Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Gdzie zjeść kebaba?  (Przeczytany 58993 razy)

Offline pazurkowa90

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 315
    • Zobacz profil
Gdzie zjeść kebaba?
« Odpowiedź #60 dnia: Listopada 16, 2012, 13:20:38 »
za 6zl jak ktoś mniej je miesa :) szkoda był pyszny sos idealny mięso tez , jakby ktoś wiedział czy sie gdzieś przeniósł dajcie znaka !

Offline maluszkowa

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 199
    • Zobacz profil
Gdzie zjeść kebaba?
« Odpowiedź #61 dnia: Listopada 16, 2012, 13:53:25 »
Ja bez mięsa brałam, ale cena była taka sama...

Offline pazurkowa90

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 315
    • Zobacz profil
Gdzie zjeść kebaba?
« Odpowiedź #62 dnia: Listopada 16, 2012, 18:52:07 »
napisalam "mniej " miesa bo 6 zl to sredni a duzy mial +20g i kosztowal 8zl ;D

Offline Piotrek

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 735
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Gdzie zjeść kebaba?
« Odpowiedź #63 dnia: Listopada 16, 2012, 23:14:39 »
na wernyhory

dech_wydech

  • Gość
Gdzie zjeść kebaba?
« Odpowiedź #64 dnia: Listopada 17, 2012, 23:48:04 »
szopik zadałem jedno błachę pytanie. nie musiałeś się tak spuszczać.

Offline pazurkowa90

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 315
    • Zobacz profil
Gdzie zjeść kebaba?
« Odpowiedź #65 dnia: Listopada 21, 2012, 19:20:03 »
na wernychory bez kitu dobry ale sos slaby duzo miecha i tyle

Offline grubcia1982

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 339
    • Zobacz profil
Gdzie zjeść kebaba?
« Odpowiedź #66 dnia: Listopada 22, 2012, 15:07:02 »
A co sądzicie o kebabie z Desperadosa- nowootwarty, na rogu przy PCK- koło Oskara?
"Gafę popełnić jest wybaczalnym nietaktem. Ignorancja, to gafa nabyta i pielęgnowana"

Offline pazurkowa90

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 315
    • Zobacz profil
Gdzie zjeść kebaba?
« Odpowiedź #67 dnia: Maja 24, 2013, 10:25:37 »
grubcia - tez ostatnio się nad tym zastawiałam ale niestety jak już miałam się wybrać to okazało się,że  już zamknięte  , ale po drodze wstąpiłam na bankową na kebaba , dawno tam nie byłam, powiem szczerze,że nawet pani się postarała i smakował mi kebab a bułka zanim doszłam do domu to jeszcze była chrupiąca (a kawałek mam ) ;p tylko tak się w niego wyczuliła ze jak mówiłam ze bez pomidora to i tak go dostałam:)

Offline grubcia1982

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 339
    • Zobacz profil
Gdzie zjeść kebaba?
« Odpowiedź #68 dnia: Maja 24, 2013, 22:36:10 »
Cytat: "pazurkowa90"
tez ostatnio się nad tym zastawiałam ale niestety jak już miałam się wybrać to okazało się,że  już zamknięte  

ja już tam jadłam... nie jestem zadowolona... powiedziałabym nawet: fuj! pierwszy raz wyrzuciłam kebaba do śmieci. reszta towarzyszy zjadła, ale też im nie smakował... było to już dawno. może się coś zmieniło.
Cytat: "pazurkowa90"
po drodze wstąpiłam na bankową na kebaba

ja w sumie tylko tutaj jem kebaba. jeśli chodzi Ci o tego kebaba w bloku po hotelu, na PCK. a na kanapkę grillowaną chodzę do grill-baru na Bankowej- kawałek za Żabką po drugiej stronie ulicy:)
"Gafę popełnić jest wybaczalnym nietaktem. Ignorancja, to gafa nabyta i pielęgnowana"

Offline Piotrek

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 735
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Gdzie zjeść kebaba?
« Odpowiedź #69 dnia: Maja 27, 2013, 15:31:42 »
Ja na temat polickich kebabów mam raczej dobre zdanie. Chociaż miałem raz (nie)przyjemność jeść najgorszego kebaba. Chodzi o kebsa na bankowej obok fryzjera. A tydzien wcześniej jadłem tam wyśmienitego kebaba. Zasada jest prosta: jak jest młoda dziewczyna to iść jak starsza pani to uciekać

Offline pazurkowa90

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 315
    • Zobacz profil
Gdzie zjeść kebaba?
« Odpowiedź #70 dnia: Maja 28, 2013, 16:02:22 »
Cytat: "grubcia1982"
ja w sumie tylko tutaj jem kebaba. jeśli chodzi Ci o tego kebaba w bloku po hotelu, na PCK. a na kanapkę grillowaną chodzę do grill-baru na Bankowej- kawałek za Żabką po drugiej stronie ulicy:)


mi chodziło o tego kolo sklepu "faust" i fryzjera tam tylko był po drodze otwarty do 23;)

Cytat: "Piotrek"
Ja na temat polickich kebabów mam raczej dobre zdanie. Chociaż miałem raz (nie)przyjemność jeść najgorszego kebaba. Chodzi o kebsa na bankowej obok fryzjera. A tydzien wcześniej jadłem tam wyśmienitego kebaba. Zasada jest prosta: jak jest młoda dziewczyna to iść jak starsza pani to uciekać


hehehe mi robiła ta starsza ale był dobry, jak mówiła żeby ja polecać i że się postara to dotrzymała słowa :) duuużo sosu dostałam;)

Offline m8z

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 552
    • Zobacz profil
Odp: Gdzie zjeść kebaba?
« Odpowiedź #71 dnia: Lipca 23, 2015, 09:59:58 »
Turek dowozi teraz? Albo jakis inny byle by nie z PCK?

Offline Studarc

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 167
    • Zobacz profil
Odp: Gdzie zjeść kebaba?
« Odpowiedź #72 dnia: Listopada 23, 2015, 17:42:41 »
Ostatnio jadłem kebaba przy ryneczku. Kolega zachwalał, więc spróbowałem dać im trzecią szansę (dwa razy nie dało się tego jeść) i było jeszcze gorzej niż przedtem. Mięso z kurczaka wyglądało tak jakby ktoś zwyczajnie obrał smażoną na patelni nogę z kurczaka i wrzucił do bułki z jakimiś resztkami marchewki i kapusty, do tego lurowaty sos. Gdyby nie to, że wziąłem na wynos i była już późna pora to oddałbym to co zakupiłem i zażądał zwrot gotówki. Niestety sparzyłem się i już sam nie wiem gdzie w Policach można zjeść dobrego kebaba (oprócz turka).

Offline mieszkaniec88

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 7
    • Zobacz profil
Odp: Gdzie zjeść kebaba?
« Odpowiedź #73 dnia: Listopada 23, 2015, 21:53:21 »
.. Kebab ,,Habababa'' koło Basenu tam koleś dobre i duże kebsy kręci :). Z tego co widziałem również dowozi.

Offline Ej Gościu

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 82
    • Zobacz profil
Odp: Gdzie zjeść kebaba?
« Odpowiedź #74 dnia: Listopada 24, 2015, 21:53:46 »
Dałęm pierwszy i ostatni raz sie namówić na Habababa jesli ktoś chce odczuwać skutki tego "rarytasu" to dwa dni bedzie biegał po kibelkach .Stanowczo odradzam takie kebabowe budki.