Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] ZCH Police  (Przeczytany 6783776 razy)

Offline polo

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 285
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #2565 dnia: Grudnia 02, 2014, 10:28:10 »
a swoja droga niektórzy z was maja rozdwojenie jaźni z jednej strony opluwacie zakłady chemiczne a z drugiej strony żadacie więcej i więcej

Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2075
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #2566 dnia: Grudnia 02, 2014, 11:48:43 »
Po piątkowym spotkaniu niewiele można powiedzieć, ponieważ na spotkaniu był szereg prezentacji i porównań tj. funduszu wynagrodzeń u nas w Zakładzie, do zarobków w regionie, województwie, przemyśle chemicznym /spółki ZAT, ZAK, ZAP/. Zarząd zaproponował, aby wzrost funduszu wynagrodzeń uzależniony był od inflacji oraz zaproponował zmianę funduszu premiowego. Kolejne spotkanie jutro.
ps. nikt w naszej Firmie nie zarabia 143.300 mies. dlatego nie wiem skąd ta informacja?

Offline Beny2002

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 513
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #2567 dnia: Grudnia 02, 2014, 12:09:07 »
Witam wszystkich.
Czytam jak narzekacie na młodych pracowników że w kryzysowych sytuacjach brak im doświadczenia. Oczywiście, że tak jest bo skąd mają go nabrać. Jedynie wiedza która Wy jako doświadczeni pracownicy możecie nam ją przekazać. Kiedyś też się uczyliscie danego stanowiska i w kryzysowych sytuacjach reagowaliscie identycznie.
Mówicie ze młodzi chcą zarabiać więcej i się dziwicie ale postawcie się w ich sytuacji. Większość posiada rodziny wynajmują mieszkanie ewentualnie jeżeli mają szczęście spłacają kredyt za nie. Kiedyś mieszkanie dostawaliscie i nie wiecie co to znaczy spłacać mieszkanie do emerytury.
Pozdrawiam

Offline sadboy

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 3
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #2568 dnia: Grudnia 02, 2014, 12:18:08 »
tak jak muwisz (;

Offline polo

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 285
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #2569 dnia: Grudnia 02, 2014, 12:25:14 »
Witam wszystkich.
Czytam jak narzekacie na młodych pracowników że w kryzysowych sytuacjach brak im doświadczenia. Oczywiście, że tak jest bo skąd mają go nabrać. Jedynie wiedza która Wy jako doświadczeni pracownicy możecie nam ją przekazać. Kiedyś też się uczyliscie danego stanowiska i w kryzysowych sytuacjach reagowaliscie identycznie.
Mówicie ze młodzi chcą zarabiać więcej i się dziwicie ale postawcie się w ich sytuacji. Większość posiada rodziny wynajmują mieszkanie
ewentualnie jeżeli mają szczęście spłacają kredyt za nie. Kiedyś mieszkanie dostawaliscie i nie wiecie co to znaczy spłacać mieszkanie do
emerytury.
Pozdrawiam


Masz racje ja tez reagowałem w kryzysowych sytuacjach nieodpowiednio i właśnie w tych momentach wiedziałem ze daleko mi do podwyżki
wielu ze starszych tez ma mieszkanie na kredyt, między innymi ja i tez mam wydatki jak wielu tu czytających tylko wam młodym miesza się kolejność w pierwszej kolejności  doświadczenie a potem podwyżka, a nie odwrotnie

Offline Beny2002

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 513
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #2570 dnia: Grudnia 02, 2014, 12:34:01 »
Ależ oczywiście że podwyższyć indywidualnie jedynie można jeżeli pracownik się wykaże. Ale jeżeli podwyżka ma być dla wszystkich to dlaczego mamy się nie dowiadywać co z nią?

Offline fafik

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 485
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #2571 dnia: Grudnia 02, 2014, 13:52:39 »
-to jest zbyt niebezpiecznea tam tego przepisy zabraniają

To akurat podpisałbym bardziej pod starych pracowników niż pod młodych

Polo nie osądzaj młodych bo zapieprzają naprawdę cieżko i nie dziwię się, że oczekują podwyżek. Kiedyś podwyżek było więcej więc daj im spokój.
Niech pracują i nabierają tego doświadczenie.


