Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] ZCH Police  (Przeczytany 6874361 razy)

Offline citrix1

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 27
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #14430 dnia: Listopada 05, 2022, 14:18:06 »
Pani Aniu. Instalacja miała wstępnie wystartować  w drugiej połowie 2019 go roku. Wówczas było już wiadomo że instalacja - technologia jest stara (5lat)  na 2019-ty rok. Nie rozumiem jednego.Umowa podpisana, a tu tu dwa przedłużenia oddania instalacji. Jeżeli ktoś podpisał umowę to bierze wszelkiego rodzaju okoliczności (covid) lub coś innego na siebie. Tym czasem bez żadnych konsekwencji raz 3, raz 6 miesięcy wydłużenie umowy.Zwiększenie dwa razy kosztu budowy. Gdzie są kary umowne wynikające z umowy ??? ??? Co konia obchodzi, że wóz się wywraca. Druga sprawa. Dziwnym jest fakt, że polimery grodzą się wewnątrz Z.Ch. Powie Pani wodór, ok, ale mamy amoniak, który również jest mega niebezpieczny. Widzę to tak, że po uruchomieniu instalacji polimery podziękują za współpracę, zgodnie z umową zapłacą swoją gażę zgodnie z umową (czynsz coroczny) i będą mieli w tyle Z.Ch. Police. Polimery szukały ludzi do pracy na odpowiedzialne stanowiska i co ??? ?? Lipa. Przerzucili na GAPS pozyskanie pracowników. Gratulacje. W jaki sposób GAPS ma pozyskać wyspecjalizowanych pracowników za hmmmmm nie wiem 6-7000 brutto. Doświadczony pracownik z wymaganymi uprawnieniami, stażem i najlepiej jak by znał język angielki TECHNICZNY ??? ??? . Żenada. Nikt sobie nie zdaje sprawy, że tacy pracownicy na dzień dzisiejszy  przyjdą za 10000 zł ale na rękę. Pytanie czy Z.Ch, lub Polimery stać na to ??? ?
« Ostatnia zmiana: Listopada 05, 2022, 14:37:07 wysłana przez citrix1 »

Online Jan z nerką

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 938
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #14431 dnia: Listopada 05, 2022, 14:40:39 »
 :)

Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2085
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #14432 dnia: Listopada 05, 2022, 14:56:22 »
Wszystko ma Pan na stronie w raportach. Odsyłam też choćby do prospektu emisyjnego by zapoznać się szerzej. Pierwotnie projekt zakładał budowę propylenu, później został rozszerzony o polipropylen.
Grodzą, bo muszą- to wymóg prawny.
Nabór jest prowadzony i tu i tu. Co w tym dziwnego?
Nikt niczego nie przerzuca i proszę nie pisać takich rzeczy. Na serwis było postępowanie.
https://zchpolice.grupaazoty.com/relacje-inwestorskie/raporty-gieldowe/raporty-biezace?fileName=20220128_201830_2127344401.xml&source=espi
« Ostatnia zmiana: Listopada 05, 2022, 15:25:48 wysłana przez An_na »

Offline Mlodyapatatowy

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 147
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #14433 dnia: Listopada 05, 2022, 18:56:20 »
Pani Aniu czy Zarząd ma w planach/pomysłach dorzucić coś do Świat czy stała kwota 960zl ? Pozdrawiam

Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2085
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #14434 dnia: Listopada 05, 2022, 19:04:57 »
Liczą

Offline Mlodyapatatowy

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 147
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #14435 dnia: Listopada 05, 2022, 19:21:53 »
Czyli maja w planach o ile budżet się zepnie , dziękują za odpowiedź.
Pozdrswiam

Online Jan z nerką

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 938
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #14436 dnia: Listopada 05, 2022, 19:30:46 »
Pani Aniu czy Zarząd ma w planach/pomysłach dorzucić coś do Świat czy stała kwota 960zl ? Pozdrawiam
Spytaj kolegów z GAPS ile dostaną. xD

Offline Mlodyapatatowy

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 147
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #14437 dnia: Listopada 05, 2022, 19:45:03 »

Pani Aniu czy Zarząd ma w planach/pomysłach dorzucić coś do Świat czy stała kwota 960zl ? Pozdrawiam
Spytaj kolegów z GAPS ile dostaną. xD
Mało mnie obchodzi GAPs , więc możesz zapytać sam jak masz taką potrzebę;)
Pozdrawiam

Online Jan z nerką

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 938
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #14438 dnia: Listopada 05, 2022, 19:57:51 »

Pani Aniu czy Zarząd ma w planach/pomysłach dorzucić coś do Świat czy stała kwota 960zl ? Pozdrawiam
Spytaj kolegów z GAPS ile dostaną. xD
Mało mnie obchodzi GAPs , więc możesz zapytać sam jak masz taką potrzebę;)
Pozdrawiam
Powiem Ci, że ponad 2x więcej niż wy. Ale o tym ponoć nie wolno mówić. ;)

Offline Qba99

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 590
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #14439 dnia: Listopada 05, 2022, 20:37:13 »
W jaki sposób GAPS ma pozyskać wyspecjalizowanych pracowników za hmmmmm nie wiem 6-7000 brutto.
Trochę przeszacowałeś. Wiem ile na rozmowach się proponuję na starcie. 5-5.5 to jest max. Jak zażyczysz coś więcej to robią dziwną minę. Potem wchodzi ściema o premiach, socjalu i podwyżkach.

