Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] Jednak K. Kowalewski kandydatem PO na burmistrza  (Przeczytany 38650 razy)

Offline ak

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1211
    • Zobacz profil
[Police] Jednak K. Kowalewski kandydatem PO na burmistrza
« Odpowiedź #30 dnia: Września 20, 2010, 22:41:13 »
Cytat: "babadraba"
Cytat: "Wykidajło"
Przyjmuję. Stawiam 1000 orzechów. Gdzie deponujemy pulę?
Jak to gdzie? U skarbnika urzędu miasta.  :rotfl:

Jeśli tak, to dokładam też 1000 orzechów-w czekoladzie! ;)
<*)))))>{

wtrych

  • Gość
[Police] Jednak K. Kowalewski kandydatem PO na burmistrza
« Odpowiedź #31 dnia: Września 20, 2010, 22:50:30 »
Cytat: "bob"
Czy Kowalewski będzie lepszy od Pachisa

obaj warci tyle samo - żaden wybór a reszta twoich dewagacji no cóż Klan K - skutecznie zmyliłeś trop i na pewno moim nie podążasz
Cytat: "bob"
Nikt nie mówił, że jest chodzącym ideałem, ale na pewno o wiele lepszym wyborem, niż jego poprzednik

poprzednik jakoś nie błysnął takim chamstwem i brakiem kultury jak Kowalewski.
A skoro już dla ciebie to taki guru to przedstaw nam tutaj co zrobił przez ostatnie lata bycia radnym. Jakoś nie słyszałem o żadnym jego osiągnięciu - po za tą wypowiedzią na spotkaniu z mieszkańcami Polic. I jak tak ma rządzić Policami to lepiej od razu komisarza z warszawki niech przyślą.

bob

  • Gość
[Police] Jednak K. Kowalewski kandydatem PO na burmistrza
« Odpowiedź #32 dnia: Września 20, 2010, 23:14:25 »
Cytat: "wtrych"
reszta twoich dewagacji no cóż Klan K - skutecznie zmyliłeś trop

Nie, ja po prostu odparowałem jeden durny argument drugim, ale interpretuj to jak chcesz.
Cytat: "wtrych"
dla ciebie to taki guru

Ależ ja nic takiego nie pisałem i zdecydowanie nie byłaby to prawda, więc możesz spać spokojnie  :lol2:
Cytat: "wtrych"
Jakoś nie słyszałem

I to jest właśnie sedno całej sprawy: w porównaniu z Pachisem o Kowalewskim nie słyszałeś prawie wcale. A o Pachisie słyszałeś głównie dobrze, czy jednak nie do końca? No właśnie - dlatego mądrzejszym ze strony PO posunięciem było wystawienie Kowalewskiego, za którym nie ciągnie się żaden (większy, Twoje spotkanie pomijając :-)) smród niż wystawienie Pachisa, o którym każdy słyszał już tyle złego, że wielu wyborców by po prostu skapitulowało.

Mam nadzieję, że wszystkie kontrowersje wyjaśniłem, pozdrawiam - i życzę dobrej nocy.

Offline rbk

  • Moderator
  • Stara Gwardia
  • *****
  • Wiadomości: 3867
  • Płeć: Mężczyzna
  • wiecznie głodny króliczek
    • Zobacz profil
[Police] Jednak K. Kowalewski kandydatem PO na burmistrza
« Odpowiedź #33 dnia: Września 20, 2010, 23:20:41 »
Cytat: "wtrych"
poprzednik jakoś nie błysnął takim chamstwem i brakiem kultury jak Kowalewski.


