Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] Wandalizm w Kaplicy Miłosierdzia Bożego  (Przeczytany 57694 razy)

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4658
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
[Police] Wandalizm w Kaplicy Miłosierdzia Bożego
« Odpowiedź #15 dnia: Marca 09, 2011, 19:53:25 »
Cytat: "polo"
Żarty sobie stroisz, nie mieszaj akcji polityczno-wyznaniowej na Krakowskim Przedmieściu z aktem wandalizmy przez bezmózgowia w Policach


Nie mam zwyczaju żartować w tych kwestiach, w ogóle nie zrozumiałeś co miałem na myśli. Bardzo wąsko patrzysz na ten problem, moim zdaniem to nie było do końca bezmózgowie, oni tę "akcję wandalizmu" na swój sposób przemyśleli, przygotowali i wykonali.

Offline polo

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 285
    • Zobacz profil
[Police] Wandalizm w Kaplicy Miłosierdzia Bożego
« Odpowiedź #16 dnia: Marca 09, 2011, 20:01:41 »
Cytat: "speedbax"
Cytat: "polo"
Żarty sobie stroisz, nie mieszaj akcji polityczno-wyznaniowej na Krakowskim Przedmieściu z aktem wandalizmy przez bezmózgowia w Policach


Nie mam zwyczaju żartować w tych kwestiach, w ogóle nie zrozumiałeś co miałem na myśli. Bardzo wąsko patrzysz na ten problem, moim zdaniem to nie było do końca bezmózgowie, oni tę "akcję wandalizmu" na swój sposób przemyśleli, przygotowali i wykonali.




Bu ha ha. Oczywiście zaraz mi to napiszesz ze to bojówki PO z Porozumieniem z Tuskiem zaplanowali tajny spisek na wszystkie krzyze w Polsce, a zaczeli od Polic bu haha. Napisze ci tyle małolaci sie naćpali i zrobili to co zrobili. 5-pięć, 10-sięc 15-pietnascie lat temu, tez rózni akcje wandalizmu robili na krzyżach tu dzież na kościołach (kradnąc rózne rzeczy). Jedni to robili bo sie napili gorzały i naćpali inni bo potrzebowali adrenaliny bo im sie nudziło a inni dla
 kasy. Bu ha ha dobry jesteś.

Offline TrzebieżCITY

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1113
    • Zobacz profil
[Police] Wandalizm w Kaplicy Miłosierdzia Bożego
« Odpowiedź #17 dnia: Marca 09, 2011, 20:06:15 »
I takie wodogłowie zasiądzie do wielkanocnego stołu pewnie... Brak słów na takie pustołbie... To lać tylko... wychodzi bezstresowe wychowanie... Dupie pasa zbrakło i to są efekty...
Oddaj cząstkę siebie innym...To nie boli,a może uratować komuś życie...DKMS przeciwko białaczce... Paweł, żeby było prościej...

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4658
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
[Police] Wandalizm w Kaplicy Miłosierdzia Bożego
« Odpowiedź #18 dnia: Marca 09, 2011, 20:10:56 »
Cytat: "polo"
Bu ha ha. Oczywiście zaraz mi to napiszesz ze to bojówki PO z Porozumieniem z Tuskiem zaplanowali tajny spisek na wszystkie krzyze w Polsce, a zaczeli od Polic bu haha. Napisze ci tyle małolaci sie naćpali i zrobili to co zrobili. 5-pięć, 10-sięc 15-pietnascie lat temu, tez rózni akcje wandalizmu robili na krzyżach tu dzież na kościołach (kradnąc rózne rzeczy). Jedni to robili bo sie napili gorzały i naćpali inni bo potrzebowali adrenaliny bo im sie nudziło a inni dla
kasy. Bu ha ha dobry jesteś.


Ehh, nie chce mi się z tobą gadać.

