Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] ZCH Police  (Przeczytany 6784111 razy)

Offline Beny2002

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 513
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #8685 dnia: Października 02, 2018, 15:46:30 »
Uwierz mi, że nie rozczulam się nad swoja doła.  Po prostu uwazam, że praca brygadzisty nie jest najlatwiejsza jak się Ci wydaje. Ale nie ma co się spierać bo juz osad tu powstał, ze to przydupasy majstra i kierownika ☺️

Offline RPzpl

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 741
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #8686 dnia: Października 02, 2018, 16:53:49 »
Wiesz ocena jest raczej prawidłowa, spotkałem w swojej długoletniej pracy na bieli z takimi brygadzistami że po żal się Boże, a byli brygadzistami,  bo byli właśnie takimi jak określiłeś, i mieli uklady. Wiesz po czasie ich zdejmowano, ale stawki wywindowane pozostały. Ale roczulasz się nad sobą, no a propos nikt cię nie zmuszał do bycia brygadzistą, wiedziałeś w co wchodzisz.
Mózg posiadają wszyscy, rozum nieliczni.

Offline Beny2002

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 513
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #8687 dnia: Października 02, 2018, 18:53:31 »
Ja wiedziałem w co wchodzę i nie rozczulam się nad sobą. Jest mi dobrze tak jak jest, odniosłem sie po prostu do Twojej/Waszej opinii na temat brygadzisty. Są brygadzisci, którzy sumiennie wykonują swoje obowiazki, a także są tacy, którzy te obowiązki omijają szerokim łukiem. To samo tyczy się aparatowych, wiec jaki jest sens wrzucania wszystkich do jednego worka.

Offline wladcaszerszeni

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 73
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #8688 dnia: Października 02, 2018, 20:23:34 »
Hm co do brygadzistów to jedni pracują  wręcz zapieprzają ,  a drudzy pija kawkę i wypełniają papierki , Ci  pierwsi chcą aby to jakoś się trzymało ci drudzy chu. kładą na wszystko , a co najgorsze jest w tym wszystkim ze ludzie nie mający pojęcia o "pracy" są na takim stanowisku oczywiście nie wszyscy :]

Offline masamix

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 62
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #8689 dnia: Października 05, 2018, 09:19:14 »
Życie, tak jak Pan pisze partia od lat otwierała wiele drzwi odkąd ten zakład istnieje. Choć drzwi są coraz bardziej domykane. Osoby, które zrobiły dodatkowe uprawnienia zakończone egzaminami powinny otrzymać podwyżkę. Niedawno interweniowałam w sprawie kilku osób z EC, które zrobiły państwowe uprawnienia a wnioski o podwyżkę zostały wstrzymane. Sprawa jest jeszcze raz analizowana.
Trzeba będzie odnaleść bohaterów tej historii.Czy oczywistą analizę przeszli już pozytywnie i jak długo trwa ich never ending story. Cieszy mnie to że wypełniła Pani swój obowiązek i wiem że wiecej nic Pani nie może zrobić tylko to pokazuje w jakiej firmię pracujemy. Szumne obietnice a potem rzeczy oczywiste są pomijane a ludzie okłamywani. Było to juz setki razy poruszane nie chce mi się narazie powtarzać.

Offline duch

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 42
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #8690 dnia: Października 07, 2018, 11:29:51 »
Nie, nic mnie nie boli. Nie należę do osób narzekających. Jak mam problem to staram się go rozwiązać.
Co do średnich wynagrodzeń i innych danych wszystko znajdzie Pan w Raportach, które są publikowane.
Co do mojej pracy nie musi mi Pan przypominać. Doskonale wiem gdzie jestem i za co odpowiadam. Swoją pracę staram się realizować najlepiej jak tylko potrafię, Wyrównanie wynagrodzeń w górę wszystkim zarabiającym mniej do 4300 to byłby koszt roczny kilkudziesięciu mln zł. Zakład fizycznie  nie jest w stanie tego zrealizować.


