Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] ZCH Police  (Przeczytany 6848193 razy)

dinokio

  • Gość
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #1515 dnia: Marca 21, 2013, 18:37:49 »
słuchaj chłopaku od 15 lat pracuję na części białej na BIELI i wiem coś o tym co to ciężka praca . Tyramy w pojedynkę na dwóch , trzech stanowiskach z braku angaży i skoro tam jest Ci tak źle to zapraszamy do nas , ludzie mają dosyć , nie liczą się z nami , sterówki dziurawe , zimno jak cholera , latem się gotujesz i nic z tym nie robią tylko obiecanki że już wkrótce będą remonty. Kiedyś nam powiedzieli i nie będę sypał nazwiskami że klimatyzacja jest do chłodzenia szaf sterowniczych a nie dla aparatowych. I już nie narzekaj , a z Twojej stawki wnioskuję że pracujesz parę lat chyba że się mylę , u nas też mają podobne stawki chłopaki co pracują po 5 lat a zaczynali z dużo niższymi . U nas starają się wyrównywać stawki i tak poprzednio aparatowy ze stawką powyżej 3000 tyś dostał 150 zł a poniżej 3000 tyś 200 zł.
Źle Ci tam gdzie jesteś to zapraszamy , są przejścia miedzy wydziałowe .

Offline be-cool

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 38
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #1516 dnia: Marca 21, 2013, 18:51:38 »
Cytat: "dinokio"
słuchaj chłopaku od 15 lat pracuję na części białej na BIELI i wiem coś o tym co to ciężka praca . Tyramy w pojedynkę na dwóch , trzech stanowiskach z braku angaży i skoro tam jest Ci tak źle to zapraszamy do nas , ludzie mają dosyć , nie liczą się z nami , sterówki dziurawe , zimno jak cholera , latem się gotujesz i nic z tym nie robią tylko obiecanki że już wkrótce będą remonty. Kiedyś nam powiedzieli i nie będę sypał nazwiskami że klimatyzacja jest do chłodzenia szaf sterowniczych a nie dla aparatowych. I już nie narzekaj , a z Twojej stawki wnioskuję że pracujesz parę lat chyba że się mylę , u nas też mają podobne stawki chłopaki co pracują po 5 lat a zaczynali z dużo niższymi . U nas starają się wyrównywać stawki i tak poprzednio aparatowy ze stawką powyżej 3000 tyś dostał 150 zł a poniżej 3000 tyś 200 zł.
Źle Ci tam gdzie jesteś to zapraszamy , są przejścia miedzy wydziałowe .


na całych zakładach jest podobnie, wieczny brak ludzi i zapierdziel na kilku stanowiskach na raz, u mnie jest to samo zimą zimno a latem cieknie z człowieka jak z kranu. fajnie że u was starają się choć trochę wyrównać stawki bo u mnie tego nie robią i jak na razie  wcale się na to nie zanosi. ja też zaczynałem od cieniutkiej stawki ale są wydziały gdzie chłopaki zaczynali od naprawdę przyzwoitych stawek co jest dla mnie nie zrozumiałe bo byliśmy przyjmowani mniej więcej w tym samym czasie
spytałeś się gdzie mają stawki kręcące się kolo 4 tyś wiec ci napisałem
pozdrawiam i bez urazy

dinokio

  • Gość
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #1517 dnia: Marca 21, 2013, 18:58:27 »
spoko , rozumiem to , dokładają tylko obowiązków nie dając nic w zamian a potem robią jakieś chore wyceny pracowników. Pozdrawiam i powodzenia :)

Offline arcziro

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 146
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #1518 dnia: Marca 21, 2013, 19:47:16 »
Cytat: "be-cool"
Cytat: "KRET"
Czyli tak jak An_na wcześniej komunikowała nagroda roczna przyklepana.
Blog członka zarządu


i znowu aparatowi z niskimi stawkami będą pokrzywdzeni bo aparatowy który ma staweczke 4 kółka i rocznie zarobi załóżmy 50 tyś to nagrodę będzie miał około 4 tysięcy, a zgadnijcie
jaką nagrodę dostanie aparatowy ze stawką 2 tyś wykonując tą samą a nawet i większą prace ??? pewnie się domyślacie ale napisze
aparatowy ze stawką 2 tysiące polskich złotych dostanie ile??? tak tak 2 tysiące

i pytam się gdzie tu K..WA sprawiedliwość???!!!
                                                        A Ten znowu zaczyna..chlopie wez sie do roboty a z tymi zalami to do Kasi    :lol2:

