Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Ankieta

Na jaką partię zagłosujesz?

PO
41 (32.3%)
PiS
37 (29.1%)
SLD
11 (8.7%)
KNP
13 (10.2%)
PSL
4 (3.1%)
PPP
1 (0.8%)
Ruch Poparcia Palikota
17 (13.4%)
PJN
3 (2.4%)

Głosów w sumie: 71

Głosowanie skończone: Lipca 12, 2011, 13:22:00

Autor Wątek: Wybory 2011  (Przeczytany 81272 razy)

Offline Samson

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 140
    • Zobacz profil
Wybory 2011
« Odpowiedź #240 dnia: Października 10, 2011, 17:57:59 »
Sikora,zgłoś do Sekatora prawdopodobnie wybory zostały sfałszowane,a mąż zaufania z PiS-u nie sprawdził się. A tak przy okazji-śmieszą mnie komentarze w stylu "wstyd mi za Policzan,bo zagłosowali tak a nie inaczej". Tylko placki tak piszą.

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4672
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
Wybory 2011
« Odpowiedź #241 dnia: Października 10, 2011, 21:59:19 »

Offline pejo154

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 161
    • Zobacz profil
Wybory 2011
« Odpowiedź #242 dnia: Października 10, 2011, 22:33:55 »
Cytat: "sekator"

Pozostaje mi tylko się cieszyć, że (tak jak napisałem powyżej) PiS nie zapłaci za bajzel który nas czeka.


Jeżeli Twój scenariusz się sprawdzi, to z czego tu się cieszyć?

sekator

  • Gość
Wybory 2011
« Odpowiedź #243 dnia: Października 11, 2011, 08:45:18 »
Cytat: "pejo154"
Jeżeli Twój scenariusz się sprawdzi, to z czego tu się cieszyć?



A co po chińsku napisałem, że nie rozumiesz ? Cieszę się, że winny zostanie ukarany. Trudno natomiast żebym cieszył się z tego, że niebawem radosna polityka Tuska i Vincenta zrobi z nas europejskich dziadów.....

Offline Wykidajło

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2610
    • Zobacz profil
    • http://www.naszepolice.pl
Wybory 2011
« Odpowiedź #244 dnia: Października 11, 2011, 09:50:53 »
Cytat: "pejo154"
Cytat: "sekator"

Pozostaje mi tylko się cieszyć, że (tak jak napisałem powyżej) PiS nie zapłaci za bajzel który nas czeka.


Jeżeli Twój scenariusz się sprawdzi, to z czego tu się cieszyć?

Z tego, że PiS będzie miał większą szansę wygrać wybory. "Niech się kraj wali i pali, byleśmy władzę dostali" - przecież to jest motto Kaczyńskiego i spółki.
Kłamstwo obiegnie świat nim prawda założy buty.

sekator

  • Gość
Wybory 2011
« Odpowiedź #245 dnia: Października 11, 2011, 10:51:36 »
Cytat: "sekator"
pejo154 napisał/a:
Jeżeli Twój scenariusz się sprawdzi, to z czego tu się cieszyć?



A co po chińsku napisałem, że nie rozumiesz ? Cieszę się, że winny zostanie ukarany. Trudno natomiast żebym cieszył się z tego, że niebawem radosna polityka Tuska i Vincenta zrobi z nas europejskich dziadów.....


Cytat: "Wykidajło"
Z tego, że PiS będzie miał większą szansę wygrać wybory. "Niech się kraj wali i pali, byleśmy władzę dostali" - przecież to jest motto Kaczyńskiego i spółki.



,,Mądremu i słowo wystarczy, a głupiemu elaboratu będzie mało" jak mawiał cytowany przez dozorcę Anioła pisarz Sofronow. :rotfl:

tad19601963

  • Gość
Wybory 2011
« Odpowiedź #246 dnia: Października 11, 2011, 18:34:10 »
Po wyborach...okazuję się ze lemingi wygrały" im gorzej dla obywateli tym lepiej dla kolesiów". 22 lata penetracji wielkich korporacji medialnych zrobiły swoje w tym kraju. Kondominium pozostaje wygląda ,że na bardzo długo. Myślę ,że to skutek niszczenia polskich elit intelektualnych podczas wojen przez naszych wrogów. Wykształcenie fornali nie zastąpiło elit intelektualnych.

Offline pejo154

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 161
    • Zobacz profil
Wybory 2011
« Odpowiedź #247 dnia: Października 11, 2011, 18:45:22 »
Cytat: "sekator"

A co po chińsku napisałem, że nie rozumiesz ? Cieszę się, że winny zostanie ukarany. Trudno natomiast żebym cieszył się z tego, że niebawem radosna polityka Tuska i Vincenta zrobi z nas europejskich dziadów.....


