Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] Władysław Diakun dostał wyrok  (Przeczytany 111432 razy)

dnfan1

  • Gość
[Police] Władysław Diakun dostał wyrok
« Odpowiedź #150 dnia: Grudnia 30, 2010, 10:44:28 »
Cytat: "Beobachter"
Nie martwcie się o Diakuna. Będzie, co będzie. To jest NA PEWNO uczciwy człowiek. Martwcie się o oskarżycieli. Tych znanych i tych pozornie nie znanych. Ja im już z dziś współczuję... "Biedne ludzie", jak mawiają.



jeżeli ktoś się martwi to na pewno nie oskarżyciele, raczej martwią się Ci wszyscy, którym ewentualny komisarz nie jest na rękę...

monika1980

  • Gość
[Police] Władysław Diakun dostał wyrok
« Odpowiedź #151 dnia: Grudnia 30, 2010, 11:36:49 »
Cytat: "Zdanowicz.J"
Dlaczego należy mówić prawdę mimo iż łatwiej jest kłamać?........bo należy mówić prawdę.


Oliwa zawsze sprawiedliwa. Nie został skazany wcześniej dopadło go teraz. Co ma wisieć nie utonie. Po pół roku będzie musiał odejśc w hańbie a gdyby się przyznał to przynajmniej odszedłby z godnością. Nie mówię nic o jego osobie ponieważ nie znam go osobiście, ale dla mnie kłamstwo jest nie wybaczalne - ale taka jest polska - obskurna, zakamuflowana - pozwalają wyborcom wierzyć w piękne idylle. Szkoda, że taka plama poszła w świat......Ludzie kogo wy wybraliście na burmistrza. Ja osobiście za nim nie głosowałam. Masakra, żenuaaaaaaa....

Zdanowicz.J

  • Gość
[Police] Władysław Diakun dostał wyrok
« Odpowiedź #152 dnia: Grudnia 30, 2010, 13:50:36 »
Cytat: "Wykidajło"
Ps. Tylko mnie uprzedź, żebym zdążył Zdanowicza krótko poinformować o skutkach jego donosów do moich szefów. W tej chwili zdaje się go nie ma, więc pisałbym w próżnię :)


Jestem, jestem. Czekam jedynie na Twój rzetelny, niezależny, bezstronny wywiad z p.Diakunem

sekator

  • Gość
[Police] Władysław Diakun dostał wyrok
« Odpowiedź #153 dnia: Grudnia 30, 2010, 19:31:26 »
Cytat: "Zdanowicz.J"
Czekam jedynie na Twój rzetelny, niezależny, bezstronny wywiad z p.Diakunem


Przepraszam, że nieśmialo wtrącę...Gdzie i kiedy ma się ukazać ten wywiad ?

SzybkiBill

  • Gość
[Police] Władysław Diakun dostał wyrok
« Odpowiedź #154 dnia: Grudnia 30, 2010, 19:42:30 »
Nie wierze żeby ktoś inny został burmistrzem. W.Diakun na pewno będzie dalej burmistrzem nikt by go nie zastąpił. :rotfl:

sekator

  • Gość
[Police] Władysław Diakun dostał wyrok
« Odpowiedź #155 dnia: Grudnia 30, 2010, 19:55:46 »
Cytuj (zaznaczone)
Nie wierze żeby ktoś inny został burmistrzem. W.Diakun na pewno będzie dalej burmistrzem nikt by go nie zastąpił.  


Może uda się kogoś sprowokować.....

Offline billkronos

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 287
    • Zobacz profil
[Police] Władysław Diakun dostał wyrok
« Odpowiedź #156 dnia: Grudnia 30, 2010, 19:59:52 »
Cytat: "monika1980"
Cytat: "Zdanowicz.J"
Dlaczego należy mówić prawdę mimo iż łatwiej jest kłamać?........bo należy mówić prawdę.


Oliwa zawsze sprawiedliwa. Nie został skazany wcześniej dopadło go teraz. Co ma wisieć nie utonie. Po pół roku będzie musiał odejśc w hańbie a gdyby się przyznał to przynajmniej odszedłby z godnością. Nie mówię nic o jego osobie ponieważ nie znam go osobiście, ale dla mnie kłamstwo jest nie wybaczalne - ale taka jest polska - obskurna, zakamuflowana - pozwalają wyborcom wierzyć w piękne idylle. Szkoda, że taka plama poszła w świat......Ludzie kogo wy wybraliście na burmistrza. Ja osobiście za nim nie głosowałam. Masakra, żenuaaaaaaa....


