Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Łosie parkingowe  (Przeczytany 204841 razy)

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
Odp: Łosie parkingowe
« Odpowiedź #450 dnia: Grudnia 09, 2016, 23:21:37 »
Ale ja wiem, że nie ma, ja go tylko wkleiłem bo Dapol mówił, że bmw przy skrecaniu by miało pierwszeństwo. ;)

Tu się wszystko rozchodzi o to, że ja owszem, nie zatrzymałem się do 0 tylko zwolnilem, ale czy to naprawdę jest coś strasznego? Przy jeździe rowerem? Bo dla mnie to takie samo przewinienie jak zwolnienie na stopie do 0,5km/h zamiast do 0 (wiesz jak to czasem jest toczysz się jak ślimak, ale fizycznie jeszcze nie stoisz).

Albo mój przykład ze skrzyżowaniem do którego link wrzuciłem. Naprawdę w takiej sytuacji ktoś z was by stał? Jestem pewien, że nikt.

I ja też mógłbym się zatrzymać, a potem dopiero ruszyć. Wtedy wszystko by było zgodnie z prawem i nikt by nie płakał. XD
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Offline robert1995

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 967
    • Zobacz profil
Odp: Łosie parkingowe
« Odpowiedź #451 dnia: Września 05, 2018, 21:45:02 »
...dobrze że chociaż dojście do drzwi zostawił.
Razem z żoną postanowiliśmy nie mieć dzieci. Dzieciom nie bardzo się to spodobało...

Offline marcin8806

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 5
    • Zobacz profil
Odp: Łosie parkingowe
« Odpowiedź #452 dnia: Września 06, 2018, 22:37:47 »
hmmm prawko za kostke masła dostał..

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4658
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
Odp: Łosie parkingowe
« Odpowiedź #453 dnia: Września 07, 2018, 07:47:02 »
hmmm prawko za kostke masła dostał..

Nie, w chipsach znalazl... :) Swoja droga szkoda, ze w sklepie przy kasach nie zaparkowal. Najlepsze jest to, ze pere metrow dalej widac wolne miejsce z ktorego tak samo daleko jest do wejscia.

Offline C80

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 408
    • Zobacz profil
    • http://www.foto.cichomski.eu
Odp: Łosie parkingowe
« Odpowiedź #454 dnia: Października 23, 2018, 10:17:37 »
Takie asy z BMW. Może stanęli koło kogoś kto też stanął jak kretyn. Mnie jednak to nigdy nie spotkało, bo koło takich nie staję żeby potem nie wyjść na głupka...

Offline cyganek

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 42
    • Zobacz profil
Odp: Łosie parkingowe
« Odpowiedź #455 dnia: Października 24, 2018, 11:46:15 »
To zjawisko na tych polach wyłączonych jest powszechne,żeby grube tyłki nie robiły z 5 kroków to najlepiej wjechać do srodka

Offline parian

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 1558
    • Zobacz profil
    • http://www.malex.net.pl
Odp: Łosie parkingowe
« Odpowiedź #456 dnia: Grudnia 01, 2018, 07:19:33 »
http://ipolice.pl/bedzie-mandat
Kierowca na miano łosia raczej nie zasługuje, w końcu stanął tak jak inni. Zastanawia za to wymalowanie miejsc prostopadle do parkujących pojazdów...