Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] ZCH Police  (Przeczytany 6846287 razy)

Offline sz-n

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 161
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #2235 dnia: Listopada 14, 2013, 22:35:40 »
Ciekawe ile i czy coś kolwiek z tych 7 baniek pracownikom zch kapnie?

Offline KRET

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 84
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #2236 dnia: Listopada 14, 2013, 23:06:53 »
sz-n, a może tak zainwestować, zmodernizować i wyremontować instalacje produkcyjne... Nie można wszystko przejadać.

Offline sz-n

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 161
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #2237 dnia: Listopada 16, 2013, 19:53:07 »
KRET masz rację!!!
Niech siatkarkom dadzą i innym sportowcom będzie tania reklama. A na 105 niech się dalej "zabijają".
Słowa bym nie powiedział, gdyby faktycznie tym ludziom ulżyć i usprawnić pracę!!! A tak pewnie dyrektorom przed świętami dołożą po parę tysięcy bo mało zarabiają i im się należy za wkład, trud i wysiłek.

toksyczny

  • Gość
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #2238 dnia: Listopada 17, 2013, 11:30:28 »
sz-n - masz rację!!!
Niech dyrektorom dadzą za wkład, trud i wysiłek. Dla wszystkich pracowników nie starczy więc niech oni chociaż mają. W przyszłym roku postaramy się to może dostaną więcej i będą z nas jeszcze bardziej zadowoleni.

Offline rawiki

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 177
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #2239 dnia: Listopada 17, 2013, 19:57:10 »
To co się dzieje na 105 z opisu moich znajomych - kupili gó.... i teraz przyjeżdżają o 5 rano na kontrole, praca do (5.45 np.) a prysznic w domu bo ci się nie należy- nich w końcu uderzą się w pierś i powiedzą co kupili za grube miliony a nie ... obsługa słaba, automatyk, elektryk, mechanik nie radzą sobie!

Offline Siwy1

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 315
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #2240 dnia: Listopada 17, 2013, 20:04:07 »
pracują do 5.45 ? dziwne bo zdaje się że zmiana kończy się o 6.00. u prywaciarza pracowali by do pełnej godziny z mniejsze pieniądze wiec uważam że tragedii nie ma. a dlaczego prysznic w domu? zamykają dopływ wody po pełnej godzinie czy jak?

Offline rawiki

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 177
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #2241 dnia: Listopada 17, 2013, 20:09:28 »
Jestem ciekawy o której ty zamykasz komputer w pracy i sprzątasz po sobie ( a może sprzątaczka ci sprząta)?

Offline Siwy1

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 315
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #2242 dnia: Listopada 17, 2013, 20:15:45 »
mój komputer nie jest zamykany wogóle bo pracuje w ruchu ciągłym podobnie jak ja. licytował się nie będę. kończę pracę zgodnie z moim czasem pracy. dzięki temu nigdy nie miałem problemów z tego tytułu. każdy sobie rzepke skrobie...

Offline rawiki

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 177
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #2243 dnia: Listopada 17, 2013, 20:20:48 »
znasz realia pracy na wytwórni, pakowni- każda zmiana musi posprzątać po sobie, przygotować stanowisko pracy dla kolegów- po tym trzeba,przekazać zmianę, udać się na szatnie ,umyć, przebrać i to wszystko po 8 godz. ciężkiej pracy- przerzucanie worków, w pyle i smrodzie - czasami na to wszystko brakuje czasu, rozumiesz, to nie jest obóz pracy a kierownik ( przełożony) powinien być dla ludzi i służyć pomocą !

Offline Siwy1

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 315
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #2244 dnia: Listopada 17, 2013, 20:34:36 »
z tego co ja wiem pracownicy na tej pakowni kończyli prace dużo wcześniej.  to o czym piszesz czyli zakończenie produkcji, sprzątanie stanowiska pracy, kąpiel i marsz w kierunku bramy często była robiona godzinę przed czasem zakończenia zmiany. zapewne stąd takie "radykalne" działania przełożonego.  tak jak pisałem wcześniej.  każdy sobie rzepke skrobie...

Offline rawiki

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 177
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #2245 dnia: Listopada 17, 2013, 20:52:46 »
Widzę , że jesteś dobrze poinformowany, to opisz ludziom na forum jak sprawują się maszyny zakupione za kilka milionów, jak są traktowani pracownicy przez przełożonych, może jeszcze opiszesz szerzej jak był przeprowadzone badania poziomu hałasu ?

Offline Siwy1

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 315
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #2246 dnia: Listopada 17, 2013, 21:01:09 »
niestety wszystkiego nie wiem.  ale widze że ty wiesz i aż sie palisz żeby o tym napisać.  więc proszę... wylej swoje żale. chętnie poczytam i dowiem się czegoś więcej...
a tak swoją drogą to szybko zmieniasz temat. rozmawialiśmy zdaje sie o zakończeniu pracy i o godzinach wyjścia.  a ty tu nagle wyjezdzasz z jakims pomiarem hałasu.  co ma jedno do drugiego ? nie wiem.  to wszystko co mam do powiedzenia w tej kwestii. pozdrawiam i życzę spokoju w pracy. :-)

Offline rawiki

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 177
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #2247 dnia: Listopada 17, 2013, 22:06:49 »
Kolego cały czas pisze o warunkach pracy i podejściu kierownictwa do swoich pracowników o super maszynach a nie o godz. Pracy nie udawaj głupiego

Offline Marshall

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 96
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #2248 dnia: Listopada 18, 2013, 07:24:49 »
Rawiki – proponuję abyś znalazł sobie inną pracę. Przecież nikt tu cię na siłę nie trzyma? No chyba że tak jest?
Ja pracuję i się cieszę że mam stabilne zatrudnienie.
Wiem jakie są realia zatrudnienia w województwie. Wiesz ile osób za bramą czeka na twoje stanowisko?
Rozumiem, że niektóre kwestie mogą cię drażnić…są od tego odpowiednie instytucie, możesz zgłosić swoje zastrzeżenia, jeżeli jest coś co zagraża twojemu życiu bądź naraża ciebie na niebezpieczeństwo.

Offline R1cz4rdz00n3

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 59
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Przeprowadzki Szczecin R1 Trans
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #2249 dnia: Listopada 18, 2013, 07:25:43 »