Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] ZCH Police  (Przeczytany 6841394 razy)

Offline No name

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 79
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #11685 dnia: Marca 16, 2021, 22:32:04 »
Kiedyś pani przewodnicząca po dziś
jak pisze na twitterze zwolenniczka pis.

Fajnie w tych trudnych czasach.
Honorowo tez.
Aaa ludzie dalej niech mówią, że to deszcz pada.. 😪


#nowy WAŁ 🌪️




Offline oli

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 158
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #11686 dnia: Marca 16, 2021, 22:48:59 »
dapol ja też całym sercem i duszą jestem za Anną tylko jak nie jesteś pracownikiem na lini to daj sobie spokoj

Offline beztrzustkijan

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 5
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #11687 dnia: Marca 17, 2021, 08:26:35 »
Pani Aniu po co Pani startuje? Przecież jak Pani wygra prezes nie dopuści Pani do pełnienia obowiązków, a do zarządu wskoczy któraś z jego kandydatek. Żadna z nich nie będzie reprezentować pracowników, a napewno pracowników produkcji, fizycznych. Pani Aniu po co?

Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2085
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #11688 dnia: Marca 17, 2021, 08:47:39 »
Nie można być miękiszonem 💪

Offline RPzpl

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 741
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #11689 dnia: Marca 17, 2021, 11:11:21 »
Nie można być miękiszonem 💪
no chyba niefortunne sformułowanie p. Aniu. Obserwując polską politykę, te sformułowanie można tłumaczyć, "za wszelką cenę, byle przy korycie", zasada Solidarnej Polski, i Zjednoczonej Prawicy.
Mózg posiadają wszyscy, rozum nieliczni.

Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2085
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #11690 dnia: Marca 17, 2021, 11:24:27 »
Nie łączę się z żadną polityką Proszę Pana. Podoba mi się te sformułowanie i określa, że trzeba być twardym i z charakterem a nie poddawać się przy byle przeciwności. Czy za wszelką cenę? Nie proszę Pana. Mam swoją godność i ogromny szacunek do pracowników dlatego postanowiłam ubiegać się o te stanowisko. Prezesi się zmieniają, przychodzą tacy czy inni managerowie różnych maści politycznych w zależności kto jest u władzy. Lepiej lub gorzej ich człowiek wspomina i to, co po sobie zostawili. Nie podoba mi się to, co teraz ma miejsce w Zakładach. Nie spodziewałam się tego słuchając obietnic 2016 roku.  Ostatnio byłam w Puławach na spotkaniu ze związkami puławskiej, tarnowskiej, kędzierzyńskiej spółki i ogląd tego co u nas się dzieje mam jeden. Nie zgadzam się na to, co ma tutaj miejsce. Czas to zakończyć i liczę cały czas, że obudzą się decydenci i zobaczą, że tak nie można.
Od lat działam na rzecz i w interesie pracowników. Gdybym była osobą wygodnicką zapisałabym się do jakiejś partii ale tego nie robię. Mnie proszę oceniać po mojej dotychczasowej pracy.

Offline RPzpl

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 741
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #11691 dnia: Marca 17, 2021, 11:51:33 »
No nie mowie ze pani za  wszelką cenę dąży, aby być przy zakładowym korytku i nie  podejrzewam panią o to. Wie pani Ziobro jak użył tego sformułowania wszyscy się spodziewali ze bedzie inna reakcja jak veta nie było, a nastąpiło głupie tłumaczenie, dlaczego zostają w rządzie, wielkie wzniosłe słowa, a to tylko chodzi o pozostaniu przy korytku. Wie pani, pracownika nie podoba sie działanie zarządu, ale tez nie podoba sie działanie ZZ,  a zwłaszcza te dogadywanie się z zarządem w temacie częściowego wypłacenia nagrody z zysków, przed świętami.  Powie mi pani, to ma być te dbanie związkowców, o pracowników. Wiadomo ze jak w zeszłych latach, ZZ ogłoszą sukces w działaniach na rzecz pracowników. Ostatnie pytanie, skoro jest nagroda z zysków, to dlaczego nie ma, podwyżek i doładowania kart. od wielu lat pisze i mówię barona związkowym, aby o podwyżkach zaczęli gadać już w marcu, to się wyrobią do końca roku. Tak dziadkowskich związków jak u nas, to chyba nie ma w całej grupie azoty, no ale czy się cos załatwi, czy nie pensyjka cała i to nie mała, wpłynie na konto.
Mózg posiadają wszyscy, rozum nieliczni.

Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2085
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #11692 dnia: Marca 17, 2021, 12:28:46 »
To co się dzieje w polityce niezależnie od opcji to totalny bałagan. Zajmują się sobą w tych trudnych czasach. I te ciągłe kłótnie 😳
W sprawie nagrody rocznej- nie można się twierdzić czy będzie bo tego nie wiadomo. Tzn ja takiej wiedzy nie mam. No ale miejmy nadzieję, że będzie. Co do tego pisma, pytałam. Bardzo dużo współmałżonków czy członków rodzin potraciło pracę w związku z obostrzeniami i były interwencje, że są rodziny w bardzo trudnej sytuacji. Ale pytać należy u źródła.

