Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Nie róbmy polityki - zamykajmy stadiony.  (Przeczytany 26528 razy)

jaroslawp

  • Gość
Nie róbmy polityki - zamykajmy stadiony.
« Odpowiedź #45 dnia: Maja 30, 2011, 21:09:16 »
Cytat: "Szwagier"
jaroslawp napisał/a:   
I mimo, że siedziałem w sektorze A to jakoś nie zauważyłem żadnej bójki. A przez całe dwa mecze to raptem kilka wulgaryzmów usłyszałem, bo komuś przypadkiem się wyrwało.   

Tak jest i teraz.
Nie no, bomba. Jeżeli dla ciebie kilka wulgaryzmów na dwa mecze oznacza to samo co kilka na minutę, to tylko świadczy o twoim poziomie.
Cytat: "Szwagier"
Dziękuję bardzo za rozmowę...

Ja już też dziękuje. Chętnie bym tu wstawił powiedzonko, które nieźle by pasował do poziomu w kierunku którego ta dyskusja jest przez ciebie kierowana, się powstrzymam. :twisted:

Offline Szwagier

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 24
    • Zobacz profil
Nie róbmy polityki - zamykajmy stadiony.
« Odpowiedź #46 dnia: Maja 30, 2011, 21:13:31 »
Cytat: "jaroslawp"
Nie no, bomba. Jeżeli dla ciebie kilka wulgaryzmów na dwa mecze oznacza to samo co kilka na minutę, to tylko świadczy o twoim poziomie.

A kiedy i na jakim meczu były wulgaryzmy w postaci kilku na minutę?

Cytat: "jaroslawp"
Ja już też dziękuje. Chętnie bym tu wstawił powiedzonko, które nieźle by pasował do poziomu w kierunku którego ta dyskusja jest przez ciebie kierowana, się powstrzymam. :twisted:

Chodziło mi o to, że i tak nie dojdziemy do konsensusu w tej rozmowie. Ja mam swoje zdanie, koledzy swoje. A że ja mam rację to inna sprawa. :)
No ale cóż... pozdrawiam i życzę miłego tygodnia.

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
Nie róbmy polityki - zamykajmy stadiony.
« Odpowiedź #47 dnia: Maja 30, 2011, 22:56:55 »
Cytuj (zaznaczone)
A że ja mam rację to inna sprawa.


Fajnie mieć marzenia. ;]
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Offline Wykidajło

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2610
    • Zobacz profil
    • http://www.naszepolice.pl
Nie róbmy polityki - zamykajmy stadiony.
« Odpowiedź #48 dnia: Maja 30, 2011, 23:36:46 »
Cytat: "Szwagier"
W całej Europie animozje między kibicami poszczególnych klubów są codziennością.

Między kibolami, nie między kibicami.

Cytat: "Szwagier"
Cytat: "Wykidajło"
Dlatego o takich meczach jak Pogoń - Widzew w 1983 r., kiedy dla kibiców nie wystarczyło miejsc na trybunach i część siedziała na bieżni wokół stadionu, możemy już sobie tylko opowiadać.

Na stadionie Pogoni nie ma bieżni!  ;D

Już nie ma.
Cytat: "Szwagier"
Mecz Pogoń - Bełchatów 2004 rok i awans Pogoni do ekstraklasy sytuacja byłą podobna. Może nie było 35 tys. ludzi ale coś koło 20 tys. (stadion Pogoni mieści ponad 17 tys.) Ale fakt, rekord wtedy padł.

W 1983 było 35 tysięcy. A teraz pięciocyfrowa (czyli ponad 9999) liczba widzów na meczu ekstraklasy to rzadkość odnotowywana w kronikach. Kibolom gratulujemy kibolstwa.

Cytat: "Szwagier"
Cytat: "Wykidajło"
Naprawdę? W takim razie z pewnością potrafisz nam objaśnić, jaka to "zaszłość historyczna" jest praprzyczyną wrogości kiboli Pogoni i Lecha?
Pisałem akurat o Cracovii. To nie temat ani forum przeznaczone do tego. Ciebie i tak nie interesuje ten spór.

Oczywiście że mnie nie interesuje. Chciałem pokazać, że - jak na prawdziwego kibola przystało - nie znasz historii "swojego" klubu. Udało się.
Co do Cracovii - przed zabójstwem byliście takimi samymi wrogami, ono dostarczyło Wam tylko uzasadnienia. W przypadku Lecha niczego takiego nie macie, więc zostają ogólniki o "zaszłościach historycznych". Podobnie w przypadku reszty "wrogów" i "przyjaciół".
Kłamstwo obiegnie świat nim prawda założy buty.

Offline Szwagier

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 24
    • Zobacz profil
Nie róbmy polityki - zamykajmy stadiony.
« Odpowiedź #49 dnia: Maja 31, 2011, 09:28:55 »
Cytat: "Wykidajło"
W 1983 było 35 tysięcy. A teraz pięciocyfrowa (czyli ponad 9999) liczba widzów na meczu ekstraklasy to rzadkość odnotowywana w kronikach. Kibolom gratulujemy kibolstwa.

Działaczom klubowym gratulujemy inteligencji. 20-30zł za mecz w 1 lidze na nieciekawym poziomie i jeszcze mniej ciekawym stadionie, to jednak za dużo. Wystarczy zobaczyć, co się stało na Warcie. Na meczu z Pogonią było 20 tys osób.

Cytat: "Wykidajło"
Oczywiście że mnie nie interesuje. Chciałem pokazać, że - jak na prawdziwego kibola przystało - nie znasz historii "swojego" klubu. Udało się.
Co do Cracovii - przed zabójstwem byliście takimi samymi wrogami, ono dostarczyło Wam tylko uzasadnienia. W przypadku Lecha niczego takiego nie macie, więc zostają ogólniki o "zaszłościach historycznych". Podobnie w przypadku reszty "wrogów" i "przyjaciół".

Byłem pewien, że to napiszesz, ale nie chciałem dać Ci satysfakcji, że mnie sprowokujesz do rozmów na ten temat.
Miałem już nie pisać w tym temacie, ale nie mogłem się powstrzymać!  ;D

Offline piotrch

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 160
    • Zobacz profil
Nie róbmy polityki - zamykajmy stadiony.
« Odpowiedź #50 dnia: Maja 31, 2011, 10:30:53 »
Witam :)
Kiedyś chodziłem na każdy mecz Kolejorza i uważam , że na stadionie jest bezpiecznie....
Większość kiboli Lecha kibicuje Warcie, po mieście można chodzić zarówno w barwach jednej jak i drugiej drużyny, ostatnio będąc na meczu Warty widziałem kiboli w Zielonych koszulkach i szalikiem Lecha :)
Jak widać można, bo Poznań to Poznań...

Mance1978

  • Gość
Nie róbmy polityki - zamykajmy stadiony.
« Odpowiedź #51 dnia: Czerwca 03, 2011, 13:14:09 »
Cytat: "piotrch"

Jak widać można, bo Poznań to Poznań...


...dokładnie tam nawet prezydent miasta od naczelnego kibola RP kanapki zamawia.. :) Poznań to Poznań... :)

sekator

  • Gość
Nie róbmy polityki - zamykajmy stadiony.
« Odpowiedź #52 dnia: Czerwca 06, 2011, 09:45:32 »
Tego nie pokażą w ,,Szkiełku "....



