Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Szczecin] Czy powstanie Ikea?  (Przeczytany 11035 razy)

żarcik

  • Gość
[Szczecin] Czy powstanie Ikea?
« Odpowiedź #15 dnia: Lutego 11, 2011, 16:26:08 »
słyszałem, że na przeciwko Kościoła, na terenie parkingu ma być wybudowane nowe Centrum Handlowe

Offline Kuba

  • Administrator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 2248
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
[Szczecin] Czy powstanie Ikea?
« Odpowiedź #16 dnia: Lutego 11, 2011, 16:30:42 »
Cytat: "żarcik"
słyszałem, że na przeciwko Kościoła, na terenie parkingu ma być wybudowane nowe Centrum Handlowe


Z tym, że nie będzie to żaden ze sklepów wielkopowierzchniowych, o czym było już pisane w tym wątku:
http://forum.police.info.pl/viewtopic.php?t=7645
Jeśli jesteś nowym użytkownikiem, zapoznaj się z REGULAMINEM FORUM.

Zachęcam do obserwowania mojego bloga -
Chmielnik Jakubowy

Offline noladnie

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 51
    • Zobacz profil
...

bob

  • Gość
[Szczecin] Czy powstanie Ikea?
« Odpowiedź #18 dnia: Lutego 12, 2011, 02:48:25 »
Wydaje mi się, że w perspektywie najbliższych paru lat - co najmniej do 2020 r. - raczej nie ma się jej co w Szczecinie i okolicach spodziewać. Sęk w tym, że nie dalej jak dwa miesiące temu otwarto z wielką pompą sklep w Lichtenbergu - najbliższej (geograficznie) Szczecinowi dzielnicy Berlina...

Jest to już czwarty sklep tej sieci w trzyipółmilionowym mieście - więc nietrudno zgadnąć, że nie powstał wyłącznie dla samego Berlina ani ledwo przędącej ekonomicznie Meklemburgii. O ile się orientuję, to sprawa z załatwianiem wszelkiej maści zezwoleń ciągnęła się od ładnych paru lat - i wcale niewykluczone, że właśnie wtedy zaczęto się zastanawiać nad lokalizacją po drugiej stronie granicy... Jednak w obecnej sytuacji budowanie kolejnego centrum dwie godziny drogi stąd jest po prostu nielogiczne - przynajmniej dopóki nie zwróci się inwestycja na Lichtenbergu.

Na dłuższą metę jednak wydaje mi się, że Ikea prędzej czy później do Szczecina zawita - biorąc pod uwagę fakt, że w kraju liczącym dziesięć razy więcej mieszkańców niż Berlin jest takich sklepów raptem dwa razy więcej, a Ikea produkuje tu sporo swoich mebli (więc ma też pewnie "gotowe" centra logistyczne).

Dobranoc!

Offline kika

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 49
    • Zobacz profil
[Szczecin] Czy powstanie Ikea?
« Odpowiedź #19 dnia: Marca 17, 2011, 10:07:02 »
a w policach już jest

Offline kika

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 49
    • Zobacz profil
[Szczecin] Czy powstanie Ikea?
« Odpowiedź #20 dnia: Marca 17, 2011, 10:43:45 »
koło Akropolisa

Offline mariom122

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 33
    • Zobacz profil
[Szczecin] Czy powstanie Ikea?
« Odpowiedź #21 dnia: Marca 17, 2011, 12:40:56 »
Nie IKEA, tylko Dekorea (chyba) nie pamiętam, chodzi o to że będą tam produkty Ikeowskie, słyszałam ze będą tez sprowadzać na zamówienie większe rzeczy, ale nie wiem ile w tym prawdy. Swoją drogą fajny pomysł.