Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] ZCH Police  (Przeczytany 6878087 razy)

Offline Bart

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 88
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #2775 dnia: Marca 10, 2015, 00:10:54 »
Krisskross...ciekawie napisane :) Tak to juz u nas bywa.  Ciekawe ile osob "uczestniczylo" lecz milczalo. Trudno się dziwić, w końcu osoba wybrana z ramienia załogi powinna "uczestniczyc" w takich rozmowach. Niestety samo uczestnictwo nie zawsze wystarczy. A wydaje mi się że mamy takie czasy gdzie pracownicy czytają ze zrozumieniem mimo ze tak ładnie laurki są w słowa ubrane.

Offline skoczek76

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 2
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #2776 dnia: Marca 10, 2015, 08:57:34 »
"współpracującze związkami zawodowymi m.in. uczestniczyłem w negocjacjach płacowych, w wyniku których nastąpiła zmiana zasad przyznawania corocznych podwyżek, z procentowych na KWOTOWE"

Ja rozumiem to tak, że prezes działał i uczestniczył w pracach. Nie napisał JA ZROBIŁEM, JA ZAŁATWIŁEM, JAM JEST BÓG! Współpraca, uczestnictwo - to znaczy że ktoś się teresuje naszymi sprawami i nie zamiata tego gdzieś pod dywan. Zgadzam się, że nei wszystkie sprawy są realizowane w 100% ale z drugiej strony ciesze się, że kogoś interesuje co dzieje się u pracowników i próbuje zmieniać na lepsze.
« Ostatnia zmiana: Marca 10, 2015, 09:18:05 wysłana przez skoczek76 »

Offline fafik

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 485
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #2777 dnia: Marca 10, 2015, 09:59:13 »

pani Anno, czy to prawda, że ktoś "mądry" wymyślił pomysł by na pakowniach wprowadzić 2 zmiany? Jeżeli tak to co na to związki mają do powiedzenia?

Offline citrix

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 55
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #2778 dnia: Marca 10, 2015, 12:43:47 »
A ja dzisiaj słyszałem newsa, lub tylko szczura, że po połączeniu Remechu i Automatiki ponownie na jesień spółka ma być upłynniona. Prawda, czy fałsz ?

Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2085
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #2779 dnia: Marca 10, 2015, 12:56:33 »
Wczoraj wieczorem otrzymaliśmy jako związek zawodowy  zaproszenie na spotkanie na którym ma być przedstawiona Prezentacja w sprawie zmian organizacji pracy w obszarze logistyki.

Offline fafik

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 485
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #2780 dnia: Marca 11, 2015, 10:13:22 »
A czy wiadomo już na czym mają polegać te zmiany? I z jakiego powodu? Bo z tego co wiem to wyniki są dobre więc tu powodu bym nie szukał...

Offline SIPGA

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 40
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #2781 dnia: Marca 11, 2015, 10:24:04 »
Domyślam się, że ZARZĄD GA zaproponuje II zmianowość w pewnych obszarach HLD.


Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2085
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #2782 dnia: Marca 11, 2015, 11:29:05 »
Nie wiem na czym ma to polegać a podsłyszanych wiadomości, które nie są formalnie  potwierdzone nie będę publikować. Po spotkaniu będzie jasne.

Offline madzia21

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 46
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #2783 dnia: Marca 11, 2015, 18:01:44 »
kiedys tez były jakies sluchy ze na dwie zmiany albo na system 4BOP i nic nie wypalilo teraz wydaje mi sie ze tez nici z tego.Ale jesli to ciekawe jak by wyglądały sprawy z wynagrodzeniem ile by zabrali

Offline pol

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1332
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #2784 dnia: Marca 11, 2015, 18:48:59 »
Wynagrodzenie wynagrodzeniem, ale ludzi zamiast na pięć zmian potrzeba tylko na dwie. Tak sobie pewnie myślą.

