Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Motocross Kto Posmiga ? ?  (Przeczytany 10053 razy)

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4658
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
Motocross Kto Posmiga ? ?
« Odpowiedź #15 dnia: Lipca 16, 2011, 08:16:01 »
Cytat: "Burger34"
NIe jestesmy pajacami ... Poprostu robimy to co kochamy.


Doskonale to rozumiem, kiedyś też zdarzało mi się jeździć po lesie, jednak wtedy nie było tak wielu spacerujących. Wszystko jest cacy dopóki nie wydarzy się jakaś tragedia, niestety, ale policja i Straż Leśna totalnie olewają to zagrożenie. Kiedyś zostałem zatrzymany przez ST, panowie byli bardzo mili, wytłumaczyli o co chodzi, darowali mandat i na tym moje harce po lesie się skończyły.

Offline Ważniak

  • Moderator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 1676
  • Płeć: Mężczyzna
  • Subiektywnie obiektywny
    • Zobacz profil
Motocross Kto Posmiga ? ?
« Odpowiedź #16 dnia: Lipca 16, 2011, 10:21:50 »
Cytat: "HelloKity"
przyznaje sie bez bicia ze jeżdżę po lesie, ale widząc ludzi zwalniam i przejeżdżam spokojnie
Problem w tym, że raz możesz takiego człowieka nie zauważyć wyjeżdżając szybko zza górki.
Cytat: "Burger34"
NIe jestesmy pajacami ... Poprostu robimy to co kochamy.
Kibole też.
Kto kijem walczy, ten wpada w mrowisko.

Offline mat_tk

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 173
    • Zobacz profil
    • http://www.chemik.zafriko.pl
Motocross Kto Posmiga ? ?
« Odpowiedź #17 dnia: Lipca 17, 2011, 00:31:53 »
A potem dziki wchodzą do miasta i ludzi straszą, zwierzyna częściej przy drogach biega itd itp ;) o wiele częściej się spotyka teraz dziki na polanie za ósemką, bo tacy jak wy płoszą je z bezpiecznego środka lasu.
KP Chemik Police - Prawdziwa Duma Pomorza!

Offline HelloKity

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 32
    • Zobacz profil
Motocross Kto Posmiga ? ?
« Odpowiedź #18 dnia: Lipca 17, 2011, 01:30:13 »
No "troszeczkę" przesadziłeś ze swoją teorią ! Zwierzyna która wychodzi z lasu bliżej miasta to przede wszystkim zasługa ludzi wyrzucających śmieci do lasu, i pozostawiających po sobie brudy np po grillach, zapachy wabią, po lesie rolnicy jeżdżą od lat traktorami, wcale nie są one cichsze od naszym maszyn, i jakoś teraz po takim czasie zauważyłeś ze zwierzyna wychodzi ? zastanów się zamiast zganiać winę na ludzi jeżdżących po lasach.

pac

  • Gość
Motocross Kto Posmiga ? ?
« Odpowiedź #19 dnia: Lipca 17, 2011, 13:41:06 »
Jak jeżdzą po lesie to jeszcze ujdzie, ale jak jeżdzą na dwóch kołach quadem na deptaku w Trzebieży wśród dzieci to :crazy:

Loche z małymi widziałem ostatnio przy drodze między zakładami, a Jasienicą po godzinie 15tej, czyli w godzinach szczytu

Offline demoskinos

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 235
    • Zobacz profil
Motocross Kto Posmiga ? ?
« Odpowiedź #20 dnia: Lipca 17, 2011, 14:12:04 »
Ja mam pytanie odnosnie zielonego crossa z elementami innego koloro glownie przód, niedawno sie pojawil na Policach :) mam nadzieje ze mi wjedziesz prosto na mache :] kultura jazdy czlowieku nie chce cie zdrapywac z szyby.

Offline rbk

  • Moderator
  • Stara Gwardia
  • *****
  • Wiadomości: 3867
  • Płeć: Mężczyzna
  • wiecznie głodny króliczek
    • Zobacz profil
Motocross Kto Posmiga ? ?
« Odpowiedź #21 dnia: Lipca 17, 2011, 14:25:54 »
Wybacz, myślałem, że jestem niewidzialny