Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] Przebudowa deptaka między ul. Wyszyńskiego i Zamenh  (Przeczytany 86353 razy)

Offline piotr S

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 205
    • Zobacz profil
    • http://www.sowa.szczecin.pl
[Police] Przebudowa deptaka między ul. Wyszyńskiego i Zamenh
« dnia: Listopada 12, 2011, 20:18:01 »
Co jest robione przy przedszkolu jak wyżej? To plac z tyłu Kingi.

Offline rbk

  • Moderator
  • Stara Gwardia
  • *****
  • Wiadomości: 3867
  • Płeć: Mężczyzna
  • wiecznie głodny króliczek
    • Zobacz profil
[Police] Przebudowa deptaka między ul. Wyszyńskiego i Zamenh
« Odpowiedź #1 dnia: Listopada 12, 2011, 20:33:15 »
Deptak, wreszcie zaczęli - pisali już o tym na forum ;)

Offline jasia

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 556
    • Zobacz profil
[Police] Przebudowa deptaka między ul. Wyszyńskiego i Zamenh
« Odpowiedź #2 dnia: Listopada 13, 2011, 14:09:34 »
Nie bardzo deptak, ogrodzony jest plac obok i tam są prowadzone jakieś prace. A tak konkretnie , to co mają robić na deptaku? Oprócz wymiany chodnika, bo jest w opłakanym stanie, szczególnie zapadnięte płytki po "kurtynie wodnej".

Offline Denver

  • Administrator
  • VIP
  • *****
  • Wiadomości: 1121
  • ostatni dinozaur
    • Zobacz profil
[Police] Przebudowa deptaka między ul. Wyszyńskiego i Zamenh
« Odpowiedź #3 dnia: Listopada 13, 2011, 14:54:32 »
Cytat: "jasia"
Nie bardzo deptak, ogrodzony jest plac obok i tam są prowadzone jakieś prace. A tak konkretnie , to co mają robić na deptaku? Oprócz wymiany chodnika, bo jest w opłakanym stanie, szczególnie zapadnięte płytki po "kurtynie wodnej".


Na pewno deptak - wcześniej min. przenosili skrzynkę elektryczną. Zakres prac prowadzony będzie w dwóch etapach. Nie pamiętam co będzie w pierwszym, a co w drugim, ale na pewno nie będzie to tylko wymiana chodnika, lecz kompleksowa przebudowa. Ktoś zorientowany na pewno napisze dokładniej, ale w tej chwili do głowy oprócz samej przebudowy deptaka przychodzi mi do głowy bodajże plac zabaw, fontanna, miejsce pod ewentualną kawiarnie.

Offline logout11

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 35
    • Zobacz profil
[Police] Przebudowa deptaka między ul. Wyszyńskiego i Zamenh
« Odpowiedź #4 dnia: Grudnia 26, 2011, 00:49:11 »
Kolejny plac zabaw.. "Żenuła"

Offline polo

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 285
    • Zobacz profil
[Police] Przebudowa deptaka między ul. Wyszyńskiego i Zamenh
« Odpowiedź #5 dnia: Grudnia 26, 2011, 18:27:25 »
Cytat: "logout11"
Kolejny plac zabaw.. "Żenuła"


twoje słowa to Żenuła, widać ze nie jesteś rodzicem

Offline cooker

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 862
    • Zobacz profil
[Police] Przebudowa deptaka między ul. Wyszyńskiego i Zamenh
« Odpowiedź #6 dnia: Grudnia 26, 2011, 18:35:50 »
Cytat: "polo"
widać ze nie jesteś rodzicem

A co to ma do rzeczy? Są rodzice, którym obecność dzieci nie jest na rękę i wtedy jeszcze mieliby z nimi na plac zabaw chodzić? A niech siedzi to małe, głupie w pokoju i udaje, że go tam nie ma...

