Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Jadłodajnia "Bońkowo" (w budynku szpitala)  (Przeczytany 16077 razy)

czosnek111

  • Gość
Jadłodajnia "Bońkowo" (w budynku szpitala)
« dnia: Lutego 20, 2011, 19:38:10 »
Jak Wasze opinie?


To, że jest to pierwszy post na forum nasuwa podejrzenia o jakąś próbę reklamy, bądź wręcz przeciwnie - stąd takie reakcje innych użytkowników.
Jednak nie zwalnia to ze zaznajomienia się z regulaminem - przypominam więc, że pisanie z włączonym caps lockiem - dużymi literami - jest traktowane jako krzyk. W naszym pięknym ojczystym języku polskim są także znaki interpunkcyjne - warto je stosowań. Ostatnia uwaga - zakładanie tematów, w których ma się do napisania trzy słowa jest niekoniecznie dobrym pomysłem.
Pozdrawiam Denver

Offline TrzebieżCITY

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1113
    • Zobacz profil
Jadłodajnia "Bońkowo" (w budynku szpitala)
« Odpowiedź #1 dnia: Lutego 20, 2011, 19:50:40 »
Czosnek sam powinieneś wiedzieć skoro jesteś właścicielem, po ilości klientów :chef:
Oddaj cząstkę siebie innym...To nie boli,a może uratować komuś życie...DKMS przeciwko białaczce... Paweł, żeby było prościej...

Offline mieszkaniec

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 164
    • Zobacz profil
Jadłodajnia "Bońkowo" (w budynku szpitala)
« Odpowiedź #2 dnia: Lutego 20, 2011, 22:10:27 »
niema gorszego jedzenia, daja mniej niz na szpitalnych oddzialach, do tego drogi, lepiej juz zjesc w "białej" przynajmniej taniej i syciej, jedna wielka poraszka ta stołówka, a juz myslalem jak otwierali ze bedzie konkurecja dla bialej, ale jednak nie

Offline Daurel

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 137
  • Płeć: Mężczyzna
    • Status GG
    • Zobacz profil
Jadłodajnia "Bońkowo" (w budynku szpitala)
« Odpowiedź #3 dnia: Lutego 20, 2011, 23:58:14 »
Jedzenia sa dobre - ale za drogo i wolniej robią.  tak jak mówi "mieszkaniec" że w "Białej" - szybko i tanio. Nadal nie ma konkurencji z ich obsługą.

WXXXXX

  • Gość
Jadłodajnia "Bońkowo" (w budynku szpitala)
« Odpowiedź #4 dnia: Lutego 26, 2011, 19:24:14 »
Panie które tam sprzedają są strasznie leniwe,niemiła obsługa wielka łaska jak ma obiad podać

Offline jasia

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 556
    • Zobacz profil
Jadłodajnia "Bońkowo" (w budynku szpitala)
« Odpowiedź #5 dnia: Lutego 26, 2011, 20:51:56 »
pewnie za mało im płacą, by się starać...

Offline TrzebieżCITY

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1113
    • Zobacz profil
Jadłodajnia "Bońkowo" (w budynku szpitala)
« Odpowiedź #6 dnia: Lutego 26, 2011, 21:13:51 »
To niech damy zmienią pracę.Nikt ich tam na siłę nie trzyma Jasiu. Tacy ludzie są najlepsi. Dobre wychowanie wynosi się z domu i nie jest zależne od wysokości wypłaty.
Oddaj cząstkę siebie innym...To nie boli,a może uratować komuś życie...DKMS przeciwko białaczce... Paweł, żeby było prościej...

Offline jasia

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 556
    • Zobacz profil
Jadłodajnia "Bońkowo" (w budynku szpitala)
« Odpowiedź #7 dnia: Lutego 26, 2011, 21:39:55 »
Myslę, że w tym zawodzie można łatwo znaleźć nowa pracę, ale również mało płatną...
co do wychowania - nie wypowiadam się, bo to jest trudny temat... pracowałam w takim zawodzie, gdzie uśmiech musiałam mieć "przyklejony" do twarzy... to trudne, ale możliwe do zrealizowania.

Offline TrzebieżCITY

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1113
    • Zobacz profil
Jadłodajnia "Bońkowo" (w budynku szpitala)
« Odpowiedź #8 dnia: Lutego 26, 2011, 21:47:03 »
Odrobina uśmiechu do Bogu ducha winnemu klientowi zdziała wiele uwierz mi i sama pewnie to wiesz... To działa w obydwie strony rzecz jasna... Co do jadłodajni, to nie wypowiadam się, ale jak dobrze gotują to obronią się sami. Dla mnie brakuje typowego baru mlecznego w Policach, który wykasowałby kebaby i inne fast food.. Mały offtopik...
Oddaj cząstkę siebie innym...To nie boli,a może uratować komuś życie...DKMS przeciwko białaczce... Paweł, żeby było prościej...

wiejskiejadlo

  • Gość
Jadłodajnia "Bońkowo" (w budynku szpitala)
« Odpowiedź #9 dnia: Września 01, 2011, 12:01:53 »
czy ten lokal jeszcze działa?

Offline potrek

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 84
    • Zobacz profil
Jadłodajnia "Bońkowo" (w budynku szpitala)
« Odpowiedź #10 dnia: Kwietnia 11, 2012, 10:26:11 »
Lokal zmienił właściciela, byłem parę dni temu... jakieś mieszane uczucia mam, co do jedzenia, typowo stołówkowe, za dychę nie ma co wymagać :)

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
Jadłodajnia "Bońkowo" (w budynku szpitala)
« Odpowiedź #11 dnia: Kwietnia 11, 2012, 19:54:02 »
Za dyszkę w szczecińskim Turyście można się konkretnie najeść.
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4658
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
Jadłodajnia "Bońkowo" (w budynku szpitala)
« Odpowiedź #12 dnia: Kwietnia 11, 2012, 22:14:48 »
Cytat: "KrP"
Za dyszkę w szczecińskim Turyście można się konkretnie najeść.


Muszę ich odwiedzić z sentymentu. :)

Offline TrzebieżCITY

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1113
    • Zobacz profil
Jadłodajnia "Bońkowo" (w budynku szpitala)
« Odpowiedź #13 dnia: Kwietnia 11, 2012, 22:52:35 »
Miałem wątpliwą przyjemność z miesiąc temu jeść tam śniadanie.. Zamówiłem jajecznicę z 3 jaj na bekonie... OHYDA!!! Nie dość ,że ten rarytas kosztował 10 zł, to jeszcze bekonu tam w ogóle prawie nie było, jajka smażone na jakimś oleju, śmierdzące... Ja osobiście drugi raz tam nogi nie postawię :crazy:
Oddaj cząstkę siebie innym...To nie boli,a może uratować komuś życie...DKMS przeciwko białaczce... Paweł, żeby było prościej...

Offline Vitao

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 108
    • Zobacz profil
Jadłodajnia "Bońkowo" (w budynku szpitala)
« Odpowiedź #14 dnia: Kwietnia 11, 2012, 23:12:47 »
Ale w Turyście czy Policach w szpitalu ? Bo się wplątał wątek szczecińskiego Turysty ... ;)