Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Chińczyk przy deptaku  (Przeczytany 27089 razy)

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
Chińczyk przy deptaku
« dnia: Grudnia 07, 2010, 20:41:01 »
Ktoś wie czy jeszcze kiedyś będzie otwarty? ;p No i dlaczego w ogóle zamknęli? :S
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Offline Daurel

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 137
  • Płeć: Mężczyzna
    • Status GG
    • Zobacz profil
Chińczyk przy deptaku
« Odpowiedź #1 dnia: Grudnia 07, 2010, 23:43:26 »
Sam nie rozumiem taktykę chińczyka. kiedyś ludzie mówili ze zabili szefa "właściciela" okazały ze to plotki. a tu  wrócił z naklejonymi białymi foliami na mercedesie i znów przez prawie miesiąc kręcił interes i znów stoi, nie widzę żeby coś kręciło. Może sanepid nie zezwoliło na prowadzenie działalności? A kto wie?? :crazy:

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
Chińczyk przy deptaku
« Odpowiedź #2 dnia: Grudnia 08, 2010, 00:36:05 »
No te Chińczyki to ogólnie niezłą lewiznę kręcą. Chyba, że z prowadzenia takiego baru można sobie kupić takiego merola, wówczas i ja otwieram. ;]

Anyway mógłby otworzyć, kaczkę miał lepszą niż ten przy ryneczku. ;/
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Offline xP

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 308
    • Zobacz profil
Chińczyk przy deptaku
« Odpowiedź #3 dnia: Grudnia 08, 2010, 07:35:28 »
z tego co sie orientuje to te dwa "chińczyki" to jeden własciciel

Mona_75

  • Gość
Chińczyk przy deptaku
« Odpowiedź #4 dnia: Grudnia 08, 2010, 16:54:14 »
witam! czy ktoś ma nr do chińczyka przy ryneczku?  :compress:

Offline caarola

  • Moderator
  • Gaduła
  • *****
  • Wiadomości: 245
    • Zobacz profil
Chińczyk przy deptaku
« Odpowiedź #5 dnia: Grudnia 08, 2010, 17:02:47 »
91 383 59 31
513 052 068
Pozbawione interpunkcji i pełne błędów posty to tak, jakbyś postawił piwo w brudnym kuflu z pływającą muchą i mówił, że masz problemy z myciem...

WXXXXX

  • Gość
Chińczyk przy deptaku
« Odpowiedź #6 dnia: Stycznia 25, 2011, 21:20:29 »
A co z chińczykiem na deptaku ,czy będzie jeszcze otwarty

Offline kokos126

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 285
    • Zobacz profil
Chińczyk przy deptaku
« Odpowiedź #7 dnia: Stycznia 26, 2011, 21:26:29 »
"chinczyk " przy ryneczku jest innym włascicielem i innym wlascicielem jest "chinczyk" na deptaku, faktem jest ze sie znaja  co wcale nie dziwi gdyz sa tu obcy wiec jakos sie trzymaja.Odnosnie deptakowego chinczyka to mial za pierwszym razem otwarte do momentu az sanepid kazal mu zamknac  gdyz otworzyl bez ich zgody ,teraz zgode mam ale jest za zimno i nie moze ogrzac takiego pawiloniku i dlatego jest zamkniete.

goyo

  • Gość
chinczyk przy deptaku
« Odpowiedź #8 dnia: Czerwca 05, 2011, 13:20:04 »
omijam chinczykow szerokim lukiem, nie wiadomo czy kurczak to kurczak a wolowina to chinczyk

Offline kokos126

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 285
    • Zobacz profil
Chińczyk przy deptaku
« Odpowiedź #9 dnia: Czerwca 06, 2011, 00:10:54 »
goyo, sorry ale jak masz schabowe to tez nie wiesz czy to schabowe ?? bo mieso kurczak od wolowego juz na dzien dobry rozni sie kolorem prze i po podaniu.

Offline Denver

  • Administrator
  • VIP
  • *****
  • Wiadomości: 1121
  • ostatni dinozaur
    • Zobacz profil
Chińczyk przy deptaku
« Odpowiedź #10 dnia: Czerwca 06, 2011, 00:34:26 »
Cytat: "kokos126"
"chinczyk " przy ryneczku jest innym włascicielem i innym wlascicielem jest "chinczyk" na deptaku, faktem jest ze sie znaja  co wcale nie dziwi gdyz sa tu obcy wiec jakos sie trzymaja.Odnosnie deptakowego chinczyka to mial za pierwszym razem otwarte do momentu az sanepid kazal mu zamknac  gdyz otworzyl bez ich zgody ,teraz zgode mam ale jest za zimno i nie moze ogrzac takiego pawiloniku i dlatego jest zamkniete.


Temat odgrzebany, ale może warto się zapytać, co teraz jest powodem, że lokal nadal zamknięty? Trudności w ogrzaniu raczej odpadają ;D

Offline Power

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 560
    • Zobacz profil
Re: chinczyk przy deptaku
« Odpowiedź #11 dnia: Czerwca 06, 2011, 07:13:52 »
Cytat: "goyo"
omijam chinczykow szerokim lukiem, nie wiadomo czy kurczak to kurczak a wolowina to chinczyk

Ja nie jadałem i nie jadam w takich barach, co nie oznacza, że jest tam niesmacznie. Z tego, co wiem to "Chińczyk" zaopatryje się w "MAKRO" i innych dyskontach. Wiem stąd, bo niejednokrotnie (będąc w "Makro") widziałem "naszych" - polickich Chińczyków robiących ogromne zakupy (często dwa duże wózki) wszelkiej spożywki. Jak wyżej wspomniałem-nie jadam u nich, ale nie obawiał bym się o rodzaj czy pochodzenie mięsa.
Nigdy nie nurkuj do mętnej wody!

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4658
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
Chińczyk przy deptaku
« Odpowiedź #12 dnia: Czerwca 16, 2011, 19:50:30 »

Offline Maniek72

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 192
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Chińczyk przy deptaku
« Odpowiedź #13 dnia: Kwietnia 25, 2012, 23:46:44 »
Co dalej z "chińczykiem" przy deptaku? Chyba już go nie otworzą?
Marian Lewandowski
Przewodniczący Krajowego Związku Lokatorów i Spółdzielców Oddział Terenowy w Policach
tel. 605 578 616

Offline Kapral_Kuba

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 78
    • Zobacz profil
Chińczyk przy deptaku
« Odpowiedź #14 dnia: Kwietnia 26, 2012, 09:43:33 »
Zapewne wymyślił sobie coś nowego :P Co i róż otwiera coś innego, bo mu biznes nie wypala...