Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Chemiczne opryski nad Policami i powiatem goleniowskim.  (Przeczytany 95611 razy)

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
Chemiczne opryski nad Policami i powiatem goleniowskim.
« Odpowiedź #60 dnia: Października 27, 2011, 17:05:23 »
A do innych rzeczy, o których pisałem się nie odniesiesz rozumiem?
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

DarekMirror

  • Gość
Chemiczne opryski nad Policami i powiatem goleniowskim.
« Odpowiedź #61 dnia: Października 27, 2011, 18:18:58 »
Tak jak obiecałem ,zdjęcia można oglądnąć:

Beobachter

  • Gość
Chemiczne opryski nad Policami i powiatem goleniowskim.
« Odpowiedź #62 dnia: Października 27, 2011, 18:40:09 »
Przykro mi. Jestem "starawy" i tego typu bredni zwyczajnie "nie trawię". Bo to są brednie osób nawiedzonych.
Lubię wielu członków PiS z naszego regionu. A z Polic? Czemu nie: Mariusz Różycki, Paweł Mirowski, Mariusz Sarnecki, Bartłomiej Przybysz, Grzegorz Markiewicz, Stanisław Nazar. I chyba jeszcze Tomasz Tokarczyk. Sądzę, że dobrze go oceniam. Mniej lubianych - pomijam. Po co kogoś deprecjonować?
Wróćmy jednak "ad rem". Istotą manipulowania Iluminatów (w jedno i drugie wierzę) jest doprowadzenie do sytuacji, w której delikwent "zjada własny ogon". Czyli mamy do czynienia z potrójną intrygą. Poziom  pierwszy: mniemane fakty, budzące reakcję. Poziom drugi - lukratywne przekonanie o wtajemniczeniu. Poziom trzeci - Idée fixe. Od tej pory nawiedzonymi można manipulować. Najprostszy przykład: DarekMirror.
Wskazany, oczywiście zaprzeczy. nie wiedząc, że zaprzeczenie też było przewidziane...

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
Chemiczne opryski nad Policami i powiatem goleniowskim.
« Odpowiedź #63 dnia: Października 28, 2011, 08:36:29 »
Cytat: "DarekMirror"
Tak jak obiecałem ,zdjęcia można oglądnąć:


Nic nowego tu nie pokazałeś.

Cały czas czekam na jakieś kontrargumenty i odpowiedź na moje pytanie.
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Offline Wykidajło

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2610
    • Zobacz profil
    • http://www.naszepolice.pl
Chemiczne opryski nad Policami i powiatem goleniowskim.
« Odpowiedź #64 dnia: Października 28, 2011, 09:43:15 »
Cytat: "KrP"
Cytat: "DarekMirror"
Tak jak obiecałem ,zdjęcia można oglądnąć:


Nic nowego tu nie pokazałeś.

Cały czas czekam na jakieś kontrargumenty i odpowiedź na moje pytanie.

 :rotfl:
KrP trafił na swego...
Kłamstwo obiegnie świat nim prawda założy buty.

wladek851

  • Gość
Chemiczne opryski nad Policami i powiatem goleniowskim.
« Odpowiedź #65 dnia: Października 28, 2011, 13:06:11 »
Cytat: "DarekMirror"
Cytat: "KrP"
daję stówę, ze kolejny Twój post to będzie pasta kopi

Nie może być lepszego dowodu niż nakręcony mój film z okna i zrobione zdjęcia.Twój problem jak Tobie się nie chce go obejrzeć.Zdjęcia jeszcze zamieszczę.
Jak będziesz miał dalej problem to załatwimy specjalistę do sprawdzenia czy film nie jest czasami spreparowany i trzymam za słowo o stówce.
 