Rozumiem, ze uwazasz klamstwo za obrzydliwa ceche. Ale czy nie za mocno podkreslasz
znaczenie tej cechy ?
Bo o ile sklamal ( jezeli wogole zostanie to udowodnione ), a przyznal by sie do tego, to
odszedl by "z godnoscia". ???
Czyli wszystkie, uzyte przez Ciebie slowa (oliwa sprawiedliwa, co ma wisiec, hanba,
plama, etc.) odnosza sie do klamstwa ? A fakt, ze donosil (jezeli wogole taki mial miejsce)
wcale nie przeszkadza, by odejsc "z godnoscia" !?
Pomijam juz Twoja retoryke, ze "taka plama poszla w swiat". Nie przesadzajmy, w swiat
ida takie slowa, jakie wyglosil prezydent Bush (senior): " Watch my lips....". Burmistrz
Polic, to jeszcze nie ta ranga !
Ty swoja wypowiedz podpierasz mott'em Zdanowicza. Ja czesciej mowie, ze : "Nalezy
mowic prawde, bo klamstwo trzeba pamietac ". A wbrew temu, co pisze Zdanowicz, to
wcale nie takie latwe.
Pozdrawiam - Bill

SzybkiBill

  • Gość
[Police] Władysław Diakun dostał wyrok
« Odpowiedź #157 dnia: Grudnia 30, 2010, 20:16:46 »
Cytat: "sekator"
Cytuj (zaznaczone)
Nie wierze żeby ktoś inny został burmistrzem. W.Diakun na pewno będzie dalej burmistrzem nikt by go nie zastąpił.  


Może uda się kogoś sprowokować.....


To nie możliwe

Offline samo zło

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 171
    • Zobacz profil
[Police] Władysław Diakun dostał wyrok
« Odpowiedź #158 dnia: Grudnia 30, 2010, 20:24:59 »
Cytat: "SzybkiBill"
Cytat: "sekator"
Cytuj (zaznaczone)
Nie wierze żeby ktoś inny został burmistrzem. W.Diakun na pewno będzie dalej burmistrzem nikt by go nie zastąpił.  


Może uda się kogoś sprowokować.....


To nie możliwe

 Faktycznie bo Diakun z całego Gryfa i tak miał najlepsze papiery :rotfl:

Zdanowicz.J

  • Gość
[Police] Władysław Diakun dostał wyrok
« Odpowiedź #159 dnia: Grudnia 30, 2010, 20:38:53 »
Cytat: "sekator"
Cytat: "Zdanowicz.J"
Czekam jedynie na Twój rzetelny, niezależny, bezstronny wywiad z p.Diakunem


Przepraszam, że nieśmialo wtrącę...Gdzie i kiedy ma się ukazać ten wywiad ?


Cytat: "Beobachter"
Radzę poczekać z sądami do jutrzejszej edycji "Kuriera" i wywiadu z W. Diakunem przeprowadzonym przez J. Spirydowicza.


Według "rzecznika prasowego, Urzędu Gminy" - 28 Grudnia.

Offline grzegorz.ufniarz

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 1734
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • http://www.grzegorzufniarz.pl
Re: :)
« Odpowiedź #160 dnia: Grudnia 31, 2010, 02:22:19 »
Cytat: "czolgu0"
nic tak nie cieszy jak cudze nieszczescie :) ale wiecie co, i chwała i ciekawe co bedzie dalej ;) nie sadze by doszlo do kasacji wyroku :) i wybory welcome i coz dalej...GRYFie XXI i Panie Grzegorzu co teraz?


Witam. Wróciłem własnie z krótkiego urlopu, na którym byłem absolutnie odłączony od infrmacji ze świata(bez komórki, bez internetu, bez TV). Na wieść o wyroku skóra mi ścierpła, ten stan pogłębił się jeszcze po przeczytaniu całego wątku.
Co teraz czołgu?
Gdy chodzi o mnie, kilkanaście miesięcy temu, gdy rozpętała się ta cała afera, usłyszałem od Pana Diakuna, że nie skłamał w swoim oświadczeniu lustracyjnym. Znam go trochę, cenię i nie wiedzę podstaw aby nie wierzyć jego słowom. Zatem identyfikuję się z  zadeklarowaną w oświadczeniu Zarządu GRYFa postawą wsparcia dla Pana Burmistrza.

Nie będę się wpisywał ze swoim zdaniem w snute tu teorie o sędziach, nieuczciwych inspiratorach tej afery, potencjalnych komisarzach i wyborach w Policach. Czas, na szczęście dosyć krótki, przyniesie rozwiązania. Trzeba robić swoje.