Offline lepka

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 299
    • Zobacz profil
[Police] Wandalizm w Kaplicy Miłosierdzia Bożego
« Odpowiedź #19 dnia: Marca 09, 2011, 20:11:13 »
masakra, z roku na rok jest coraz gorzej z dzieciakami z gimnazjum :\
“imperfections make you more beautiful”

Offline polo

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 285
    • Zobacz profil
[Police] Wandalizm w Kaplicy Miłosierdzia Bożego
« Odpowiedź #20 dnia: Marca 09, 2011, 20:12:47 »
Cytat: "speedbax"
Cytat: "polo"
Bu ha ha. Oczywiście zaraz mi to napiszesz ze to bojówki PO z Porozumieniem z Tuskiem zaplanowali tajny spisek na wszystkie krzyze w Polsce, a zaczeli od Polic bu haha. Napisze ci tyle małolaci sie naćpali i zrobili to co zrobili. 5-pięć, 10-sięc 15-pietnascie lat temu, tez rózni akcje wandalizmu robili na krzyżach tu dzież na kościołach (kradnąc rózne rzeczy). Jedni to robili bo sie napili gorzały i naćpali inni bo potrzebowali adrenaliny bo im sie nudziło a inni dla
kasy. Bu ha ha dobry jesteś.


Ehh, nie chce mi się z tobą gadać.


No i nie musisz tylko to co w twoim wydaniu jest oczywistą oczywistościa dla mnie jest to twoją fiksacją funkcjonalną

Offline kokos126

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 285
    • Zobacz profil
[Police] Wandalizm w Kaplicy Miłosierdzia Bożego
« Odpowiedź #21 dnia: Marca 09, 2011, 22:18:31 »
Ludzie ogarnij cie się ,kiedyś tego nie było  :faja: ja jako szkolniak ,grzecznie co niedziela do kościoła , co święto przynajmniej przed kościołem (dawałem dzide jak się tylko dało ) ale teraz to sam bym co nie jednego wzioł i jak to piraci robili : pod kilem przecignoł .. bo słów brak a w morde strzelić nie można bo gownażeria wieksze prawa ma niż normalny dorosły człowiek.Szczerze to jak by się tego szczyla udało dorwać to bym go z chęciom sam obił i to już nie za to co zrobił do końca tylko za sam fakt ,każdy ma swoją wiarę i może ją wyznawać na swój sposób i broń cię boże mu w tym przeszkadzać ale takie coś to już podpada jak nic.Problem tkwi w tym że nasze społeczeństwo wpadło w tzw. pobłażliwość społeczną czyli : niech się młodzież wyszaleje a poźniej jej przejdzie , i tu z tego dupa prawda będzie.Chcemy coś polepszyć to popatrzmy najpierw na swoje podwórko a poźniej na inne.

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
[Police] Wandalizm w Kaplicy Miłosierdzia Bożego
« Odpowiedź #22 dnia: Marca 10, 2011, 05:51:07 »
Polo: w ogole nie rozumiesz co speedbax ma na mysli...

Do tematu: jakos wielce religijny nie jestem, ale gdybym tam byl to ktos by chyba po pysku dostal. Najgorsze jest to, ze zaprowadzisz takiego do rodzicow to jeszcze opieprza, ze im sie dupe zawraca.

Mam nadzieje, ze gowniarzy zlapano i sprawa jest w toku?
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Offline Ja

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 37
    • Zobacz profil
[Police] Wandalizm w Kaplicy Miłosierdzia Bożego
« Odpowiedź #23 dnia: Marca 10, 2011, 08:46:33 »
Cytat: "polo"
Żarty sobie stroisz, nie mieszaj akcji polityczno-wyznaniowej na Krakowskim Przedmieściu z aktem wandalizmy przez bezmózgowia w Policach


Tu nie chodzi o politykę, tylko o fakt, że nastały okoliczności sprzyjające tego rodzaju incydentom. Przypadek Krakowskiego Przedmieścia pokazał, że można bezkarnie naigrywać się z cudzych przekonań religijnych. Być może stało się to inspiracją dla polickiej młodzieży. Ale być może przyczynkiem była genetyczna głupota. To mógłby ocenić biegły psycholog i profiler, którzy znają się na takich sprawach.

Offline Czarny

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 41
    • Zobacz profil
Odp: [Police] Wandalizm w Kaplicy Miłosierdzia Bożego
« Odpowiedź #24 dnia: Czerwca 02, 2021, 17:48:45 »
To co pani Aniu trzeba jakieś wnioski składać na dni chemika ?