Offline fafik

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 485
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #2572 dnia: Grudnia 02, 2014, 13:55:35 »
Po piątkowym spotkaniu niewiele można powiedzieć, ponieważ na spotkaniu był szereg prezentacji i porównań tj. funduszu wynagrodzeń u nas w Zakładzie, do zarobków w regionie, województwie, przemyśle chemicznym /spółki ZAT, ZAK, ZAP/. Zarząd zaproponował, aby wzrost funduszu wynagrodzeń uzależniony był od inflacji oraz zaproponował zmianę funduszu premiowego. Kolejne spotkanie jutro.
ps. nikt w naszej Firmie nie zarabia 143.300 mies. dlatego nie wiem skąd ta informacja?
Ok to zobaczymy co tam jutro wyjdzie z tego spotkania

Offline peter

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 395
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #2573 dnia: Grudnia 03, 2014, 12:31:24 »

ps. nikt w naszej Firmie nie zarabia 143.300 mies. dlatego nie wiem skąd ta informacja?

Z tygodnika Angora był tam ranking najlepiej zarabiających prezesów, członków zarządów itd. państwowych spółek. Tu jest coś zbliżonego http://forsal.pl/galerie/828385,duze-zdjecie,1,dochodowy-zarzad-panstwowych-spolek-ich-pensje-wzrosly-pieciokrotnie.html

dinokio

  • Gość
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #2574 dnia: Grudnia 03, 2014, 14:23:42 »

ps. nikt w naszej Firmie nie zarabia 143.300 mies. dlatego nie wiem skąd ta informacja?

Z tygodnika Angora był tam ranking najlepiej zarabiających prezesów, członków zarządów itd. państwowych spółek. Tu jest coś zbliżonego http://forsal.pl/galerie/828385,duze-zdjecie,1,dochodowy-zarzad-panstwowych-spolek-ich-pensje-wzrosly-pieciokrotnie.html


wice prezes Grupy Azoty i prezes Polic 1,7 mln rocznie?
To jakiś żart ?

Offline premia22

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 110
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #2575 dnia: Grudnia 03, 2014, 15:31:50 »
PANI. Anno. I jak tam po dzisiejszym spotkaniu.czy juz coś ustalono. A.może.ks z was coś słyszał na temat    dzisiejszego spotkania. Dziękuję za info
'

Offline SIPGA

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 40
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #2576 dnia: Grudnia 04, 2014, 08:12:58 »
PANI. Anno. I jak tam po dzisiejszym spotkaniu.czy juz coś ustalono. A.może.ks z was coś słyszał na temat    dzisiejszego spotkania. Dziękuję za info
Forum raczej nie jest miejscem do relacjonowania postępów negocjacji. Jak będzie coś ustalone to na pewno wszyscy się dowiedzą. premia22 jak jesteś taki głodny informacji to zadzwoń do przedstawicieli ZZ.
« Ostatnia zmiana: Grudnia 04, 2014, 08:14:35 wysłana przez SIPGA »

Offline manam

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 202
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #2577 dnia: Grudnia 04, 2014, 10:02:56 »

ps. nikt w naszej Firmie nie zarabia 143.300 mies. dlatego nie wiem skąd ta informacja?
Z tygodnika Angora był tam ranking najlepiej zarabiających prezesów, członków zarządów itd. państwowych spółek. Tu jest coś zbliżonego http://forsal.pl/galerie/828385,duze-zdjecie,1,dochodowy-zarzad-panstwowych-spolek-ich-pensje-wzrosly-pieciokrotnie.html


wice prezes Grupy Azoty i prezes Polic 1,7 mln rocznie?
To jakiś żart ?


jeśli spółka przynosi zyski, to i wiadomo że prezesi mogą zarabiać więcej, piszesz tak jakbyś ty nie miał nic z tego. pewnie jakbym był prezesem to też bym tyle zarabiał, tyle że robię co innego, nie mam takiego doświadczenia, więc nie mam takiej kasy. popatrz na to z innej strony: ja na zwykłym stanowisku mogę i 30 lat pracować i pracować będę, a prezes jak coś spieprzy to często wylatuje po prostu. to kwestia odpowiedzialności - im większa, tym większa też kasa.

