Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] Hycel  (Przeczytany 28369 razy)

Offline tatankas

  • Moderator
  • VIP
  • *****
  • Wiadomości: 1068
    • Zobacz profil
    • http://www.toz.police.pl/
[Police] Hycel
« Odpowiedź #30 dnia: Października 02, 2012, 20:25:17 »
Cytat: "kaskada"
nie tłumacz się, wiążesz sama psa do płotu lub słupa a pastwisz się nad tymi co przywiązują je do drzew w lesie :rotfl: dla mnie to jedno i to samo. Albo wolno wiązać albo nie wolno. Idziesz na spacer z psem to idź do lasu a nie do przedszkola, łączenie jest naganne i każde wiązanie do płotu, słupa itd. Straż miejska powinna karać


kaskada ja nie będę się tobie tłumaczyła,bo nie mam takiej potrzeby.Nie masz psa na pewno i jak większość tych,co ich nie mają musisz swoje frustracje gdzieś wyładować,twoim sposobem jest czepianie się ludzi i zwierząt-ok,choć nie pochwalam takiego zachowania.Ja się nie denerwuję,nie czepiam,nie jeden doktor psychologi potwierdzi moje słowa,że zwierzęta są świetnymi terapeutami,ludzie mający zwierzaki są spokojniejsi,bardziej otwarci na innych.Szkoda mi ciebie.

Przywiązanie do płotu na 5 minut,a porzucenie psa w lesie to diametralnie różne sytuacje.To tak jakbyś powiedziała,że wychodząc do pracy z domu porzucam swojego psa.Ciekawe dlaczego po otwarciu drzwi do mieszkania mój pies zaspany podnosi swój łeb by zobaczyć kto idzie.Strasznie zestresowany,porzucony pies.Śmieszne.

Łączenie jest nie tylko nienaganne,ale w tych czasach i potrzebne.Jeżeli nie potrafisz robić kilku rzeczy na raz i łączyć tak rzeczy do zrobienia,to nie tylko nazwą cię mało inteligentną osobą,ale i nie zrobisz tylu rzeczy,które zrobi osoba potrafiąca łączyć.Czy jak idziesz na zakupy do mięsnego to wracasz do domu,by potem iść znów do warzywniaka i wrócić do domu,a potem do spożywczego,czy wychodzisz do sklepu,zahaczasz o te wszystkie sklepy i dopiero wracasz do domu.To właśnie jest łączenie :)

Cytat: "NIKA"
Dlatego trzepie mną normalnie kiedy idę z dzieckiem i naskakuje na nie piesek a pani/pan - spokojnie on nie gryzie... Nie ważne! Wystarczy, że może moje dziecko się najzwyklej boi. No i tak jak wspominałam nie wiadomo kiedy piesek zacznie gryźć.


Nika -zgadzam się z tobą w zupełności.Nikt nie powinien pozwalać,aby jego pies skakał po ludziach,czy to duży czy mały.Ja jak idę ze swoim psem to nie pozwalam nawet obwąchiwać innych,po pierwsze ktoś może sobie tego nie życzyć,po drugie zostałby ufaflany,bo ona przeważnie na spacerze całą mordkę w ziemi i resztkach kija ma.Druga sprawa to taka,że jak idziesz z psem na spacer,chcesz spuścić-ok,ale nie tam,gdzie ludzie,bo właśnie niektórzy się psiaków boją.Idę po lesie,pies sobie biega,ale jak widzę z daleka człowieka to psa na smycz i obok przechodzimy na smyczy.Doskonale to rozumiem,bo sama mam koleżankę i znam dzieci,które się psów boją.
Chcesz być kimś???
Najpierw bądź człowiekiem!!!

Offline pola

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 131
    • Zobacz profil
[Police] Hycel
« Odpowiedź #31 dnia: Października 03, 2012, 09:08:46 »
Tatankas, Ty jej tego nie tłumacz, bo ona jest najmądrzejsza. Alfa i omega - wie wszystko. Nie pierwszy raz Kaskada na tym forum pokazujesz że nie masz racji, nie znasz się i na dodatek używasz słów których znaczenia nie znasz (via - rasizm - wiesz w końcu co to jest?)
Nie masz pewnie psa, a przychodzisz tutaj na forum wylać swój jad! Opanuj się - wyjdzie ci to na dobre.

A co do hycla, to ja jakiś czas temu innego faceta jeżdżącego tym samochodem "animal control". Nowy?

Offline tatankas

  • Moderator
  • VIP
  • *****
  • Wiadomości: 1068
    • Zobacz profil
    • http://www.toz.police.pl/
[Police] Hycel
« Odpowiedź #32 dnia: Października 03, 2012, 22:55:08 »
Cytat: "pola"
A co do hycla, to ja jakiś czas temu innego faceta jeżdżącego tym samochodem "animal control". Nowy?


