Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] ZCH Police  (Przeczytany 6785348 razy)

Offline polo

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 285
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #11325 dnia: Grudnia 16, 2020, 13:38:48 »
A ty co  z bezpieki twojego nazwiska tez nie widać


nawet nie znasz znaczenia tego słowa  :) .... a tak jak wcześniej pisałem ludzie mają ubaw czytając wasze wypociny i cwaniactwo ... prosze udzielać sie również na FB, bo na FB takich ruchów strajkowych nie widzę :)  no tak, ale większość z was na FB ma konta z imieniem i nazwiskiem

Offline npk-pompa

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 34
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #11326 dnia: Grudnia 16, 2020, 13:42:39 »

mam nadzieje ze ten uchowaj sie boże komitet strajkowy, który tworzy sie na tym forum ujawni sie z imienia i nazwiska :)


Mam nadzieję, że nie będziesz jedynym maruderem jtory nie wyszedł w realu 😉 teraz mamy czas świąt. Czas RAdości, miłości i szacunku... 2021 (5) 🚣 to będzie świetny czas działania ZAŁOGI
Flanela – symbol pracownika fizycznego

Offline oli

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 158
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #11327 dnia: Grudnia 16, 2020, 13:49:38 »
No to się poldus ujawniles

Offline Pustelnik

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 37
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #11328 dnia: Grudnia 16, 2020, 18:23:20 »
POLO a ty co drugi Jan bez mózgu jesteś !

Offline Blutut

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 6
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #11329 dnia: Grudnia 16, 2020, 23:04:45 »
A może Wardziu da dodatek dla pracujących podczas epidemii?? =)

Offline Celiusz

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 99
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #11330 dnia: Grudnia 17, 2020, 01:28:12 »
No to wiadomo przynajmniej kto podwyżkę jednak dostał.
Czasami ludzie nie mają pojęcia o czym mówią.. Komuna?? No może jakby przez pryzmat działań rządu patrzeć to i racja prześladowania, aresztowania, tłumienie protestów... Ale wracając do tematu zakładów, jaką komunę tu widać? Bo ludzie za ciężką pracę, posiadaną wiedzę chcą zarobić godziwe pieniądze? No tak polityka miski ryżu. Mamy kapitalizm skoro wyniki są sukcesem załogi, to dlaczego nie ma mieć załoga z tego korzyści.... A nie zaraz zapomniałem jakie korzyści.... Narazie to tylko nam zabrano... A te 200 czy 300 zł brutto to tak wiele? To inflacja ledwo zostanie pokryta.

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #11331 dnia: Grudnia 17, 2020, 06:43:33 »
Ale do kogo te pretensje? Większość z Was, pracowników Azoty, głosowało na jedynie słuszną partię. Większość z Was złego słowa na pis nie dało powiedzieć, broniąc partii niczym wściekłe psy. Do większości z Was nie dotarły słowa morawieckiego o wzbudzaniu nadzieji, i późniejszym jej wygaszaniem miską ryżu. Większość z Was zbagatelizowała te słowa, dalej widząc większego wroga w uchodzcach, lgbt, lewakach - niż w złodziejskich rządach.


Podziękujcie sobie, może na przyszłość ogarniecie ze tę populistyczne gadki śmierdzą gównem. Ale tylko trochę, bo są wytrawnie zmyślone.


A teraz - za.pierdalać za miskę ryżu! RAZ!!!
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline grzegorz

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 19
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #11332 dnia: Grudnia 17, 2020, 09:04:56 »
Święte słowa.
Popieram wszystko co zostało opisane przez forumowiczów.
Mam nadzieję że przy najbliższych wyborach obywatele zweryfikują obecną władzę i Polacy nie dadzą się podzielić.
Przeżyliśmy komunę to i PIS przeżyjemy.
Zbliżają się święta i dlatego życzę wszystkim wesołych świąt.








Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4658
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #11333 dnia: Grudnia 17, 2020, 09:12:05 »
dalej widząc większego wroga w uchodzcach, lgbt, lewakach


Podziękujcie sobie, może na przyszłość ogarniecie ze tę populistyczne gadki śmierdzą gównem.

Przestań w końcu zaśmierdzać wątki na tym forum lewacki trollu. Pojęcia nie masz o czym piszesz biedaku, a kryzys dopiero się zaczyna i tutaj rządzący, jacy by nie rządzili, nie mają nic do powiedzenia.

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #11334 dnia: Grudnia 17, 2020, 12:28:47 »
ależ ty pocieszny jesteś. i bezużyteczny
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline DMC

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 77
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #11335 dnia: Grudnia 17, 2020, 15:20:07 »
Ale do kogo te pretensje? Większość z Was, pracowników Azoty, głosowało na jedynie słuszną partię. Większość z Was złego słowa na pis nie dało powiedzieć, broniąc partii niczym wściekłe psy. Do większości z Was nie dotarły słowa morawieckiego o wzbudzaniu nadzieji, i późniejszym jej wygaszaniem miską ryżu. Większość z Was zbagatelizowała te słowa, dalej widząc większego wroga w uchodzcach, lgbt, lewakach - niż w złodziejskich rządach.


Podziękujcie sobie, może na przyszłość ogarniecie ze tę populistyczne gadki śmierdzą gównem. Ale tylko trochę, bo są wytrawnie zmyślone.


A teraz - za.pierdalać za miskę ryżu! RAZ!!!
Chłopcze... zapier.dalać to możesz Ty,  z odkurzaczem po swoim lokum. Nie generalizuj, jakieś badania szczegółowe przeprowadziłeś, że wiesz kto na kogo i w jakiej ilości? Nie obrażaj tu ludzi, nieważne jakiego wyznania partyjnego. Osobiście też potępiam PIS, ale takie teksty? Więcej klasy, kokosisz się w swoich postach, ą, bę... :D  a teraz cebula i buraki wypadły Ci z kapci. Wyluzuj chłopcze, pozdrawiam i podaję ręczniczek do wytarcia piany :o ;D :D ;)

Offline mateusz

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 32
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #11336 dnia: Grudnia 17, 2020, 16:01:50 »
Ale do kogo te pretensje? Większość z Was, pracowników Azoty, głosowało na jedynie słuszną partię.

Chyba badanie przeprowadziłeś w swoim najbliższym otoczeniu, bo moim zdaniem większość pracowników na PiS nie głosowała. A po ostatnich wydarzeniach na zakładzie, większość ta z pewnością jeszcze bardziej wzrośnie.  :o

Offline Arkona

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 362
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #11337 dnia: Grudnia 17, 2020, 17:09:49 »
Z tego co wiem to akurat zachodniopomorskie zawsze było za PO.
Czy akurat teraz gdyby inni rządzili byłoby inaczej? Trudno powiedzieć, moim zdaniem teraz każdy by się tłumaczył epidemią.

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #11338 dnia: Grudnia 18, 2020, 05:34:22 »
Mam pełno znajomych wśród pracowników Azoty. Pełno. Ogromna większość z nich chwali pis w niebogłosy (no może ostatnio coraz więcej z nich wycofuje się z tego powoli). Sporo z was tu na forum również chwaliło pis. Więc przestańcie popychac jakieś głodne kawałki.
Teraz wam do dupy się dobrali to pis zły?


wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline MiskaRyżu

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 30
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #11339 dnia: Grudnia 18, 2020, 08:46:57 »
Mam pełno znajomych wśród pracowników Azoty. Pełno. Ogromna większość z nich chwali pis w niebogłosy (no może ostatnio coraz więcej z nich wycofuje się z tego powoli). Sporo z was tu na forum również chwaliło pis. Więc przestańcie popychac jakieś głodne kawałki.
Teraz wam do dupy się dobrali to pis zły?



Gdzie ty się uchowałeś chłopie? Poznałeś ich na pielgrzymce? Gratuluje, właśnie odblokowałeś członkostwo w klubie ludzi bez organów