Offline peter

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 395
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #2578 dnia: Grudnia 04, 2014, 10:33:44 »

ps. nikt w naszej Firmie nie zarabia 143.300 mies. dlatego nie wiem skąd ta informacja?
Z tygodnika Angora był tam ranking najlepiej zarabiających prezesów, członków zarządów itd. państwowych spółek. Tu jest coś zbliżonego http://forsal.pl/galerie/828385,duze-zdjecie,1,dochodowy-zarzad-panstwowych-spolek-ich-pensje-wzrosly-pieciokrotnie.html


wice prezes Grupy Azoty i prezes Polic 1,7 mln rocznie?
To jakiś żart ?


jeśli spółka przynosi zyski, to i wiadomo że prezesi mogą zarabiać więcej, piszesz tak jakbyś ty nie miał nic z tego. pewnie jakbym był prezesem to też bym tyle zarabiał, tyle że robię co innego, nie mam takiego doświadczenia, więc nie mam takiej kasy. popatrz na to z innej strony: ja na zwykłym stanowisku mogę i 30 lat pracować i pracować będę, a prezes jak coś spieprzy to często wylatuje po prostu. to kwestia odpowiedzialności - im większa, tym większa też kasa.

Pozdrawiam sekretarkę prezesa :-) . A tak na poważnie to chciałbym zarabiać końcówkę prezesa z 143 300 zł chodzi mi oczywiście o 3300 zł netto. Jak były zwolnienia grupowe i nie miałabyś układów to tych 30 lat na stanowisku byś nie doczekała. 

dinokio

  • Gość
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #2579 dnia: Grudnia 04, 2014, 10:39:07 »
PANI. Anno. I jak tam po dzisiejszym spotkaniu.czy juz coś ustalono. A.może.ks z was coś słyszał na temat    dzisiejszego spotkania. Dziękuję za info
Forum raczej nie jest miejscem do relacjonowania postępów negocjacji. Jak będzie coś ustalone to na pewno wszyscy się dowiedzą. premia22 jak jesteś taki głodny informacji to zadzwoń do przedstawicieli ZZ.

Bo nic z tego nie mam . System premiowania jest do DUPY bo pracownik który będzie w danym kwartale np.miesiąc na chorobiwym otrzyma taką samą premie co pracownik który w tym czasie obsługiwał stanowisko swoje i jego.
Skoro prezes jest taki odpowiedzialny to niech zainteresuje się tym że na wydziałach są braki w obsadzie stanowisk.
Kierownicy nie zgłaszają takich faktów bo boją się o własne krzesełko i udają że wsztsko jest ok.
Na wydziale gdzie jest potrzebna obsada 14 osób pracuje sie w dziesięciu. Uruchamiasz sprzęt na 4 godziny by po tym czasie przejść do następnego budynku i uruchomić kolejny na 4 godziny.
Więc jeżeli mam pracować na kilku stanowiskach w ciągu jednej zmiany za innych którzy są na chorobowym to dlaczego miałbym nie zarabiać więcej i lepiej. Pracuję dla siebie i dla firmy i skoro prezes ma co roku premie i zarabia coraz więcej bo zakład przynosi zyski wiec też bym chciał bo po części to też zasługa pracowników że produkcja idzie pełną parą mimo braków w stanie osobowym.

Za chwilę pewnie odezwą się osoby które nie pracują bądź pracowały w zakładach i będą wpisy typu "jak się nie podoba..." " u prywaciaża ......" to są wasze problemy i mnie one nie interesuja że musisz pracować po 12 lub więcej godzin na pensje. Wychodzi na to że Wasi pracodawcy nie przestrzegają ustawowego czasu pracy albo ich te ustawy nie obowiązują .
Pozdrawiam