Post Merge: [time]Październik 07, 2018, 11:35:48 [/time]
Jest szansa już na pierwszy punkt z Pana listy :)
Dawno temu zrobiła pewna osoba uprawnienia państwowe do obsługi ....... i podwyżka za podniesienie kwalifikacji poszła ???? Chyba poszła do ...................... .

Post Merge: [time]Październik 07, 2018, 12:00:07 [/time]
Nie byłam tam jako wycieczka.
Z 15 lat temu pracowałam w audycie wewnętrznym. Audytowałam magazyn części zamiennych. Magazyn- jakieś z kilka mln. Finał- poszło na złom za grosze. Koszty /straty poniósł zakład. Przykładowo były trzy zwoje kabla po 150 m. Dwunastożyłowego. Koszt wtedy ok pół miliona. Kupiony na potrzeby komputeryzacji mocznika. Nigdy nie został wykorzystany. Zapas... Zapasy na wszystko co ważne w tym zakładzie to koszt ok. Kilkunastu mln jak nie więcej, bo każda jednostka chciałaby mieć swój zapas. Sam grzejnik na amoniaku to ok 12 mln a też by się przydał zapasowy.
Albo za wysokie kwalifikacje, albo za niskie, czyli czekamy na "swojaka" ??? Już takie plotki chodzą między ludźmi w firmie. Wystarczy przyjrzeć się stanowiskom mistrzów i starszych mistrzów, o specjalistach, nie wspomnę. Taka atmosfera, chyba nie sprzyja firmie.
Fafik_Do 4.10.18 trwa wewnętrzny nabór do Biura Zarządzania Infrastrukturą na stanowisko „ Specjalista ds. Nadzoru geodezyjnego i gospodarowania gruntami”. Zapraszam do rekrutacji. Wszędzie dobrze, gdzie nas nie ma.


Post Merge: [time]Październik 07, 2018, 12:09:01 [/time]
Ba ja widze ze sie nic nie dzieje, normalka.
A jak ma się coś dziać skoro są to słusznie i bezwzględnie posłuszni wybrańcy Mistrza lub Kierownika.
A morze tak co 6 m-cy wymieniać mistrzów i brygadzistów między zmianami,ciekawe czy wtedy też byłby taki HIGH LIFE ?
Wszystko zależy od inteligencji kierownictwa, a nie tylko wykształcenia. Jeżeli kierownictwo będzie inteligentne, to nigdy nie będzie miało problemu z pracownikami, bo oni wiedzą, że oni zrobią co trzeba, żeby pracownicy dla nich byli gotowi "skoczyć w ogień"

Post Merge: Października 07, 2018, 12:30:26
zakładzie
Chyba, że brygadzista nic nie umie i został brygadzista chyba z litości, ale to ja już wspomniałem pani Ania o tym wie :D
Może kilka zdań napiszemy o starszych mistrzach zmianowych w logistyce itp. Z tego, co nam wiadomo, kiedyś ich nie było i firma lepiej funkcjonowała. Za ich kasę, może lepiej zapewnić stałą obsadę w obsłudze sprzedaży towarów, czyli nawozów i problemów z obsługą będzie o połowę mniej. Teraz są mistrzowie, którzy niewiele mogą, bo i tak nie mają ludzi, pomocników operatorów. Podobno tak kiedyś było i nie było mowy o mobbingu, a i ludzie chętniej przystępowali do pracy, bo wiedzieli, że nikt im na ręce nie patrzy i liczy się wykaz na papierze. Może czas wrócić do "dawniejszej Polski "???
« Ostatnia zmiana: Października 07, 2018, 12:30:26 wysłana przez duch »

Offline fafik

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 485
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #8691 dnia: Października 08, 2018, 10:49:09 »
Może kilka zdań napiszemy o starszych mistrzach zmianowych w logistyce itp.
Sztuczne stanowiska.
Pani An_na jak wypadła ankieta?