Offline azi221

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 68
    • Zobacz profil
[Police] Przebudowa deptaka między ul. Wyszyńskiego i Zamenh
« Odpowiedź #7 dnia: Grudnia 26, 2011, 18:41:26 »
Cytat: "logout11"
Kolejny plac zabaw.. "Żenuła"


"Żenuła" to ty jesteś. Jakbyś miał dzieci to co innego byś mówił.  Później taka "żenuła" przyjdzie i będzie zajmować ławeczki i narzekać, że za głośno bo dzieci się bawią.


Cytuj (zaznaczone)
A co to ma do rzeczy? Są rodzice, którym obecność dzieci nie jest na rękę i wtedy jeszcze mieliby z nimi na plac zabaw chodzić? A niech siedzi to małe, głupie w pokoju i udaje, że go tam nie ma...


Ma to wiele do rzeczy bo tacy rodzice to wyjątki. Większości moim zdaniem zależy na swoich dzieciach i na ich rozwoju.

Offline jojo

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 305
    • Zobacz profil
[Police] Przebudowa deptaka między ul. Wyszyńskiego i Zamenh
« Odpowiedź #8 dnia: Grudnia 26, 2011, 18:47:37 »
"Są rodzice, którym obecność dzieci nie jest na rękę i wtedy jeszcze mieliby z nimi na plac zabaw chodzić" - kurcze, czytam te zdanie piąty raz i  niby wiem o co autorowi chodziło ale pojąć nie mogę.
"A niech siedzi to małe, głupie w pokoju i udaje, że go tam nie ma..." - Coocer oderwał wzrok od ekranu, spojrzał do lusterka i opisał co zobaczył.

Offline azi221

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 68
    • Zobacz profil
[Police] Przebudowa deptaka między ul. Wyszyńskiego i Zamenh
« Odpowiedź #9 dnia: Grudnia 26, 2011, 18:49:10 »
"A niech siedzi to małe, głupie w pokoju i udaje, że go tam nie ma..." -
Cytuj (zaznaczone)
Coocer oderwał wzrok od ekranu, spojrzał do lusterka i opisał co zobaczył.
[/quote]

 :rotfl:

Offline kokos126

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 285
    • Zobacz profil
[Police] Przebudowa deptaka między ul. Wyszyńskiego i Zamenh
« Odpowiedź #10 dnia: Grudnia 26, 2011, 21:33:13 »
cooker, pojechales ale jak dla mnie rodzica to w zla strone , mam core 5 lat i jest moim oczkiem i mieszkam przy deptaku miedzy wyszynskiego 10 a 20 gdzie plac jest oblegany , nie raz mialem dosc ze tyle dzieciarni tam jest ale od momentu jak mam dziecko to sie ciesze ze jest na osiedlu pare takich placow dla dzieci gdzie moga szalec a pozniej pojda do domu i jest fajnie bo mam spokoj - bo sie na placu po prostu wyszalalo wsrod wlasnych rowiśnikow - ty widocznie siedziales cicho pod kloszem u mamusi zeby jej nie obudzic . Rozwalaja mnie ludzie ktorzy wypowiadaja sie na temat placow dla dzieci itp nie majac dzieci !!! ogarnijcie sie !!! po co gadac o czyms co was nie dotyczy a jak wam przeszkadza to zgloscie to po prostu i pogadajcie tam gdzie trzeba i popatrzcie na swoje podwórka najpierw a pozniej na czyjes !!! masakra z wami nie raz. :crazy:

Offline cooker

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 862
    • Zobacz profil
[Police] Przebudowa deptaka między ul. Wyszyńskiego i Zamenh
« Odpowiedź #11 dnia: Grudnia 26, 2011, 21:37:57 »
Cytat: "jojo"
"Są rodzice, którym obecność dzieci nie jest na rękę i wtedy jeszcze mieliby z nimi na plac zabaw chodzić" - kurcze, czytam te zdanie piąty raz i niby wiem o co autorowi chodziło ale pojąć nie mogę.

Dla niektórych dzieci są osobistą tragedią, bo nie można prze nie kontynuować hulaszczego trybu życia. Jak to już azi221 napisało - to wyjątki - ale jakby nie patrzeć Hitler, Stalin i jeszcze paru innych to też byli tylko wyjątkami...
Cytat: "jojo"
"A niech siedzi to małe, głupie w pokoju i udaje, że go tam nie ma..." - Coocer oderwał wzrok od ekranu, spojrzał do lusterka i opisał co zobaczył.

Daruj sobie argumenty ad hominem. I zainwestuj w okulary, bo jeśli nie potrafisz zacytować to choć przepisz mój nick poprawnie...

kokos126, czy ja muszę wskazywać palcem ironię w moich postach żebyście je potrafili poprawnie odczytać? Jak widać czytanie ze zrozumieniem w tym kraju leży...

Offline kokos126

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 285
    • Zobacz profil
[Police] Przebudowa deptaka między ul. Wyszyńskiego i Zamenh
« Odpowiedź #12 dnia: Grudnia 26, 2011, 22:07:07 »
aj żebyś wiedział bo nie raz lepiej napisać łopatologicznie co i jak niż dawac do zrozumienia (zrozumiałem po fakcie napisania posta i jego skasowaniu przez admina - który łaskawie się nie podpisał - i na nowo go z edytowania i wysłania) .Tak jak pisałem mieszkam przy leninach 10-20 z obleganym palcem zabaw zarówno przez dzieci (w ciągu dnia - latem) i nocom (przez domorosłe pijące towarzystwo) i jakos nie ma z tym problemów bo tak jak napisałem wole żeby dziecko wyszalało sie na takim placu niż lazło gdzieś po krzakach i się chowało a później zebym się dziwił że to : " moje dziecko ?? " , tyram na zmiany , żona także nie raz mieliśmy dość ale co z tego  -  taka kolej rzeczy i tyle  - jeszcze się żaden/żadna nie urodził/urodziła co by każdemu/każdej dogodził/dogodziła . :faja:

Jednym słowem bedzie plac - bedzie fajnie , bedzie odnowiony deptak - też fajnie , bedzie fontanna - zajefajnie (tego w policach nie ma a kiedyś była , de facto miedzy leninami 10-20 )

Offline szakal

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 55
    • Zobacz profil
[Police] Przebudowa deptaka między ul. Wyszyńskiego i Zamenh
« Odpowiedź #13 dnia: Grudnia 27, 2011, 09:39:14 »
Cytat: "jasia"
Nie bardzo deptak, ogrodzony jest plac obok i tam są prowadzone jakieś prace. A tak konkretnie , to co mają robić na deptaku? Oprócz wymiany chodnika, bo jest w opłakanym stanie, szczególnie zapadnięte płytki po "kurtynie wodnej".


Hmmm... z tego co pamiętam a sam tą "kurtynę wodną" tam stawiałem to te zapadnięte płytki już tam były przed pamiętnymi upałami. Zwracaliśmy na to uwagę ponieważ nie jedno dziecko podczas zabawy w wodzie się tam potykało o ten tragiczny chodnik... choć my jako straż pożarna wykonaliśmy tylko polecenie i przyjechaliśmy w wyznaczone miejsce.
Pozdrawiam
Sz.
Wiesz jak rozpoznać Strażaka w tłumie panicznie uciekających ludzi... zawsze będzie biegł w przeciwną stronę niż cała reszta.

policzan89

  • Gość
ROBOTY WYSZYNSKIEGO
« Odpowiedź #14 dnia: Stycznia 24, 2012, 10:09:07 »
Witam wszystkich Policzan
Zamknęli dojście do sklepu po 5zl i trzeba iść na okola i na dodatek zamknięte jest dojście do farmera  czyli cały deptak zamknięty....
Ciekawe na ile będzie tak zamknięte......  :/  :/  :/  :/  :flak:  :flak: