Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Pomoc przy wyborze monitora  (Przeczytany 9686 razy)

Offline rbk

  • Moderator
  • Stara Gwardia
  • *****
  • Wiadomości: 3867
  • Płeć: Mężczyzna
  • wiecznie głodny króliczek
    • Zobacz profil
Pomoc przy wyborze monitora
« Odpowiedź #15 dnia: Września 26, 2011, 07:57:13 »
Temat zostawię, przyda się dla kolejnych poszukujących :)

Offline Daurel

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 137
  • Płeć: Mężczyzna
    • Status GG
    • Zobacz profil
Pomoc przy wyborze monitora
« Odpowiedź #16 dnia: Września 26, 2011, 08:44:59 »
Cytat: "Opaler"
Kupiłem - IIYAMA ProLite E2473HDS.

Przetestuj monitor i lepiej daj opinie dla przyszłych kupujących, co o tym sądzisz czy dobry był wybór wg "pana"? Jak z jakością dźwięku z głośników monitora?

W moim przypadku mam "stary" monitor Dell 2707WFP - jestem zadowolony z jakości obrazu posiadający matryce S-IPS 1920x1200, posiada dodatkowo szklana tafle z kwarcu 3H matowy ekran i jeszcze dokupiłem głośniki przyczepiany pod monitor (w zestawie nie było "opcja")- jak dla mnie świetnie graja "maja bass-reflex".
Jedynym minusem nie maja złącza HDMI ale za to są DVI i dużo wejść VIDEO .
Z tyłu tabliczki informacyjnej pisze Made in Poland :D czyli składane w Polsce.
Sprawdziłem realny pobór prądu 67W przy 45% jasności ekranu oraz 52% kontrastu. Moim zdaniem trochę za duży pobór prądu. Acha chciałem na koniec opisać jaka miałem przygodę z monitorem - syn rzucił przypadkowo w monitor w dolny róg ekranu piłeczką od tenisa i została teraz "lekka" plama po uderzeniu - jak przywrócić do stanu pierwotnego, żeby plamy nie było?

Offline Opaler

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 289
    • Zobacz profil
Pomoc przy wyborze monitora
« Odpowiedź #17 dnia: Września 26, 2011, 10:35:44 »
Zawsze można kupić przejściówkę DVI - HDMI i po problemie :) Oba wyjścia są cyfrowe, jedyna różnica to taka, że przez dzięki HDMI mamy audio i video na jednym kablu, przy DVI tylko video.

Co do monitora, napiszę co i jak jak tylko go dostanę :)

Jeszcze jedno - bez "Pana" :D

Ciaciek

  • Gość
Pomoc przy wyborze monitora
« Odpowiedź #18 dnia: Września 26, 2011, 13:09:42 »
Jeżeli chodzi o produkty firmy Dell to myślę, że mogę pomóc, ponieważ niedawno w Policach została otwarta firma, która jest bezpośrednim przedstawicielem marki Dell. Nawet jest mi dane w niej pracować. Jeżeli ktoś jest zainteresowany dalszymi informacjami proszę o kontakt na PW.

Offline Ekturiel

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 88
    • Zobacz profil
Pomoc przy wyborze monitora
« Odpowiedź #19 dnia: Września 26, 2011, 14:44:17 »
Fajna reklama :)

Ja uzywam od 3 lat Samsunga T260. 25.5', 2 hdmi, 1920x1200, matryca TN. Napewno lepsza jakosc daje LED tyle ze jak kupywalem monitor to LEDy w tym wymiarze kosztowaly 4k+. Sam dalem wtedy okolo 2k. Marne katy widzenia ale w zupelnosci wystarczy.

Ciaciek

  • Gość
Pomoc przy wyborze monitora
« Odpowiedź #20 dnia: Września 26, 2011, 15:34:50 »
Dr.Kafar,

Nie wiem... Czemu?