Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Dobra prostownica  (Przeczytany 19114 razy)

Offline pazurkowa90

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 315
    • Zobacz profil
Dobra prostownica
« dnia: Lipca 28, 2011, 17:35:23 »
Hej kobitki , doradzicie mnie w sprawie prostownicy :( ? już jakiś czas szukam odpowieniej dla siebie ( mam trochę zniszczone włosy , szybko się przetłuszczają i niestety łamią ) aktualnie mam prostownice o mocy 200stopni chciałabym jakąś lepszą , ale nie mam pojęcia jaką kupić a nie chce wyrzucić pieniędzy w błoto, może macie coś godnego polecenia :)?

czekam na propozycje i z góry dziękuje :)

ZPL-168XX

  • Gość
Dobra prostownica
« Odpowiedź #1 dnia: Lipca 28, 2011, 18:01:33 »
Polecam coś takiego. http://allegro.pl/najtaniej-prostownica-braun-es2-wysylka-24h-i1739124499.html Prostownice kupiłem swojej dziewczynie.Ma ją rok czasu i jest z niej bardzo zadowolona:)Prostownice ogarniają równiez jej 2 siostry i kazda jest tak samo zadowolona:) Wybór padł na nią ponieważ Piękna wyśniła sobie taki wlasnie prezent urodzinowy;)

Offline pazurkowa90

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 315
    • Zobacz profil
Dobra prostownica
« Odpowiedź #2 dnia: Lipca 28, 2011, 18:04:01 »
Cytat: "ZPL-168XX"
Polecam coś takiego. http://allegro.pl/najtani...1739124499.html Prostownice kupiłem swojej dziewczynie.Ma ją rok czasu i jest z niej bardzo zadowolona:)Prostownice ogarniają równiez jej 2 siostry i kazda jest tak samo zadowolona:) Wybór padł na nią ponieważ Piękna wyśniła sobie taki wlasnie prezent urodzinowy;)


czytałam ze braun to kiepska firma jeżeli chodzi o prostownice ;p zależy tez od włosów dziewczyny...

ZPL-168XX

  • Gość
Dobra prostownica
« Odpowiedź #3 dnia: Lipca 28, 2011, 18:10:44 »
Cytat: "pazurkowa90"
czytałam ze braun to kiepska firma jeżeli chodzi o prostownice ;p zależy tez od włosów dziewczyny...


A ja słyszałem wręcz odwrotnie,ale w tej kwestii nie bede sie wypowiadał bo nie używam czegoś takiego:)Tu są opinie.Szajs to Philips!

http://cokupic.pl/produkt/Braun-ES2

Offline pazurkowa90

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 315
    • Zobacz profil
Dobra prostownica
« Odpowiedź #4 dnia: Lipca 28, 2011, 18:29:58 »
Cytat: "ZPL-168XX"
A ja słyszałem wręcz odwrotnie,ale w tej kwestii nie bede sie wypowiadał bo nie używam czegoś takiego:)Tu są opinie.Szajs to Philips!

http://cokupic.pl/produkt/Braun-ES2


heheh a ja czytałam ze najlepsza Remingtona ;p

Offline Daurel

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 137
  • Płeć: Mężczyzna
    • Status GG
    • Zobacz profil
Dobra prostownica
« Odpowiedź #5 dnia: Lipca 28, 2011, 18:58:06 »
To po co się pytasz o jakaś prostownice?? jeżeli pani czytała ze dobre są Remingtona, to proszę kupić. Nie powiem ze Braun to są dobre marki i mi nigdy nie zawiodły...

Offline toja

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 81
    • Zobacz profil
Dobra prostownica
« Odpowiedź #6 dnia: Lipca 28, 2011, 20:26:22 »
Ja mam taką   http://www.babyliss.pl/uploaded/images/products/vypryamiteli/ST87E/ST87E_acc01.png   i uwazam ,ze to rewelacja.Prostownica super szybko bo  doslownie w 30 sekund sie nagrzewa do tem 230, a do tego idealnie prostuje.Mam w domu jeszcze inne produkty z BaByliss ktore mnie zadawalaja dlatego polecam  firme z czystym sumieniem.

Offline pazurkowa90

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 315
    • Zobacz profil
Dobra prostownica
« Odpowiedź #7 dnia: Lipca 28, 2011, 20:55:40 »
Cytat: "Daurel"
To po co się pytasz o jakaś prostownice?? jeżeli pani czytała ze dobre są Remingtona, to proszę kupić. Nie powiem ze Braun to są dobre marki i mi nigdy nie zawiodły...


ale tak jak mowie ze czytałam wiec nie wiem po co ten bulwers...

Cytuj (zaznaczone)
Ja mam taką http://www.babyliss.pl/up...ST87E_acc01.png i uwazam ,ze to rewelacja.Prostownica super szybko bo doslownie w 30 sekund sie nagrzewa do tem 230, a do tego idealnie prostuje.Mam w domu jeszcze inne produkty z BaByliss ktore mnie zadawalaja dlatego polecam firme z czystym sumieniem.


czytam ma dobre opinie ale myślałam o prostownicy do max 120zl a tu ponad 200 :o trochę droga :(

Offline m8z

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 552
    • Zobacz profil
Dobra prostownica
« Odpowiedź #8 dnia: Lipca 28, 2011, 21:04:00 »
zona ma i sobie chwali S1051 REMINGTON

Offline grubcia1982

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 339
    • Zobacz profil
Dobra prostownica
« Odpowiedź #9 dnia: Lipca 28, 2011, 21:34:52 »
Ja mam jedną z najatńszych firmy Eurolux i bardzo sobie ją chwalę- bratowa też. Moja siostra kupiła jakąś drogą, reklamowaną a i tak woli używać moją ;D
"Gafę popełnić jest wybaczalnym nietaktem. Ignorancja, to gafa nabyta i pielęgnowana"

Offline pazurkowa90

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 315
    • Zobacz profil
Dobra prostownica
« Odpowiedź #10 dnia: Lipca 28, 2011, 21:46:19 »
Cytat: "m8z"
zona ma i sobie chwali S1051 REMINGTON


a jakie żonka ma włosy :) ?

