Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Cyfrowy Polsat  (Przeczytany 5642 razy)

Elton

  • Gość
Cyfrowy Polsat
« dnia: Grudnia 03, 2010, 22:28:38 »
Witam czy ktos moglby mnie poinstruowac jak zainstalowac kanaly w cyfrowym polsacie , ustawienie anteny itp z gory dzieki

ktpb

  • Gość
Cyfrowy Polsat
« Odpowiedź #1 dnia: Grudnia 04, 2010, 08:03:39 »
Z tego co pamiętam, kanały same się instalują, po znalezieniu sygnału.
Ze znalezieniem sygnału miałem problem, bo te dwa paski (siła i jakość), nie chodziły płynnie, więc podłączyłem na chwilę dekoder stary analogowy, znalazłem na nim sygnał i skręciłem śrubki na antenie, po czym podmieniłem spowrotem dekodery.
Ale to było 3 lata temu. Może się coś zmieniło do tej pory.

Offline cooker

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 862
    • Zobacz profil
Cyfrowy Polsat
« Odpowiedź #2 dnia: Grudnia 04, 2010, 12:27:42 »
Cytat: "ktpb"
Może się coś zmieniło do tej pory

Nic. Dekoder sam wszystko instaluje. Z sygnałem tak samo, chwilę trzeba czekać aż złapie. Najlepszy sposób to uzbroić się w cierpliwość , ustawić kąt elewacji (odchylenie od pionu) na ok 29 stopni, ustawić antenę dokładnie na południe, przesuwać na wschód delikatnie i odczekać z 10 sekund aż złapie sygnał. Jeśli się nie uda z Hot Birdem można przestawić na Astrę. Mi się udało złapać najpierw Astrę, a potem tylko przełączyłem na HB i przesunąłem antenę delikatnie w kierunku zachodnim.

Offline Magdalena

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 52
    • Zobacz profil
Cyfrowy Polsat
« Odpowiedź #3 dnia: Stycznia 05, 2013, 08:20:27 »
Mam do was pytanie czy może ktoś z was posiada internet z Cyfrowego Polsatu?  Wykupiłam abonament 69,90zł, a wczoraj otrzymałam f-rkę na prawie 300zł bo policzyli sobie również za połączenia.

Offline parian

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 1558
    • Zobacz profil
    • http://www.malex.net.pl
Cyfrowy Polsat
« Odpowiedź #4 dnia: Stycznia 05, 2013, 10:37:42 »
Cytat: "Magdalena"
Wykupiłam abonament 69,90zł, a wczoraj otrzymałam f-rkę na prawie 300zł bo policzyli sobie również za połączenia.

To dlatego, że ten Pan, który jest na drugim miejscu znowu chce wskoczyć na pierwsze ;) http://100najbogatszychpolakow.forbes.pl/