Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Sekrety władzy...  (Przeczytany 50666 razy)

Offline czolgu0

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 59
    • Zobacz profil
Sekrety władzy...
« Odpowiedź #90 dnia: Listopada 11, 2010, 12:36:36 »
jestem w szoku yak-u i musze podzielić Twoj poglad co do ekipy Krystiana i tej "frakcji" K.K:) a mi się wydaje że pieniądze tutaj nic nie dadzą bo ludziom do ręki trzeba by dać a na to nie stać rodziny K.K ludzie nie są ślepi i baaaa jak to Polak potrafi są zawistni on ma, więc więcej mieć nie może:) i dlatego won K.K i won Diakun 12 lat starczy już, Pan Król też ustawiony jak tylko może, Grzesiu U. miałem Ciebie za większą indywidualność polityczną ale widzę nie ważne ideały ważne gdzie krzesło wolne jest:)=posada:) a widzę blisko Ci do W.Króla:)chyba po prawej stronie na sesjach siedzisz można by rzec prawa ręka:P :rotfl:  :rotfl:

tato

  • Gość
Sekrety władzy...
« Odpowiedź #91 dnia: Listopada 11, 2010, 17:33:09 »
Cytat: "yak"
Dlatego trzeba badać wszystkie strony medalu, a nie propagandę wyborczą. Samo stawianie zarzutów z pozorem dowodu w postaci takiego lub innego dokumentu o niczym nie stanowi, skoro na zarzut była odpowiedź..



Rzecz w tym, że nie było żadnej rzeczowej odpowiedzi. Ani ustnej, ani "ulubionej" - na pismie w ciągu 14 dni. To znana taktyka burmistrza D: brać na przeczekanie. Może ludzie  zapomną.

yak

  • Gość
Sekrety władzy...
« Odpowiedź #92 dnia: Listopada 11, 2010, 17:40:49 »
Jak to nie było? Przecież indagacje trwały dwa lata? Nigdy nikt na nic nie odpowiedział? A tak na marginesie to kto ty "tatusiu" jesteś, skoro chciałbyś mieć odpowiedź? Istnieją trzy osoby, które ją mogły otrzymać: Jerzy, Bartłomiej i Zygmunt. Piszę któryś z tych panów?

Offline EVPolice

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 338
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Sekrety władzy...
« Odpowiedź #93 dnia: Listopada 11, 2010, 21:36:00 »
usługa hotelowa: http://sekretywladzy.pl/sites/default/files/05.%20fak.pdf
skąd te faktury może ktoś poznaje?

yak

  • Gość
Sekrety władzy...
« Odpowiedź #94 dnia: Listopada 11, 2010, 21:38:50 »
I co  nich wynika?

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4684
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
Sekrety władzy...
« Odpowiedź #95 dnia: Listopada 11, 2010, 21:44:34 »
Cytat: "yak"
I co nich wynika?


Nic nie wynika, nawet nie ma danych sprzedawcy, takie faktury mogę sobie spreparować w domu na skanerze.

yak

  • Gość
Sekrety władzy...
« Odpowiedź #96 dnia: Listopada 11, 2010, 21:49:14 »
Tak sądziłem, akurat jestem zawodowym poligrafem, nie takie rzeczy umiem.

merchants

  • Gość
Sekrety władzy...
« Odpowiedź #97 dnia: Listopada 11, 2010, 21:50:30 »
Cytat: "speedbax"
Cytat: "yak"
I co nich wynika?


Nic nie wynika, nawet nie ma danych sprzedawcy, takie faktury mogę sobie spreparować w domu na skanerze.


Czy to jest teoria spiskowa ?

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4684
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
Sekrety władzy...
« Odpowiedź #98 dnia: Listopada 11, 2010, 21:53:11 »
Cytat: "merchants"
Czy to jest teoria spiskowa ?


Czy spiskowa? Trudno powiedzieć, dla mnie te skany to jakaś kolejna misterna prowokacja.

yak

  • Gość
Sekrety władzy...
« Odpowiedź #99 dnia: Listopada 11, 2010, 22:00:01 »
Powiedzmy krótko: kolejne zawracanie głowy. Potrwa jeszcze tydzień (do wyborczej niedzieli). Miną wybory, rozwieje się w niebyt.

Jan Szczerbicki

  • Gość
Sekrety władzy...
« Odpowiedź #100 dnia: Listopada 11, 2010, 22:12:01 »
Cytat: "EVPolice"
usługa hotelowa: http://sekretywladzy.pl/s...s/05.%20fak.pdf
skąd te faktury może ktoś poznaje?


Dobry pomysł z tymi fakturami w koncu jest to sprawdzalne, ale dodam że widziałem troche lepiej wygladajace jak to jednym podpisem zatwierdza sie duzo wieksze sumy tak do 100.000 tys, i powyzej.
Na których nie ma obowiazującego podpisu inspektora, a z tresci umów wymaganego.
Jak wspomniałem kiedys tej znanej Pani pracujacej w Gminie że to nie jest prawidłowosc , to mnie poprostu zbyła.
Może i te przydałoby sie opublikowac - hahaha

sosna123

  • Gość
Sekrety władzy...
« Odpowiedź #101 dnia: Listopada 11, 2010, 22:15:23 »
skan wyglada na orginal

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4684
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
Sekrety władzy...
« Odpowiedź #102 dnia: Listopada 11, 2010, 22:22:36 »
Cytat: "sosna123"
Ile ci dali zebys bronil dobrego imienia[ciach!]? Co cie wiaze z tym ze nie chcesz tego rozwiazac? jestes jedyna osoba na forum ktora po mimo postawionych faktow wypiera sie ze to bzdura.. Fakty sa faktami. I ty tego swoja paplanina nie przeskoczysz. Mam nadzieje ze nowy burmistrz zamknie i przestanie wspolpracowac ze wszystkimi szmatlawcami z polic.


Sosna czy Ty przypadkiem nie przeginasz, rozumiem krytykę, ale to co wypisujesz jest chamskie i prymitywne. Zamiast obrażać, użyj bardziej wiarygodnych argumentów.

yak

  • Gość
Sekrety władzy...
« Odpowiedź #103 dnia: Listopada 11, 2010, 22:24:12 »
A ja Ci napisze tak. Nowym burmistrzem będzie stary. I jak już nim zostanie nakłonię go, aby zajął się publikującymi bezpodstawne paszkwile na tym forum. Jak mi Pan Bóg miły.
I poproszę o wpisanie mi do obowiązków służbowych: znalezienie konkretnych osób szkalujących dobre imię władz gminnych. Myślę, że wpis i uprawnienia otrzymam (to sprawa promocji gminy). I myślę, że szkalujących znajdę. Nawet myślę, że na pewno. A wtedy :) ...

Pisane do sosny, nie do Ciebie B.

sosna123

  • Gość
Sekrety władzy...
« Odpowiedź #104 dnia: Listopada 11, 2010, 22:24:51 »
nie glosuje