Offline bella20

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 158
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #1519 dnia: Marca 21, 2013, 20:11:26 »
Cytat: "be-cool"
Cytat: "KRET"
Czyli tak jak An_na wcześniej komunikowała nagroda roczna przyklepana.
Blog członka zarządu


i znowu aparatowi z niskimi stawkami będą pokrzywdzeni bo aparatowy który ma staweczke 4 kółka i rocznie zarobi załóżmy 50 tyś to nagrodę będzie miał około 4 tysięcy, a zgadnijcie
jaką nagrodę dostanie aparatowy ze stawką 2 tyś wykonując tą samą a nawet i większą prace ??? pewnie się domyślacie ale napisze
aparatowy ze stawką 2 tysiące polskich złotych dostanie ile??? tak tak 2 tysiące

i pytam się gdzie tu K..WA sprawiedliwość???!!!


Jak ktoś zasuwa 25 lat w ciężkich warunkach to te 4tys zarabia, aczkolwiek wątpie, bo mój ojciec jest od 25 lat aparatowym i nie przypominam sobie aby taką stawkę miał.
A jeżeli ktoś pracuje ledwo 3 lata i sądzi, że dostanie najwyższą stawkę, to ja się pytam, gdzie tu k..wa sprawiedliwość? I pokażcie mi taki zakład, bo też bym tak chciała ;D

Offline EVPolice

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 338
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #1520 dnia: Marca 21, 2013, 20:15:59 »
Przy negocjacjach stawek proponuję pamiętać o pracownikach z niskimi stawkami, ci pracujący od 5 lat nie otrzymali nic za opanowanie procesu przydało by się zrobić egzamin i z 20 zł podwyżki dać.

Offline _garde_

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 249
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #1521 dnia: Marca 22, 2013, 13:51:29 »
Nie sądzę abyście  pamiętali - ale któregoś pięknego dnia  kilkanaście lat wstecz (wliczono  dodatek stażowy do pensji, co spowodowało  różnice w stawkach zasadniczych  nawet powyżej 1000 zł na stanowiskach gdzie wykonywano tą samą pracę . Teraz po wielu latach trudno się pogodzić z tym, że pracownik pracujący np. 15 lat jako aparatowy ma  prawie taką sama stawkę jak ten co pracuje trzy lata, a ten co pracuje trzy lata , albo 5  ma taką samą stawkę jak  ten nowo przyjęty , albo niższą ( co też nie jest   aż taką rzadkością) - i żaden system premiowy ( a szczególnie nasz ) tego nie wyrównuje.
Możecie się  zżymać ,że  płace z odrębnym systemem stażowym to jakieś komunistyczne zaszłości - ale z tego co słyszałam taki system  w Spółkach będących w  Grupie Azoty  funkcjonuje i dlatego realna płaca jest tam  znacznie wyższa pomimo  niższych lub  na niektórych stanowiskach takich samych stawek zasadniczych.  Może  związki  zawodowe  by się w końcu tym zainteresowały . Nawiasem mówiąc nie wierzę , że  zakręconej butelki nie da się odkręcić.
garde

Offline premia22

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 110
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #1522 dnia: Marca 22, 2013, 15:39:44 »
http://chemia.wnp.pl/police-na-plusie-ale-zwalniaja,193312_1_0_0.html



Ciekawe czy to coś da w sprawie podwyżek ktore maja sie niedługo odbyc ???
'

Offline _garde_

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 249
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #1523 dnia: Marca 22, 2013, 16:07:37 »
Cytat: "Dr.Kafar"
Ale kombinacje alpejskie... Stawka powinna być przypisana do stanowiska. Świerzy pracownik, dopóki nie zda egzaminów ze znajomości instalacji, powinien mieć stawkę pomniejszoną powiedzmy o 25% i po krzyku.


