Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: MARSZ NIEPODLEGŁOŚCI w Szczecinie 11.11.11  (Przeczytany 52719 razy)

goldinka

  • Gość
MARSZ NIEPODLEGŁOŚCI w Szczecinie 11.11.11
« Odpowiedź #15 dnia: Listopada 08, 2011, 06:32:55 »

DarekMirror

  • Gość
MARSZ NIEPODLEGŁOŚCI w Szczecinie 11.11.11
« Odpowiedź #16 dnia: Listopada 08, 2011, 07:21:41 »
Cytat: "sekator"
zdecydowałem się na wyjazd do Warszawy w celu godnego przywitania niemieckich towarzyszy

Dzięki Sławku,godnie reprezentuj Naród Polski i nie daj się wrogom Polski , porób fotki  i po przyjździe zdasz nam relacje.Duchowo będę z Tobą.

sekator

  • Gość
MARSZ NIEPODLEGŁOŚCI w Szczecinie 11.11.11
« Odpowiedź #17 dnia: Listopada 08, 2011, 07:36:47 »
Dzięki Darku. Trzymajcie się w Szczecinie, bo jak widać tutaj też znalazło się kilku przygłupów, którzy chcą uczyć kombatantów z AK jak się walczy z faszyzmem.
Wzorce z Katynia i Miednoje już mają, a nazywanie polskich patriotów ,,faszystami" to wymysł tow. Stalina, więc nawet nie stać ich na  oryginalność.

Offline Wykidajło

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2610
    • Zobacz profil
    • http://www.naszepolice.pl
Re: Policka młodzież będzie na Marszu.
« Odpowiedź #18 dnia: Listopada 08, 2011, 08:46:55 »
Cytat: "DarekMirror"
Pragnę poinformować o obiecanym udziale polickiej młodzieży gimnazjalnej wraz z nauczycielką .Bardzo mnie ucieszyła ta jakże krzepiąca obietnica.Nie wszyskto jeszcze stracone jak mamy taką piękną młodzież.
Chciałoby się zaśpiewać:.. raduje się serce,raduje się dusza gdy pierwsza kadrowa na wojenkę rusza...

Z którego gimnazjum? I czy rodzice wiedzą, że pod pozorem obchodów Święta Niepodległości ich dzieci są wciągane w seans nienawiści do wszystkiego, co nie takie jak Jedyni Prawdziwi Patrioci?

Cytat: "DarekMirror"
Cytat: "sekator"
zdecydowałem się na wyjazd do Warszawy w celu godnego przywitania niemieckich towarzyszy

Dzięki Sławku,godnie reprezentuj Naród Polski i nie daj się wrogom Polski

...tylko nie bierz tego swojego transparentu z poprzedniej manifestacji. Wiesz, tego z napisem "J...ć pedałów!"
Kłamstwo obiegnie świat nim prawda założy buty.


Offline millena

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 332
    • Zobacz profil
MARSZ NIEPODLEGŁOŚCI w Szczecinie 11.11.11
« Odpowiedź #20 dnia: Listopada 08, 2011, 09:37:21 »
Cytat: "Wykidajło"
tylko nie bierz tego swojego transparentu z poprzedniej manifestacji. Wiesz, tego z napisem "J...ć pedałów!"

A co, czyżbyś na coś liczył?  :lol2:
Cytat: "zsn41"
http://www.strefaimprez.p...er_festiwal.jpg

No no, jak to peruka zmienia człowieka...
millena

DarekMirror

  • Gość
MARSZ NIEPODLEGŁOŚCI w Szczecinie 11.11.11
« Odpowiedź #21 dnia: Listopada 08, 2011, 09:42:00 »
Cytat: "Wykidajło"
Z którego gimnazjum?

Czasy SB minęły,nostalgia wraca co do inwigilacji?
PODSUMUJĘ KRÓTKO:
                                PSY SZCZEKAJĄ ,KARAWANA IDZIE DALEJ  ;D

Offline Wykidajło

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2610
    • Zobacz profil
    • http://www.naszepolice.pl
MARSZ NIEPODLEGŁOŚCI w Szczecinie 11.11.11
« Odpowiedź #22 dnia: Listopada 08, 2011, 10:42:34 »
Cytat: "DarekMirror"
Cytat: "Wykidajło"
Z którego gimnazjum?

Czasy SB minęły,nostalgia wraca co do inwigilacji?

A co, szukasz kogoś, komu mógłbyś znowu wyrywać paznokcie?

Cytat: "DarekMirror"
Zapraszam mieszkańców Polic do uczczenia 93-rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.
Zbieramy się 11 listopada na Placu Orła Białego o godz.15:00 z flagami narodowymi,zdjęciami - plakatami polskich bohaterów narodowych,transparentami o tematyce patriotycznej.

Jeżeli nauczycielka bierze dzieci w przekonaniu, że idą na taki wiec, to wszystko w porządku. Jeśli rodzice nie chcą tam dziecka wysyłać, wystarczy, że z nią porozmawiają i wytłumaczą powody.
Cytat: "DarekMirror"

Dlatego nasz głos w obronie NIEPODLEGŁOŚCI musi być krzykiem wielu Polek i Polaków.
Nie pozwólmy na dalszy makabryczny taniec likwidatorów Polski na grobach Bohaterów walki o niepodległą Polskę; patriotów wymordowanych przez zbrodnicze systemy;sowiecki i faszystowski niemiecki,systemowo likwidowanych;torturowanych,wywiezionych przez żydowską bezpiekę UB po 1944r.

