Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] Władysław Diakun dostał wyrok  (Przeczytany 111435 razy)

jezat

  • Gość
[Police] Władysław Diakun dostał wyrok
« Odpowiedź #165 dnia: Grudnia 31, 2010, 16:01:10 »
Cytat: "piotr S"
Debilna ustawa to dzieło i PiS i PO. Co były esbek pamięta o teczkach sprzed 34 lat? Ile różnych teczek przewinęło się przez jego ręce. I wszystkie pamięta?

Pooddychałem trochę świerzym powietrzem,wracam na forum a tu dalej zapaszki.Profilaktycznie założyłem maskę p-gaz.Ta debilna ustawa jak napisałeś,jest narzędziem politycznym wykorzystywanym przez jednych i drugich.Zadziwiające jest to,że niezawisłe sądy(od czego niezawisłe nie wiemy),dają wiarę po pierwsze, mikrofilmom i kserokopiom,bo brak jest oryginalnych dokumentów,następnie dają "wiarę"posiadaczom niebywałej pamięci z kręgu tych co pichcili to całe papierowe szambo.Sądy Lustracyjne to
sądy kapturowe, działające na polityczne zamówienie.Jedyne co w tej chwili jest ważne to poznać zleceniodawców.Ja stawiam na pewien rodzinny klan.A wy?

SzybkiBill

  • Gość
[Police] Władysław Diakun dostał wyrok
« Odpowiedź #166 dnia: Grudnia 31, 2010, 16:29:50 »
Tak niemoże być sprawy sprzed 34 laty powinny być całkem zapomniane. Przecież sąd nawet po 15 latach zapomina za tym musi stać PiS lub PO, albo oni razem. Taka jest moja opinia. :faja:

SzybkiBill

  • Gość
[Police] Władysław Diakun dostał wyrok
« Odpowiedź #167 dnia: Grudnia 31, 2010, 16:31:50 »
A poza_tym nie wierze żeby nasz burmistrz współpracował z SB. To wszystko to hała. :chef:

Ort. Proszę również korzystać z opcji "Edytuj". Pozdrawiam - Kuba

Offline secha

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 530
    • Zobacz profil
[Police] Władysław Diakun dostał wyrok
« Odpowiedź #168 dnia: Grudnia 31, 2010, 16:39:55 »
A ja mam takie pytanko.
Czy jak za 20 lat zmieni się ustrój i ktoś uzna, że demokracja jest zła, to czy Ci co obecnie pracują w Policji będą wsadzani do więzień? Czy Ci co w dzisiejszych czasach składają wnioski do prokuratury o łamanie prawa będą stawiani przed sądem i będą mieli jakieś różne zakazy? Czy Ci którzy teraz wyjeżdżają do USandA będą oskarżani o zdradę?

Kiedy w końcu znajdzie się partia, która te wszystkie teczki otworzy na 6 miesięcy (żeby ludzie mogli sobie poczytać) a potem spali i już nigdy nie będziemy do tego wracać.

Offline TrzebieżCITY

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1113
    • Zobacz profil
[Police] Władysław Diakun dostał wyrok
« Odpowiedź #169 dnia: Grudnia 31, 2010, 16:51:15 »
Pownno się w całości otworzyć archiwa, tak jak zrobili to bodajże Czesi i Niemcy.Każdy miałby dostęp do tych papierków i nie byłoby jazd z tym związanych.Czy na miły Bóg w dobie walenia Polaków po garbie nie ma ważniejszych spraw jak kopanie w teczkach?Czy tam jest recepta na lepsze jutro dla Nas?Czy ktoś czerpie z tego powodu jakąś przyjemność?Czy wy łudzicie się, że np.Jaruzelski i Kiszczak poniosą odpowiedzialność za swoje czyny?Pewne sprawy powinno się pozamykać raz na zawsze.Pamiętajmy o przeszłości, ale nadmierne grzebanie w niej nic nie daje.Ciekawi mnie kogo teraz uwalą teczkowym gówienkiem?Smród i tak pozostanie.
Oddaj cząstkę siebie innym...To nie boli,a może uratować komuś życie...DKMS przeciwko białaczce... Paweł, żeby było prościej...

Offline secha

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 530
    • Zobacz profil
[Police] Władysław Diakun dostał wyrok
« Odpowiedź #170 dnia: Grudnia 31, 2010, 16:59:36 »
Powinno się otworzyć archiwa z jednoczesnym zastrzeżeniem, że na ich podstawie nie można powoływać żadnych spraw sądowych. Stały by się wtedy wyłącznie informacyjne, a ludzie sami by zdecydowali czy chcą głosować na kogoś kto ma coś tam gdzieś tam wpisane czy nie. Wszystkie europejskie kraje jakoś się z tym uporały tylko my ciągle się grzebiemy w tym bagnie.

Offline samo zło

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 171
    • Zobacz profil
[Police] Władysław Diakun dostał wyrok
« Odpowiedź #171 dnia: Grudnia 31, 2010, 17:44:04 »
Cytat: "babadraba"
Odbyła się konferencja burmistrza Diakuna. Wsparli go Longin Komołowski i szef Solidarności ze Szczecina.

Pamiętam tych panów z demonstracji  z czasów komuny zawsze jednak gdzieś znikali już tuż przy samym budynku Patrii jak rozkręcała się zadyma, Diakuna zaś z tych demonstracji nie pamiętam. Pamiętam  natomiast jak wtedy wrednie KOMUNISTYCZNE babsko skutecznie tępiła, każdy przejaw prywatnej działalności gospodarczej , walczyłem z Komuną myśląc że to się zmieni. Dziś ta pani jest prawą ręką  Diakuna. A te jego całe ściemnianie  o walce z komuną już chyba czas włożyć między baki.
Cytat: "babadraba"
Zastanowił mnie brak Kazimierza Drzazgi, naszego przedstawiciela w sejmiku wojewódzkim, który mając poparcie Diakuna został radnym. Nie mógł przyjść?, zapomniał?, nie wiedział?