Ta...  pomniesz stawkę ludziom o 25 % - to niektórzy  nie zmieszczą się w płacy  minimalnej , poza tym  sprawa  dotyczy wszystkich pracowników, nie tylko tych, gdzie  zdaje się egzaminy.
garde

Offline Gormiti

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 163
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #1524 dnia: Marca 22, 2013, 19:11:30 »
Cytat: "Dr.Kafar"
Stawka powinna być przypisana do stanowiska. Świerzy pracownik, dopóki nie zda egzaminów ze znajomości instalacji, powinien mieć stawkę pomniejszoną powiedzmy o 25% i po krzyku.

Zgadzam się co do stawki i egzaminów tylko kto miałby je przeprowadzać mistrz który nawet nie wie jakie obiekty mu podlegają czy może kierownik który o produkcji wie tyle co mu powiedzą mistrzowie.

Offline tommen0

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 158
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #1525 dnia: Marca 23, 2013, 14:34:42 »
...jakby ktoś nie wiedział,w piątek doładowali już karty Sodexo.

Offline konDonek

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 202
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #1526 dnia: Marca 24, 2013, 00:00:57 »
Rzygać mi się chcę  jak czytam tych wszystkich narzekających na stawki, ciężką pracę i wogóle jaka to krzywda im się dzieje na tych Zakładach. Ludzie przecież nikt was nie zmusza do pracy w tej firmie. Nie pasuje to szukać innej pracy i nie marudzić.
Pracowałem na Zakładach 17 lat odszedłem w 2010 r na PDO mając stawkę zasadniczą ok 4000 zł. Nie odpowiadało mi to i zdecydowałem się na taki krok ale nie wylewałem żalów na forum jaka to mi się wielka krzywda dzieje. Załóżcie sobie swoje firmy i pracujcie na siebie zrobicie miejsce dla tych którym naprawdę zależy na pracy.
To że aktualnie w tej firmie struktura organizacyjna jest postawiona na głowie a na stanowiskach dyrektorów tzw obszarów biznesowych jest kilku półgłowków to nie jest dobre. Ale cóż w takim kołchozie jeszcze nie wszystko od razu da się dobrze zorganizoiwać. Reasumując szanujcie to co macie, a macie naprawdę dużo!. :evil:

Offline pol

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1332
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #1527 dnia: Marca 24, 2013, 12:39:31 »
Info dla tych którzy jeszcze nie wiedzą:
"Zakłady zarobiły 115 mln zł na czysto"

http://www.strefabiznesu.gp24.pl/artykul/zch-police-zaklady-zarobily-115-mln-zl-na-czysto
 :jupi:

Offline RPDA

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 54
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #1528 dnia: Marca 24, 2013, 18:52:30 »
Cytat: "konDonek"
Rzygać mi się chcę  jak czytam tych wszystkich narzekających na stawki, ciężką pracę i wogóle jaka to krzywda im się dzieje na tych Zakładach. Ludzie przecież nikt was nie zmusza do pracy w tej firmie. Nie pasuje to szukać innej pracy i nie marudzić.
Pracowałem na Zakładach 17 lat odszedłem w 2010 r na PDO mając stawkę zasadniczą ok 4000 zł. Nie odpowiadało mi to i zdecydowałem się na taki krok ale nie wylewałem żalów na forum jaka to mi się wielka krzywda dzieje. Załóżcie sobie swoje firmy i pracujcie na siebie zrobicie miejsce dla tych którym naprawdę zależy na pracy.
To że aktualnie w tej firmie struktura organizacyjna jest postawiona na głowie a na stanowiskach dyrektorów tzw obszarów biznesowych jest kilku półgłowków to nie jest dobre. Ale cóż w takim kołchozie jeszcze nie wszystko od razu da się dobrze zorganizoiwać. Reasumując szanujcie to co macie, a macie naprawdę dużo!. :evil:

W sumie dobrze prawisz ale nie zaglądaj tutaj więcej bo się w końcu zrzygasz :colors:

Offline konDonek

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 202
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #1529 dnia: Marca 24, 2013, 20:56:07 »
To czy będę tu zaglądał to nie twoja sprawa, a o moje zdrowie się nie martw.