Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] ZCH Police  (Przeczytany 6891903 razy)

piotrzpl

  • Gość
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #3435 dnia: Grudnia 09, 2015, 20:03:50 »
kier ,,, wiec tak twoja argumentacja o ilości przepracowanych lat kiedyś w zch police dla mnie jest delikatnie mówiąc śmieszna, jeżeli tak stawiamy sprawę to ja znam co niektórych co pracowali tez po 30 lat i odeszli z firmy to ich tez powinniśmy zaprosić, proponuje tez żyjących emerytów zaprosić,,, serwis jest odrębną firmą i to jest fakt, zch police tworzą wytwórnie produkcyjne, i to tez jest fakt niepodważalny,  i zaproszenia dostali pracownicy zch police,,, a tak dla ciekawości to pracuje w firmie 35 lat w tym 31lat na wytwórni na zmianach ,,,

Offline kier

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 215
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #3436 dnia: Grudnia 09, 2015, 20:26:46 »
słuszna uwaga- odeszli. serwis został ZMUSZONY do takiej, a nie innej pracy i przynależności "firmowej".
i faktycznie o emerytach zapomniałem, wielki dzieki  :) .
o "składzie" firmy tez nie mam zamiaru dyskutować- takie sa fakty, niestety. myslisz, że obecni pracownicy serwisu nie chcieliby ponownie pracować tam, gdzie pracę zaczynali? ???

piotrzpl

  • Gość
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #3437 dnia: Grudnia 09, 2015, 21:01:32 »
Wiem ze teraz by chcieli, mieli okazje to zrobic ale nie wykozystali tego, powiem ci jedno ja jak przechodziłem z warsztatów centralnych( obecnie remech/ serwis) na wytwórnię na zmiany wielu pukali sie w głowę,  po drugie jak oni dobrze stali a my słabo, nie dzielili sie z nami zyskami,,, po kolejne wiedzieli hdzie przystepuja i na jakich zasadach, i nikt och nie zmuszał

Offline kier

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 215
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #3438 dnia: Grudnia 09, 2015, 21:24:41 »
remech może i kiedys miał zyski, ale raczej "dzielić sie ", to musiał z firmą-matka. wiesz może o kim mowa?
owszem , wiedzieli gdzie "przystepują", ale , uwierz mi, inna opcja była tylko "zielona trawka". :'(

Offline arturo

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 35
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #3439 dnia: Grudnia 09, 2015, 21:42:09 »
piotrzpl przykro mi ,że to mówię ale nie masz zielonego pojęcia o tym co piszesz :(
 Mam wrażenie, że w firmie pracujesz nie 35 lat tak jak napisałeś a 3,5 roku bo inaczej nie pisałbyś steku takich bzdur !
Właśnie przez takich ludzi tak Ty następuję podział na "My" i "Oni". Masz kolegów w GAPS ? Po tym co piszesz wnioskuję ,że nie . Jeżeli się mylę to powiesz im to prosto w twarz ?  Będziesz miał na tyle odwagi ?
I jeszcze jedno: jeżeli zabierasz głos w dyskusji - pisz tak by można Cię było zrozumieć ! Twoje wypowiedzi to jeden WIELKI słowotok. Interpunkcja, składnia, ortografia są dla Ciebie obce z tego co widzę.

piotrzpl

  • Gość
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #3440 dnia: Grudnia 10, 2015, 00:34:52 »
Powiem ci tak mam wielu kolegów w serwisie i znaja moje zdanie w tym temacie( i moge ci to powiedziec w twarz). A podział powstał juz dawno na my i oni, i nie jest to moja wina, i nie ja go stworzyłem, wiesz ale rozumie jak sa profity to chetnych jest wielu, normalne i rozumie cie, i jak przypuszczam jestes rozgoryczony ze nie dostałeś, mowi sie trudno,,, znam kilku co odesli ze spółek i dobrze sie ma. Jak nie ma się argumentów do merytorycznej dyskusji to sie czepia pisowni, normalne, moze w poście walnelem jakiego byka ale weszlem na forum przez telefon wiec moglo sie zdarzyć,  co do składni interpunkcji, przeczytaj posty innych. Co do mojego wieku ni bede polemizował z tobą, wisi mi jakie ty masz wrażenia. Na koniec mozesz mi życzyć milej zabawy.

Ps: sprawdz pisownię bo teraz tez wszedłem przez telefon,,,  a i stawiam 3 , tez mozeszsie tego czepiać,,,
« Ostatnia zmiana: Grudnia 10, 2015, 01:28:47 wysłana przez piotrzpl »

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #3441 dnia: Grudnia 10, 2015, 08:07:57 »
Piotrzpl: ja tylko tak wtrace. Błędy popełnia każdy, wiadomo. Ale twoje wpisy czyta się cholernie trudno. Raz, że przez błędy (których wspominanie nie jest niczym złym, to chyba dobrze, że ktoś cie poprawia bo możesz się czegoś dotyczyć, prawda?), a dwa, że przez składnię. Tego już nie wytłumaczysz telefonem (błędów zresztą też nie, dla mnie telefon to żadna wymowka, co najwyżej możesz polskich znaków nie mieć).

No i wybacz, ale "weszlem"? Serio?
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Offline Qba99

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 590
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #3442 dnia: Grudnia 10, 2015, 08:19:36 »
piotrzpl o jakich profitach pracy w Serwisie piszesz? Ten podział utrwala się właśnie przez takich ludzi jak Ty. To są ludzie którzy codziennie przychodzą pracować tam gdzie Ty. Warunki pracy te same. Różnica jest taka, że im kto inny wydaje polecenia niż tobie. Więc ten Twój podział to sobie możesz w buty wsadzić.

