• Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] Policja zatrzymała oszusta internetowego  (Przeczytany 974 razy)

pac

  • Gość
[Police] Policja zatrzymała oszusta internetowego
« dnia: Grudzień 01, 2011, 20:30:16 »
"Zachodniopomorscy policjanci zatrzymali 23-latka, który mógł oszukać przez internet nawet kilkaset osób. Mężczyzna był poszukiwany na terenie całego kraju kilkoma listami gończymi. Za odstąpienie od zatrzymania mężczyzna zaproponował policjantom 40 tys. zł łapówki.

O sprawie poinformowała Komenda Wojewódzkiej Policji w Szczecinie.

Od kilku tygodni policjanci wydziału kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Policach (Zachodniopomorskie) pracowali nad sprawą oszusta, który za pośrednictwem internetu zajmował się dystrybucją sterydów anabolicznych. Mężczyzna pobierał pieniądze za towar, którego nie dostarczał.


Łukasza K. zatrzymano w jego mieszkaniu w Policach. Mężczyzna próbował uciec, a gdy to mu się nie udało, zaproponował funkcjonariuszom 40 tys. zł łapówki.

W mieszkaniu K. policjanci znaleźli m.in. 400 tys. zł oraz narkotyki. 23–latek usłyszał zarzuty próby przekupstwa policjantów, posiadania narkotyków i ukrywania cudzych dokumentów. Grozi mu do 10 lat więzienia.

Według policji sprawa ma charakter rozwojowy. Podejrzany przyznał się częściowo do zarzucanych mu czynów. Jeszcze w czwartek sąd ma zdecydować o jego aresztowaniu"


http://wiadomosci.onet.pl/regionalne/szczecin/policja-zatrzymala-oszusta-internetowego,1,4939082,region-wiadomosc.html

lokalny "biznesmen"