Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Słoneczna prezydencja  (Przeczytany 9115 razy)

Offline Benon

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 83
    • Zobacz profil
Słoneczna prezydencja
« dnia: Czerwca 29, 2011, 16:36:32 »
Premier Donald Tusk – kawaler „Słońca Peru” – apelował w przededniu objęcia przez Polskę prezydencji w Unii Europejskiej by „oszczędzić naszej ojczyźnie słów niemądrych, agresywnych i wymierzonych w samą istotę polskiego interesu narodowego.” [1]

Niedawno podlegająca zwierzchnictwu rządu policja ukarała 500-złotowymi mandatami kibiców, którzy ośmielili się publicznie nazwać Tuska „matołem”.

Analizując przytoczone wyżej słowa premiera zastanawiam się co było ważniejsze dla rozkazodawców tej interwencji? Czy ukaranie lekceważących konstytucyjny organ Rzeczypospolitej? Czy przestroga przed ujawnianiem informacji, których upublicznienie mierzy we wspomnianą przez premiera „istotę polskiego interesu narodowego”?  

Słoneczna prezydencja

Słoneczko Peru Naród pouczało:
„Winniście zmilczeć władzy indolencję,
By moim kumplom i mnie się udało
Bez wstrząsów przetrwać w Unii prezydencję.”

A w myślach Słonko dodało być może:
„Kto zgodną nutą w orkiestrze nie zagra,
Temu tonację odnaleźć pomoże
Z kodeksów wzięty stosowny paragraf.”

jezat

  • Gość
Re: Słoneczna prezydencja
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwca 29, 2011, 21:02:50 »
Cytat: "Benon"

Niedawno podlegająca zwierzchnictwu rządu policja ukarała 500-złotowymi mandatami kibiców, którzy ośmielili się publicznie nazwać Tuska „matołem”.
W czasach wszechwładzy mgr Zero vel Ziobro w cudowny sposób znikały ślady lini papilarnych na pistolecie z którego zastrzelono B.Blidę a ekipa policyjnych "fachowców"skutecznie zadeptywała ślady w jej domu.
Przy okazji gratulacje za obronę stadionowego bandytyzmu.Bandyci stadionowi plus brednie białej księgi oparte na konfabulacjach faceta, który cały czas udowadnia,że powinien mieć żółte papiery, plus prezes,który musi być badany przez biegłych psychiatrów
to są dopiero promienie słoneczne.Nie warto wspominać o naczelnej ekonomistce PiSu,etnografie z wykształcenia ponurej Beacie Szydło czy podobnym do  ogplonego goryla mecenasie R.specjaliście od katastrof wszelkich.Promieni słonecznych dodaje miss pedagogów,piękność nad pięknościami Marzena Wróbel. [ciach!]

Offline macieksoad

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 47
    • Zobacz profil
Słoneczna prezydencja
« Odpowiedź #2 dnia: Lipca 17, 2011, 20:11:50 »
Pierwszy sukces polskiej prezydencji w UE . Od czasu nalozenia przez Moskwe embarga na polskie warzywa, radykalnie wzrosl  eksport polskich burakow do Brukseli. Tuska i jego ferajne. ;D

Offline Samson

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 140
    • Zobacz profil
Słoneczna prezydencja
« Odpowiedź #3 dnia: Lipca 18, 2011, 01:10:43 »
Macieksoad to było naprawdę zabawne. Niezmiennie twierdzę,że odgórna dyrektywa głosi żeby atakować,a Ty chłopcze jesteś gorliwym wykonawcą poleceń  :rotfl: Oby jak najmniej takich aparatczyków...

sekator

  • Gość
Słoneczna prezydencja
« Odpowiedź #4 dnia: Lipca 18, 2011, 09:44:07 »
Cytat: "Samson"
Macieksoad to było naprawdę zabawne. Niezmiennie twierdzę,że odgórna dyrektywa głosi żeby atakować,a Ty chłopcze jesteś gorliwym wykonawcą poleceń


Bycie przeciwnikiem Tuska i jego ferajny może wynikać jedynie z odgórnego rozkazu, ale miłość do niego wynika z bezgranicznej wiary i uwielbienia promiennego chłopca, jego przemiłej aparycji i ślepej wierności nie podlegającej żadnym nakazom i medialnym manipulacjom. :lol2:  :rotfl:  :lol2:

Offline Samson

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 140
    • Zobacz profil
Słoneczna prezydencja
« Odpowiedź #5 dnia: Lipca 18, 2011, 10:16:03 »
Podejrzewam,że to kamyczek do mojego ogródka więc odpowiem Ci drogi sekatorze. Zauważ łaskawie,że nie wychwalam tu SamWieszKogo i nie wielbię bezgranicznie,a tylko zwracam uwagę na pewne zjawisko.Jeśli ktoś ma 45 postów a w 44 pisze to samo tylko w różnej formie to albo jest to obsesja albo wykonywanie dyrektywy nr47/2011  :rotfl:

Offline Wykidajło

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2610
    • Zobacz profil
    • http://www.naszepolice.pl
Słoneczna prezydencja
« Odpowiedź #6 dnia: Lipca 18, 2011, 10:27:41 »
Cytat: "Samson"
Macieksoad to było naprawdę zabawne.

No pewnie, że zabawne. Przypomnij sobie, kto ostatnio na całą Polskę trąbił o swojej przeprowadzce do Brukseli, i to wraz z rodziną  :rotfl:
A może Jacusia Kurskiego już prezes zwolnił z partii, tylko ja nic o tym nie wiem?
Kłamstwo obiegnie świat nim prawda założy buty.