Synuś  ;D

ps.dopiszę,że hycla-nie mój  :rotfl:
Chcesz być kimś???
Najpierw bądź człowiekiem!!!

cukierka

  • Gość
[Police] Hycel
« Odpowiedź #33 dnia: Października 04, 2012, 11:16:36 »
Jakiś miesiąc temu w Trzeszczynie napotkałam auto z napisem "animal control". Kierowca jechał powoli. Obok jezdni przechodził bezpański pies ( jeden z wielu na tej wsi). Patrzę więc jak auto zwolniło przy psiaku i pełna nadziei, że będzie o jednego kundla mniej , ku mojemu zdziwieniu pasażer otworzył okno, krzyknął "buudyyyy" i auto odjechało.


Jakieś nowe trendy w łapaniu psów? :)

Offline tamula82

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 135
    • Zobacz profil
[Police] Hycel
« Odpowiedź #34 dnia: Listopada 06, 2012, 22:15:59 »
Na tvp w ,,Magazynie ekspresu Reporterów" własnie był reportaż o naszym ,,kochanym" panu hyclu

Offline tatankas

  • Moderator
  • VIP
  • *****
  • Wiadomości: 1068
    • Zobacz profil
    • http://www.toz.police.pl/
[Police] Hycel
« Odpowiedź #35 dnia: Listopada 06, 2012, 23:38:42 »
Oglądałam ten jakże ciekawy reportaż.Ciekawa jestem ,czy sprawa jakoś się w końcu zakończy,czy zostanie rozdmuchana jak kilka lat temu :(
Chcesz być kimś???
Najpierw bądź człowiekiem!!!

Offline Daria

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 933
    • Zobacz profil
[Police] Hycel
« Odpowiedź #36 dnia: Listopada 07, 2012, 13:24:05 »
Tak naprawdę sprawa prosta. Jest ustawa z tegoroczną nowelizacją, która uczestników obliguje do konkretnych zachowań. To o czym reportaż nie powinno mieć miejsca. Jeden czy dwóch panów działających kilka lat w kilkunastu gminach. Tak źle z finansami gmin, a tu mowa o milionach złotych. Urzędnicy się przyglądają, z oddali i przekładają papiery. Jak zawsze. Ja i wiele innych osób się oburzamy, ale nie decydujemy w sprawie.  :< Niestety. Może reportaż coś zmieni.
- Znaj i uwzględniaj zdanie innych -

Offline s.skrzypczak

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 32
    • Zobacz profil
[Police] Hycel
« Odpowiedź #37 dnia: Stycznia 05, 2013, 10:58:38 »
Cytat: "kaskada"
nie tłumacz się, wiążesz sama psa do płotu lub słupa a pastwisz się nad tymi co przywiązują je do drzew w lesie  :rotfl:  dla mnie to jedno i to samo. Albo wolno wiązać albo nie wolno. Idziesz na spacer z psem to idź do lasu a nie do przedszkola, łączenie jest naganne i każde wiązanie do płotu, słupa itd. Straż miejska powinna karać


Nie mam zielonego pojęcia o czym piszesz. Porównujesz pozostawienie psa na chwilę przed sklepem, czy przedszkolem do przywiązania psa w lesie do drzewa? Obudź się bo chyba jesteś we śnie i śni Ci się jakiś koszmar. Jak idę do sklepu i pozostawię psa na kilka minut samego to krzywda mu się nie dzieje i wiem, że nikomu nic nie zrobi, bo jest zabezpieczony na tą ewentualność i tak jak napisała Tatankas jeżeli nie znasz psa to do niego nie podchodź, a i nawet jak znasz to nigdy nie wiesz jak zareaguje bez właściciela obok. Debilizmem jest porównywanie tych dwóch sytuacji.

Offline grzegorz.ufniarz

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 1734
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • http://www.grzegorzufniarz.pl
[Police] Hycel
« Odpowiedź #38 dnia: Maja 15, 2013, 22:20:33 »

Offline rbk

  • Moderator
  • Stara Gwardia
  • *****
  • Wiadomości: 3867
  • Płeć: Mężczyzna
  • wiecznie głodny króliczek
    • Zobacz profil
[Police] Hycel
« Odpowiedź #39 dnia: Maja 15, 2013, 22:29:04 »
3500 (psów) * 1000zł = ładnie się Pan ustawił :)

Offline szopik

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 62
    • Zobacz profil
[Police] Hycel
« Odpowiedź #40 dnia: Maja 15, 2013, 22:55:19 »
Ubliżanie ludziom na forum,,używanie wulgaryzmów jest niedozwolone,jeżeli nie odpowiada ci to co inni piszą,to nie czytaj.Pozdrawiam.tatankas

Offline grzegorz.ufniarz

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 1734
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • http://www.grzegorzufniarz.pl
[Police] Hycel
« Odpowiedź #41 dnia: Maja 16, 2013, 07:51:21 »
Tu nie chodzi o to żeby komuś dowalić. Chodzi o to by pokazywać potencjalną nieuczciwość. Jeżeli sąd tego Pana uwolni od zarzutów, tez załączę doniesienia medialne o tym, by pokazac, że jednak było wszystko w porządku.

