Inne tematy > Zwierzęta

Kot nie interesuje się drapakiem i niszczy meble

(1/5) > >>

Martek:
Witam serdecznie od roku czasu walczę z moim upartym Brytyjczykiem o nie drapanie wypoczynku, powoli doprowadza mnie to do szału... może ktoś z formułowiczów wie jak skutecznie oduczyć go nisazczenia mebli a zachęcić do drapaka???? wspomnę tylko że wszelkie olejki aromatyzujące oraz przekąski w ramach nagrody nie działają??? Proszę o rady:)  :<

NIKA:
Mam kotkę i mamy też już obdrapany na maksa wypoczynek ale to nasza wina bo od 2 m-cy jeszcze nie kupiliśmy drapaka.
Koleżanka mówiła mi, że drapak dla swojego kotka pokropiła odrobinką kropli walerianowych.
Kot dostał szału na drapanie i tak oto zaprzyjaźnił się zw swoim ogromnym, piętrowym drapakiem.

caarola:
Ja swojemu bydlęciu regularnie obcinam pazury, co prawda przez godzine jest smiertelnie obrazony i rzuca mi spojrzenia pelne gromow, ale naroznik jest caly :>

palana:
Krople walerianowe to świetny pomysł! Moja mama nie mogła zmusić kota do drapaka. Kot się go po prostu bał. A po skropieniu go odrobiną kropli walerianowych nie odstępował drapaka przez długi czas. Ja swojego kociaka mam zamiar w ten sam sposób przekonać do drapaka tylko najpierw musze kupić drapak:)

rawiki:
Drapak musi być przymocowany na stałe,najlepiej do szafki.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej