Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: WETERYNARZE W POLICACH-opinie,pytania  (Przeczytany 59653 razy)

Offline pola

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 131
    • Zobacz profil
WETERYNARZE W POLICACH-opinie,pytania
« Odpowiedź #60 dnia: Kwietnia 18, 2013, 12:28:13 »
Ja sterylizowałam moją kotkę parę dni po rui. Weterynarz powiedział że w porządku. Z kotką nie było żadnych problemów, bardzo szybko doszła do siebie po zabiegu.
Moja miała ruje, ok. 1-2 tygodnia przerwy i z powrotem.

Offline tatankas

  • Moderator
  • VIP
  • *****
  • Wiadomości: 1068
    • Zobacz profil
    • http://www.toz.police.pl/
WETERYNARZE W POLICACH-opinie,pytania
« Odpowiedź #61 dnia: Kwietnia 20, 2013, 10:15:54 »
Cytat: "Lilo"
aż miesiąc? a co jak do tego czasu dostanie kolejną? wiem, że koty niektóre tak mają .. :|


Sąsiadka miała ten problem i najpierw kotka dostała tabletki na unormowanie rui,ale każdy przypadek jest inny,najlepiej porozmawiać z weterynarzem.
Chcesz być kimś???
Najpierw bądź człowiekiem!!!

Offline Kuba

  • Administrator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 2248
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
WETERYNARZE W POLICACH-opinie,pytania
« Odpowiedź #62 dnia: Maja 08, 2013, 00:59:50 »
Cytat: "Lilo"
vetmedic  dr Sulima


Dzisiaj byłem u niej ze świnką morską, która (jak się okazało) miała pęknięte 2 siekacze ;). Jak na razie świnka ma się dobrze i wrażenia z wizyty jak najbardziej pozytywne :)
Jeśli jesteś nowym użytkownikiem, zapoznaj się z REGULAMINEM FORUM.

Zachęcam do obserwowania mojego bloga -
Chmielnik Jakubowy

Offline martoszka

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 117
    • Zobacz profil
WETERYNARZE W POLICACH-opinie,pytania
« Odpowiedź #63 dnia: Maja 08, 2013, 10:36:48 »
Mam kotke ,ma zaraz 8 m-cy ,jest to kotka na działce,ktos mi ja podrzucil,i tak została.Jeszcze nie byłam z nia u weterynarza.
Jakie zabiegi ja czekaja ,tzn odrobaczenie i co jeszcze ?

 Od kiedy bedzie miała ruje ? jak to bedzie wygladac ?
czy moze juz ona ja ma ?  
Czasem zachowuje sie dziwnie ,jakos tak dziko  :eye:

Jakiego  weterynarza polecacie ?
nie ma sytuacji bez wyjścia,kiedy Bóg zamyka drzwi to otwiera okno

Offline pola

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 131
    • Zobacz profil
WETERYNARZE W POLICACH-opinie,pytania
« Odpowiedź #64 dnia: Maja 08, 2013, 13:47:45 »
Na pewno odrobaczenia, może odpchlenia i sprawdzenie czy nie ma kleszczy.
Lepiej ją wysterylizuj teraz, jak dostanie rui to zlecą Ci się wszystko koty z okolicy. U mnie kotka jak miała ruje to wydawała z siebie zachęcające odgłosy :D Ale mówię Ci, lepiej zrób to nim nie dostała jej.
Ja polecam dr. Joanne Pawełkę, przyjmuje w starych Policach. Kilka postów niżej napisałam kilka danych.
Nim przyjdziesz na zabieg z kotką to lepiej najpierw zadzwoń. Nie wiem jak u Pani dr, ale jak kiedyś robiłam w dr. Sadłowskiego to umawiało się na zabieg, bo on potrzebował przy kotkach pomocy.

Offline Sweeti Belle

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 120
    • Zobacz profil
WETERYNARZE W POLICACH-opinie,pytania
« Odpowiedź #65 dnia: Maja 09, 2013, 13:45:01 »
Cytat: "martoszka"
Mam kotke ,ma zaraz 8 m-cy ,jest to kotka na działce,ktos mi ja podrzucil,i tak została.Jeszcze nie byłam z nia u weterynarza.
Jakie zabiegi ja czekaja ,tzn odrobaczenie i co jeszcze ?

 Od kiedy bedzie miała ruje ? jak to bedzie wygladac ?
czy moze juz ona ja ma ?  
Czasem zachowuje sie dziwnie ,jakos tak dziko  :eye:

Jakiego  weterynarza polecacie ?
Przed sterylizacja sprawdz czy już nie jest w ciąży :)Moja kotka miała pierwszą ruję w wieku 6 miesięcy i tak co 2-3 tygodnie,ale to kot domowy.Kotka podczas rui łasi się,miauczy przeciągle i gardłowo,chodzi osowiała.Jesli zależy Ci na tej kotce wysterylizuj i nie zgadzaj się na hormony(antykoncepcję).Moja dostała guzów i trzeba było wszystko usunąć.Sterylizację robiłam jakies 6 lat temu na "wróbla",3 godz i po kłopocie.Kotka ma się swietnie do dzis :)Pozdrawiam

Offline martoszka

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 117
    • Zobacz profil
WETERYNARZE W POLICACH-opinie,pytania
« Odpowiedź #66 dnia: Maja 13, 2013, 13:26:58 »
A czy to prawda ze moge ją wysteryl. za darmo? Ona jest taka podwórkowa,sa tez inne koty na dzialkach,ale akurat ta przychodzi do nas od dawna i juz tak sie przyzwyczaila ze ją karmimy itd.
nie ma sytuacji bez wyjścia,kiedy Bóg zamyka drzwi to otwiera okno