Możesz napisać co dokładnie powiedział K. Kowalewski?
Dziękuję

Offline millena

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 332
    • Zobacz profil
[Police] Jednak K. Kowalewski kandydatem PO na burmistrza
« Odpowiedź #34 dnia: Września 21, 2010, 08:01:06 »
Cytat: "bob"
jeśli będzie dogrywka Diakun vs. Kowalewski, to takiego dylematu mieć nie będę,

Tak jest! Kowalewski burmistrzem, Pachis vice, Kardziejonek skarbnikiem! :lol2:
millena

wtrych

  • Gość
[Police] Jednak K. Kowalewski kandydatem PO na burmistrza
« Odpowiedź #35 dnia: Września 21, 2010, 09:10:36 »
Cytat: "bob"
interpretuj to jak chcesz.

proszę Cię bardzo, wpieprzasz się między młotek a kowadło i gówno wiesz - zwłaszcza na mój temat.
Cytat: "bob"
I to jest właśnie sedno całej sprawy: w porównaniu z Pachisem o Kowalewskim nie słyszałeś prawie wcale

i tu po raz kolejny plotki wyssane z palca wciskasz innym. I Pachisa i Kowalewskiego znam osobiście od wielu lat. Jeden i drugi są nieodpowiedzialni i mało jeszcze rozgarnięci. Przy czym Pachis w radzie jest dopiero jedną kadencję a Kowalewski przy nim to dziadek polityczny, który na dodatek nic nie zrobił i nic nie zdziałał. To po prostu taki zapchaj dziura w ławach PO a wcześniej  UW. A skoro przez tyle lat dziłalności politycznej jedyne czym błysnął to prześcieradło to niech lepiej zajmie się działalnością sypialnianą niż polityczna. Może jego miejsce zajmie ktoś bardziej kreatywny i dbający o dobro wspólne gminy a nie swoje. Będzie patrzył daleko do przodu a nie tylko tu i teraz. Zaznaczam po raz kolejny że wybr między Pachisem a Kowalewskim to żaden wybór a w zestawieniu Kowalewski - Diakun. Kystian naprawdę marnie wygląda.

82200

  • Gość
[Police] Jednak K. Kowalewski kandydatem PO na burmistrza
« Odpowiedź #36 dnia: Września 21, 2010, 09:47:58 »
pachis i kardziejonek to karierowicze i tanie buble.... pachis to lovelas z ósemki, który myśli, że jak z wózkiem pojawi się przed kingą , to ktoś zmieni zdanie o nim...... myli się - jest dalej "ładnym" pustakiem i dostał kopniaka od swoich, a kardziejonek? mniejsze zło - napycha swoje kieszenie-ale chociaż po cichu. Czy ten pan Krystian Kowalewski to właściciel ampionetu?  Jeżeli tak, to chciałbym mieć takiego burmistrza...........

Wujek Sknerus

  • Gość
[Police] Jednak K. Kowalewski kandydatem PO na burmistrza
« Odpowiedź #37 dnia: Września 21, 2010, 10:03:13 »
No wlasnie, to Krystian z Ampionetu? Jesli by rzadzil miastem tak jak firma to jestem za.

bob

  • Gość
[Police] Jednak K. Kowalewski kandydatem PO na burmistrza
« Odpowiedź #38 dnia: Września 21, 2010, 10:39:07 »
Mój drogi wtrychu, czyżbyś wstał dziś lewą nóżką? Złość piękności szkodzi; nie ma sensu się denerwować pierdołami - a już na pewno, żeby robił to ktoś tak obyty i zorientowany takim nikim jak mną  :lol2:

Cytat: "wtrych"
wpieprzasz się między młotek a kowadło i gówno wiesz

To prawda: zanim nie dowiedziałem się o tym od Ciebie do głowy mi nawet nie przyszło, żeby po inicjałach wnioskować o mocodawcach człowieka - albo wręcz o jego charakterze! Jeśli w dalszym ciągu uważasz poniższe za rozsądny argument:
Cytat: "wtrych"
pan Kowalewski jak widać choćby po inicjale z nazwiska doskonale wpisuje się w klan panów K.

to chyba faktycznie dzieli nas co najmniej jedna płaszczyzna intelektualna - i nawet troszkę mi Cię na tę okoliczność szkoda, mój Ty młotku (chyba, że jesteś kowadłem  :lol2:)...