Wysłane z mojego D5103 przy użyciu Tapatalka
« Ostatnia zmiana: Marca 11, 2015, 18:51:54 wysłana przez pol »

Offline Sikora

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 245
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #2785 dnia: Marca 11, 2015, 22:49:23 »
A kiedy to spotkanie ma się odbyć ? Jakoś nie widzę aby Pakowania pracowała na 2 zmiany, trzeba pilnować produkcji, wysyłki do portu morskiego, uzupełnianie magazynów zazwyczaj w weekendy gdy w tygodniu towaru ubywa. Taka ilość załadunków że pracuje się dosłownie 24/7. Także ja osobiście tego nie widzę ale czas pokaże co zostało wymyślone :)

Offline heineken

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 456
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #2786 dnia: Marca 11, 2015, 22:57:52 »
Sikora nie siej zamętu, pracujemy w ZCh i wiemy że pracy jest mnóstwo i jest to praca w systemie ciągłym, ale jak tam ktoś napisał "w niektórych obszarach" więc może to remech, może automatika a może i kierownictwo z tego co się orientuję to każdy kierownik ma swojego zastępce więc może będą się dzielić raz jeden tydzień kierownik na rano a zastępca na popołudniu a w następnym tygodniu zamiana. Różnie może być, poczekamy zobaczymy.

Offline kriss-kross

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 4
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #2787 dnia: Marca 12, 2015, 09:33:37 »
Póki co to nie mogą za wiele zrobić bo chronią nas zapisy w Układzie Zbiorowym i nie wprowadzą z marszu 2,3,4 czy ile tam by chcieli BOP
ale główki pracują i planują kilka lat na przód. Układ Zbiorowy został podpisany na jakiś czas i straci swoją moc i podpiszą NOWY.
A dzisiaj wszystko pięknie związkowcy dostają premie 100%, super podwyżki od prezesa za co?
Od 1 kwietnia wchodzi nowy system oceniania brygad- Ranking najbardziej produktywnej brygady po co?
« Ostatnia zmiana: Marca 12, 2015, 10:07:56 wysłana przez kriss-kross »

Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2085
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #2788 dnia: Marca 12, 2015, 11:30:25 »
Układ zbiorowy pracy nie jest podpisany "na jakiś czas". Jest bezterminowy z okresem wypowiedzenia. Może być rozwiązany za zgodą stron lub z trzymiesięcznym okresem wypowiedzenia a jego zapisy będą obowiązywać do czasu wynegocjowania nowego, jednak nie dłużej niż przez trzy miesiące od upłynięcia okresu wypowiedzenia. Co do 5bop spokojnie,  więc proszę nie podnosić tego tematu. Co do Logistyki- zobaczymy, spotkanie znów odsunięte w czasie.

Post Merge: Marca 12, 2015, 14:16:36
Drodzy Internauci~Pracownicy ZCH Police~
w dniach 16-18 marca odbędą się wybory członka Zarządu GA ZCh Police SA z ramienia Załogi. W związku z tym, zwracam się do Was z prośbą o udział w wyborach.

    Uczestniczę z życiu naszego forum od bardzo dawna. Prawie od epoki ATARI ;-) . Zawsze byłam do Waszej dyspozycji. Nigdy nie uciekałam od drastycznych tematów, ale również od takich tematów, które były błahe, co nie znaczy, że nie mniej irytujące i frustrujące.
 Znacie mnie doskonale. Wiecie, że żyję sprawami „Polic”. Wiecie, że żyję problemami każdego Pracownika.
Zawsze możecie liczyć na moją pomoc.

Proszę, oddajcie swój głos na An_na.

Pozdrawiam.

An_na (Anna Tarocińska)
« Ostatnia zmiana: Marca 12, 2015, 14:16:36 wysłana przez An_na »

Offline Bart

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 88
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #2789 dnia: Marca 12, 2015, 17:11:44 »
Idę na wybory i oddam na Annę swój głos. Mam nadzieję że inni zrobią tak samo :)