Online Jan z nerką

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 938
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #14440 dnia: Listopada 05, 2022, 20:47:16 »
W jaki sposób GAPS ma pozyskać wyspecjalizowanych pracowników za hmmmmm nie wiem 6-7000 brutto.
Trochę przeszacowałeś. Wiem ile na rozmowach się proponuję na starcie. 5-5.5 to jest max. Jak zażyczysz coś więcej to robią dziwną minę. Potem wchodzi ściema o premiach, socjalu i podwyżkach.
Zapraszam do Lidla. A ten skansen zamknąć, zaorać i postawić kolejnego Lidla. Wyjdzie dla wszystkich lepiej.

Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2085
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #14441 dnia: Listopada 05, 2022, 20:57:15 »
To wtedy kolega w Lidlu straci pracę bo i Lidl będzie do zaorania.

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4672
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #14442 dnia: Listopada 05, 2022, 21:13:47 »
Z tego co można przeczytać w tym wątku, póki co, to (niemiecki) Lidl bardziej szanuje swoich pracowników, niż (polska) Grupa Azoty pracowników w "Z.Ch. Police". Jak tak dalej pójdzie, to faktycznie na Kuźnickiej pozostanie ostatniemu tylko zgaszenie światła... "Pentagon" bez "roboli" się nie wyżywi.
« Ostatnia zmiana: Listopada 05, 2022, 21:17:22 wysłana przez DEtonator »

Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2085
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #14443 dnia: Listopada 05, 2022, 21:34:42 »
Przede wszystkim proszę o szacunek do każdego pracownika. „Pentagon” to księgowość, podatki, finanse, controlling, kadry, płace, zakupy surowców, prawnicy, biuro zarządu, kancelaria itd.
I tak z ciekawości spytam: a co Panu się w tym Lidlu tak podoba? Pytam, gdyż mam tam koleżankę, która bardzo chce się dostać do pracy na zakłady.

Post Merge: [time]Listopad 05, 2022, 21:59:19 [/time]

Powiem tak, uważam że wynagrodzenia powinny wzrosnąć na zakładach jak i w spółkach.  Teraz bardziej. Przy podwyższanym oprocentowaniu kredytów, inflacji, wzroście kosztów żywności (pomimo zerowego podatku),  ludzie praktycznie pracują na ponoszone na życie koszty. Ogrom szacunku dla każdego, kto pracuje. I cały czas trwa przeliczanie wszystkiego. Dobrze, jak firmę na ponoszenie zwiększonych kosztów stać. Problemów jest zawsze bezmiar i likwidacja jednego problemu nie zmniejsza ich, bo w jeden załatwiony wchodzi inny. Trzy lata temu nie pomyślelibyście o wojnie, pandemii… Jednak bardzo was proszę o wzajemny szacunek. Przecież nikt nikogo tu na siłę nie trzyma. Potrzebne są pieniądze i na remonty, i na koszty usług obcych, i na wzrost wynagrodzeń.  W tym tygodniu był u mnie jeden pan, bardzo dobry pracownik, odchodzi z pracy. Tak, są osoby które zmieniają pracę, które odchodzą ale też takie które do pracy przychodzą. Robimy wszystko, aby spółkę na ponoszone koszty było stać i by ludzie mieli pracę. Dlatego nie zgadzam się z tym co Pan napisał, uważam że zakłady szanują pracowników. Choć nie zawsze każdy widzi to tak samo, bo są tematy i sprawy, które mnie się osobiście nie podobają. Wyjaśniam je na miejscu i na bieżąco.
 Czekam na te zalety pracy w Lidlu.
« Ostatnia zmiana: Listopada 05, 2022, 22:03:04 wysłana przez An_na »

Offline Benek

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 93
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #14444 dnia: Listopada 05, 2022, 22:23:52 »
Wyższa pensja na start na robotniczym stanowisku, brak pracy w warunkach szkodliwych co przekłada się na niższe ryzyko zdrowotne. Święta i niedziele w domu. Z minusów praca prawie 8 godzin non stop czy to układanie towaru, sprzątanie alejek, obsługa klientów na kasie, na całą zmianę tylko 15 minut przerwy żeby coś pójść zjeść, gdzie na zakładach wygląda to o wiele lepiej, oprócz tego słuchanie narzekań klientów i tłumaczenie się z błędów firmy, za które obrywa zwykły pracownik. Generalnie praca o wiele bardziej męcząca. Mówię jako były pracownik sklepu jak i zch.

Post Merge: Listopada 05, 2022, 22:32:50
A tak generalnie to praca w zch jest bardzo słabo promowana, na aparatowego nie ma żadnych ogłoszeń w internecie czy to pracuj.pl czy na olx(oprócz strony zakładowej z ofertami pracy). Rok temu jeszcze na autobusach widziałem rekrutację i słyszałem w radiu ogłoszenia, teraz już tego nie ma. Brakuje też banerów w pobliżu zakładów, że potrzeba ludzi do pracy, czy nawet w Szczecinie postawić, gdzieś w centrum. Chyba, że to co piszą na forum to bzdury i jest pełna obsada.
« Ostatnia zmiana: Listopada 05, 2022, 22:32:50 wysłana przez Benek »