Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Ogólne] policzanin generałem ( nadinspekotr) Policji  (Przeczytany 20986 razy)

Offline Marcin069

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 243
    • Zobacz profil
[Ogólne] policzanin generałem ( nadinspekotr) Policji
« Odpowiedź #45 dnia: Października 01, 2010, 21:31:51 »
Cytat: "yak"
Spotkałeś kiedyś "starego", który by ufał "młodym". Nie wierzę!

[ Dodano: 2010-10-01, 21:03 ]
PS No to "królu podziemia" - w zasadzie wszystko jasne. Ja nie potępiam byłych współpracowników, ani pracowników SB. Było, były uzasadnienia i okoliczności, wreszcie: było - minęło.



Obserwując politykę począwszy od szczebla samorządowego, skończywszy na rządzie na pewno nie znalazlem jakiegokolwiek "starego", któremu można zaufać. Pieniądze psują człowieka, szczególnie w polityce

yak

  • Gość
[Ogólne] policzanin generałem ( nadinspekotr) Policji
« Odpowiedź #46 dnia: Października 01, 2010, 22:51:58 »
Witaj Katonie! I zarazem: idź spać dziecko!

Zdanowicz.J

  • Gość
[Ogólne] policzanin generałem ( nadinspekotr) Policji
« Odpowiedź #47 dnia: Października 03, 2010, 02:31:46 »
Cytat: "yak"
PS Jeśli ktoś chce odpowiedzieć - niech będzie to godny człowiek...


...odpowiadam. W piątek, 2 października upoważniłem swojego adwokata do złożenie wniosku do sądu o zniesłwienie i naruszenie moich dóbr osobistych przez osobnika o nazwisku Jan Antoni Kłys, ukrytego pod nikiem YAK.
Żegnając się z Polską po miesięcznym urlopie, mam nadzieje "uchylić okno" do Polski Nowoczesnej. Bez zbędnych "szkodników"


Cytuj (zaznaczone)
Już raz Wam napisałem, że w wielu wypadkach jesteście mało warci moralnie. Niczego nie dokonaliście, niczym się nie zasłużyliście, nie macie żadnych sukcesów. Siedzicie ukryci za ekranem pod jakąś ksywką i "robicie za Katonów". Osądzając, pomawiając, rzucając obelgi, odsądzając innych od czci i wiary. W oparciu o domniemania i widzenie świata przez swoją osobę. Wszak każdy sądzi według siebie. Co warte są wasze sądy i poglądy nie poparte przeżyciami?
Co wy wiecie o latach 70. czy 80. tamtego wieku. O PRL, o życiu, o indoktrynacji, o realnych niebezpieczeństwach, o stanie wojennym? W większości wiecie, że wam zabrano "Teleranek". O czym tu dyskutować z takimi dzieciakami?
Mnie już wiele rzeczy - jak napisałem w innym wątku - dynda. Oceny mi stawiane - również. Prawda jednak pozostaje prawdą i prędzej czy później broni się sama.


Oczywiście p.Kłys. Tylko Pan jest coś wart moralnie i Pana dokonania będą pamiętały pokolenia.
Pozdrawiam.

yak

  • Gość
[Ogólne] policzanin generałem ( nadinspekotr) Policji
« Odpowiedź #48 dnia: Października 03, 2010, 04:57:01 »
Cudne. Przewiduję wspaniałą zabawę!

Offline lukasz_s

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1386
    • Zobacz profil
[Ogólne] policzanin generałem ( nadinspekotr) Policji
« Odpowiedź #49 dnia: Października 03, 2010, 10:04:17 »
w piątek, 2 października? Taka konfiguracja nastąpi dopiero w 2015.
SPZP "Skarb"