Offline Sweeti Belle

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 120
    • Zobacz profil
WETERYNARZE W POLICACH-opinie,pytania
« Odpowiedź #67 dnia: Maja 13, 2013, 22:28:10 »
Chyba cos  takiego jest,,bo koleżanka też miała przybłędę z działek.Wiem ,że chyba nie płaciła ,albo mniej niż normalnie. Musisz zgłosić to w naszym TOZ-ie,że przygarnęłas kotkę,tam Ci powiedzą jak to dokladnie jest.:)

Offline Ciekawy

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 607
    • Zobacz profil
WETERYNARZE W POLICACH-opinie,pytania
« Odpowiedź #68 dnia: Maja 14, 2013, 17:38:04 »
My adoptowaliśmy kotkę poprzez policki TOZ. Kiedy osiągneła odpowiedni wiek,weterynarz z Siedlic wysterylizował ją bezpłatnie.Ale musisz się dowiedzieć w TOZ-ie jak to jest z przygarniętymi kotami,kiedy nie ma się umowy adopcyjnej.
Na razie nie ma podpisu......

Offline martoszka

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 117
    • Zobacz profil
WETERYNARZE W POLICACH-opinie,pytania
« Odpowiedź #69 dnia: Maja 14, 2013, 19:30:01 »
Bardzo dziękuję za informacje .pozdrawiam serdecznie
nie ma sytuacji bez wyjścia,kiedy Bóg zamyka drzwi to otwiera okno

Offline sylwia637

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 184
    • Zobacz profil
WETERYNARZE W POLICACH-opinie,pytania
« Odpowiedź #70 dnia: Czerwca 14, 2013, 20:03:41 »
U weterynarz J.Pawełka przyjmującej zwierzaki na Starych Policach czerwiec jest miesiącem sterylizacji kotów,
kotka 100zł,
kocur 60zł,
to naprawdę duża zniżka.
Wszystkich chętnych na te zabiegi zapraszamy ze swoimi zwierzakami do umawiania się z panią wet.

Offline FOTOCOM

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 58
    • Zobacz profil
WETERYNARZE W POLICACH-opinie,pytania
« Odpowiedź #71 dnia: Lipca 01, 2013, 07:38:19 »
Mam pytanie. Któremu z weterynarzy polickich najbezpieczniej i najpewniej oddac kotkę do sterylizacji?

Offline lepka

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 299
    • Zobacz profil
WETERYNARZE W POLICACH-opinie,pytania
« Odpowiedź #72 dnia: Lipca 01, 2013, 11:01:00 »
Cytat: "FOTOCOM"
Mam pytanie. Któremu z weterynarzy polickich najbezpieczniej i najpewniej oddac kotkę do sterylizacji?


Na starych Policach, za sklepem meblowym jest chyba najlepszy wet w Policach. Najbardziej zaufany jak dla mnie i z tego co wiem nasz policki TOZ wozi tam zwierzaki, więc na pewno jest godny polecenia. Przyjmuje tam kobieta.
“imperfections make you more beautiful”

Offline Głos_rozsądku

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 2
    • Zobacz profil
WETERYNARZE W POLICACH-opinie,pytania
« Odpowiedź #73 dnia: Lipca 11, 2013, 16:46:11 »
Oh no prosze jaka tu kampania milosci w stosunku do nowej acz dobrze znanej pani weterynarz. Ciekawe ile panie z polickiego tozu dostają za taka reklamę?
A wracając do sedna sprawy to nie jest żadna tajemnica ze owa pani wet przez kilka lat pracowala w tozie szczecinskim. I ci co mieli okazje sterylizować u niej kotki to wiedza o tej super metodzie: bez usuwania jajnikow. Ponoc po to by dalej produkowaly hormony. A po jaka cholerę? Czy wiecie ze wówczas kotka mimo ze jest bezplodna to dalej ma regularne ruje? Zwierzak się meczy, wlasciciel również. Pomijajac fakt ze srednia zycia takich kotek jest krotsza niż w przypadku kotek u których wykonano pelna sterylizacje. Ponadto istnieje zwiększone ryzyko wystąpienia nowotworow, w tym gruczolu sutkowego. Dlatego jeśli ktoś się zdecyduje na taki zabieg: gratuluje wyboru. Naprawde.  Nie ma co się dziwic ze i cena u tej pani wynosi tylko 100 zl, w koncu podwiązanie jajnikow to żadna filozofia, ciach i po sprawie. Czas zaoszczędzony, materialy także.
To sa fakty, a z faktami się nie dyskutuje. Niedowiarkow zapraszam do googli. Tam wszystko jest.

Offline FOTOCOM

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 58
    • Zobacz profil
WETERYNARZE W POLICACH-opinie,pytania
« Odpowiedź #74 dnia: Lipca 11, 2013, 23:13:10 »
No właśnie!
Tego sie obawialiśmy, bo wiemy, że ta Pani tam pracowała a sterylizacja w naszym pojęciu to operacja usunięcia jajników a nie podwiązanie.

Znam kilka osób, które "skusiły" sie na te metodę "niby" mniej inwazyjna ale nie w 100% skuteczna nie mówiąc już o tym, że kotki maja ruję.

Więc ponawiam pytanie, jak można. U kogo w Policach?