Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] ZCH Police  (Przeczytany 6785398 razy)

Offline Topolol

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 96
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #11100 dnia: Listopada 12, 2020, 18:28:27 »
Dobra zmiana, ludzie w porządnych firmach, gdzie pracują tak jak my normalnie w czasach covidu, są odpowiednio za to wynagradzani. A nie czekaj oficjalnie na zakładach nikt nie ma covida, lecz prawda jest inna. Zakażeń trochę jest tak jak wszędzie, tylko dlaczego nigdzie o tym nic nie wiadomo? No ale cóż, trzeba będzie zerknąć czy takie Puławy albo Tarnów nie będzie walczył o swoje.

Offline Qba99

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 586
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #11101 dnia: Listopada 12, 2020, 18:44:48 »
Kasy nie będzie bo wszytko idzie na PDH. Kiedy PDH ruszy i zrobi jakiś zysk (oby), kasy nadal nie zobaczycie bo to osobna spółka i pracuje na siebie oraz GA. Czego nie rozumiecie?

Offline Sikora

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 245
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #11102 dnia: Listopada 12, 2020, 18:53:04 »
Ktoś tu chyba zapomniał czyje ręce te zyski wypracowują.
33 mln euro na zwiększenie wynagrodzenia za budowę pdh się znalazło dla pracowników nie ma. Teraz to jest oczko w głowie, wnioski wyciągnijcie sami czym będą zakłady i ich pracownicy po wybudowaniu "złotego jaja".

Offline johnnie.winterfeld

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 102
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #11103 dnia: Listopada 12, 2020, 18:53:43 »
Dobra zmiana, ludzie w porządnych firmach, gdzie pracują tak jak my normalnie w czasach covidu, są odpowiednio za to wynagradzani

Kasy nie będzie bo wszytko idzie na PDH. Kiedy PDH ruszy i zrobi jakiś zysk (oby), kasy nadal nie zobaczycie bo to osobna spółka i pracuje na siebie oraz GA. Czego nie rozumiecie?

Idealnie w punkt.
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz z wzajemnością."

Offline Gagarinowicz

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 143
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #11104 dnia: Listopada 12, 2020, 22:09:22 »
i co wszyscy przyjmą te wieści z podkulonym ogonem ? ru#$%#$%^ nas bez wazeliny a załoga tylko przytakuje

Offline Skasowany

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #11105 dnia: Listopada 12, 2020, 23:22:03 »
mi nie jest źle więc nie powinienem się wypowiadać, ale pozbawili was reprezentanta nie przypadkiem, dzisiaj mówią nie ma żadnych podwyżek i i nie ma osoby która by to zweryfikowała, właśnie o to chodziło, jak w Barei nie ma Twojego płaszcza i co mi zrobisz. Dbają o swoje  interesy a Wy tak naprawdę nic nie robicie.

Post Merge: [time]Listopad 12, 2020, 23:46:16 [/time]
no cóż nie macie nic, pozbawili Was reprezentanta, związki siedzą cicho, dla mnie nie wiele robią, zapytam się po co mi są potrrzebne

Post Merge: [time]Listopad 12, 2020, 23:59:09 [/time]
ajajaja a gdzie jest solidarność

Post Merge: Listopada 13, 2020, 00:06:31
a gdzie Pan Zieliński gdzie te niepodległości, gdzie ten Pan Drzazga,która wierzy i kocha boga, o to walczyliśmy zastanówcie się kochani
« Ostatnia zmiana: Listopada 13, 2020, 00:06:31 wysłana przez Skasowany »

Offline Topolol

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 96
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #11106 dnia: Listopada 13, 2020, 06:30:02 »
Te związki nasze o kant dupy rozbić, ale co tam ludzie będą płacić składki a się nie wypiszą

Offline Qba99

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 586
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #11107 dnia: Listopada 13, 2020, 06:59:58 »
Pani Anna nie była na rękę Panu Zielińskiemu, więc to że Solidarność milczy w tej sprawie (odwołanie członka zarządu z ramienia pracowników), wcale mnie nie dziwi.
Ze związkami jest podobnie jak z partiami politycznymi w naszym rządzie. Zamiast kopać piłkę do jednej bramki, każdy próbuje ugrać coś dla siebie.

