Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Grzyby  (Przeczytany 208276 razy)

Offline stokrotka84

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 464
    • Zobacz profil
Grzyby
« Odpowiedź #135 dnia: Października 11, 2011, 14:03:12 »
Prezessie ja biegam po lesie w okolicach Tanowa, tak jak mówię grzyby są tylko trzeba smigać tam gdzie za bardzo ludzi nie ma . Koszyczki mam niestety całkiem spore i aby je całe napełnić to potrzeba tak 2-3 godzinki... Nie traćcie wiary :)

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
Grzyby
« Odpowiedź #136 dnia: Października 13, 2011, 22:26:09 »


Dzisiejsze zbiory w 2h spokojnego chodzenia. Jeszcze trochę grzybów jest, 99% dużych i zdrowych, ale to już chyba końcówka bo czuć chłodek.

Niemniej jednak fajnie tak sobie po lesie jesienią pochodzić, może jeszcze skoczę. ;D
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Offline robert1995

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 967
    • Zobacz profil
Grzyby
« Odpowiedź #137 dnia: Października 14, 2011, 13:29:46 »
Ładnie. Nawet scyzoryk znalazłeś ;)
Razem z żoną postanowiliśmy nie mieć dzieci. Dzieciom nie bardzo się to spodobało...

Prezess

  • Gość
Grzyby
« Odpowiedź #138 dnia: Października 22, 2011, 15:08:58 »
Zapytam wprost, jest jeszcze szansa nazbierać na Dobieszczynie/Trzebieży chociażby z 10 grzybków na sos grzybowy?

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
Grzyby
« Odpowiedź #139 dnia: Października 22, 2011, 16:34:45 »
Przejedź się i zobacz. Nie ogarniam takich pytań. -.-
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Prezess

  • Gość
Grzyby
« Odpowiedź #140 dnia: Października 22, 2011, 19:27:38 »
Pytam, bo nie wiem czy jest sens jechać.
Może ktoś z forumowiczów był ostatnio na Dobieszczynie/Trzebieży i mógłby napisać czy cokolwiek znalazł, bo jeśli nie ma dosłownie nic to chyba nie ma po co jechać...

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
Grzyby
« Odpowiedź #141 dnia: Października 22, 2011, 21:32:01 »
Zawsze jest sens jechać. Jak grzybów nie będzie to przynajmniej zdrowy spacer zaliczysz. :P
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Offline jasia

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 556
    • Zobacz profil
Grzyby
« Odpowiedź #142 dnia: Października 22, 2011, 22:16:31 »
KrP, ale ty jesteś mądrala.... , jak nie wiesz , czy grzyby są , to lepiej siedź cicho... z tego co pisałeś wcześniej niewiele w tym roku nazbierałeś, to teraz odgrywasz się na innych...?
Powiem tak... tydzień temu byłam i nazbierałam... nawet sporo.. ale w lesie obok  - nic. To już zależy od szczęścia albo od znajomości... nooo .... w jakim okresie, w jakim lesie.
Ja miałam szczęście, bo akurat dwie kobiety wychodziły z niewielkiego lasku z pełnymi wiadrami grzybów..., poszłam w ten las i o dziwo, moje wiadro też się zapełniło grzybami...  może ślepy traf

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
Grzyby
« Odpowiedź #143 dnia: Października 23, 2011, 10:06:00 »
Cytat: "jasia"
KrP, ale ty jesteś mądrala.... , jak nie wiesz , czy grzyby są , to lepiej siedź cicho... z tego co pisałeś wcześniej niewiele w tym roku nazbierałeś, to teraz odgrywasz się na innych...?


Bynajmniej. ;D
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
Grzyby
« Odpowiedź #144 dnia: Lipca 09, 2012, 13:47:54 »
Witam w kolejnym sezonie. ;D

Ktoś już był gdzieś? Ja dziś rowerkiem w lesie przejazdem czułem jedynie ten piękny zapach grzybków, widziałem też jak przy drodze na Tanowo jakcyś ludzie zbierali i coś tam mieli w reklamówce.

Wysypu jeszcze raczej nie ma, ale pojedyncze sztuki na pewno. Chwalcie się!

P.S. Coś czuję, że ten sezon będzie obfity. ;D
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

rafaellopol

  • Gość
Grzyby
« Odpowiedź #145 dnia: Sierpnia 02, 2012, 12:15:22 »
Szału nie ma, ostatnio w okolicach Tanowa 3 szt. podgrzybków, okolice Dobieszczyna garść kureczek i okolice Drawska Pomorskiego, wiaderko 2l kurek i trochę podgrzybków

Offline pola

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 131
    • Zobacz profil
Grzyby
« Odpowiedź #146 dnia: Sierpnia 05, 2012, 16:27:36 »
Jak jeżdżę rowerem do Niemiec to przy drodze rośnie kilka/kilkanaście maślaków. Zachęcona tym odkryciem pomaszerowałam do lasu ale niestety. Przy maślakach szybsze ode mnie były robaki, a innych grzybów nie znalazłam.
Wieść gminna jednak niesie że gdzieś grzyby są (podsłuchane w sklepie)  ;D

quaridis

  • Gość
Grzyby
« Odpowiedź #147 dnia: Sierpnia 13, 2012, 11:59:37 »
Byłem wczoraj w lesie między Trzeszczynem a Policami. 3 godz spaceru dało w efekcie kilkanaście zajączków oraz podgrzybek i 3 dorodne maślaki... Może jeszcze dwa tygodnie i coś w końcu naprawdę się ruszy bo jak na razie to kiepsko

Offline robert1995

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 967
    • Zobacz profil
Grzyby
« Odpowiedź #148 dnia: Sierpnia 21, 2012, 15:44:57 »
No, czas wybrać się do lasu. Wczoraj leciałem na Gorzów - przy drogach pełno wiader z borowikami i prawdziwkami. Dziś trasa na Świnoujście - to samo. Nawet piękne kanie oferowali.
Razem z żoną postanowiliśmy nie mieć dzieci. Dzieciom nie bardzo się to spodobało...

Offline Daria

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 933
    • Zobacz profil
Grzyby
« Odpowiedź #149 dnia: Sierpnia 31, 2012, 14:19:38 »
Cytat: "robert1995"
Wczoraj leciałem na Gorzów - przy drogach pełno wiader z borowikami i prawdziwkami. Dziś trasa na Świnoujście - to samo. Nawet piękne kanie oferowali.


Są grzyby. Piękne kanie też, za Tanowem, kierunek - Dobieszczyn. Przypominam, grzybki rosną cały dzień.
- Znaj i uwzględniaj zdanie innych -