A co do Kazia Pamiętam jak nie tak dawno na Radzie Powiatu błagał radnych Gryfa o poparcie go, gdy wyrzucano go z Zarządu Portu. Oczywiście wszyscy go olali, woleli w te miejsce wcisnąć Pachisa
Pozdrawiam :*

Offline piotr S

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 205
    • Zobacz profil
    • http://www.sowa.szczecin.pl
[Police] Władysław Diakun dostał wyrok
« Odpowiedź #172 dnia: Grudnia 31, 2010, 18:03:46 »
Trochę, ale tylko trochę poczytałem o tej ustawie. Ona nie jest debilna. Ona jest debilna do n-tej potęgi. Nie można skazać Jaruzelskiego, Kiszczaka ani najmniejszego esbeczka.  Można skazać tylko ludzi przez nich dręczonych. Dyskusja ta podsunęła mi pewien pomysł. Ponieważ mam jakieś wezwania, pisma z prokuratury itd, w najbliższych dniach idę do IPN z wnioskiem o uznanie mnie pokrzywdzonym czy coś takiego. Potem wstąpię do Związku Bojowników o Wolność i Demokrację. Moją drogę będę relacjonował na bieżąco. Może ja też jestem TW trzeciej kategorii, piątego stopnia?

Beobachter

  • Gość
[Police] Władysław Diakun dostał wyrok
« Odpowiedź #173 dnia: Grudnia 31, 2010, 18:12:38 »
Dopóki nie przeszkadzasz "chujopłotom i obszczymurom" (moderatorzy-prawiczki, nie kasujcie, to cytat) jak mawiał poseł Andrzej Gołaś - nie jesteś TW. Po prawdzie - jesteś nikim. (To nie obelga. ale diagnoza). Jak zaczniesz przeszkadzać - będziesz kimś. Kandydatem do zniszczenia... Proste? Aż za bardzo. Sądzę, że zrozumiałeś. Szanuję Cię i pozdrawiam.

Beobachter

  • Gość
[Police] Władysław Diakun dostał wyrok
« Odpowiedź #174 dnia: Grudnia 31, 2010, 18:14:23 »
PS A jednak te nasze mohery-moderatorzy mają aberracje na punkcie pewnych słów i sformułowań. Szkoda. Już nie jest nam zbyt daleko do wizji Orwella.

Dla Twojej informacji - robi to za nas automat ;]. Pozdrawiam - Kuba

Offline rbk

  • Moderator
  • Stara Gwardia
  • *****
  • Wiadomości: 3868
  • Płeć: Mężczyzna
  • wiecznie głodny króliczek
    • Zobacz profil
[Police] Władysław Diakun dostał wyrok
« Odpowiedź #175 dnia: Grudnia 31, 2010, 18:16:41 »
Po prawej stronie postu jest edytuj, naucz się Panie używania tej funkcji.
Dziękuję.

Beobachter

  • Gość
[Police] Władysław Diakun dostał wyrok
« Odpowiedź #176 dnia: Grudnia 31, 2010, 18:47:05 »
I czego to ma mnie nauczyć? Ja wiem, co piszę, wiem dlaczego. A, że nie wszystkim się to podoba - trudno. Zakładam wolność słowa. Bardziej podoba mi się propozycja Kuby: winien automat.

Offline rbk

  • Moderator
  • Stara Gwardia
  • *****
  • Wiadomości: 3868
  • Płeć: Mężczyzna
  • wiecznie głodny króliczek
    • Zobacz profil
[Police] Władysław Diakun dostał wyrok
« Odpowiedź #177 dnia: Grudnia 31, 2010, 18:49:22 »
Pisałem o edycji posta, bo Panie dałeś jeden za drugim, za kolejny będzie ostrzeżenie.
Za kolejne obrażenie mnie słowem "moher", otrzymasz Panie więcej niż jedno ostrzeżenie.
Szczęśliwego Nowego Roku.

Beobachter

  • Gość
[Police] Władysław Diakun dostał wyrok
« Odpowiedź #178 dnia: Grudnia 31, 2010, 19:06:12 »
Czy w Policach są ludzie, którzy umieją coś więcej, niż tylko grozić? Czy trzeba ciągle pokazywać kto więcej może? Tu jest forum wolnych ludzi, czy może sala zmagań? Odczepcie się moderatorzy od ludzi z własnym zdaniem, jeśli nie łamią prawa. Co mi chcesz chłopie pokazać? Władzę? A ja Ci mam udowodnić, że więcej mogę? Dziecko! Daj spokój i przestań mnie poniżać. Oraz prowokować. To jest Hyde Park. Dopóki nie naruszamy prawa - możemy być szczerzy w swoich poglądach. Wam - Tobie - wydaje się jednak, że poglądy innych muszą być takie, jak Twoje. Otóż nie muszą. Mnie również może tu nie być. Chcesz - doprowadź do tego punktu, czemu nie. Tylko potem na nic się nie skarż. I już więcej nic już nie napiszę na ten temat. Porozmawiaj z Wielkim Adminem, może zrozumiesz.

Offline ak

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1211
    • Zobacz profil
[Police] Władysław Diakun dostał wyrok
« Odpowiedź #179 dnia: Grudnia 31, 2010, 19:22:02 »
Cytat: "jezat"
,wracam na forum a tu dalej zapaszki.
Faktycznie, smród się rozprzestrzenia http://www.tvp.pl/szczecin/informacyjne-publicystyczne/kronika/wideo/1800-301210/3708024
<*)))))>{