Cytat: "wtrych"
Kowalewskiego znam osobiście od wielu lat

... i mimo to nie kojarzy Ci się z niczym więcej, niż z jakąś opowieścią ze spotkania przedwyborczego? Czad. A gdzie mieszkasz? Z ciekawości pytam, bo wielu Policzan zna go na przykład jako szefa Ampionetu - a mi wpadł w oko podczas procesu Misiło vs. Marek, więc może Wasza "znajomość" ogranicza się na przykład do Naszej Klasy?  :rotfl:  Ale jeżeli do Ciebie docierają wyłącznie czyjeś opowieści o dokonaniach osób trzecich w łózku, to polecam "Przyjaciółkę", "Tinę" albo "Dobre rady"- tam dowiesz się wszystkiego, co Cię interesuje!

Cytat: "millena"
Kowalewski burmistrzem, Pachis vice, Kardziejonek skarbnikiem!

Przyznaję: istnieje pewne (może nawet spore) ryzyko takiego układu - ale w dalszym ciągu wydaje mi się to opcją lepszą, niż "Pachis burmistrzem, Kardziejonek vice, Kowalewski skarbnikiem". Wtedy nic, jak pakować manatki i szukać nowego domu  :lol2:

Pozdrawiam!

Offline Sikora

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 245
    • Zobacz profil
[Police] Jednak K. Kowalewski kandydatem PO na burmistrza
« Odpowiedź #39 dnia: Września 21, 2010, 11:02:53 »
Cytat: "Wujek Sknerus"
No wlasnie, to Krystian z Ampionetu? Jesli by rzadzil miastem tak jak firma to jestem za.

Tak , ten Krystian to właściciel Ampionetu :P.

82200

  • Gość
[Police] Jednak K. Kowalewski kandydatem PO na burmistrza
« Odpowiedź #40 dnia: Września 21, 2010, 12:00:57 »
no to Szanowni Państwo! Jeżeli to jest pan Krystian z ampio to warto dać mu szansę - jeżeli tak rządziłby Policami jak ampio to będziemy zadowoleni........ naprawdę osobą rzetelna, odpowiedzialna, bardzo miła i jest dla ludzi przede wszystkim..... bardzo dobrze potrafi zarządzać, jest bardzo przedsiębiorczy!  przeciwieństwo lovelasa z ósemki - dzięki Bogu, [ciach!].

wtrych

  • Gość
[Police] Jednak K. Kowalewski kandydatem PO na burmistrza
« Odpowiedź #41 dnia: Września 21, 2010, 12:03:30 »
Cytat: "bob"
Ale jeżeli do Ciebie docierają wyłącznie czyjeś opowieści o dokonaniach osób trzecich w łózku, to polecam "Przyjaciółkę", "Tinę" albo "Dobre rady"- tam dowiesz się wszystkiego, co Cię interesuje!

mnie nie interesują w ogóle te tematy, to Kowalewski interesuje się to tematyką i ochoczo ją prezentuje na spotkaniach z mieszkańcami
Cytat: "bob"
... i mimo to nie kojarzy Ci się z niczym więcej, niż z jakąś opowieścią ze spotkania przedwyborczego?

jak pisałem gówno wiesz bo to nie była żadna opowieść tylko fakt a z faktami się nie dyskutuje zwłaszcza tak żenującymi. Ale mam litość nad dziećmi i uzupełnię twój brak wiedzy, nie było to spotkanie przedwyborcze tylko spotkanie z mieszkańcami w sprawie hoteli, szeroko relacjonowane przez nasze polickie media, gdzie jak zwykle pan Kowalewski wchodził bez mydła w zad pana Kardziejonka.
Cytat: "bob"
a mi wpadł w oko podczas procesu Misiło vs. Marek

zwłaszcza, że teraz PO stosuje dokładnie taktykę pana Misiły - jakoś wcale mnie to nie zdziwiło
Cytat: "bob"
więc może Wasza "znajomość" ogranicza się na przykład do Naszej Klasy?

dziecko drogie NK jest dla dzieci i dla tych co mają za duż wolnego czasu. A pana Kowalewskiego znałem jeszcze gdy w pieluszkach w piaskownicy siedział, kolanka na rowerku na Zamenhofa zdzierał itd. Również wtedy, gdy w świat polityki wprowadzał go pan Szymaszek i jak na jego plecach z marną ilością głosów wszedł do rady. Tak naprawdę żeby nie Szymaszek to o Krystianie słyszeli by tylko abonenci ampionetu, a nawet i tego nie byłbym pewien.