Offline heineken

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 456
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #3443 dnia: Grudnia 10, 2015, 08:20:05 »
Błędy popełnia każdy, wiadomo. Ale twoje wpisy czyta się cholernie trudno. Raz, że przez błędy (których wspominanie nie jest niczym złym, to chyba dobrze, że ktoś cie poprawia bo możesz się czegoś dotyczyć, prawda?), a dwa, że przez składnię. Tego już nie wytłumaczysz telefonem (błędów zresztą też nie, dla mnie telefon to żadna wymowka, co najwyżej możesz polskich znaków nie mieć).

No i wybacz, ale "weszlem"? Serio?
dokładnie, naprawdę ciężko czasem zrozumieć co masz na myśli bo piszesz w kilku osobach albo bezosobowo.

teraz napiszę tak jak to robisz Ty piotrzpl : dokładnie naprawde ciżko czas zrozumieć co mam na myśli bo piszesz kilku osoba albo bezosobowa :P

Jesteś na forum od niedawna, a nawalasz te posty jeden po drugim w każdym temacie, naprawdę znasz się na wszystkim i na każdy temat masz swoje zdanie, czy tylko chcesz mieć jak największą liczbę wpisów? Bo na to wygląda.
A pisanie z telefonu ma się nijak do błędów które robisz, zanim naciśniesz "wyślij", przeczytaj co napisałeś.

Offline lolek

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 254
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #3444 dnia: Grudnia 10, 2015, 08:54:57 »
Jeszcze trochę , poprzez stworzenie takiej spółki jak GAPS zacznie brakować fachowców, którzy budowali ZCH. Kto wtedy za elektryka zazbroi silnik, za mechanika wymieni przekładnie, automatyka uruchomi zawór ( podwykonawca- wątpię).
Awarii i postojów coraz więcej a ludzi coraz mniej .
Na każdej sterowni inny osprzęt, brak dokumentacji, a niestety instalacje w coraz to lepszym stanie nie są.
Niedługo będzie problem z wyprodukowaniem 100 t nawozu na zmianę, z takim podejściem całej załogi do służb serwisowych i remontów.
A Ty ,,[size=0px]piotrzp" szanuj ludzi, dzięki którym instalację jeszcze pracują i to oni w większości budowali i uruchamiali całe ZCH Police[/size][/color]

Offline ryszard_stary

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 42
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #3445 dnia: Grudnia 10, 2015, 09:50:08 »
kier ,,, wiec tak twoja argumentacja o ilości przepracowanych lat kiedyś w zch police dla mnie jest delikatnie mówiąc śmieszna, jeżeli tak stawiamy sprawę to ja znam co niektórych co pracowali tez po 30 lat i odeszli z firmy to ich tez powinniśmy zaprosić, proponuje tez żyjących emerytów zaprosić,,, serwis jest odrębną firmą i to jest fakt, zch police tworzą wytwórnie produkcyjne, i to tez jest fakt niepodważalny,  i zaproszenia dostali pracownicy zch police,,, a tak dla ciekawości to pracuje w firmie 35 lat w tym 31lat na wytwórni na zmianach ,,,

I tyle w temacie. Oczywiście rozumiem tez posty powyżej ale dla mnie to lekka przesada z takim robieniem za czyjegoś adwokata, nie mam nic do ludzi z Serwisu ale jeżeli chcą iść na imprezę to niech sami zgłaszają taki postulat. Formuła jaka jest teraz zaproponowana jest okej. Nie ma o co znowu kruszyć kopii, bo obstawiam że jak ktoś z zewnątrz to czyta to stwierdzi że strasznie tu roszczeniowa postawa panuje, a chyba nie o to chodzi…

Offline SIPGA

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 40
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #3446 dnia: Grudnia 10, 2015, 10:15:56 »
Nie wierzę. Ból dupy o to, że nie może iść na imprezę bo wypada akurat na jego zmianie?

W takim razie zaproponuj termin, w którym każdy by mógł pójść. Czekam co wymyslisz.
Ból dupy to może Pan zna z autopsji. Wiadomo, że w tym samym terminie nie ma możliwości żeby wszyscy bo ktoś musi pracować aby ktoś mógł się bawić. Chodzi natomiast o to dlaczego wszystkim pracownikom w jakiś sposób nie wynagrodzono taki jubileuszu. Chociaż by nawet pamiątką okolicznościową. Święto firmy 50-lecie to nie Boże Narodzenie czy Sylwester.
« Ostatnia zmiana: Grudnia 10, 2015, 10:22:55 wysłana przez SIPGA »

Offline polo

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 290
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #3447 dnia: Grudnia 10, 2015, 11:04:05 »
czytam i niewierze, postawa roszczeniowa na całego..........coś ty taki sfrustrowany Panie kolego........koniecznie musisz się dowartościować pamiątką z okazji 50 lecia ZCH Police......;)

Offline zaksiu

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 173
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #3448 dnia: Grudnia 10, 2015, 11:28:42 »
SIGPA opanuj się.To jest praca zmianowa i podpisując umowe liczyłeś się z tym że coś zyskam a coś stracę .Też robie na zmiany odpowiadając od razu;)

Offline The_Bill

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 498
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #3449 dnia: Grudnia 10, 2015, 12:21:19 »
Tak jak wspominałem od 1 Stycznia zarabiamy więcej! 200 zł do stawki, 50 zmianowego i 50 na indywidualne! Szczęśliwego !!
Internetowa zmora udowadnia swoje męstwo,
Samemu nie zdołał dokonać jeszcze niczego,
Dlatego na forach zgrywa tego najmądrzejszego.