Na świcie jest wiele zła i cierpienia. Jak słusznie wskazałes ludzie umierają. Na wiele z tych złych rzeczy, nie mamy wpływu. Jednak, na wiele innych, bardziej przyziemnych i codziennych zjawisk, które tez sa złe(a za takie uważam m. in. zaniczyszczanie trawników, znęcanie się nad zwierzętami) wpływ mozemy mieć, mozemy to poprawiać. Dlatego o tym sie tu pisze.

Kiedyś ,wyprowadzając mojego psa, pozwalałem mu rąbac kupe na trawniku i spokojnie odchodziłem. Dziś sprzatam po swoim psie. Nauczyłem sie tego(przełamałem, dojrzałem) m. in. po wielu dyskusjach na tym forum. To jest ten dobry skutek prowadzonych tu rozważań. I jeżeli pod wpływem wyrazanych tu opinii jeszcze pare innych osób tez zacznie sprzątac po swoich psach i zrobi się choc odrobinę czyściej, to warto o tym rozmawiac, przekonywac i dyskutować.
Pozdrawiam

Offline samo zło

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 171
    • Zobacz profil
[Police] Hycel
« Odpowiedź #42 dnia: Maja 16, 2013, 11:33:47 »
Cytat: "grzegorz.ufniarz"
Tu nie chodzi o to żeby komuś dowalić. Chodzi o to by pokazywać potencjalną nieuczciwość. Jeżeli sąd tego Pana uwolni od zarzutów, tez załączę doniesienia medialne o tym, by pokazac, że jednak było wszystko w porządku.

Czy  aby na pewno? pamiętam jak Gryfową taktykom było obrzucanie kogoś błotem stwierdzając iż ktoś coś zrobił i Pan burmistrz skierował sprawę do prokuratury. Jakoś nigdy z jego ust nie usłyszałem jak to się skończyło, a za każdym razem prokuratura  uznawała iż zarzuty są śmieszne i sprawę oddalała.
Pamiętam również jak Policki TOZ miał reportaż że zgłasza jakąś sprawę do prokuratury i co finału też nie widać pewnie był taki sam jak powyżej.
Jestem przekonany że całą ta Wielką Aferę jednej nawiedzonej „baby” sąd po prostu „ oleje”. Facet jest potrzebny dla tego ma tą robotę, której nie chciał robić nikt za żadne pieniądze.
Trochę śmieszne jest udawanie na tym forum jak by jakieś opozycji Panie „nic nie mogę ” radny, a co z naszymi urzędnikami mają wrodzoną wadę wzroku pod nazwą klapki na oczach.  
Wszystkie gminy w tym i Police nie były głupie i dobrze wiedziały jak to wygląda i przez całe lata korzystały i większość dalej korzysta z usług tego Pana.

Hej Panie Zbyszku Pan się nie boi  :jupi:

Offline Daria

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 933
    • Zobacz profil
[Police] Hycel
« Odpowiedź #43 dnia: Maja 16, 2013, 18:06:26 »
Cytat: "grzegorz.ufniarz"
Tu nie chodzi o to żeby komuś dowalić. Chodzi o to by pokazywać potencjalną nieuczciwość.

Cytat: "samo zło"
Wszystkie gminy w tym i Police nie były głupie i dobrze wiedziały jak to wygląda i przez całe lata korzystały i większość dalej korzysta z usług tego Pana.

Taa, główny bohater nie stawił się na rozprawę. Interes dobrze się kręcił i kręci... Sam z siebie nie porzuci tego zajęcia... Co z nadzorem? Właściwie sprawowany? Były kontrole? Nie zauważono chociażby porażających niedociągnięć? Temat dawno temu wypłynął, nagłośniony i w końcu poważnie potraktowany.
- Znaj i uwzględniaj zdanie innych -

Offline grzegorz.ufniarz

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 1734
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • http://www.grzegorzufniarz.pl
[Police] Hycel
« Odpowiedź #44 dnia: Maja 16, 2013, 19:56:44 »
Cytat: "samo zło"
Czy aby na pewno?


Tak, na pewno.