Ale jeżeli nauczycielka świadomie bierze dzieci na taką manifę, to sprawa jest poważna.
I nie jest to już kwestia forumowych przepychanek.
Kłamstwo obiegnie świat nim prawda założy buty.

DarekMirror

  • Gość
MARSZ NIEPODLEGŁOŚCI w Szczecinie 11.11.11
« Odpowiedź #23 dnia: Listopada 08, 2011, 12:42:04 »
Cytat: "Wykidajło"
A co, szukasz kogoś, komu mógłbyś znowu wyrywać paznokcie?

Widzę że stare SB-eckie nawyki powracają.
Zastanawia mnie dlaczego wkraczasz w Nasze Święto i psujesz klimat nadchodzących obchodów 93-rocznicy odzyskania Niepodległości.Nie mało Wam było 45 lat zakazu obchodzenia tego święta i jeszcze teraz psujecie normalnym Polakom świętowanie?
Zostaw tą rocznicę w spokoju a ja obiecuję , że jak będą Twoje święta wypadać to nie będę psuł wam klimatu świątecznego.Masz dużo okazji do świetowania - przypomnę Tobie:
13 grudnia,5 marca,22 lipca,7 listopada,1 maja,17 września
Więc sobie odpuść .

Offline Wykidajło

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2610
    • Zobacz profil
    • http://www.naszepolice.pl
MARSZ NIEPODLEGŁOŚCI w Szczecinie 11.11.11
« Odpowiedź #24 dnia: Listopada 08, 2011, 13:10:26 »
Cytat: "DarekMirror"
Cytat: "Wykidajło"
A co, szukasz kogoś, komu mógłbyś znowu wyrywać paznokcie?

Widzę że stare SB-eckie nawyki powracają.

No to nie patrz tak często w lustro, może odejdą.

Cytat: "DarekMirror"
Zastanawia mnie dlaczego wkraczasz w Nasze Święto i psujesz klimat nadchodzących obchodów 93-rocznicy odzyskania Niepodległości.

To tak samo moje święto jak Twoje. Nie zawłaszczysz go inaczej niż siłą.
A klimat psują tacy jak Ty.
Kłamstwo obiegnie świat nim prawda założy buty.

markietek

  • Gość
MARSZ NIEPODLEGŁOŚCI w Szczecinie 11.11.11
« Odpowiedź #25 dnia: Listopada 08, 2011, 15:02:26 »
Cytat: "Wykidajło"
Jeżeli nauczycielka bierze dzieci w przekonaniu, że idą na taki wiec, to wszystko w porządku. Jeśli rodzice nie chcą tam dziecka wysyłać, wystarczy, że z nią porozmawiają i wytłumaczą powody.


Precyzując:
po raz - 11.11 jest dniem wolnym, więc dziecko nie musi iść
po dwa - jako rodzic nie musisz się tłumaczyć dlaczego nie pozwalasz dziecku uczestniczyć w jakiejś manifestacji. Konstytucja (teoretycznie) gwarantuje wolność przekonań

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
MARSZ NIEPODLEGŁOŚCI w Szczecinie 11.11.11
« Odpowiedź #26 dnia: Listopada 08, 2011, 20:11:29 »
Hm, chyba się przejdę też. Raczej tylko po to, żeby zobaczyć jak rzeczywiście jest. Bo jak dla mnie to ludzie pokroju NOP, czyli:



są takimi samymi ścierwami jak niektórzy z kontrmanifestujących.

To trochę żałosne robić ze Święta Niepodległości narodową przepychankę, wyzywać się od faszystów i lewaków zamiast razem cieszyć się z wolności. I każda ze stron ma tu nagrabione, to nie jest tak, że oh ah prawy to dobry.

Dlatego pójdę, ocenię na własne oczy, jak zobaczę dzieciaków z NOPu skandujących swoje żałosne hasełka to więcej nie przyjdę. Tak samo zrobię jeśli równie żałosnie zachowywać się będzie strona przeciwna.
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

zsn41

  • Gość
MARSZ NIEPODLEGŁOŚCI w Szczecinie 11.11.11
« Odpowiedź #27 dnia: Listopada 08, 2011, 20:19:42 »
Łaski nie robisz, jak masz wątpliwości to nie idź i nie zgrywaj ważniaka.

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
MARSZ NIEPODLEGŁOŚCI w Szczecinie 11.11.11
« Odpowiedź #28 dnia: Listopada 08, 2011, 20:37:12 »
O, kolega z NOP? ;D

Przeczytaj jeszcze raz na spokojnie mój post i postaraj się zrozumieć.
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

zsn41

  • Gość
MARSZ NIEPODLEGŁOŚCI w Szczecinie 11.11.11
« Odpowiedź #29 dnia: Listopada 08, 2011, 20:47:47 »
Nie jestem z NOP. W Szczecinie nie ma praktycznie NOP, ONR itd. Nie chcę z Tobą wchodzić w dyskusję. Zostaję przy swoim. Pozdrawiam.