

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1291
  • Kilo Kilofa
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #3488 dnia: Grudnia 12, 2015, 11:45:39 »
Kasztan, tak z ciekawości: wkleisz fotkę składu pasztetu jaki sam kupujesz? :)

Offline The_Bill

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 498
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #3489 dnia: Grudnia 12, 2015, 11:59:23 »
Wydaje mi się iż w okolicach bramy nr 3 ma znajdować się blok energetyczny zasilający nową wytwórnie. Co do pasztetów to np. pasztet z Lidla ma w składzie 76 % mięs i 16 % więc da się zrobić pasztet z normalnych składników.
Internetowa zmora udowadnia swoje męstwo,
Samemu nie zdołał dokonać jeszcze niczego,
Dlatego na forach zgrywa tego najmądrzejszego.

Offline Kasztan

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 67
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #3490 dnia: Grudnia 12, 2015, 12:00:44 »
Pasztety raczej robię sam, ale nawet w tych, które czasem kupię nie ma w składzie "masek z głów wieprzowych"!!!


Jeszcze inna sprawa - ostatnio dali jogurt. Chyba to był jogurt bo na opakowaniu nie było ani nazwy, ani składu!!! I co teraz ma zrobić jakiś alergik, który musi dokładnie sprawdzać czy w składzie nie ma czegoś na co jest uczulony?!

Offline Beny2002

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 513
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #3491 dnia: Grudnia 12, 2015, 12:26:44 »
Jezeli jest niepewny to niech nie je. Proste. Bez przesady paczki jakie sa takie są, też mam nadzieje ze je zmienia. Jak raz nie zje jogurtu to nic mu się nie stanie.

Offline zaksiu

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 173
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #3492 dnia: Grudnia 12, 2015, 13:24:29 »
Jakie podejście 
Jezeli jest niepewny to niech nie je. Proste. Bez przesady paczki jakie sa takie są, też mam nadzieje ze je zmienia. Jak raz nie zje jogurtu to nic mu się nie stanie.
za tym idą duże pieniądze i powinno się wymagać odpowiedniej jakości.Nikt łachy nie robi.Jak sobie nieradzą  i jest dużo skarg to podziękować im.A pozatym paczki są okropne i wymaganie przyzwoitego sładu to nic złego.

Offline Beny2002

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 513
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #3493 dnia: Grudnia 12, 2015, 13:41:12 »
Ja wszystko rozumiem. Również i mnie rozwalił skład tego pasztetu. No ale jeżeli chodzi o ten jogurt to już bylo czepianie się.

Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2085
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #3494 dnia: Grudnia 12, 2015, 14:00:24 »
Polecam www.mzzprc.com - do poczytania temat "interwencja w sprawie posiłkow". Kolejne spotkanie nt.temat 14.12.15.