Offline rbk

  • Moderator
  • Stara Gwardia
  • *****
  • Wiadomości: 3867
  • Płeć: Mężczyzna
  • wiecznie głodny króliczek
    • Zobacz profil
[Police] Jednak K. Kowalewski kandydatem PO na burmistrza
« Odpowiedź #42 dnia: Września 21, 2010, 13:29:01 »
wtrych, mam ponowić pytanie? czy wrócisz i mi odpowiesz?
dzięki.

Offline Wykidajło

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2610
    • Zobacz profil
    • http://www.naszepolice.pl
[Police] Jednak K. Kowalewski kandydatem PO na burmistrza
« Odpowiedź #43 dnia: Września 21, 2010, 17:17:29 »
Cytat: "bob"
A tak na poważnie - naprawdę sądzisz Wykidajło, że to dla wyborców absolutnie żadna różnica, kogo wystawi PO?

W pierwszej chwili chciałem odpowiedzieć, że oczywiście, jest różnica. Ale po namyśle stwierdzam, że jednak nie. Nie ma różnicy, w każdym razie nie ma znaczącej.
U nas w wyborach nie głosuje się na partie. Nie identyfikujemy się z programami, bo partie nie mają programów. Lewicę od prawicy odróżnia sposób odmieniania różnych słów, takich jak wiara, patriotyzm czy seks. To jest coś, czym można burzyć - ale nie coś, na czym można budować.
Zobacz - Yak zapytał o fundamenty ideowe PiS. Tylu mamy tu wojujących zwolenników tej opcji, a odpowiedzi nie dostał. Nie mógł dostać. Tych fundamentów nie ma. I dokładnie to samo byłoby, gdyby zapytał o PO, SLD, PSL czy cokolwiek.
Efekt jest taki, że głosujemy na ludzi, nawet w wyborach ogólnokrajowych. Sądzisz, że taka Joanna Mucha jest w parlamencie za inteligencję i urok osobisty? Bo ja uważam, że się ludziom z serialową aktorką myliła. Anna, Joanna - co za różnica? ;)
W wyborach samorządowych jest to widoczne jeszcze bardziej. Partyjne szyldy mają znaczenie o tyle, że dają wsparcie w sprawach organizacyjnych i ułatwiają przeskoczenie progu. A u nas konkurencja Gryfa nie ma nikogo, kto mógłby rywalizować z obecnym burmistrzem. Więcej - nie ma nawet nikogo rangi gryfowej drugiej linii, czyli takich nazwisk jak Arciszewski czy Bednarek (chociaż im już ze trzech potencjalnych rywali z szansami na nawiązanie walki mógłbym znaleźć). Może się tylko łudzić - albo wystawiać kandydatów po to, żeby mieć odnotowany start.
Wracając do orzechów - uważam, że drugiej tury nie będzie. Chyba że wystartuje więcej tysiącgłosowych kandydatów (na tyle oceniam możliwości pojedynczych rywali Diakuna) i w sumie zbiorą ponad połowę puli. Ale nie sądzę, by do tego doszło.
Kłamstwo obiegnie świat nim prawda założy buty.

Offline gzzz

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 351
    • Zobacz profil
[Police] Jednak K. Kowalewski kandydatem PO na burmistrza
« Odpowiedź #44 dnia: Września 21, 2010, 20:13:10 »
Cytat: "Wykidajło"
Lewicę od prawicy odróżnia sposób odmieniania różnych słów, takich jak wiara, patriotyzm czy seks.


W samorzadach mysle ze tez nie ma to znaczenia.