Offline RPzpl

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 741
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #11693 dnia: Marca 17, 2021, 12:48:01 »
Wie pani, kto jest autorem takiego pomysłu, i gdzie jest te źródło. My szarzy pracownicy wiemy tylko ze to inicjatywa związków.
Mózg posiadają wszyscy, rozum nieliczni.

Offline No name

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 79
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #11694 dnia: Marca 17, 2021, 13:00:40 »
No to nie źle na święta już nie dają, nagroda roczna być może będzie a wczasy pod grusza  ??
Dostaniecie więcej, ale nie pojedziecie nigdzie, bo już nie będzie do czego. Zostanie to przejedzone i przepite ,bo inflacja leci jak burza.
Pozostaje czekać na program szczepień i aktywność  HR odnośnie pracowników.. Kiedyś nie musieli ogłaszać się w autobusach, radiu i telewizji dziś już się nie dziwię zmianówka za 2900..  Dobrze, że i zmianowe dają. Koniec dobrego. Co się stało, że ludzie ci walczacy POLACY dali się tak omamić TV to jest dramat.


Zdrowia życzę.

Offline Racuch

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 19
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #11695 dnia: Marca 17, 2021, 13:10:26 »
Proszę pamiętać, że wybory,które się odbędą kształtujemy my,pracownicy. To nie zarząd, czy inny twór stworzy naszą rzeczywistość, tylko my.Brzmi to trywialnie ,ale to nasz głos ma znaczenie, tylko i aż.
« Ostatnia zmiana: Marca 17, 2021, 13:40:36 wysłana przez Racuch »

Offline beztrzustkijan

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 5
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #11696 dnia: Marca 17, 2021, 15:06:54 »
Proszę pamiętać, że wybory,które się odbędą kształtujemy my,pracownicy. To nie zarząd, czy inny twór stworzy naszą rzeczywistość, tylko my.Brzmi to trywialnie ,ale to nasz głos ma znaczenie, tylko i aż.
Jaki wybór, wszystko jest ukartowane?! Większość zagłosuje na An_na. Rada Nadzorcza, która nota bene ją zawiesiła nie zatwierdzi jej na członka zarządu (bo dalej jest "podejrzana") i na miejsce Pani Ani wskoczy kolejna z listy "marionetka prezesa". Czemu związki nie wstawiły swojch kandytatów? Po to aby nie psuć planu prezesa. Jesteśmy rozgrywani jak dzieci, a z ZZ to fikcja.

Offline duch

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 42
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #11697 dnia: Marca 17, 2021, 15:33:15 »
"jednocześnie czuli się uhonorowani w tych trudnych czasach" No to jest już chyba żart (•‿•) uhonorowani tym że dostaną zaliczke z nagrody rocznej no śmiech na sali i jak ktoś wyżej pisał
plucie na pracownika ciąg dalszy. Po zaliczkę to można iść co miesiąc do związków która zostanie później zabrana z wypłaty na jedno wychodzi ohh dziękujemy wam hojni związkowcy że próbujecie wywalczyć "zaliczkę". Bareja coraz większa w tym zakładzie. Będą pracownicy uhonorowani i przeszczęśliwi że dostaną na święta to co zabrano im z Sodexo i później z trzynastki zostanie potrącone😁
Jeżeli pracowników fizycznych za narażanie zdrowia i życia swoje i swoich bliskich, ze względu na panującą panikę, tak potraktuje zarząd z prezesem na czele, to nie pozostanie nic innego, jak zastosować"strajk włoski". Pracownicy biurowi są oszczędzani, jakby byli ulepieni z lepszej gliny, ale tak nie jest i mogą się o tym przekonać już niedługo. Koniec z "wyścigiem szczurów", na niektórych wydziałach itp. Czas na pracę zgodną z przepisami BHP. Ciekawe, kto na tym wygra. Zainteresowani wiedzą doskonale o czym mowa.

Offline Racuch

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 19
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #11698 dnia: Marca 17, 2021, 15:52:12 »
AT to jedyny, JEDYNY sensowny kandydat.Tylko jak ludzie nie pójdą do urn,to d...a z tego wszystkiego wyjdzie. Bez 50% frekwencji wybory są nieważne. Dlatego panowie i panie,na wybory!

Offline Jan z nerką

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 928
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #11699 dnia: Marca 17, 2021, 16:00:54 »
AT to jedyny, JEDYNY sensowny kandydat.Tylko jak ludzie nie pójdą do urn,to d...a z tego wszystkiego wyjdzie. Bez 50% frekwencji wybory są nieważne. Dlatego panowie i panie,na wybory!
A jak ktoś się nie czuje ani panem ani panią?