Offline maks

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 60
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #8692 dnia: Października 08, 2018, 14:52:51 »
Pani Aniu czy to prawda, że zakłady nie będą już wypłacać odszkodowań za lakier? A jeżeli nie będą, to jak to teraz będzie wyglądało.
Oczywiście wieści drogą pantoflową dochodzą.

Offline moto

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 29
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #8693 dnia: Października 08, 2018, 15:44:29 »
Cytuj (zaznaczone)
Pani Aniu czy to prawda, że zakłady nie będą już wypłacać odszkodowań za lakier? A jeżeli nie będą, to jak to teraz będzie wyglądało.

Ale to nie zakłady decydują o odszkodowaniach. Moje auta są non stop syfione tym szajsem, non stop się sukcesywnie sądzę i teraz niedługo dojdzie również cały 3 letni nowy dach sporego domu. Pracownikiem nie jestem i nie ma to żadnego znaczenia.

Jak dalej będą tak zaciekle i bezsensownie walczyć, to kupię 30 samochodów i poczekam kilka lat, bo to jest jakaś kpina, by jakieś dziadowskie zakłady się wybudowały obok i niszczyły mi moje całe mienie. Ciekawe jak ten syf ma wpływ na zdrowie policzan i okolic.
« Ostatnia zmiana: Października 08, 2018, 15:46:59 wysłana przez moto »

Offline maks

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 60
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #8694 dnia: Października 08, 2018, 16:44:36 »
Jak nie zakłady, jak papiery na odszkodowanie składa sie do siedziby firmy i oni rozpatrują wnioski o odszkodowanie. Ale teraz to już nic nie wiadomo.

Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2075
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #8695 dnia: Października 09, 2018, 11:22:26 »
W ankiecie wzięło udział 70 % pracowników. Nie znam jeszcze wyników- wczoraj omawialiśmy tą kwestię na Zarządzie. Materiał ma być przedstawiony na Zarządzie a później związkom zawodowym.
Co do kwestii odszkodowawczych już się na ten temat na tym forum wypowiedziałam.

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #8696 dnia: Października 15, 2018, 14:47:34 »
Masz problem z uzyskaniem odszkodowania o z.ch za zniszczony lakier?
Tu macie link do dzika, który grupę azoty masakruje. Nie musisz nawet być pracownikiem.
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=250324555598149&id=156196685010937&anchor_composer=false


Ps. Ptaszki ćwierkają że sytuacja finansowa z.ch. Police jest zła.
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline SAMISWOI

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 10
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #8697 dnia: Października 15, 2018, 16:11:09 »
Bartłomiej Sochański ma większość udziałów w spółce Ships Care Agency. Z danych, wynika że Ships Care Agency działa dopiero od połowy ubiegłego roku.

Tymczasem na liście obsłużonych statków są też takie, które dostarczały do portu Zakładów Chemicznych Police ilmenit, czy też fosforyty. Według posłów na liście odbiorców ładunków transportowanych na statkach obsługiwanych przez Ships Care Agency jest też KGHM.
Sam Sochański jest też w radzie nadzorczej jednej ze spółek zależnych chemicznego giganta. Chodzi o spółkę Transtech Usługi Sprzętowe i Transportowe (usługi sprzętowe, transportowe, spedycyjne i naprawcze). Obok kandydata PiS na prezydenta w radzie jest też inny działacz PiS – Leszek Duklanowski (obecnie także kandydat na radnego).http://szczecin.wyborcza.pl/szczecin/7,34939,24045786,bartlomiej-sochanski-zarabia-na-imporcie-rosyjskiego-wegla-dotowanego.html

Offline wladcaszerszeni

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 73
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #8698 dnia: Października 15, 2018, 19:30:50 »
Pani Aniu , sugeruje żeby kobiety od odszkodowań zaczęły coś robić bo będzie coraz więcej  ludzi którzy zgłoszą  spr do sadu , a chyba nie o to tu chodzi ...

Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2075
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #8699 dnia: Października 15, 2018, 23:06:04 »
Jeśli ktoś chce iść do sądu ma do tego pelne prawo. Te kwestie reguluje kodeks cywilny.