Offline Jan z nerką

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 913
    • Zobacz profil
Odp: [Police] Wandalizm w Kaplicy Miłosierdzia Bożego
« Odpowiedź #25 dnia: Czerwca 03, 2021, 21:11:53 »
To co pani Aniu trzeba jakieś wnioski składać na dni chemika ?
I to jest genialne pytanie w tym temacie. Wspaniałe nawiązanie po 10 latach.

Offline DominikDolnoślązak

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 426
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: [Police] Wandalizm w Kaplicy Miłosierdzia Bożego
« Odpowiedź #26 dnia: Listopada 16, 2022, 11:58:00 »
"W piątek, w dniu odpustu parafialnego, w kaplicy Miłosierdzia Bożego, wobec modlących się tam osób, czworo młodych ludzi (3 dziewczyny i jeden chłopiec w wieku gimnazjalnym), niewybrednym zachowaniem obrażali Najświętszy Sakrament, wyzywali modlących się, a ostatecznie wzięli krzyż z ołtarza i uderzając o ścianę połamali go"
źródło: http://www.kazimierz.police.info.pl/

No czegoś takiego w Policach, to się niespodziewałem.
.
Gdyby coś takiego stało się dzisiaj - uczniowie by zostali wyrzuceni ze szkoły, wylądowali by w poprawczaku, a rodzice zapłacili wysokie odszkodowanie za zniszczenie krzyża.
Aż się wierzyć nie chce że takie wydarzenie miało miejsce w Policach!!!!
Dominik Dolnoślązak

Offline Rasowy_Aparatowy

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 823
    • Zobacz profil
Odp: [Police] Wandalizm w Kaplicy Miłosierdzia Bożego
« Odpowiedź #27 dnia: Listopada 16, 2022, 12:21:01 »
"W piątek, w dniu odpustu parafialnego, w kaplicy Miłosierdzia Bożego, wobec modlących się tam osób, czworo młodych ludzi (3 dziewczyny i jeden chłopiec w wieku gimnazjalnym), niewybrednym zachowaniem obrażali Najświętszy Sakrament, wyzywali modlących się, a ostatecznie wzięli krzyż z ołtarza i uderzając o ścianę połamali go"
źródło: http://www.kazimierz.police.info.pl/

No czegoś takiego w Policach, to się niespodziewałem.
.
Gdyby coś takiego stało się dzisiaj - uczniowie by zostali wyrzuceni ze szkoły, wylądowali by w poprawczaku, a rodzice zapłacili wysokie odszkodowanie za zniszczenie krzyża.
Aż się wierzyć nie chce że takie wydarzenie miało miejsce w Policach!!!!

Ta, i pewnie jeszcze ksiadz by zgwalcil te dzieci. Czy za stare?

Offline fafik

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 485
    • Zobacz profil
Odp: [Police] Wandalizm w Kaplicy Miłosierdzia Bożego
« Odpowiedź #28 dnia: Listopada 16, 2022, 12:26:04 »
Gdyby coś takiego stało się dzisiaj - uczniowie by zostali wyrzuceni ze szkoły, wylądowali by w poprawczaku, a rodzice zapłacili wysokie odszkodowanie za zniszczenie krzyża.
Aż się wierzyć nie chce że takie wydarzenie miało miejsce w Policach!!!!
Po jaki uj wyskoczyłeś z tematem z 2011 roku?

Offline mkk

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 14
    • Zobacz profil
Odp: [Police] Wandalizm w Kaplicy Miłosierdzia Bożego
« Odpowiedź #29 dnia: Listopada 23, 2022, 19:31:17 »
Nie podobają mi się te murale fanów pogoni, które się ostatnim czasy pojawiły w naszym mieście. Szczególnie ten na farmerze jest wyjątkowo wielgaśny i paskudny. Moje szczere wyrazy współczucia dla tamtejszych mieszkańców, którzy muszą się rano budzić, wyglądają przez okno i to coś widzą.
Zamiast stworzyć coś pięknego, to stworzyli straszydło.