Inne tematy > Kulinaria

Ostre papryki

(1/2) > >>

fafix:
Witam czy ktoś z was hoduje  jakies ostre odmiany papryk?  :devil:
Chciałem sobie zasadzić tylko jest dużo odmian o zróżnicowanych wymaganiach . Może ktoś się interesuje tym

sosenka1981:

--- Cytat: "fafix" ---Witam czy ktoś z was hoduje  jakies ostre odmiany papryk?  :devil:
Chciałem sobie zasadzić tylko jest dużo odmian o zróżnicowanych wymaganiach . Może ktoś się interesuje tym
--- Koniec cytatu ---


proponuje jedne z moich ulubionych. papryczki chilli (meksykanskie) i piri piri (portugalskie), sa ostre i mozna dodac do roznych potraw typu: pizza, lazania, makarony w sosie, fajity, chilli con carne, burritos. pycha. smacznego

fafix:
No coś musze wybrac :)  myslalem nad jedna z odmian Habanero ale podobno trudne w uprawie i zabojczo ostre :)

sosenka1981:
proponuje zaczac od czegos latwiejszego na poczatek, a potem jak sie juz nauczysz co i jak to cos trudniejszego, papryczki jalapenio tez sa dobre i ostre. powodzenia

KrP:

--- Cytat: "sosenka1981" ---
--- Cytat: "fafix" ---Witam czy ktoś z was hoduje  jakies ostre odmiany papryk?  :devil:
Chciałem sobie zasadzić tylko jest dużo odmian o zróżnicowanych wymaganiach . Może ktoś się interesuje tym
--- Koniec cytatu ---


proponuje jedne z moich ulubionych. papryczki chilli (meksykanskie) i piri piri (portugalskie), sa ostre i mozna dodac do roznych potraw typu: pizza, lazania, makarony w sosie, fajity, chilli con carne, burritos. pycha. smacznego
--- Koniec cytatu ---


Chilli to nie jest ostra papryka. :twisted:

Chciałem w tym roku zacząć sobie dla zabawy hodowlę jalapeno, ale poczytałem i wyszło na to, że już nieco za późno chyba, że się ma lampy nagrzewające or sth.

Wyszło na to, że kupiłem dwa sosy - Blair's Original i Crazy Jarry's Brain Damage. Ten pierwszy już mi zrobił mały brain damage, drugiego jeszcze nie mam odwagi ruszyć. XD

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej