Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: TP S.A - co zrobić, by mieć neo bez telefonu stacjonarnego?  (Przeczytany 7440 razy)

lariksi

  • Gość
TP S.A - co zrobić, by mieć neo bez telefonu stacjonarnego?
« dnia: Grudnia 26, 2010, 22:53:31 »
Mam pytanko,
jestem wkurzona na ampio, nie zaufam już espolowi a vectrze nie dam się wkręcić. Chciałabym mieć neo 20Mb/s. Czy mogę sobie ją podłączyć nie chcąc mieć telefonu stacjonarnego i nie chcąc płacić stałej opłaty za utrzymanie łącza 29zl? Potrzebuje tylko net, po co mam dodatkowo płacić za telefon stacjonarny jeżeli nie potrzebuje tej usługi, bo mam koma?

Offline rbk

  • Moderator
  • Stara Gwardia
  • *****
  • Wiadomości: 3867
  • Płeć: Mężczyzna
  • wiecznie głodny króliczek
    • Zobacz profil
TP S.A - co zrobić, by mieć neo bez telefonu stacjonarnego?
« Odpowiedź #1 dnia: Grudnia 26, 2010, 23:00:21 »
Nie da się ominąć stałej opłaty za utrzymanie linii, czemu ampio Cię wkurza?

p.s. jak chcesz mieć tylko internet do oglądania www, to weź sobie internet mobilny, wyjdzie taniej niż TP SA, bo w TP to możesz mieć, ale 2M za 54zł (12miesięcy umowa), albo zaszalej, 6M za 64zł (12 miesięcy umowa) <--  :rotfl:

Co do neo 20M i uploadu na poziomie.. y... 1M ? :P za 69zl na 24 miesiące?
Ty, która pieklisz się, o wolny net w konkurencji? Stracisz nocki, które zwiększają prędkość?
Nie wierzę, bo tak tylko w ERZE droga Pani :P

Co najważniejsze, neo 20M w Policach? To już kable wymienili? Ostatnio dawali możliwości na 6M :P

Offline Ważniak

  • Moderator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 1676
  • Płeć: Mężczyzna
  • Subiektywnie obiektywny
    • Zobacz profil
TP S.A - co zrobić, by mieć neo bez telefonu stacjonarnego?
« Odpowiedź #2 dnia: Grudnia 27, 2010, 00:03:10 »
Cytat: "rbk"
Co najważniejsze, neo 20M w Policach?
Marzenia ściętej głowy...
Cytat: "rbk"
Ostatnio dawali możliwości na 6M
Taa xD podpisana umowa i dwa miesiące walki, bo się okazało, że 3,5km od centrali już za daleko i się nie da 6, ale mogą mi 2 włączyć jeśli chcę. Muszę teraz złożyć cały sprzęt, bo trzeba im go odwieźć do telepunktu w Szczecinie, ale mam nadzieję, że Ampio będzie działać bez problemu jeśli mi dziś zamontują antenę ;-) lariksi, jeśli masz alternatywę to nie ładuj się w Neo, bo oprócz zmiennego IP (akurat się rozłącza i zmienia jak coś ściągasz, bo łącze nie wyrabia) nie będziesz mieć z tego jakichkolwiek korzyści, tylko same nerwy. Wiem co mówię, bo jestem użytkownikiem Neo od ponad 4 lat, ale alternatywy niestety nie miałem do tej pory.
Kto kijem walczy, ten wpada w mrowisko.

Offline xP

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 308
    • Zobacz profil
TP S.A - co zrobić, by mieć neo bez telefonu stacjonarnego?
« Odpowiedź #3 dnia: Grudnia 27, 2010, 08:21:41 »
lariksi, ja miałem neo  szczerze Ci radze żebys dala sobie spokoj z tym gownem. system padał mi co miesiąc po przejsciu do espola problemy sie skonczyly niestety espol tez nie jest najlepszy a innego wyjscia nie mam ;

lariksi

  • Gość
TP S.A - co zrobić, by mieć neo bez telefonu stacjonarnego?
« Odpowiedź #4 dnia: Grudnia 27, 2010, 11:00:07 »
a co sądzicie, by polsat cyfrowy i ampio wymienić na cyfrową (platynowy pakiet) vectrę i  net 16Mb/s też w vectrze (paczka za 105zl). Cyfrówka nie jest zła tylko jaka jakość neta jest w vectrze? warto tam wchodzić?

a ta promocja?

jeżeli w erze się ma komórkę i telefon stacjonarny na kablach tp to 20M jest za 40zł plus  abonament za tel 35zl czyli za 75zl można mieć 20M.   Czy jeżeli tp na Police nie daje 20M, to era może dać? Jak to oceniacie?

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
Re: TP S.A - co zrobić, by mieć neo bez telefonu stacjonarne
« Odpowiedź #5 dnia: Grudnia 27, 2010, 11:21:14 »
Cytat: "lariksi"

jestem wkurzona na ampio


Ty? Wojowniczka Ampio, która by życie za niego oddała?  :devil:  :devil:  :devil:  :devil:

Anyway jeśli nie Ampio to jedyne rozsądne wyjście to Espol. Ceny mają rozsądne, internet działa bez problemów, a i support nawet się chyba poprawił.

Ale jak chcesz to możesz pakować się w shity pokroju neo czy Vectry. ;]
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

lariksi

  • Gość
TP S.A - co zrobić, by mieć neo bez telefonu stacjonarnego?
« Odpowiedź #6 dnia: Grudnia 27, 2010, 11:40:55 »
gdyby espol nie miał na klatkach tych puszeczek które trzeba co jakiś czas resetować, to może bym mu grzechy przeszłości wybaczyła, ale te switche dalej są, więc jakby nawet światełko do klatki podchodziło to i tak ta stara skrzynka nadal jest i urządzenie też....
a w ampio - albo już za dużo klientów jest albo jedynym ratunkiem kabel....
Czyli vectra odpada.....

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
TP S.A - co zrobić, by mieć neo bez telefonu stacjonarnego?
« Odpowiedź #7 dnia: Grudnia 27, 2010, 12:55:52 »
Mam puszkę i nic nie trzeba resetować więc nie siej bzdur. ;]

Vectra jest fajna, wysyłają nawet młodzików w dresiwie, którzy w niezbyt kulturalny sposób próbują ludziom wcisnąć towar "bo ci będą kanały znikać!!!".  :rotfl:
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

lariksi

  • Gość
TP S.A - co zrobić, by mieć neo bez telefonu stacjonarnego?
« Odpowiedź #8 dnia: Grudnia 28, 2010, 18:51:16 »
Drogi Krp - zaraz znów będę osądzona, że się powtarzam i spamuje ale ty mówiąc, że ja sieje bzdury nic nie wiesz jak mi z espolem było ( jak byś wiedział bezsensowne byłoby pisanie , że bzdury piszę).

5 lat w espolu spędziłam i przynajmniej dwa razy w miesiącu jak transfer był obniżony panowie z obsługi technicznej przysyłali tego chudzinę z okularach co jeździ autem z napisem espol i zawsze było tak że wchodzi , otwiera puszkę, coś naciska zamyka puszkę i problem mijał, ale do czasu. Zawsze pomagało zresetowanie swicha, zawsze, ale to ja musiałam płacić za telefony do obsługi....

Więc dlaczego po swojej sytuacji uważasz, że tak wszyscy jak ty muszą nie mieć problemy? i dlaczego mówisz, że bzdury gadam, jeżeli to przeżyłam sama?

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
TP S.A - co zrobić, by mieć neo bez telefonu stacjonarnego?
« Odpowiedź #9 dnia: Grudnia 28, 2010, 19:55:41 »
Bzdury gadasz bo gadasz to OGÓŁEM, tak jakby problem dotyczył całego Espola.

Taki szczególik, a jednak istotny.
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

lariksi

  • Gość
TP S.A - co zrobić, by mieć neo bez telefonu stacjonarnego?
« Odpowiedź #10 dnia: Grudnia 28, 2010, 20:04:32 »
nie mogę mówić ogółem, bo mam tylko swoje doświadczenia....
Na podstawie moich doświadczeń mogę to powiedzieć, a wszyscyyyyyy o Policach mają szczęście, bo inne swiche dostali w klatkach:)  dlaczego tylko moja klatka została poszkodowana? Dlaczego akurat my na całe Police? Mówię tylko o tym istotnym szczególiku według Ciebie o moim konkretnie przypadku.