 Witam .  Wydaje mi się że niezrozumienie   powagi tematu    chemizacji wiaże sie też z mylnym   pojęciem  co to jest smuga kondensacyjna i kiedy  występuje . Jak wcześniej pisał Darek  smuga po okresie     1-2 minut rozprasza się  i to jest normalne  biorąc pod uwagę    
   ,,gęstość " powietrza na dużych wysokościach natomiast smugi chemiczne nie giną , nie rozpraszeją nawet po  pół godzinie   , dlatego że jest to zawiesina drobych cząstek stałych
nie podlegających,, odparowaniu" jak w przypadku  zwykłej smugi kondensacyjnej   . Ci piszący że znają sie na lotnictwie i smugach tak naprawdę nie mają o tym zielonego pojęcia  
  Wyjasniam też że  nazwa Chemtrails to nazwa największego  koncernu  chemicznego Chin   producenta  preparatów i technicznego wykonawcy  chemizacji przy udziale czynnym  koncernu Monsanto i  firmy  Olgacom  . Na koniec info dla znających sie na lotnictwie:  rozpylenia  dokonuje  się  z samolotów transportowych a nie pasażerskich  ,,Odparowanie" smugi kondensacyjnej  :powietrze spreżone  w turbinie samolotu /sprezarce/ po  wydostaniu sie na wolną rozrzedzoną atmosferę rozprasza się z predkościę zależną od stopnia kompresji i ciśnienia atmosferycznego  /im wyzej tym niższe /

Offline Denver

  • Administrator
  • VIP
  • *****
  • Wiadomości: 1121
  • ostatni dinozaur
    • Zobacz profil
Chemiczne opryski nad Policami i powiatem goleniowskim.
« Odpowiedź #66 dnia: Października 28, 2011, 16:42:42 »
Cytat: "wladek851"
Cytat: "DarekMirror"
Cytat: "KrP"
daję stówę, ze kolejny Twój post to będzie pasta kopi

Nie może być lepszego dowodu niż nakręcony mój film z okna i zrobione zdjęcia.Twój problem jak Tobie się nie chce go obejrzeć.Zdjęcia jeszcze zamieszczę.
Jak będziesz miał dalej problem to załatwimy specjalistę do sprawdzenia czy film nie jest czasami spreparowany i trzymam za słowo o stówce.
 

 Witam .  Wydaje mi się że niezrozumienie   powagi tematu    chemizacji wiaże sie też z mylnym   pojęciem  co to jest smuga kondensacyjna i kiedy  występuje . Jak wcześniej pisał Darek  smuga po okresie     1-2 minut rozprasza się  i to jest normalne  biorąc pod uwagę    
   ,,gęstość " powietrza na dużych wysokościach natomiast smugi chemiczne nie giną , nie rozpraszeją nawet po  pół godzinie   , dlatego że jest to zawiesina drobych cząstek stałych
nie podlegających,, odparowaniu" jak w przypadku  zwykłej smugi kondensacyjnej   . Ci piszący że znają sie na lotnictwie i smugach tak naprawdę nie mają o tym zielonego pojęcia  
  Wyjasniam też że  nazwa Chemtrails to nazwa największego  koncernu  chemicznego Chin   producenta  preparatów i technicznego wykonawcy  chemizacji przy udziale czynnym  koncernu Monsanto i  firmy  Olgacom  . Na koniec info dla znających sie na lotnictwie:  rozpylenia  dokonuje  się  z samolotów transportowych a nie pasażerskich  ,,Odparowanie" smugi kondensacyjnej  :powietrze spreżone  w turbinie samolotu /sprezarce/ po  wydostaniu sie na wolną rozrzedzoną atmosferę rozprasza się z predkościę zależną od stopnia kompresji i ciśnienia atmosferycznego  /im wyzej tym niższe /


I co niby te chemiczne smugi powodują? Ostatnio satelita mi źle łapie - ktoś nie chce, żebym oglądał Eurosport? Przecież sport to zdrowie. No chyba, że chodzi o coś poważniejszego i urodzi się cielak z 4 głowami od tego?

DarekMirror

  • Gość
Chemiczne opryski nad Policami i powiatem goleniowskim.
« Odpowiedź #67 dnia: Października 28, 2011, 18:04:03 »
Cytat: "Denver"
I co niby te chemiczne smugi powodują?

W dłuższej perspektywie czasowej spowodują wzrost zachorowalności ,zatrucie gleb oraz wszyskiego co z gleby wyrasta np.grzyby,anomalie pogodowe i żeby się nie powtarzać to wszystko to co napisane jest w moim wcześniejszym poście .

