Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] ZCH Police  (Przeczytany 6851737 razy)

Offline Panu

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 52
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #2820 dnia: Marca 24, 2015, 15:15:07 »
Eee tam, najwazniejsze by okowity nie zabraklo.

Nie zabraknie niestety ilość miejsc na spotkanie z Panią Kopacz w nowobudowanej hal specjalnie na tą okazje jest niestety ograniczona.  nie wiedząc czemu nie będą też wpuszczane osoby wnoszące krzesła.  8)

Offline madzia21

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 46
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #2821 dnia: Marca 25, 2015, 06:56:29 »
Podobno już potwierdzone przejście na dwie zmiany na pakowniach ktoś może słyszał coś więcej?

Offline vwpolice

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 99
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #2822 dnia: Marca 25, 2015, 11:07:27 »
Podobno już potwierdzone przejście na dwie zmiany na pakowniach ktoś może słyszał coś więcej
Na razie nic nie wiadomo
nic dodać nic ująć

Offline fafik

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 485
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #2823 dnia: Marca 25, 2015, 11:40:14 »
Podobno już potwierdzone przejście na dwie zmiany na pakowniach ktoś może słyszał coś więcej?

Zobaczymy czy szanowne Związki będą za. Jeżeli się nie odezwą to pewnie coś się zmieni, bo przecież jest za dobrze i trzeba coś zmienić. A głow jest na Zakładach do myślenia baaardzo dużo.

Offline madzia21

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 46
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #2824 dnia: Marca 25, 2015, 16:09:26 »
Już nie wiadomo komu wierzyć jedni mówią ze skoro wygrał pan Rafał to nie dopuści do tego drudzy ze układu zbiorowego nie mogą zmienić a jeszcze inni ze związki nie pozwolą na to

Offline swiezak

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 109
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #2825 dnia: Marca 25, 2015, 16:20:51 »
Ale po co zmieniać układ zbiorowy, przecież w nim jest wpisany system dwu zmianowym. Nie ma natomiast 4 bop.

Offline policzek

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 546
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #2826 dnia: Marca 25, 2015, 20:36:18 »
Pakownie na dwie zmiany? to już widzę ten paraliż przed i na zakładzie stojacych w sznurku tirów. Przy ruchu ciągłym normalnie czasem ciężko to rozładować, a gdzie mówiąc na dwie zmiany. Nie wspominając już o zapakowanych zapasach itd. Nie wiem jak to sobię ktoś wyobraża, ale ciekawi mnie jak to sie potoczy

Offline Bart

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 88
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #2827 dnia: Marca 25, 2015, 22:20:59 »
Nie ma co siać paniki. Były wybory i można było dokonać zmian a teraz to zostaje nam pomyśleć  "jakie wybory takie rządy" i trzeba się liczyć z głosem większości pracowników. Ciekawi mnie tylko do kogo ludzie będą mieli pretensje jeśli układ zbiorowy się zmieni, a zapisane jest że może być on rozwiązany z trzymiesięcznym okresem wypowiedzenia.

Offline stefa

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 8
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #2828 dnia: Marca 26, 2015, 06:24:59 »
Ciekawi mnie czy rzeczywiście coś jest na rzeczy. Jeżeli tak to ze strony pracownika to chyba lepiej, że na trzy zmiany nie trzeba pracować. Zawsze wszyscy narzekają na pracę w nocy. Więc dla zdrowia pracownika to chyba dobre rozwiązanie.Co do kolejek to problem "mądrych głów" które to wprowadzają jeżeli się nie uda to pewnie ktoś im za taki pomysł podziękuje i mam nadzieję związki będą się temu bacznie przyglądać. Pani Aniu jakie jest zdanie związków dobrze że chcą ulżyć pracownikom na zmianach  (jeżeli w ogóle taki pomysł jest?)

Offline madzia21

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 46
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #2829 dnia: Marca 26, 2015, 07:00:16 »
Praca na dwie zmiany równa się mniejsze zmianowe czyli ludzie nie chcą takiego czegoś.podobno juz kierownicy z Pakowni wiedzą nie wiem skąd ze jest juz to pewne chodź chyba żadnego spotkania jeszcze w tej sprawie nie było.jezeli związki tu nic nie zrobią to nie ma sensu zapisywać się do nich

Offline vwpolice

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 99
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #2830 dnia: Marca 26, 2015, 07:53:06 »
Praca na dwie zmiany równa się mniejsze zmianowe czyli ludzie nie chcą takiego czegoś.podobno juz kierownicy z Pakowni wiedzą nie wiem skąd ze jest juz to pewne chodź chyba żadnego spotkania jeszcze w tej sprawie nie było.jezeli związki tu nic nie zrobią to nie ma sensu zapisywać się do nich
Madzia nie szalej :D Kierownicy coś wiedzą bo zamiar jest , miał być pokazany projekt związkom i nie był , co to pensji to myślę że żadne ze związków nie zgodzą się na zmianę płac , to znaczy utraty dochodu pełnego z dodatkiem zmianowym, tak że spokojnie spokojnie daleka droga jeszcze , pewnie należysz do jakiś zz zadzwoń dopytaj podpytaj na pewno ci wytłumaczą .
nic dodać nic ująć

Offline Bart

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 88
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #2831 dnia: Marca 26, 2015, 11:46:03 »
Madzia...naprawde nie rozumiesz ile zwiazki zmianowe mzzprc robią? Dzieki nim mamy miedzy innymi 5bop i dodatki socjalne. Niby kto się postawi za Tobą. Związki robią co mogą. Idz i się zapytaj ile im zawdzięczamy a nie pisz glupot ze nie ma sensu sie zapisywać. Wszystkich sytuacji nie rozwiążą wiadomo ale bez nich byś była skazana na łaske lub niełaske pracodawcy a tak to są przynajmniej ludzie ktorym zależy na Twojej pracy. Trzeba pamiętać jednak że sytuacja pracowników jak chyba i system pracy (5bop,4bop) w sporej częsci zalezy od przedstawiciela zalogi ktory został wybrany kilka dni temu.

Post Merge: [time]Marzec 26, 2015, 11:49:28 [/time]
Swoją drogą Pan Rafał publicznie z tego co pamietam deklarował że 5bop zostanie (chyba że coś źle zrozumiałem)
« Ostatnia zmiana: Marca 26, 2015, 11:50:30 wysłana przez Bart »

Offline vwpolice

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 99
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #2832 dnia: Marca 26, 2015, 12:34:13 »
ile zwiazki zmianowe mzzprc robią
No to też przeginasz , nie tylko te związki coś robią  bo same nie za bardzo nic nie zrobią  , tutaj to żeś pojechał ohhhooo. No ale reklama to dźwignią handlu , ale żeby tak cukrować.
nic dodać nic ująć

Offline fafik

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 485
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #2833 dnia: Marca 26, 2015, 14:26:58 »
To jeżeli takie zmiany będą to kilka osób już wiem, że biegną wypisać się ze Związków. Ale poczekamy zobaczymy może staną na wysokości zadania...

Offline Bart

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 88
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #2834 dnia: Marca 26, 2015, 14:54:04 »
Konstruktywna.krytyka. Po prostu warto do zmianowych byc zapisanym jesli ktos pracuje na zmianach no i nie tylko :)