Offline Szmmic92

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 84
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #11108 dnia: Listopada 13, 2020, 08:07:10 »
Bez urazy w stronę Pani Ani, ale wątpię żeby też cokolwiek załatwiła, raczej je by sama nie wtrącała się w zdanie prezesowi

Offline MKS

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 18
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #11109 dnia: Listopada 13, 2020, 09:46:59 »
Macie swoje zwiazki ;D  poddawajcie więcej swoich ciężko zarobionych pieniędzy złodziejom a oni mają was w dupie.. a po za tym to nigdy nie powinno nazywsc się "związkami zawodowymi" oni opłacani są przez ZAKLADY a co najlepsze jeszcze biorą szmal od pracowników.. przecież to jest smiech ;D ;D ;D ;D dopuki tego nie pojmiecie to dalej będziecie robieni w ........... w tamtym roku mówiłem że ludzie zaczną się zwalniać i się nie myliłem a to dopiero zalążek tego co będzie się działo w następnym roku.. robią co chcą bo się dogadali im jest to na rękę bo im się szmal zgadza a ty szary " robolu" masz zamknąć twarz i zasuwać... co do pani Ani którą tak bardzo wychwalajcie... Zawsze zasłaniała się tajemnicą "służbową/firmowa" jak zwał tak zwał i nigdy nie było żadnych konkretów... To jest/był przedstawiciel pracowników który nic nie może powiedzieć??? Dopiero po ustaleniach i na ostatnią chwilę ogłaszano sukces związków i jej samej w sprawach płacowych ;D ;D ;D ;D  i tak było od zawsze

Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2075
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #11110 dnia: Listopada 13, 2020, 10:53:59 »
MKS_takie przepisy prawa. Myśli Pan, że nie chciałabym wszystkiego mówić, pisać? Bardzo bym chciała lecz nie można. Właśnie w celu ochrony informacji spółki zostałam zawieszona. Za to, że tutaj pisałam wielokrotnie służbowo na piśmie zostałam upomniana o zaprzestanie. Związki też są zobowiązane Porozumieniem o współpracy do zachowania poufności informacji. Po to są reprezentanci czy to jako związki czy w radzie czy w zarządzie. Jest bardzo niewielki wachlarz możliwości informacyjnych a kary za ujawnianie informacji idą w miliony. Gdyby Pan przypadkiem szedł korytarzem a obok prezesi by rozmawiali, że sytuacja jest dramatyczna i należy dokonać cięć  to informacji tej nie może Pan nikomu przekazać, ani jej użyć czy opublikować.
Ja mam do Was ogromną prośbę o wspieranie działań negocjacyjnych związków. Tylko to wzmocni ich pozycję negocjacyjną w wypracowaniu finalnego porozumienia korzystniejszego niż po pierwszym spotkaniu.
« Ostatnia zmiana: Listopada 13, 2020, 11:16:22 wysłana przez An_na »

Offline DMC

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 77
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #11111 dnia: Listopada 13, 2020, 11:14:38 »
MKS_takie przepisy prawa. Myśli Pan, że nie chciałabym wszystkiego mówić, pisać? Bardzo bym chciała lecz nie można. Właśnie w celu ochrony informacji spółki zostałam zawieszona. Za to, że tutaj pisałam wielokrotnie służbowo na piśmie zostałam upomniana o zaprzestanie. Związki też są zobowiązane Porozumieniem o współpracy do zachowania poufności informacji. Po to są reprezentanci czy to jako związki czy w radzie czy w zarządzie. Jest bardzo niewielki wachlarz możliwości informacyjnych a kary za ujawnianie informacji idą w miliony. Gdyby Pan przypadkiem szedł korytarzem a obok prezesi by rozmawiali, że sytuacja jest dramatyczna i należy dokonać cięć  to informacji tej nie może Pan nikomu przekazać, ani jej użyć czy opublikować.
😂😂😂

Post Merge: Listopada 13, 2020, 11:20:25
Te związki nasze o kant dupy rozbić, ale co tam ludzie będą płacić składki a się nie wypiszą
Dokładnie. Nie rozumiem tego jęczenia i ciągłego płacenia składek... Nie pasuje mi być członkiem związku, to się wypisuję i po sprawie. Jeśli ktoś ciągle beczy jakie są związki i jednocześnie odpala działkę z pensji na składkę, to chyba powinien szukać pomocy u jakiegoś specjalisty...😉
« Ostatnia zmiana: Listopada 13, 2020, 11:20:25 wysłana przez DMC »

Offline MKS

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 18
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #11112 dnia: Listopada 13, 2020, 11:22:50 »
Mam swoje zdanie na temat Pani i tak zwanych związków i napewno go nie zmienię powiem więcej jest mnóstwo osób które myślą podobnie... miłego dnia życzę

Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2075
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #11113 dnia: Listopada 13, 2020, 11:25:06 »
Takie Pana prawo. Pozdrawiam serdecznie.

Offline Sikora

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 245
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #11114 dnia: Listopada 13, 2020, 12:47:26 »
Negocjacje zakończą się utrzymaniem funduszu na tym samym poziomie oraz doładowaniem kart Sodexo na tym samym poziomie, zostanie ogłoszony sukces negocjacji. Sytuacja win-win wygrywają związki wygrywa zarząd chociaż nikt nie zobaczy złotówki więcej w nowym roku. Biorąc pod uwagę inflację wartość wypłaty będzie mniejsza niż w 2019r. To tylko takie moje dywagacje.