Pozdrawiam
Grzegorz Ufniarz

PS - Jechałem dziś z Poznania 5,5 godziny!!! Mniej wiecej w okolicach Skwierzyny usłyszałem w radio, że posypały się dymisje za bałagan w PKP w grudniu. Chwile później wjechałem na najnowszy odcinek trasy S3 od Gorzowa do Myśliborza. Droga biała, ślisko jak cholera. Mam taki wniosek, żeby przed dymisją wsadzać takiego ministra, dyrektora od dróg, od kolei w samochód, pociąg. Niech spróbują sami bezpiecznie przewieźć swoją rodzinę po takich drogach i w takich pociągach.

Offline babadraba

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 183
    • Zobacz profil
[Police] Władysław Diakun dostał wyrok
« Odpowiedź #161 dnia: Grudnia 31, 2010, 03:19:21 »
Odbyła się konferencja burmistrza Diakuna. Wsparli go Longin Komołowski i szef Solidarności ze Szczecina. Zastanowił mnie brak Kazimierza Drzazgi, naszego przedstawiciela w sejmiku wojewódzkim, który mając poparcie Diakuna został radnym. Nie mógł przyjść?, zapomniał?, nie wiedział?
"Nie usną snem sprawiedliwych
Ukołysani legendą
I z mogił powstaną - żywi,
I oni sądzić nas będą"

Offline piotr S

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 205
    • Zobacz profil
    • http://www.sowa.szczecin.pl
[Police] Władysław Diakun dostał wyrok
« Odpowiedź #162 dnia: Grudnia 31, 2010, 07:27:57 »
Nie ma znaczenia że burmistrza wsparli tacy czy owacy. Debilizmem jest to że o mojej uczciwości /Na małą skalę działałem przeciwko komunie, pomagałem drukować w Szczecinie "Tygodnik Wojenny", przewoziłem matryce do druku z Warszawy, kolportowałem, byłem dwa razy zatrzymany na 48 godzin, nie dostawałem paszportu ani klauzuli żeglarskiej-co umożliwiało żeglugę tylko na Jeziorze Dąbskim. Rozmów różnego rodzaju miałem kilkanaście. Rewizji  - dwie w domu i jedną w miejscu pracy.  Jedyne co podpisywałem to protokoły zdania i odbioru rzeczy w areszcie./ będzie decydował esbek który mnie zatrzymywał czy przesłuchiwał. Nie ma żadnego mojego oświadczenia o współpracy, odbiorze pieniędzy. Nagle ktoś po 34 latach dostaje olśnienia. Tak - ten żeglarz w okularach to TW "Bubu". Tak się maskował że nie wydawał sobie klauzuli, i paszportu i sam się aresztował i sam zamknął się w celi.

Offline Wykidajło

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2610
    • Zobacz profil
    • http://www.naszepolice.pl
[Police] Władysław Diakun dostał wyrok
« Odpowiedź #163 dnia: Grudnia 31, 2010, 13:52:23 »
Cytat: "babadraba"
Odbyła się konferencja burmistrza Diakuna. Wsparli go Longin Komołowski i szef Solidarności ze Szczecina. Zastanowił mnie brak Kazimierza Drzazgi, naszego przedstawiciela w sejmiku wojewódzkim, który mając poparcie Diakuna został radnym. Nie mógł przyjść?, zapomniał?, nie wiedział?

Myślę, że "nie mógł" jest najbliższe prawdy.
Cytat: "piotr S"
Nie ma znaczenia że burmistrza wsparli tacy czy owacy. Debilizmem jest to że o mojej uczciwości /Na małą skalę działałem przeciwko komunie, pomagałem drukować w Szczecinie "Tygodnik Wojenny", przewoziłem matryce do druku z Warszawy, kolportowałem, byłem dwa razy zatrzymany na 48 godzin, nie dostawałem paszportu ani klauzuli żeglarskiej-co umożliwiało żeglugę tylko na Jeziorze Dąbskim. Rozmów różnego rodzaju miałem kilkanaście. Rewizji  - dwie w domu i jedną w miejscu pracy.  Jedyne co podpisywałem to protokoły zdania i odbioru rzeczy w areszcie./ będzie decydował esbek który mnie zatrzymywał czy przesłuchiwał.

Jest jeszcze gorzej. Jeżeli takie orzecznictwo będzie się utrzymywać, to bać się powinni wszyscy, którzy zdążyli skończyć 18 lat przed końcem PRL. Podziękujmy Kaczyńskim. I pocieszmy się, że mogliśmy być w jeszcze większym bagnie :)
Kłamstwo obiegnie świat nim prawda założy buty.

Offline piotr S

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 205
    • Zobacz profil
    • http://www.sowa.szczecin.pl
[Police] Władysław Diakun dostał wyrok
« Odpowiedź #164 dnia: Grudnia 31, 2010, 14:41:01 »
Debilna ustawa to dzieło i PiS i PO. Co były esbek pamięta o teczkach sprzed 34 lat? Ile różnych teczek przewinęło się przez jego ręce. I wszystkie pamięta?