Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] ZCH Police  (Przeczytany 6877953 razy)

Offline pol

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1332
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #1500 dnia: Marca 20, 2013, 16:19:05 »
Cytat: "xP"
a wie ktoś gdzie mógłbym zobaczyć układ zbiorowy?

w zakładowym intranecie

Offline xP

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 308
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #1501 dnia: Marca 20, 2013, 16:32:44 »
a zebym miał do tego dostep :'(.  a nigdzie indziej nie ma?

Offline be-cool

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 38
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #1502 dnia: Marca 20, 2013, 19:33:57 »
Cytat: "KRET"
Czyli tak jak An_na wcześniej komunikowała nagroda roczna przyklepana.
Blog członka zarządu


i znowu aparatowi z niskimi stawkami będą pokrzywdzeni bo aparatowy który ma staweczke 4 kółka i rocznie zarobi załóżmy 50 tyś to nagrodę będzie miał około 4 tysięcy, a zgadnijcie
jaką nagrodę dostanie aparatowy ze stawką 2 tyś wykonując tą samą a nawet i większą prace ??? pewnie się domyślacie ale napisze
aparatowy ze stawką 2 tysiące polskich złotych dostanie ile??? tak tak 2 tysiące

i pytam się gdzie tu K..WA sprawiedliwość???!!!

dinokio

  • Gość
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #1503 dnia: Marca 20, 2013, 19:53:54 »
Pokaż mi aparatowego ze stawką 4 tyś.!!!! u nas nawet brygadziści tyle nie mają , a skąd wiem mój ojciec jest brygadzistą od 20 lat i nie przekracza 4 tyś . stawki zasadniczej.
Skoro u Was mają takie stawki aparatowi to macie tam niebo !!!

dinokio

  • Gość
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #1504 dnia: Marca 20, 2013, 20:00:06 »
Cytat: "An_na"
Działamy, aby nagroda roczna była na marcowa wypłatę /czyli w kwietniu/.Po wczorajszym spotkaniu z "Władzą", wszystko jest na dobrej drodze.A negocjacje płacowe 28marca.





CZYLI PRZYKLEPANE JEST ŻE NAGRODA ROCZNA BĘDZIE NA KWIETNIOWĄ WYPŁATĘ?

dinokio

  • Gość
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #1505 dnia: Marca 20, 2013, 20:01:50 »
Cytat: "KRET"
Czyli tak jak An_na wcześniej komunikowała nagroda roczna przyklepana.
Blog członka zarządu




TAK ZROZUMIAŁEM PO TYM WPISIE :)

Offline Kuba

  • Administrator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 2248
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #1506 dnia: Marca 20, 2013, 20:19:25 »
dinokio, używaj opcji "edytuj".
Jeśli jesteś nowym użytkownikiem, zapoznaj się z REGULAMINEM FORUM.

Zachęcam do obserwowania mojego bloga -
Chmielnik Jakubowy

Offline Gormiti

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 163
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #1507 dnia: Marca 20, 2013, 21:35:20 »
Cytat: "be-cool"
znowu aparatowi z niskimi stawkami będą pokrzywdzeni bo aparatowy który ma staweczke 4 kółka i rocznie zarobi załóżmy 50 tyś to nagrodę będzie miał około 4 tysięcy, a zgadnijcie
jaką nagrodę dostanie aparatowy ze stawką 2 tyś wykonując tą samą a nawet i większą prace ??? pewnie się domyślacie ale napisze
aparatowy ze stawką 2 tysiące polskich złotych dostanie ile??? tak tak 2 tysiące

i pytam się gdzie tu K..WA sprawiedliwość???!!!