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4695
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
Chemiczne opryski nad Policami i powiatem goleniowskim.
« Odpowiedź #68 dnia: Października 28, 2011, 18:06:14 »
Cytat: "DarekMirror"
W dłuższej perspektywie czasowej spowodują wzrost zachorowalności ,zatrucie gleb oraz wszyskiego co z gleby wyrasta np.grzyby


Więc politycy, wielcy przedsiębiorcy, prezesi firm itp. chodzą w niewidzialnych maskach, bo przecież to ustrojstwo działa na wszystkich, bez wyjątku.

wladek851

  • Gość
Chemiczne opryski nad Policami i powiatem goleniowskim.
« Odpowiedź #69 dnia: Października 28, 2011, 20:59:46 »
Cytat: "Denver"
Cytat: "wladek851"
Cytat: "DarekMirror"
Cytat: "KrP"
daję stówę, ze kolejny Twój post to będzie pasta kopi

Nie może być lepszego dowodu niż nakręcony mój film z okna i zrobione zdjęcia.Twój problem jak Tobie się nie chce go obejrzeć.Zdjęcia jeszcze zamieszczę.
Jak będziesz miał dalej problem to załatwimy specjalistę do sprawdzenia czy film nie jest czasami spreparowany i trzymam za słowo o stówce.
 

 Witam .  Wydaje mi się że niezrozumienie   powagi tematu    chemizacji wiaże sie też z mylnym   pojęciem  co to jest smuga kondensacyjna i kiedy  występuje . Jak wcześniej pisał Darek  smuga po okresie     1-2 minut rozprasza się  i to jest normalne  biorąc pod uwagę    
   ,,gęstość " powietrza na dużych wysokościach natomiast smugi chemiczne nie giną , nie rozpraszeją nawet po  pół godzinie   , dlatego że jest to zawiesina drobych cząstek stałych
nie podlegających,, odparowaniu" jak w przypadku  zwykłej smugi kondensacyjnej   . Ci piszący że znają sie na lotnictwie i smugach tak naprawdę nie mają o tym zielonego pojęcia  
  Wyjasniam też że  nazwa Chemtrails to nazwa największego  koncernu  chemicznego Chin   producenta  preparatów i technicznego wykonawcy  chemizacji przy udziale czynnym  koncernu Monsanto i  firmy  Olgacom  . Na koniec info dla znających sie na lotnictwie:  rozpylenia  dokonuje  się  z samolotów transportowych a nie pasażerskich  ,,Odparowanie" smugi kondensacyjnej  :powietrze spreżone  w turbinie samolotu /sprezarce/ po  wydostaniu sie na wolną rozrzedzoną atmosferę rozprasza się z predkościę zależną od stopnia kompresji i ciśnienia atmosferycznego  /im wyzej tym niższe /


I co niby te chemiczne smugi powodują? Ostatnio satelita mi źle łapie - ktoś nie chce, żebym oglądał Eurosport? Przecież sport to zdrowie. No chyba, że chodzi o coś poważniejszego i urodzi się cielak z 4 głowami od tego?


  czy mam sie domyślać że jesteś jedną z głó w tego cielaka . ale i tak nieistotne ile głów  ale ile rozumu

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
Chemiczne opryski nad Policami i powiatem goleniowskim.
« Odpowiedź #70 dnia: Października 28, 2011, 22:36:03 »
Wladek:

Cytuj (zaznaczone)
czy mam sie domyślać że jesteś jedną z głó w tego cielaka . ale i tak nieistotne ile głów ale ile rozumu


Takimi argumentami chcecie nas przekonać do swoich spiskowych teorii?

Anyway, piszesz:


Cytuj (zaznaczone)
Witam . Wydaje mi się że niezrozumienie powagi tematu chemizacji wiaże sie też z mylnym pojęciem co to jest smuga kondensacyjna i kiedy występuje . Jak wcześniej pisał Darek smuga po okresie 1-2 minut rozprasza się i to jest normalne biorąc pod uwagę
,,gęstość " powietrza na dużych wysokościach natomiast smugi chemiczne nie giną , nie rozpraszeją nawet po pół godzinie , dlatego że jest to zawiesina drobych cząstek stałych nie podlegających,, odparowaniu" jak w przypadku zwykłej smugi kondensacyjnej .