Och po co te nerwy...? Niestety spodziewałem się takiej odpowiedzi, bo wPiSuje się ona chyba w całą kampanię wyborczą Twojej ulubionej partii. Uważam, że mieli program (i też chyba słaby)...  walki z platformą, ale nie naprawy kraju (tu zaznaczę, że entuzjastą platformy też nie jestem). Walka z platformą zdominowała całą kampanię, większość wypowiedzi prezesa i przybocznych - tu oczywiście wielka też rola mediów, które tylko takie nadawały. Choć rozmowa prezesa z Lisem potwierdziła tylko moje obawy.
A co do naszego dziadowania, to nawet zadałem pytanie kandydatowi PiS na temat możliwego ogólnoeuropejskiego kryzysu (za sprawą Grecji, Włoch itp.) i reakcji PiS, jako ewentualnego zwycięzcy wyborów. Na pytanie co zrobicie? Usłyszałem: "...nic, poczekamy, przyjrzymy się sytuacji."
Z całym szacunkiem, tyle to i ja bym potrafił.

A odnosząc się do tego straszenia "Armagedonem" to chyba może stać się jeszcze większa katastrofa. Taka, że tego Armagedonu nie będzie. I scena polityczna zostanie (tak jak przez ostatnie 6 lat) zdominowana przez walkę dwóch partii, których jakość rządzenia będzie mierna, gdyż zajęte będą tylko walką o władze a nie o lepsze państwo (i tacy palikotowie będą się tym karmić).

Offline vena777

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 17
    • Zobacz profil
Wybory 2011
« Odpowiedź #248 dnia: Października 11, 2011, 18:57:49 »
(i tacy palikotowie będą się tym karmić).[/quote]

stare jak świat przysłowie mówi  "gdzie się dwóch bije..."

Offline TrzebieżCITY

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1113
    • Zobacz profil
Wybory 2011
« Odpowiedź #249 dnia: Października 11, 2011, 19:51:25 »
Cytat: "tad19601963"
Po wyborach...okazuję się ze lemingi wygrały" im gorzej dla obywateli tym lepiej dla kolesiów"
To się wypisz z tego społeczeństwa, skoro lżysz wyborców, którzy nie biją pokłonów Jarosławowi :crazy:  To się nazywa poszanowanie... Post do zgłoszenia adminom... Żeby nie było, nie jestem fanem jednych ani drugich, ale społeczeństwo zadecydowało i należy to uszanować, a nie opluwać... W czym Ty jesteś lepszy od innych?
Oddaj cząstkę siebie innym...To nie boli,a może uratować komuś życie...DKMS przeciwko białaczce... Paweł, żeby było prościej...

tad19601963

  • Gość
Wybory 2011
« Odpowiedź #250 dnia: Października 11, 2011, 20:17:21 »
oki Trzebież jak Tobie żyje się lepiej to napisz... Oki ja Ciebie nie atakowałem..tylko pisałem co czuję... chyba że uderz w stół ...

Offline TrzebieżCITY

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1113
    • Zobacz profil
Wybory 2011
« Odpowiedź #251 dnia: Października 11, 2011, 20:37:23 »
Tad żyje się ciężko, jak większości pewnie  i tak jak  i Ty nie cieszę się z następnych 4 lat PO... Nie przyszło mi jednak do głowy, żeby nazywać POwców  lemingami, a fanów PiS pisiorami i moherami... Z szacunku dla człowieka... Widać ludziom odpowiada obecna rzeczywistość i to jest przykre... SLD jakby miało taki PR, to w cuglach wygrałoby wybory..Bardzo ciekawi mnie jak to wszystko się ułoży. Ja z całego serca życzę jak najlepiej wygranym, bo tylko Polska na tym zyska, ale i niech opozycja punktuje. Pozdrawiam :-)
Oddaj cząstkę siebie innym...To nie boli,a może uratować komuś życie...DKMS przeciwko białaczce... Paweł, żeby było prościej...

Offline MrW

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 443
    • Zobacz profil
Wybory 2011
« Odpowiedź #252 dnia: Października 11, 2011, 20:38:32 »
Cytat: "tad19601963"
Po wyborach...okazuję się ze lemingi wygrały


Lemingi, lemingi... bardzo popularna inwektywa, często powtarzana w Twoim środowisku.

Zastanowiło mnie dlaczego akuratl lemingi?

