Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] ZCH Police  (Przeczytany 6852577 razy)

Offline Prawdopodobnie

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 281
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #840 dnia: Lipca 12, 2012, 07:36:51 »
Toć to forum jest o ZCH Police więc co w tym dziwnego. Związkowcy też tu zaglądają, więc może coś zadziałają. Może ktoś nie należy do związków i zostanie spławiony (wiem że są inne działy), ale co komu to przeszkadza że tu napisał Nil.
Moim zdaniem dobry temat.

Offline tedi

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 6
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #841 dnia: Lipca 12, 2012, 09:57:41 »
Jest jeszcze jedno rozwiązanie trzeba wcześniej wyjchać z domu. Zmianowi dojeżdżający ze Szczecina na 06:00 i mają jeden autobus albo jadą nocnym. Ty jesteś o 07:40 i jeszcze godzinę odjazdu łącznika trzeba zmienić ??? Chyba przesadzasz?

Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2085
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #842 dnia: Lipca 12, 2012, 09:57:46 »
zagladają, zaglądają...interweniowałam w tym temacie. Zobaczymy...myslę, iz będzie wola na usprawnienie.

Nil

  • Gość
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #843 dnia: Lipca 12, 2012, 13:55:40 »
tedi,  poprosić nie zaszkodzi. Jak zmianowym to nie przeszkadza to niech sobie spacerują, albo niech czekają. Jednak wydaje mnie się, że to tylko Twoja opinia a nie większości zmianowych. Ja napisałem w imieniu tych co chodzą na ranki (spółki i zakłady). Wyjście wcześniej i stać 15 minut to też bez sensu. A mi to głównie chodzi o porę kiedy to wiatr zacina i pada deszcz.

Nil

  • Gość
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #844 dnia: Lipca 13, 2012, 07:12:13 »
An_na,  dziękuję w imieniu Większości za załatwienie tematu.

Offline Ona7718

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 85
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #845 dnia: Lipca 13, 2012, 10:22:52 »
„Naczelną zasadą polityki finansowej mojego rządu będzie stopniowe obniżanie podatków" - Donald Tusk

Offline cooker

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 862
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #846 dnia: Lipca 13, 2012, 11:29:38 »
Albo stracić. Skoro władza może nie zgodzić się na transakcję (i raczej nie chce), to Acron może sobie oferować nawet 100 zł za akcję. Inwestorzy naiwnie się rzucą, a potem Acron wycofa się i cena spadnie do 30zł. Przy zadeklarowanym stanowisku Rządu dalsze zabawy Acronu są podejrzane...

Offline Ona7718

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 85
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #847 dnia: Lipca 13, 2012, 11:45:40 »
Cytat: "cooker"
Albo stracić. Skoro władza może nie zgodzić się na transakcję (i raczej nie chce), to Acron może sobie oferować nawet 100 zł za akcję. Inwestorzy naiwnie się rzucą, a potem Acron wycofa się i cena spadnie do 30zł. Przy zadeklarowanym stanowisku Rządu dalsze zabawy Acronu są podejrzane...


Ale przecież władza ma tylko 32 % a Acron chce 66% więc co ma piernik do wiatraka, państwo jest akcjonariuszem mniejszościowym. Tarnów to spółka giełdowa.
„Naczelną zasadą polityki finansowej mojego rządu będzie stopniowe obniżanie podatków" - Donald Tusk

Offline Wykidajło

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2610
    • Zobacz profil
    • http://www.naszepolice.pl
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #848 dnia: Lipca 15, 2012, 15:53:38 »
Wygląda na to, że Acron dostał czarną polewkę. Ciekawe, czy jutro znów przedłużą zapisy.
Kłamstwo obiegnie świat nim prawda założy buty.

Offline demoskinos

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 235
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #849 dnia: Lipca 15, 2012, 18:46:10 »
Ktoś ze zlecenia nie dostał jeszcze wypłaty ?

Offline pol

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1332
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #850 dnia: Lipca 15, 2012, 19:25:56 »
Właśnie było o nas w „Faktach” tvn. Mówili o firmie która jak mało która przynosi ostatnio duże zyski i jutro okaże się czy nastąpi jak to powiedzieli – jej wrogie przejęcie przez Rosjan.  :pirat:

Offline solar

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 314
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #851 dnia: Lipca 15, 2012, 20:46:50 »
Cytat: "Ona7718"
przecież władza ma tylko 32 % a Acron chce 66% więc co ma piernik do wiatraka, państwo jest akcjonariuszem mniejszościowym.

Władza odgraża się że dokapitalizuje Tarnów akcjami Puław. Wtedy Acron nie będzie większościowym udziałowcem Tarnowa. Troche to skomplikowane. Jutro wiele sie rozstrzygnie.
Cytat: "pol"
wrogie przejęcie przez Rosjan

"wrogie przejęcie"-  za wikipedią:
Cytuj (zaznaczone)
proces uzyskania kontroli nad spółką poprzez nabycie jej akcji w liczbie wystarczającej do kontroli i zarządzania nią, który to proces nie zyskał akceptacji kierownictwa spółki przejmowanej i spotkał się z opozycją zarządu lub rady nadzorczej na którymkolwiek etapie. W celu nabycia kontroli "najeźdźca" może wykorzystać różnorodne formy nabycia akcji

_

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #852 dnia: Lipca 16, 2012, 17:26:47 »
Police w ciągu ostatniego miesiąca dały zarobić prawie 20%. Jak ktoś się wstrzelił to zazdroszczę. ;]
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Offline tommen0

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 158
    • Zobacz profil

Offline cooker

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 862
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #854 dnia: Lipca 19, 2012, 18:32:01 »