Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] Gmina Police  (Przeczytany 8584 razy)

Teli

  • Gość
[Police] Gmina Police
« dnia: Października 19, 2011, 15:21:59 »
Szukam i szukam i znajduje tyle roznych wersji ze juz nie wiem ktora jest wlasciwa, a chodzi mi o miejscowosci ktore naleza do gminy Police, nie caly powiat lecz tylko gmina, czy ktos orientuje sie w tym temacie?

Beobachter

  • Gość
[Police] Gmina Police
« Odpowiedź #1 dnia: Października 19, 2011, 16:07:55 »
A wystarczy wrzucić w Google hasło Gmina Police i na dole będą wyszczególnione wszystkie miejscowości należące do gminy ...

Teli

  • Gość
[Police] Gmina Police
« Odpowiedź #2 dnia: Października 19, 2011, 17:14:55 »
w google mozna wszystko wrzucic

Teli

  • Gość
[Police] Gmina Police
« Odpowiedź #3 dnia: Października 19, 2011, 19:13:56 »
a rezerwat Swidwie

Beobachter

  • Gość
[Police] Gmina Police
« Odpowiedź #4 dnia: Października 19, 2011, 21:02:55 »
Tak, tylko ta mapa jest dla tej młodej zbyt trudna. Powtarzam "młodej gniewnej" - wejdź w Google, tam znajdziesz materiał z Wikipedii. jest wszystko, co potrzeba, nawet mapka. Na dokładkę - wszystko na pewno poprawnie.

Teli

  • Gość
[Police] Gmina Police
« Odpowiedź #5 dnia: Października 19, 2011, 21:11:40 »
skoro widac to ok ja nie widze dlatego pytam

Teli

  • Gość
[Police] Gmina Police
« Odpowiedź #6 dnia: Października 19, 2011, 21:51:15 »
dobra znalazlam czyli nalezy, a tak wogole nie wiem po co ktos tu wchodzi  i bawi sie w wiem ale nie powiem, przeciez nie prosze o napisanie referatu tylko zadalam jedno pytanie, nie bylam pewna i liczylam ze bedzie tu ktos madrzejszy i mnie uswiadomi  a tu tylko odsylka do googli przeciez pierwsze co, to tam zajrzalam ale i tak nie bylam pewna co i jak. Tak czy siak dzieki za mapke napewno mi sie przyda.

Offline _garde_

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 249
    • Zobacz profil
[Police] Gmina Police
« Odpowiedź #7 dnia: Października 20, 2011, 21:42:03 »
Cytat: "Teli"
bawi sie w wiem ale nie powiem


Szanowna Teli chciałabyś , aby  za Ciebie  odrabiano  prace domowe ?  Może czas, abyś zrozumiała ,że wiedza kosztuje trochę  pracy. Wskazano Ci drogę - więc  spokojnie możesz zdobywać  wiedzę  sama - pójście na łatwiznę  moim zdaniem niewiele Cię nauczy.  No to powodzenia i do pracy :study:
garde