W mowie potocznej za leminga uznaję się osobę, która bezkrytycznie przyjmuje podawane jej informacje.*

Ale dlaczego?

Może to wynika z panującego mitu o tych zwierzątkach dotyczącego masowego ich samobójstwa? Tutaj zacytuję Wkipedię:

Cytuj (zaznaczone)
Mit o samodestrukcji
[edytuj]Lemingi znane są z powodu bezpodstawnego mitu jakoby podejmowały masowe samobójstwo podczas migracji. Mit powtarzany jest w różnych odmianach, zazwyczaj nie opisując zjawiska jako świadomego gestu samobójstwa, lecz jako przypadkową masową śmierć wskutek różnych okoliczności. Niemniej w masowej kulturze funkcjonuje w odniesieniu do lemingów określenie "masowe samobójstwo".

Niektóre gatunki lemingów, gdy gęstość populacji zbytnio wzrasta, ulegają popędowi poszukiwania nowych siedlisk i migrują dużymi grupami. Lemingi umieją pływać, więc natrafiając na wodną przeszkodę w wędrówce podejmują próbę jej przebycia. Robią to nie kalkulując "opłacalności" ze względu na dystans czy prędkość nurtu wody, więc wiele z nich przy tym ginie. To wraz z niewyjaśnioną wyjątkową zmiennością populacji norweskich lemingów mogło przyczynić się do rozwoju i popularności mitu.

Mit o "masowym samobójstwie" lemingów ma długą historię, a na jego popularność złożyło się wiele czynników. W 1955 Carl Barks, ilustrator w wytwórni Disneya, narysował do magazynu Uncle Scrooge Adventures komiks pt. "Leming z medalionem" (The Lemming with the Locket). Komiks powstał z inspiracji artykułem w magazynie The American Mercury z 1954 i przedstawiał ogromne ilości lemingów skaczących z norweskich klifów do morza. (Na podstawie tego komiksu z kolei powstał jeden z odcinków Kaczych Opowieści pt. "Ulubione zwierzątko Scrooge’a" albo "Ulubieniec Sknerusa", w oryginale Scrooge’s Pet).

Jeszcze większy wpływ miał film wytwórni Disneya White Wilderness (1958) pokazujący lemingi skaczące na pewną śmierć do morza. Scena ta została sfałszowana, podobie jak poprzedzające ją sceny przedstawiające masową migrację tych zwierząt.
W maju 1982 kanadyjska telewizja CBC w cyklu The fifth estate (Piąta władza), programie typu śledczego, wyemitowała film Cruel Camera (Okrutna kamera), przedstawiający okrucieństwa wobec zwierząt w przemyśle rozrywkowym[1]. W filmie wykazano, że całość była zaaranżowana: film White Wilderness nie był robiony w Norwegii, lecz w kanadyjskim stanie Alberta, gdzie nie ma lemingów; sfilmowane gryzonie kupiono nad Zatoką Hudsona i przywieziono do Calgary; przedstawiona wielka migracja była jedynie zręcznym montażem wielu ujęć wciąż tych samych kilkudziesięciu zwierząt[2]; w kluczowej scenie "masowego samobójstwa" lemingi nie zeskakiwały z urwiska, ale były z niego zrzucane.[3][4]

W bliższych czasach mit masowych samobójstw lemingów spopularyzowała m.in. gra Lemmings, w której zadaniem gracza jest powstrzymanie i właściwe ukierunkowanie bezmyślnego marszu gromady tytułowych "lemmingów" (postaci z wyglądu nie mających jednak nic wspólnego z lemingami), które bez tej interwencji spadłyby z urwiska, weszły w dziurę lub wpadły w inne pułapki.
[/i]

A teraz pytanie:

Czy osoba, osoby używająca(e) tego wyzwiska sami nie kreują się na lemingów?
Jak to się za dziecka mówiło: "kto się przezywa, ten się tak sam nazywa":)

Offline Wykidajło

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2610
    • Zobacz profil
    • http://www.naszepolice.pl
Wybory 2011
« Odpowiedź #253 dnia: Października 11, 2011, 20:45:33 »
Hej, Tad, niedobita elyto, zaśpiewaj sobie z braćmi kibolami "nic się nie stało, Jarosław, nic się nie stało..."

miłego życia życzy
leming, syn wykształconego fornala
Kłamstwo obiegnie świat nim prawda założy buty.

tad19601963

  • Gość
Wybory 2011
« Odpowiedź #254 dnia: Października 11, 2011, 20:46:24 »
Co by nie cytował MrW Polski już nie ma też to czytałem...  szkoda nie ma elit. Przez to przegraliśmy.