My "fizole" jesteśmy koniecznym złem dla biurowca bo gdyby było to możliwe to by wszystkich wyrzucili i kisiliby sie we własnym sosie. Żaden dyrektor, kierownik, mistrz, specjalista nie zgodzi się aby było po równo bo jakby nie liczył to by mieli do tyłu bo mają ładne staweczki. Nawet nasi związkowcy zamiast bronić nas bronią umysłowych (punkt widzenia zależy od miejsca siedzenia) :<
Sprawiedliwości na zakładach nigdy nie doświadczysz bynajmniej nie na produkcji.
Zastanawiam się poco wprowadzili ten system ocen okresowych skoro ani do awansów ani do podwyżek oceny nie są brane pod uwagę, mogę stawać na rzęsach i dostać zdecydowanie powyżej oczekiwań a i tak moja nagroda roczna jak i premia będzie o połowę mniejsza.  Jedyne co pozostało to robić swoje i przestać się łudzić że sprawiedliwość istnieje.

Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2085
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #1508 dnia: Marca 20, 2013, 21:52:17 »
Nagroda roczna za 2012 r będzie wypłacona 8 kwietnia /czyli wraz z marcową wypłatą/.

Offline franczeska

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 238
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #1509 dnia: Marca 20, 2013, 22:40:59 »
Cytat: "An_na"
Nagroda roczna za 2012 r będzie wypłacona 8 kwietnia /czyli wraz z marcową wypłatą/.


Anna gratuluje wyboru do RN na kolejną kadencje.
Ale proszę cie przestań bić pianę ...... o doładowaniu karty 25 marca i nagrodzie rocznej której wyplata została jedynie przyspieszona o 2-3 miesiące. Bo te elementy i tak zostały zagwarantowane i zabezpieczone już jakiś czas temu. Sukces ale idźmy do przodu.
Lepiej napisz jak mają się perspektywy regulacji płacowych na 2013 r. bo I kwartał ma się ku końcowi żądania ZZ opisane w "Zmianie" przed wyborami to m.in. 10% podwyżki wynagrodzeń i co dalej z tym chorym systemem premiowania którego chyba już nikt nie rozumie poza samym pomysłodawcą. Zresztą temat premii jest na forum wałkowany "na okrągło".

Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2085
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #1510 dnia: Marca 20, 2013, 22:44:26 »
Dinokio pyta to odpowiadam. Decyzja Zarządu zapadła dzisiaj.Negocjacje płacowe 28 marca.

dinokio

  • Gość
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #1511 dnia: Marca 21, 2013, 12:35:58 »
An_na dziękuję za odpowiedź i gratuluję wygranej :)

Martin

  • Gość
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #1512 dnia: Marca 21, 2013, 16:02:34 »
To dlaczego Badełek nie przeszedł? Czy jego wycieczki do Prezesa Marciniaka tak wszystkich otrzeźwiły? Widać to jakieś wytłumaczenie musi być bo ludzie sie na nim poznali, ze dużo obiecuje i mowi a nic nie potrafi załatwić. A tu trzeba ludziom spełniać obietnice, a nie tylko dbać o swój ciepły zadek. Dla Anny wielkie gratulacje. Obyś naprawde pomogła naszej załodze.  :jupi:

Offline kier

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 215
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #1513 dnia: Marca 21, 2013, 16:11:56 »
Cytuj (zaznaczone)
To dlaczego Badełek nie przeszedł?
 haha :rotfl: , aleś przydzwonił :crazy:

Offline be-cool

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 38
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #1514 dnia: Marca 21, 2013, 18:08:59 »
Cytat: "dinokio"
Pokaż mi aparatowego ze stawką 4 tyś.!!!! u nas nawet brygadziści tyle nie mają , a skąd wiem mój ojciec jest brygadzistą od 20 lat i nie przekracza 4 tyś . stawki zasadniczej.
Skoro u Was mają takie stawki aparatowi to macie tam niebo !!!


choćby na amoniaku chłopaku ... i nie tylko
osobiście znam kilka takich osób
a brygadzista nie musi mieć stawki powyżej 4 tyś, ja mam 2 tyś i też byłem brygadzistą
a według mojej tylko i wyłącznie własnej opinii, która wyrobiła mi się poprzez obserwację aparatowy który ma stawkę powyżej 4 tyś to albo kiedyś dobrze lizał lub dobrze strzelał z ucha kierownikowi i w ten sposób dorobił się takiej staweczki

a jak chcesz zobaczyć NIEBO to dawaj na nawozy zobaczysz jak jest pięknie