Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Czyszczenie tapicerki samochodowej???  (Przeczytany 15459 razy)

Offline rbk

  • Moderator
  • Stara Gwardia
  • *****
  • Wiadomości: 3867
  • Płeć: Mężczyzna
  • wiecznie głodny króliczek
    • Zobacz profil
Czyszczenie tapicerki samochodowej???
« Odpowiedź #15 dnia: Stycznia 17, 2011, 19:57:03 »
Chyba nie jesteś w stanie sobie wyobrazić ile kosztują środki chemiczne, to nie takie ze sklepu motoryzacyjnego za 15zł i nikt nie mówi o mleku, są gorsze zabrudzenia ;)

Czyszczenie za 50zł różni się od tego za 300zł, ale to trzeba zobaczyć, oddać osyfione auto, by zobaczyć co i jak :)

Wujek Sknerus

  • Gość
Czyszczenie tapicerki samochodowej???
« Odpowiedź #16 dnia: Stycznia 17, 2011, 21:07:15 »
Ja wiem czy jakoś specjalnie środki się różnią? Oczywiście nie mam tu na myśli żadnych SONAXów czy coś, ale to co dostępne jest w detalu spokojnie wystarczy na umycie średnio zabrudzonego po zimie auta.

Ja tam wolę podziałać sam, nikt tego ode mnie lepiej nie zrobi.

Online Król podziemia

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 899
    • Zobacz profil
Czyszczenie tapicerki samochodowej???
« Odpowiedź #17 dnia: Stycznia 17, 2011, 21:51:52 »
Cytat: "ktpb"
więc napisałem, że taka usługa w profesjonalnej myjni kosztuje 80 zł. Mycie auta z zewnątrz i czyszczenie tapicerek, podsufitki, plastiki...

To podjedź niech Ci za owe "80" zł umyją autko i wyczyszczą tapicerkę.Obawiam się że nie korzystałeś nigdy z takich usług i nie wiesz jak "funkcjonuje cennik" i tak jak zauważył:
Cytat: "rbk"
Czyszczenie za 50zł różni się od tego za 300zł,

Pozdrawiam
" Puste worki nadyma wiatr, bezmyślnych ludzi - próżność " 

         -Sokrates-

Offline Godzik

  • Moderator
  • Gaduła
  • *****
  • Wiadomości: 217
    • Zobacz profil
Czyszczenie tapicerki samochodowej???
« Odpowiedź #18 dnia: Stycznia 17, 2011, 22:09:01 »
Należy rozróżnić czyszczenie tapicerki i pranie tapicerki. To dwie różne sprawy, i różne są za to ceny. Dodatkowo - same fotele i kanapa? czy może do tego też podsufitka, i ewentualnie pranie podłogi?
Wszystko ma wpływ na cenę.
Ja, osobiście skorzystałem kiedyś z usług firmy "Clean park" ze Szczecina, i byłem zadowolony.
A tu ich cennik: http://cleanpark.pl/ofirmie.php?site=cennik
Godzik



"Masz styl i masz klasę, zostań moim przydupasem." - Stephen King

ktpb

  • Gość
Czyszczenie tapicerki samochodowej???
« Odpowiedź #19 dnia: Stycznia 18, 2011, 07:22:26 »
Cytat: "Król podziemia"
o podjedź niech Ci za owe "80" zł umyją autko i wyczyszczą tapicerkę.

Był tam kolega i za te pieniądze odświeżyli mu samochód. Wiadomo - kibla nie miał  w środku, więc nikt nie musiał się tam wysilać za mocno.
Ale w temacie chodziło  o to gdzie to robią - więc podałem linka. Na ich stronie widnieje cennik.
Pozdrawiam.

Amstafizna

  • Gość
Czyszczenie tapicerki samochodowej???
« Odpowiedź #20 dnia: Stycznia 18, 2011, 11:24:44 »
Cytat: "Wujek Sknerus"
Omg, 3 stówy? Za osobowe auto? To ja chyba biznes otwieram jak są naiwniacy, którzy są w stanie płacić taki szmal za zwykłe czyszczenie.
nie bylo bardzo brudno ale mi przeszkadzalo, byla plama po wylanym kubusiu przez mojego syna, psy troche tez nabrudziły i ogolnie slady  uzytkowania.(ogolnie dbam o samochód, wrecz mam małego hopla na jego punkcie:) ) Wyczyścili mi tak dokładnie ze nie poznałam auta oczywiscie bagaznika nie omineli. Dosłownie wszyswko wyczyszczone fotele drzwi, dach, bagażnik itp. 300zł to i tak niewiele na komuny  maja ceny np. 50zł od fotela!

[ Komentarz dodany przez: Kuba: 2011-01-18, 14:45 ]
Ort. Pozdrawiam - Kuba

Offline looki8

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 58
    • Zobacz profil
Czyszczenie tapicerki samochodowej???
« Odpowiedź #21 dnia: Stycznia 27, 2011, 18:46:02 »
Polecam odświeżenie tapicerki odkurzaczami piorącymi na myjniach samoobsługowych. Nie ma takich niestety w Policach. Wiem o istnieniu :) takiej w Podjuchach. Daje rade