Kwestia tego, że czas trwania smugi zależy od wilgotności/klimatu/gęstości powietrza już przerabialiśmy. Ale dalej piszesz, że:

Cytuj (zaznaczone)
Na koniec info dla znających sie na lotnictwie: rozpylenia dokonuje się z samolotów transportowych a nie pasażerskich ,,Odparowanie" smugi kondensacyjnej :powietrze spreżone w turbinie samolotu /sprezarce/ po wydostaniu sie na wolną rozrzedzoną atmosferę rozprasza się z predkościę zależną od stopnia kompresji i ciśnienia atmosferycznego /im wyzej tym niższe /


To teraz wytłumacz nam, jakim cudem smugi powstające z samolotów pasażerskich również utrzymują się dość długi czas skoro, jak sam piszesz, z owych samolotów nie są rozpylane?

Gubicie się sami w swoich słowach.

Korzystając z okazji jeszcze kilka pytań:

1. Skąd wiecie jakie substancje są rozpylane?
2. Skąd wiecie jaki wpływ mają na ludzi?
3. Jaki jest w tym cel skoro to wpływa na wszystkich ludzi, nawet na tych, którzy to rozpylają.
4. I po raz kolejny pytanie, które DarkMirror sprytnie olewa - wklejacie tutaj różne śmieszne filmy z YT, które może sobie każdy zmontować w Premiere. Skąd wiecie, że akurat na nich jest rozpylana straszna chemia, a nie odbywa się akurat zrzut paliwa?

I na koniec:

Cytuj (zaznaczone)
. Ci piszący że znają sie na lotnictwie i smugach tak naprawdę nie mają o tym zielonego pojęcia


A kim Ty jesteś? Przedstaw się i podaj swój stopień.

DarekMirror: ok, zdajesz się nie zauważać moich argumentów i pytań, a jedyne co potrafisz to kopiuj-wklej więc dyskusję z Tobą uważam za zakończoną i wygraną.
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

DarekMirror

  • Gość
Chemiczne opryski nad Policami i powiatem goleniowskim.
« Odpowiedź #71 dnia: Października 28, 2011, 23:22:29 »
Cytat: "KrP"
jedyne co potrafisz to kopiuj-wklej więc dyskusję z Tobą uważam za zakończoną i wygraną.

Gloria!!!Brawo dla KrP.Jeśli stówki nie zapłacisz skompromitujesz się na całym forum.
Na takie pytanie jak ty zadałeś ,to sie nie odpowiada.To by było poniżej godności .
Po drugie - bezczelnie człowieku nie kłam.!!!
Dyskusję uważam z Tobą za zakończoną.

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
Chemiczne opryski nad Policami i powiatem goleniowskim.
« Odpowiedź #72 dnia: Października 28, 2011, 23:25:31 »
Spoczko. Właśnie cała reszta forum widzi wartość Twoich argumentów. Tudzież poglądów, Mr. Chemtrail.   :rotfl:
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

DarekMirror

  • Gość
Chemiczne opryski nad Policami i powiatem goleniowskim.
« Odpowiedź #73 dnia: Października 29, 2011, 06:17:42 »
Polecam wypowiedź człowieka który zajął się tematem:
                 

Offline polo

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 337
    • Zobacz profil
Chemiczne opryski nad Policami i powiatem goleniowskim.
« Odpowiedź #74 dnia: Października 29, 2011, 06:28:37 »
Cytat: "DarekMirror"
Polecam wypowiedź człowieka który zajął się tematem:
                 

Wypowiedzi na YT niczego nie dowodzą jest to kanał ogólny na którym wypowiadaja sie wszyscy i o wszystkim. Twoje teorie są pokrewne teoriom ludzi wierzącym że kręgi w zbożu zrobili kosmici oraz ludzi wierzacych ze można osiągnąc moc dżedaj (pol). Oni też bardzo w to wszystko wierzą

Ort. Pozdrawiam - Kuba