Offline m8z

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 552
    • Zobacz profil
Dobra prostownica
« Odpowiedź #11 dnia: Lipca 28, 2011, 22:43:06 »
cytuje

"ciężkie, niepodatne na układanie, zniszczone i przesuszone końce, ale ta prostownica czyni cuda. Fajnie tez robi fale, ktore w miarę długo się utrzymują. Wcześniej miałam inne, ale ta jest najlepsza. Ma regulacje temperatury w zależności od rodzaju włosów. Do zestawu jest dołączona instrukcja na płycie w postaci filmów instruktażowych. Dodatkowo w zestawie jest etui"

Offline pazurkowa90

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 315
    • Zobacz profil
Dobra prostownica
« Odpowiedź #12 dnia: Lipca 29, 2011, 01:08:35 »
Cytat: "m8z"

"ciężkie, niepodatne na układanie, zniszczone i przesuszone końce, ale ta prostownica czyni cuda. Fajnie tez robi fale, ktore w miarę długo się utrzymują. Wcześniej miałam inne, ale ta jest najlepsza. Ma regulacje temperatury w zależności od rodzaju włosów. Do zestawu jest dołączona instrukcja na płycie w postaci filmów instruktażowych. Dodatkowo w zestawie jest etui"


myślałam nad tą prostownica tak jak o innych remingtona wiec dużo mi to pomogło :) fajnie znać opinie osób które używają te sprzęty jak ktoś ma jakąś świetną ofertę albo potrafi mi doradzić to zapraszam:)

Offline draculka

  • Moderator
  • Gaduła
  • *****
  • Wiadomości: 387
    • Zobacz profil
Dobra prostownica
« Odpowiedź #13 dnia: Lipca 29, 2011, 07:57:46 »
Cytat: "pazurkowa90"
już jakiś czas szukam odpowieniej dla siebie ( mam trochę zniszczone włosy , szybko się przetłuszczają i niestety łamią


Włosy obciąć (to nie zęby, odrosną), zadbać o równowagę skóry i do prostowania używać odpowiednich kosmetyków chroniących włos przed przegrzaniem.
Bardzo dobre i wydajne kosmetyki kupowane w salonach fryzjerskich.
Np. płyn w sprayu firmy Indola kosztuje ok. 70-80zł a starcza na rok, przy częstotliwości używania 3 razy w tygodniu (po myciu) na długie włosy.
Albo chociaż krem firmy Shockwaves "ujarzmij!po prostu proste", który również chroni przed wpływem wysokiej temperatury i jest dostępny w wielu sklepach z kosmetykami, choćby Rossman.
Dziś każda firma ma w swojej ofercie jakiś spray do włosów chroniący przed wpływem wysokiej temperatury. Kosmetyki zapobiegają właśnie łamliwości i przesuszeniu.
Od lat używam prostownicy Remingtona, jakiś stary model, jeden z pierwszych z ceramiczną powłoką. Włosy długie, zdrowe, błyszczące.
Aby mieć właściwe spojrzenie na własną pozycję w życiu, człowiek powinien posiadać psa, który będzie go uwielbiał i kota, który będzie go ignorował.

Offline pazurkowa90

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 315
    • Zobacz profil
Dobra prostownica
« Odpowiedź #14 dnia: Lipca 29, 2011, 10:21:42 »
Cytat: "draculka"

Włosy obciąć (to nie zęby, odrosną), zadbać o równowagę skóry i do prostowania używać odpowiednich kosmetyków chroniących włos przed przegrzaniem.
Bardzo dobre i wydajne kosmetyki kupowane w salonach fryzjerskich.
Np. płyn w sprayu firmy Indola kosztuje ok. 70-80zł a starcza na rok, przy częstotliwości używania 3 razy w tygodniu (po myciu) na długie włosy.
Albo chociaż krem firmy Shockwaves "ujarzmij!po prostu proste", który również chroni przed wpływem wysokiej temperatury i jest dostępny w wielu sklepach z kosmetykami, choćby Rossman.
Dziś każda firma ma w swojej ofercie jakiś spray do włosów chroniący przed wpływem wysokiej temperatury. Kosmetyki zapobiegają właśnie łamliwości i przesuszeniu.
Od lat używam prostownicy Remingtona, jakiś stary model, jeden z pierwszych z ceramiczną powłoką. Włosy długie, zdrowe, błyszczące.


chodzi Ci o kosmetyki do stosowania przy prostowaniu ? ooooj nie zetnę włosów bo zapuszczam..jeżeli chodzi o kosmetyki do prostowania bez użycia prostownicy tu u mnie wielki minus , jak czytałaś włosy się przetłuszczają a te kosmetyki sprawiały ze pod koniec dnia moje włosy wyglądały jak oblane smalcem...nie wiem czemu  ;o