Offline Samson

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 140
    • Zobacz profil
Nie róbmy polityki - zamykajmy stadiony.
« Odpowiedź #53 dnia: Czerwca 06, 2011, 17:40:48 »
Świetny kawałek. Sekator zastanawiam się tylko czy podejmujesz temat jako kibic(w co wątpię)czy raczej z odgórnego nakazu obrzydzania platformy?

sekator

  • Gość
Nie róbmy polityki - zamykajmy stadiony.
« Odpowiedź #54 dnia: Czerwca 06, 2011, 20:40:19 »
Cytat: "Samson"
Świetny kawałek. Sekator zastanawiam się tylko czy podejmujesz temat jako kibic(w co wątpię)czy raczej z odgórnego nakazu obrzydzania platformy


Jedynym, który wydaje rozkazy sekatorowi jest sam sekator.
A co do pierwszej części Twojej wypowiedzi, to szanuję kibiców ( nie bandytów stadionowych, bo to dwa różne pojęcia). Imponują mi swoim poczuciem humoru, organizacją, szacunkiem dla pewnych wartości (także patriotycznych) etc.
Jestem z nimi, bo stali się tematem zastępczym i kozłem ofiarnym dla rządzących nami nieuków i nieudaczników z PO, którym się wydaję że wystarczy mieć władzę, kasę z przewałów, sprzedajne media i sprzedajnych dziennikarzy, którzy jak psy za kiełbasę szczekają na cześć premiera D. Dyzmy, aby ogłupić cały naród.
Oni się nie dają i głośno to manifestują, co budzi mój szacunek, jak każdy kto potrafi przeciwstawić się głupiej władzy i totalitarnym zapędom pseudoliberałów.
pozdrawiam sekator

Offline mariusz88887

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 206
    • Zobacz profil
Nie róbmy polityki - zamykajmy stadiony.
« Odpowiedź #55 dnia: Czerwca 06, 2011, 21:54:37 »
Sekator przestań okłamywać Polaków i powiedz prawdę że twój Jaruś wział liczydło i policzył,ilu w Polsce jest kibiców.Dalo mu to jakąś wartość to postanowił skorzystać.Skoro jeszcze niedawno dla dorwania się do władzy pokochał komunistów , to dlaczego teraz nie miałby pokochać stadionowych bandziorów ?
Mariusz

Offline Samson

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 140
    • Zobacz profil
Nie róbmy polityki - zamykajmy stadiony.
« Odpowiedź #56 dnia: Czerwca 06, 2011, 22:10:08 »
Sekator miło,że popierasz nas i szanujesz nasze dokonania,jednak nie robimy z tego polityki. Wszystkie te działania są nie po to by dowalić politycznemu oponentowi(co moim zdaniem czynisz Ty),a po to by sprzeciwić się niesprawiedliwości.Powiesz,że niesłusznie tak twierdzę,jednak moja intuicja(przeważnie niezawodna)podpowiada mi coś zupełnie innego. Jeśli się mylę to symbolicznie przybijam Ci piątkę  :rotfl:

Offline macieksoad

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 47
    • Zobacz profil
Nie róbmy polityki - zamykajmy stadiony.
« Odpowiedź #57 dnia: Lipca 01, 2011, 19:04:34 »
Swietny film Tadeusza Śmiarowskiego pt. Kibol.
Zobaczycie tu prawdziwe oblicze o "GÓWNO PRAWDA" od Michnika i klamstwa GLÓWNEGO MATOLA ,tego co "MA TOLE".
linki do filmu







Spieszcie te linki szybko zapisac ,Kubapolice je szybko kasowac ....jako gorszace jak ten

Offline rbk

  • Moderator
  • Stara Gwardia
  • *****
  • Wiadomości: 3867
  • Płeć: Mężczyzna
  • wiecznie głodny króliczek
    • Zobacz profil
Nie róbmy polityki - zamykajmy stadiony.
« Odpowiedź #58 dnia: Lipca 02, 2011, 11:36:14 »
Miło się ogląda takich fajnych kibiców, którzy nie plują na ojca rodziny. Miło jest popatrzeć na kibiców, którzy za granicami państwa nie biją się z drugimi, oj jak miło..

Połowa to matoły.

Offline Samson

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 140
    • Zobacz profil
Nie róbmy polityki - zamykajmy stadiony.
« Odpowiedź #59 dnia: Lipca 02, 2011, 12:09:40 »
Rbk-nie zmienia to faktu,że druga połowa to normalni ludzie dla których kibicowanie to pasja,sposób na życie albo chociaż weekendowa rozrywka.